Tato nabídka momentálně není k dispozici

Tipbet Bonus

200% sázkový bonus

200% až do 100€ kvóta 2.00 obrat 12x

Tipbet je mladá firma pro psokytování sportovních sázek se sídlem na Maltě a boduje díky extrémně rozsáhlé bonusové nabídce Tipbet. Protože vedle bonusu Tipbet bez vkladu existují hned tři další uvítací bonusy, z nich si lze vybrat. Všechny tři varianty lze kombinovat se sázkou zdarma bez vkladu. Jedno zda 50, 100 nebo 200%. U Tipbetu je k dispozici všechno. Tipbet si dělá jméno v německy hovořících zemích také intenzivním sponzoringem. Mezi jiným je Tipbet sponzorem Fortuna Düsseldorf a Bayer Leverkusen. Co činí Tipbet výtečným je také skutečnost, že offline existují sázkové obchody, a sice je jich přes 1000. Co je zajisté obrovskou výhodou Tipbet, je fakt, že tento poskytovatel sázek pracuje se speciálními VIP KARTAMI, na kterých jsou uloženy všechny informace o tvém osobním sázkovém kontě. A tak je možné nechat se proplatit v každém sázkovém terminálu. Krok k obchodu online byl pro Tipbet tedy logickým krokem, kterého my od Wettformat jako ambiciozního poskytovatele rádi u nás přijímáme. Jednoduše vám doporučujeme využít Tipbet bonus 5€ bez vkladu. A tak můžete Tipbet bez rizika otestovat a vyzkoušet podle chuti a nálady.

Hodnocení pro Tipbet v detailech:

Nabídka sázek
 
Sázkové kursy
 
Bonus za první vklad
 
Reload Bonus
 
Nabídka live sázek
 
Zákaznický servis
 
Metody vkladu peněz
 
Metody výplaty peněz
 
Mobilní verze / aplikace
 
Pravidla sázení / Všeobecné obchodní podmínky
 

Informace o bonusu Tipbet

Informace o bonusu Tipbet"
Procent Až do Obrat Minimální kurs Období Code Bonus
0 0.00 Zum Bonus
0 0.00 Zum Bonus

informace o poukazu Tipbet

informace o poukazu Tipbet"
Hodnota Obrat Minimální kurs Období Maximální výhra Druhy sázek Sázka výhře bonus
€ 5 15x 2.00 neomezeně neomezeně pouze sázky na vítězství Ano Tudy k sázce 5€ zdarma

Žádná daň Tipbet

Žádná daň Tipbet
Žádná daň vypočítáno z
5% vklad

Fakta a zajímavosti

Tipbet Fakta a zajímavosti
grupa Tipbet Ltd.
Licence Malta
T&C https://www.tipbet.com/de/allgemeine-geschaftsbedingungen
webové stránky https://www.tipbet.com
e-mailem support@tipbet.com
telefon není k dispozici
LiveChat není k dispozici
Jazyky DE, EN, TK, GR
Měny EUR
Vyplácení Kreditní karta, Skrill, Neteller, ecoPayz, Bankovní převod
Vklady Kreditní karta, Maestro, Skrill, paysafecard, Neteller, ecoPayz, giropay, TrustPay, Okamžitý převod
kvóta EU
Druhy sportů Fotbal, Tennis, Basketbal, Lední hokej, Házená, Volejbal, Futsal, Rugby, Box, Golf

Hlavní události a zvláštnosti

 • Virtuální sázky
 • Vysoké procento u bonusu za první vklad
 • Vysoký bonusový obnos při prvním vkladu
 • Reload Bonus
 • Live ticker pro mnoho lig
 • VIP program v zákaznickém servisu
 • Zákaznický servis zastižitelný e-mailem
 • Vklad prostřednictvím Skrill
 • Vklad prostřednictvím netteller
 • Vklad prostřednictvím pazsafecard
 • Vklad prostřednictvím kreditní karty
 • Bankovní převod je při vkladech možný
 • Podporuje okamžitý převod
 • Vyplacení na skrill konto
 • Vyplacení na netteller
 • Vyplacení na kreditní karty
 • Vyplacení na bankovní účet
 • V aplikaci jsou k dispozici všechny kursy
 • Vklad je možný také v mobilní aplikaci
 • Vyplacení

Tipbet Bonus

Poskytovatel sázek Tipbet vám nabízí při prvním přihášení hned 4 různé bonusové nabídky Tipbet, přičemž 2 z nich mohou být kombinované. Bezva věc je bonus Tipbet 5€ bez vkladu. S bonusovým kódem ALLSTAR jednoduše dostanete 5€ zdarma připsaných na vaše sázkové konto. Pak si můžete vybrat mezi Tipbet bonusem 50% až 100€, 100% až do 100€ a 200% až do 100€. Podmínky obratu najdete snadno pomocí nahoře uvedené tabulky.

Tipbet Gutschein 5 Basketball

Website Tipbet

Co můžeme říci o webiste Tipbet. Vlastně jen 2 slova - jednoduché a dobré. Ačkoliv by celkové vzezření website zajisté sneslo nějaké to vylepšení. Nicméně přehled je perfektní a navigace snadná. Tipbet se koncentruje na live sázky, to se dá jasně rozeznat, a velký důraz se klade na získávání nových zákazníků, protože na každé straně najdeme bonus Tipbet bez vkladu, stejně jako vkladový bonus Tipbet pro nově přihlášené jako uvítací dárek. Pro Tipbet je důlěžité přesvědčit a získat zákazníky poté, co se seznámili s online nabídkou sázek. Proto tu je také velký výběr bonusových nabídek. Tato flexibilita není samozřejmostí, protože nejeden velký poskytovatel sázek je už celé roky na trhu zastoupen pouze jednou bonusovou nabídkou. Kromě toho najdete na website Tipbet funkce jako jsou statistiky a výsledky. Občas jsou i analýzy k nadcházejícím hrám. Co zajisté chybí, je live chat a telefonická podpora. To by se mělo ještě zřídit. Jenom e-mailový kontakt je jednoznačně málo. Jinak se website Tipbet velmi dobře zdařila, především doba nabíhání je velmi rychlá. Také zde doporučujeme nezávazné otestování s bonusem Tipbet zdarma. Přitom se nemůže nic pokazit a pokud vás Tipbet přesvědčí, pak budete moci pořád ještě využít další nabídky spojené s vkladem.

Tipbet Website

Tipbet App

Aplikace Tipbet je mobilní verzí website, ale Tipbet poskytl k dispozici také aplikaci na stažení v App Store, což nejeden fanoušek sázení uvítá. Skutečná aplikace je zajisté velkou výhodou, se kterou nejeden jiný poskytovatel nepřichází. Přesto se obě verze mezi sebou de facto neliší. Aplikace Tipbet nabízí vše, co nabízí také verze pro desktop. Můžeme umístit všechny sázky, sledovat nabídky, funguje live ticker a také vklady a výplaty jsou bez problému možné. Navíc zde můžete vyčerpat sázku zdarma stejně jako i klasický bonus Tipbet ve všech 3 dostupných variantách. Všeobecně aplikace Tipbet boduje díky rychlé době nabíhání. Také navigace je velmi snadná a jasně udělaná. Nelze tu nic vytknout.

Tipbet App EN