Tato nabídka momentálně není k dispozici

READYtoBET Bonus

vložit 10€ sázet 45€

100% €100

Velmi silný poskytovatel sázek, kterého jsme vzali do našeho sortimentu, je READYtoBET. Poskytovatel sázek z Malty patřící k Red melon Ltd., náleží ke skupině ještě relativně mladých poskytovatelů sportovních sázek a dokázal nás přesvědčit silnou nabídkou READYtoBET Bonus, protože i zde obdržíte vedle Bonusu na sázky zdarma ještě alternativní vkladový bonus 300% až do 40€. To znamená, že si můžete zajistit prostřednictvím 10€ kredit na sázení v super hodnotě 40€. Díky této nabídce se tento poskytovatel sázek může zařadit určitě do nejlepší desítky. READYtoBET není na trhu ani dva roky, přesto umí zabodovat určitými výhodami. Díky tomu, že READYtoBER je regulován Gaming Authority (MGA) na Maltě, není třeba si dělat žádné starosti ohledně ochrany hráčů. Zde totiž pracuje velmi profesionální tým, aby vám mohl nabídnout velký výběr sportovních sázek. Samozřejmě nemůžeme očekávat, že se READYtoBET během dvou let bud eprezentovat jako velikán ve své branži, přesto je nabídka vcelku dobrá. Především, jak už jsme zmínili, je výběr u bonusu READYtoBET špičková a díky 300% neporazitelná. (K dispozici v Německu, Rakousku, Švýcarsku)

Hodnocení pro READYtoBET v detailech:

Nabídka sázek
 
Sázkové kursy
 
Bonus za první vklad
 
Reload Bonus
 
Nabídka live sázek
 
Zákaznický servis
 
Metody vkladu peněz
 
Metody výplaty peněz
 
Mobilní verze / aplikace
 
Pravidla sázení / Všeobecné obchodní podmínky
 

Informace o bonusu READYtoBET

Informace o bonusu READYtoBET"
Procent Až do Obrat Minimální kurs Období Code Bonus
450 € 45 8x 1.80 30 dní žádný bonusový kód Zum Bonus
50 € 100 8x 1.80 30 dní žádný bonusový kód Zum Bonus

Žádná daň READYtoBET

Žádná daň READYtoBET
Žádná daň vypočítáno z
žádná daň ze sázení žádná daň ze sázení

Fakta a zajímavosti

READYtoBET Fakta a zajímavosti
grupa Red Melon Ltd.
Licence Malta
T&C https://www.readytobet.com/de/generaltermsconditions
webové stránky https://www.readytobet.com
e-mailem support@readytobet.com
telefon není k dispozici
LiveChat k dispozici
Jazyky DE, ES, EN
Měny EUR
Vyplácení Kreditní karta, Neteller, Skrill, Vyplacení u banky
Vklady Kreditní karta, Neteller, Skrill, paysafecard, OKAMŽITĚ, eps, PayKwik, Bankovní převod
kvóta EU
Druhy sportů Kopaná, Tenis, Basketbal, Lední hokej, Vollejbal, Házená, American Football, Australian Football, Baseball, Box, Darts, Rugby, Futsal, Golf, Cricket, Soccer Mythical, MMA

Hlavní události a zvláštnosti

 • Virtuální sázky
 • Vysoké procento u bonusu za první vklad
 • Vysoký bonusový obnos při prvním vkladu
 • Reload Bonus
 • Live ticker pro mnoho lig
 • Zákaznický servis k zastižení na live chatu
 • Zákaznický servis zastižitelný e-mailem
 • Vklad prostřednictvím Skrill
 • Vklad prostřednictvím netteller
 • Vklad prostřednictvím pazsafecard
 • Vklad prostřednictvím kreditní karty
 • Bankovní převod je při vkladech možný
 • Podporuje okamžitý převod
 • Vyplacení na skrill konto
 • Vyplacení na netteller
 • Vyplacení na kreditní karty
 • Vyplacení na bankovní účet
 • V aplikaci jsou k dispozici všechny kursy
 • Vklad je možný také v mobilní aplikaci
 • Vyplacení
 • Žádná daň ze sázení

Aktueller Quotenschlüssel für READYtoBET vom 21.06.2018

kursovní klíč READYtoBET
fotbal tenis košíková
95,94 % není k dispozici není k dispozici

Bonus READYtoBET za první vklad u nových zákazníků

Varianta bonusu READYtoBET je v podstatě dobře známá. Jedná se o klasický vkladový bonus ve výši až 100€. Jedná se o bonus, jenž odvýjí od hodnoty vašeho prvního vkladu a obnáší 50%. My s Wettformat jsme pro vás ovšem dokázali vyjednat speciální bonus READYtoBET, kde obdržíte s vkladem 10€ celých 45€ v poukázce na sázení. Tento bonus se skládá ze sázky zdarma 5€, z bonusu 50% a stejně tak dodatečně ze sázecího kuponu 25€. Jak to celé přesně funguje, najdete sami na stránce s nabídkami. Jednoduše nahoře klikněte na "K nabídce". Podmínky obratu jsou zde stanoveny 8x a nejmenší kvota na 1.80.

Website READYtoBET

Na první pohled působí website READYtoBET velmi jednoduše a je provedena v barvách černá, bílá a červená. Co se týče uspořádání, vyskytuje se zde vše klasicky. Kupon na sázení vpravo, nabídka sázek uprostřed, výběr sportů vlevo a bonus READYtoBET je prominentně propagován přímo na startovní stránce. Stránka není responsivní, což považujeme za nevýhodu. I když existuje mobilní verze, právě u nových poskytovatelů bychom očekávali, že se hned přizpůsobí mobilnímu trendu, protože je to skutečně stále ještě oblast, kde lze pozitivně vyniknout před nejedním velkým poskytovatelem sázek. Nemůžeme jinak nic moc říct navíc, k dispozici je všechno, co je třeba, ale na druhé straně také už nic víc. Nedostatkem je určitě nabíhání stránek. Website naskakuje vždy na začátku – a je jedno, kde se člověk nachází – někdy dost dlouho. Co se týče doby nabíhání, musí na tom READYtoBET určitě ještě zapracovat. Nefunguje to tak, jak by mělo. Jinak se jedná o jednoduché stránky sportovních sázek bez nějakých velkých ozdob. Zde je určitě ještě potenciál směrem nahoru, ale očekáváme, že se zde READYtoBET ještě značně polepší.

Readytobet Website

READYtoBET Mobile App

Nyní se podívejme na aplikaci pro mobil. Tato se prezentuje na rozdíl od vlastní website opticky v lepším světle. Struktura a přehled je jednoduše hezčí a je jednodušeji uspořádána než ve verzi pro desktop, přesto i zde je velký potenciál ke zlepšení, když srovnáme aplikaci s těmi úspěšnými na trhu. Také zde se vyskytuje problém s dobou nabíhání, která je velmi dlouhá. Jednou věcí, která je absolutně neakceptovatelná, je umístění sázkového kuponu. Když se odevzdá sázka, tak se sázkový kupon objeví na konci výběru sázek, a ten kdo sází, přeci ví, že tento seznam může být takéí velmi dlouhý. Aby se člověk dostal k sázkovému kuponu, musí nejprve 10x scrollovat dolů - to ale opravdu není možné. Pozitivně vyzdvihnout lze sázkový kupon, pokud se jej podaří najít. Má pěkný layout, jež bychom rádi viděli ale na celých stránkách. Jinak mobilní verze funguje bez závad a určitě stojí za otestování.

Readytobet App EN