Titanbet Bonus

100€ sázkový bonus

Nyní zdvojnásobit každý vklad! Jednoduše přihlásit nové sázkové konto u Titanbet a provést první vklad. Následovně dostanete dárkem až 100€ navrch! Nyní si vyzvednout bonus!

Titanbet patří ještě mezi poněkud mladší poskytovatele sázek na trhu. Nabídka sportovního bonusu od Titanbet zahrnuje sázkový bonus 100% až do 100€ a propaguje se na trhu stejně jako v nabídce Ironbet jako nejférovější. Proč? Protože u bonusu Titanbet se pro splnění obratových podmínek nejprve využívá obnos skutečných peněz a teprve pak kredit z bonusu. To znamená, že vaše opravdové peníze nikdy nezamrznou a jsou kdykoliv k dispozici. Website Titanbet se prezentuje v tmavém designu a je velmi přehledná a jednoduše strukturovaná. Jedno, zda se jedná o standardní nebo live sázku, stačí jen párkrát kliknout a objevíte se u žádané nabídky. Nabídka sázek už není tak obsáhlá, jak je tomu u top bookmakerů v branži, ale stále je ještě obstojná. Denně tu nabízejí až 7500 sázek ve více než 20 sportovních kategoriích. Na Titanbet se často nabízejí i sázky k nižším Ligám, jež u nejednoho jiného bookmakera nejsou na programu. O to více je tu důvod, proč tohoto bookmakera vyzkoušet. Kvóty se částečně dokonce nacházejí nad průměrem. Vedle nabídky sázek poskytuje Titanbet také podrobné statistiky k mezinárním top ligám. Co se týče live sázek, má Titanbet sice velký výběr v oblasti fotbalu, u jiných sportů nabídka ale už není tak rozsáhlá. Přesto je Titanbet bookmaker, jenž by člověk měl mít ve svém seznamu bookmakerů, protože kvóty jsou velmi dobré, nabídka sázek rozsáhlá a také zákaznický servis se prezentuje velmi vstřícně, kompetentne a odpovídá rychle na e.maily.

Titanbet Bonus
Titanbet Bonus
3 / 5 Hvězdiček

Hodnocení pro Titanbet v detailech:

Nabídka sázek
 
Sázkové kursy
 
Bonus za první vklad
 
Reload Bonus
 
Nabídka live sázek
 
Zákaznický servis
 
Metody vkladu peněz
 
Metody výplaty peněz
 
Mobilní verze / aplikace
 
Pravidla sázení / Všeobecné obchodní podmínky
 

Informace o bonusu Titanbet

Informace o bonusu Titanbet"
Procent Až do Obrat Minimální kurs Období Code Bonus
100 % € 100 9x 1.50 30 dní žádný bonusový kód K € 100 bonusu!

Žádná daň Titanbet

Žádná daň Titanbet
Žádná daň vypočítáno z
žádná daň ze sázení žádná daň ze sázení

Fakta a zajímavosti

Titanbet Fakta a zajímavosti
grupa Hardway Investments Ltd.
Licence Antigua
T&C http://www.titanbet.com/de/help/terms.html
webové stránky www.titanbet.com
e-mailem kundendienst@titanbet.com
telefon Německo: 0800-5890-567 Rakousko: 080-0006-055
LiveChat k dispozici
Jazyky DE, EN, RU, ES
Měny AUD, CAD, CHF, DKK, EUR, GBP, NOK, SEK, USD, ZAR
Vyplácení Kreditní karta, clickandbuy, Click2Pay, entropay, Neteller, Skrill by Moneybookers, Webmoney, Bankovní převod
Vklady Kreditní karta, Debitní karta, Skrill by Moneybookers, Neteller, Instadebit, iDeal, entropay, WeMoney, Click2Pay, paysafecard, Okamžitý převod, eps, giropay, Ticket Premium, Ukash, Moneta.ru, ECO, eNETS, Nordea by Moneybookers, Přímý převod, clickandbu
kvóta EU, UK, US
Druhy sportů Fotbal, Tenis, Basketbal, Lední hokej, American Football, Koňské závody, Volejbal, Cricket, Snooker, Darts, Rugby Union, Rugby Liga, Golf, Motorový sport, Australian Football, Box, Bojové sporty, Cyklistika
není k dispozici v Polsko

Hlavní události a zvláštnosti

 • Mnoho odvětví sportu
 • Průměrně vysoké fotbalové kursy
 • K dispozici kursy v porovnání kursů od Wettformat
 • Vysoký bonusový obnos při prvním vkladu
 • Nízký minimální kurs u bonusu za první vklad
 • Vysoké kursy u live sázek
 • Mnoho detailních sázek u live sázek
 • Live ticker pro mnoho lig
 • Zákaznický servis k zastižení na live chatu
 • Telefonická podpora
 • Zákaznický servis zastižitelný e-mailem
 • Vklad prostřednictvím Skrill
 • Vklad prostřednictvím netteller
 • Vklad prostřednictvím pazsafecard
 • Vklad prostřednictvím kreditní karty
 • Bankovní převod je při vkladech možný
 • Podporuje okamžitý převod
 • Vyplacení na skrill konto
 • Vyplacení na netteller
 • Vyplacení na kreditní karty
 • Vyplacení na bankovní účet
 • V aplikaci jsou k dispozici všechny kursy
 • Vklad je možný také v mobilní aplikaci
 • Vyplacení
 • Žádná daň ze sázení

Vkladový bonus Titanbet pro nové zákazníky

Dalším důvodem, proč jsme Titanbet doplnili do seznamu Wettformat, je bonusová nabídka. Abyste mohli obdržet tuto bonusovou nabídku, musíte si otevřít nové sázkové konto a provést první vklad. Ihned potom se vám na vaše konto připíše potencionální bonus Titanbet zdarma 100€. Poté musíte umístit sázky s minimální kvótou 2.0, abyste bonus uvolnili hrou. Minimální obrat činí 9x. Není nutný žádný bonusový kód. Bonus se objeví automaticky.

Website Titanbet

Titanbet má dle našeho soudu jednu z opticky nejpříjemnějších website. Velmi clean, velmi snadně uspořádány a zároveň extrémně přehledné. Highlights sportovního sázení jsou uprostřed a podtím srovnány přímo skvělé nabídky live sázek tohoto bookmakera. Sázku podáte během chvilky a ta se objeví nahoře vpravo v umístěném sázkovém kuponu. Navíc existuje u Titanbet vlastní stránka na promo a bonusové akce, jež Vás informuje o všech aktuálně probíhajících bonusových akcích Titanbet. Ale stránky Titanbet toho nabízejí mnohem víc. Vedle vlastního servisu live score dodává Titanbet denní aktuální sportovní zprávy ke sportům jako fotbal, tenis nebo basketbal.

titanbet website en

Titanbet App

Také pro mobilní aplikaci Titanbet platí to stejné jako pro verzi desktop. Skvělý nový design, jenž je k dispozici teprve krátkou dobu, a jasné a snadno ovladatelné sázkové menu činí z této aplikace skutečně požitek ze sázení. Ale i u Titanbet se nejedná o klasickou aplikaci ke stažení, nýbrž tu také jde o verzi vycházející ze základu website, která se automaticky přizpůsobí vašemu mobilnímu přístroji. Testovali jsme spojení s W-LAN a 3G a neměli jsme žádné výpadky nebo podobné problémy. Tato mobilní aplikace Titanbet jednoduše valí bez chyb. Také vkládání pěněz a vyplácení je u mobilního Titanbet bezproblémové. Navíc můžete využít uvítacího bonusu Titanbet a sice tím způsobem, že přímo na cestách si založíte nové sázkové konto u Titanbet. Aplikace zahrnuje kompletní nabídku sázek včetně live sázek. Menu live sázek Vám umožní rychlý a nekomplikovaný přístup ke všem blížícím se a již probíhajícím live událostem. Malým nedostatkem je, že si u Titanbet na cestách nemůžete vyvolat bohužel žádné statistiky a výsledky. Ale protože je aplikace jinak skutečně skvělá, můžeme nad tím přihmouřit oko. Přesto doufáme, že tento malý deficit Titanbet ještě dožene. Celkově ale skvělá aplikace.

titanbet app en