Tato nabídka momentálně není k dispozici

Unibet Bonus

1500 Kč sázkový bonus

Nyní zavítat na Unibet a získat pomocí bonusu 1500 Kč ještě víc z vašich sázek! Všem novým zákazníkům rozdá Unibet bonus od 50% až do 1500 Kč na první vklad. Nyní se přihlásit u Unibet!

Jeden z nejoblíbenějších poskytovatelů sázek z Anglie boduje díky četným individuálním bonusovým variantám. Jedno zda jde o kvótové boosts, mobilní sázky zdarma nebo cashbacks. U Unibet mají všechno. Pro nové zákazníky je tu uvítací bonus 50% až do 1500 Kč k vyzvednutí. Unibet tedy zdvojnásobí váš první vklad až na 1500 Kč. A teď přijde bomba, protože minimální kvóta je 1.40. Doposud jsme u nějakého bonusu ještě nikdy neviděli nižší kvótu. Obrat (bonus Unibet + vklad) musí být sázkou učiněn také jen 8x. To je bezkonkurenční. Bookmaker Unibet je od roku 1997 na mezinárodním trhu aktivní jako poskytovatel sportovních sázek a zaznamenává aktuálně přes 5,7 miliónů registrovaných zákazníků. Vedle velmi přehledné a snadno ovladatelné website nabízí Unibet velmi atraktivní kvóty a široké spektrum sázek. Live sázky jsou u tohoto bookmakera obzvlášť vyzdvihovány. Unibet patří do skupiny mála bookmakerů, kteří 5%ní daň ze sázení nepředávají dále na zákazníky, nýbrž to financují z vlastní kapsy. V případě dotazů poskytuje velmi angažovaný zákaznický servis během nejkratší doby vhodnou odpověď. Unibet je krom toho poskytovatelem sázek s vyznamenáním. Již několikrát byl podnik zvolen v eGaming Review nejlepším bookmakerem. Velmi seriózní a stále se snaží o spokojenost zákazníka.

Hodnocení pro Unibet v detailech:

Nabídka sázek
 
Sázkové kursy
 
Bonus za první vklad
 
Reload Bonus
 
Nabídka live sázek
 
Zákaznický servis
 
Metody vkladu peněz
 
Metody výplaty peněz
 
Mobilní verze / aplikace
 
Pravidla sázení / Všeobecné obchodní podmínky
 

Informace o bonusu Unibet

Informace o bonusu Unibet"
Procent Až do Obrat Minimální kurs Období Code Bonus
50 1500 Kč 8x 1.40 30 dní žádný bonusový kód Zum Bonus

Žádná daň Unibet

Žádná daň Unibet
Žádná daň vypočítáno z
žádná daň ze sázení žádná daň ze sázení

Fakta a zajímavosti

Unibet Fakta a zajímavosti
grupa Unibet International Ltd
Licence Malta
T&C https://de.unibet.com/terms
webové stránky www.unibet.com
e-mailem info@unibet.com
telefon 00 44 207 949 0088
LiveChat k dispozici
Jazyky DA, SE, FI, NOR, EN, FR, NL, BE, IT, ES, PT, GR, PL, HU, CZ, RO, BG, RU, ET, LT, LV
Vyplácení Bank Transfer, Ukash, Moneybookers, Neteller
Vklady Kreditní karta, Visa Electronic, Maestro, Bank Transfer, Moneybookers, Neteller, paysafecard, Ukash
kvóta EU
Druhy sportů Fotbal, Tenis, Lední hokej, Basketbal, American Football, Motorový sport, Volejbal, Házená, Australian Rules, Badminton, Bandy, Baseball, Boboll, Box, Cricket, Cyclo-Cross, Dart, Futsal, Golf, Lehká atletika, Martial Arts, Cyklistika, Rugby Liga, Rugby

Hlavní události a zvláštnosti

 • K dispozici kursy v porovnání kursů od Wettformat
 • Vysoké procento u bonusu za první vklad
 • Nízký minimální kurs u bonusu za první vklad
 • Nízký minimální obrat u bonusu za první vklad
 • Mnoho lieve streamů různých lig
 • Live ticker pro mnoho lig
 • VIP program v zákaznickém servisu
 • Zákaznický servis k zastižení na live chatu
 • Telefonická podpora
 • Zákaznický servis zastižitelný e-mailem
 • Vklad prostřednictvím Skrill
 • Vklad prostřednictvím netteller
 • Vklad prostřednictvím pazsafecard
 • Vklad prostřednictvím kreditní karty
 • Bankovní převod je při vkladech možný
 • Podporuje okamžitý převod
 • Vyplacení na skrill konto
 • Vyplacení na netteller
 • Vyplacení na kreditní karty
 • Vyplacení na bankovní účet
 • V aplikaci jsou k dispozici všechny kursy
 • Vklad je možný také v mobilní aplikaci
 • Vyplacení

Aktueller Quotenschlüssel für Unibet vom 17.07.2018

kursovní klíč Unibet
fotbal tenis košíková
94,72 % není k dispozici není k dispozici

Unibet bonus pro nové zákazníky 50% až do 1500 Kč

Svým novým zákazníkům nabízí Unibet atraktivní uvítací bonus 50% až do maximální výše 1500 Kč. Abyste mohli bonus využít, musíte si registrovat nové sázkové konto a uskutečnit minimální vklad 150 Kč. Následně se obnos bonusu Unibet okamžitě připíše na sázkové konto. Abyste si mohli zažádat o vyplacení, musí se s bonusovým obnosem během 30 dní po registraci provést 8x obrat s minimální kvótou 1.40.

Winner Supertoto-Superscore

U Supertoto-Superscore se jedná o sázkovou hru Unibet, u které musíte tipovat na exaktní výsledek zápasu. Výhodou tohoto druhu sázky je, že můžete docílit s velmi nízkým vkladem velkou výhru. Pokud tipujete na správný výsledek u všech her, uvedených na hracím kuponu, vyhráli jste. Najít tuto hru lze v oblasti "Sportovní sázky" pod menu "Supertoto-Superscore".

Website Unibet

Unibet se prezentuje zcela v zeleném designu. Jako u jednoho z největších bookmakerů nechybí na webovém výstupu Unibet vůbec nic. Jasně strukturované, produkty lze přímo vybírat a nelze přehlédnout žádnou bonusovou akci Unibet, protože všechny důležité informace se nacházejí přímo na hlavní stránce. U Unibet se jasně zaměřují na live sázky, stejně jako všeobecně na fotbal. V oblasti Live kvót najdete všechny blížící se udíálosti a jejich kvóty. Unibet nabízí také rozsáhlý servis live score, stejně jako všechny sportovní výsledky a vlastní Unibet TV. U tohoto bookmakera můžete přímo na website sledovat velký počet sportovních událostí live na obrazovce. Live kalendář najdete v oblasti sportovních sázek dole vlevo pod "Unibet TV".

unibet website en

Unibet App

U Unibet není třeba stahovat si mobilní aplikaci v App Store, ale lze jí najít přímo pod adresou m.unibet.com. Aplikace Unibet nabízí všechno, co by mobilní verze bookmakera měla nabízet - live sázky, kompletní sázkovou nabídku, všechy bonusy Uibet, statistiky a live výsledky. Můžete se buď zalogovat vaším existujícím sázkovým kontem, anebo registrovat si nové. To je funkce, která ještě není dostupná u všech mobilních aplikací bookmakerů. Aplikace Unibet je extrémně přehledná a podobá se velmi verzi pro desktop. Aplikace Unibet je výborná díky jasnému designu a snadné navigaci. Kromě toho můžete všechny bonusové nabídky u Unibet využívat na cestách přesně tak jak z domu. Od nás tato skvělá aplikace dostává plný počet bodů.

unibet app en