Tato nabídka momentálně není k dispozici

Noxwin Bonus

75€ sázkový bonus

Nyní se přihlásit u Noxwin a obdržet uvítací bonus od 50% až do 75€.

Bonus sportovního sázení Noxwin je z hlediska kritérií velmi v pořádku, pokud si domyslíme, že ještě před nedávnem byla bonusová kritéria Noxwin absolutně špatná, jinak to prostě nemůžeme říct. Ale to se změnilo. Noxwin má bonus 50% až do 75€ při minimální kvótě 1.85 a minimálním obratu 9x. To je absolutní průměr. Zajisté to není absolutní špička, ale každopádně v lepším průměru. Časová lhůta 10 dní je v porovnání poněkud krátká, ale také to je ještě v rámci průměru. K poskytovateli sázek: Noxwin je poskytovatel sázek, který patří k EveryMatrix Limited. Licenci má Noxwin na Maltě. Noxwin existuje od roku 2009, takže ve srovnání s jinýmy poskytovateli sázek se jedná o relativně mladého poskytovatele. U Noxwinu najdete více než 10.000 sportovních událostí s velmi rozsáhlou nabídkou dílčích sázek, což také znamená absolutní plus bod pro Noxwin.

Hodnocení pro Noxwin v detailech:

Nabídka sázek
 
Sázkové kursy
 
Bonus za první vklad
 
Reload Bonus
 
Nabídka live sázek
 
Zákaznický servis
 
Metody vkladu peněz
 
Metody výplaty peněz
 
Mobilní verze / aplikace
 
Pravidla sázení / Všeobecné obchodní podmínky
 

Informace o bonusu Noxwin

Informace o bonusu Noxwin"
Procent Až do Obrat Minimální kurs Období Code Bonus
100 € 75 9x 1.85 60 dní Zum Bonus

Žádná daň Noxwin

Žádná daň Noxwin
Žádná daň vypočítáno z
žádná daň ze sázení žádná daň ze sázení

Fakta a zajímavosti

Noxwin Fakta a zajímavosti
grupa EveryMatrix Ltd.
Licence Malta
T&C https://www.noxwin.com/TermsConditions
webové stránky http://www.noxwin.com
e-mailem support@noxwin.com
telefon není k dispozici
LiveChat Ano
Jazyky DE, EN, FR, PL, ES, TR, PT (BRA), RO
Měny USD, EUR, GBP, CNY, CZK, DKK, NOK, PLN, RUB, ZAR, AUD, CAD, VEF, TRY, ROL, MXN, NGN, BGN, CHF, KRW, BRL, ILS
Vyplácení Kreditní karta, Visa Master Card, Neteller, Skrill, Moneybookers, wire transfer
Vklady Kreditní karta, Visa, Master Card, Visa Electron, Visa Debit, Maestro, Neteller, Moneybookers, Skrill 1-Tap, EcoCard, Moneta, AstroPay, TLNakit, Ukash, paysafecard, Okamžitý převod, Webmoney, EPS, Bankovní převod
kvóta EU, UK, US
Druhy sportů Fotbal, Basketbal, Volejbal, Tenis, Lední hokej, Motorové sporty, American Football, Baseball, Cricket, Darts, Golf, Gaelic Football, Fight Sport, Pesäpallo, Koňské dostihy, Poker, Závodní cyklistika, Rugby, Rugby Union, Snooker, Stolní tenis

Hlavní události a zvláštnosti

 • Mnoho odvětví sportu
 • K dispozici kursy v porovnání kursů od Wettformat
 • Vysoký bonusový obnos při prvním vkladu
 • Reload Bonus
 • Live ticker pro mnoho lig
 • Zákaznický servis k zastižení na live chatu
 • Telefonická podpora
 • Zákaznický servis zastižitelný e-mailem
 • Vklad prostřednictvím Skrill
 • Vklad prostřednictvím netteller
 • Vklad prostřednictvím pazsafecard
 • Vklad prostřednictvím kreditní karty
 • Bankovní převod je při vkladech možný
 • Podporuje okamžitý převod
 • Vyplacení na skrill konto
 • Vyplacení na netteller
 • Vyplacení na kreditní karty
 • Vyplacení na bankovní účet
 • V aplikaci jsou k dispozici všechny kursy
 • Vklad je možný také v mobilní aplikaci
 • Vyplacení
 • Žádná daň ze sázení

Aktueller Quotenschlüssel für Noxwin vom 17.07.2018

kursovní klíč Noxwin
fotbal tenis košíková
92,19 % není k dispozici není k dispozici

Startovní bonus Noxwin pro nové zákazníky

U poskytovatele sázek Noxwin je pro nové zákazníky velmi atraktivní sázkový bonus. Na první vklad přidává Noxwin maximálně navrch celých 75€. To znamená, že bonus Noxwin zvýší váš první vklad o 50% až do 75€. Kromě toho existuje u Noxwin neustále často bonus bez vkladu, se kterým můžete testovat tohoto poskytovatele sázek bez rizika. Proto stále sledujte Wettformat a hlídejte si nové bonusové nabídky Noxwin.

Poskytovatel sázek Noxwin

Zkoušeli jsme Noxwin pro vás až na kost a můžeme vám nyní podat jasný feedback ohledně našich zkušeností. V důsledku našich testů jsme nezjistili žádná velká manka, zákaznický servis byl rychlý a uměl na všechny naše dotazy odpovědět, ačkoliv kontakt působí poněkud neosobně a odpovědi vyznívají poněkud standardně. Zde bychom si přáli více individuálního přístupu. Nabídka sázek a samotný bonus Noxwin je dobrý a dostatečný, u detailních sázek dokonce lepší než nejeden konkurent. Co se týče kvót, nachází se Noxwin v průměru. Sem tam jsou také nadprůměrně dobré kvóty zrovna u fotbalu. Celkem tedy každopádně poskytovatel sázek, kterého byste měli otestovat.

Website Noxwin

Samotná website Noxwin pro nás přdstavuje manko. Všechno se sice dá snadno najít a sázky lze rychle podávat, ale u designu jsou jasné nedostatky ohledně přehledu a struktury. Působí to poněkud neprofesionálně a jednoduše. Ovšem férově musíme prohlásit, že stránky fungují. Nevyskytly se žádné chyby nebo výpadky. Naše testovací sázky byly všechny přijaty a také velmi rychle zaúčtovány. Vcelku by tu bylo přesto několik věcí, které by se měly optimalizovat, tím spíš, že zde najdeme sotva upoutávky na bonusové varianty Noxwin, jež by měly stát vlastně ve středu pozornosti.

noxwin website en

Noxwin App

Testovali jsme pro vás také mobilní aplikaci Noxwin: zde se ukazuje podobný obrázek jako u verze pro desktop. Layout je bohužel poněkud nepřehledný a působí zastarale, navíc doba nabíhání je velmi dlouhá. Velkým mankem je, že člověk není přímo přesměrován na mobilní verzi, nýbrž se objeví nejprve na verzi pro desktop. To není moc pěkné a mělo by se to předělat. A jakmile se dostaneme na aplikaci Noxwin, tak se navzdory negativním postřehům velmi rychle dostaneme k žádaným sázkám a také bonus Noxwin lze využít v mobilní variantě. Menu sportovního sázení je pak přeci jen dobře přehledné a snadno se dá ovládat. Aplikace Noxwin od nás dostává rozsudek "OK", ale nebyla by to zajisté naše první volba u mobilního sportovního sázení, protože na to je zaostávání za těmi, co na trhu vedou, jednoduše velké.

noxwin app en