LSbet Bonus

120€ sázkový bonus

Nyní se přihlásit u LSbet a získat bonus 100% až do 120€. Nový poskytovatel sázek přesvědčí skvělým uvítacím bonusem. Test se vyplatí!

LSbet je relativně mladý poskytovatel sázek, který se právě pokouší prosadit na velkém sázkovém trhu. Přibrali jsme LSbet před nedávnem na Wettformat a můžeme vám tedy nabídnout exkluzivní sázkové nabídky od LSbet. Jasně, LSbet ještě neumí ve všech oblastech držet krok s těmi velkými poskytovateli sázek, ale přesto se domníváme, že se vcelku vyplatí nabídku otestovat. Můžete obdržet bonus LSbet 120€ a 100%. Tento bonus platí pouze pro nové zákazníky a musí se s ním hrát při minimální kvótě 1.30 při kombinovaných sázkách a 1.70 při jednotlivých sázkách. Minimální vklad činí 20€. LSbet se pokouší pomocí bonusových nabídek lišit od konkurence a proto průběžně nabízí nejrůznější bonusové varianty. Jedno, zda to je bonus kombinovaných sázek zdarma, bonus Cashback nebo bonus sázek zdarma. LSbet má všechny bonusové možnosti, které vůbec existují. Kromě toho má speciální nabídky pro nejrůznější druhy sportu.

LSbet Bonus
LSbet Bonus
4 / 5 Hvězdiček

Hodnocení pro LSbet v detailech:

Nabídka sázek
 
Sázkové kursy
 
Bonus za první vklad
 
Reload Bonus
 
Nabídka live sázek
 
Zákaznický servis
 
Metody vkladu peněz
 
Metody výplaty peněz
 
Mobilní verze / aplikace
 
Pravidla sázení / Všeobecné obchodní podmínky
 

Informace o bonusu LSbet

Informace o bonusu LSbet"
Procent Až do Obrat Minimální kurs Období Code Bonus
100 % 120€ 4x 1.70 90 dní žádný bonusový kód K 120€ bonusu!

Žádná daň LSbet

Žádná daň LSbet
Žádná daň vypočítáno z
žádná daň ze sázení žádná daň ze sázení

Fakta a zajímavosti

LSbet Fakta a zajímavosti
grupa Media Entertainment N.V.
Licence Curacaso
T&C https://www.lsbet.com/de-DE/info/terms_and_conditions?utm_source=%20en-GB%20sportsbook&utm_medium=Internal%20Links&utm_campaign=footer%20page_footer%20Terms%20&%20Conditions
webové stránky http://www.lsbet.com
e-mailem support@LSbet.com
telefon není k diszpozici
LiveChat Ano
Jazyky DE, IT, RO, SV, EN, HU, PT, ES, PL, EL, RU, CZ
Měny EUR, USD, CZK, HUF, PLN, GBP, RUB, ROL, SWK, PT (BRA)
Vyplácení Neteller, Ukash, Visa, Master Card, Kreditní karta, Eco, Skrill
Vklady Multibanco, paysafecard, Neteller, Ukash, Visa, Master Card, Kreditní karta, Eco, Skrill
kvóta EU
Druhy sportů Soccer, Tenis, Basketbal, Volejbal, Házená, Lední hokej, Formule 1, MotoGP, MMA/Boxing, American Football, Snooker, Darts, Rugby, Golf, Australian Football, Baseball, Cricket, Beach Volleyball, Cycle Sport, Chess, Poker, Lottery
není k dispozici v vELKÁ BRITÁNIE

Hlavní události a zvláštnosti

 • Virtuální sázky
 • K dispozici kursy v porovnání kursů od Wettformat
 • Vysoké procento u bonusu za první vklad
 • Vysoký bonusový obnos při prvním vkladu
 • Nízký minimální obrat u bonusu za první vklad
 • Live ticker pro mnoho lig
 • Telefonická podpora
 • Zákaznický servis zastižitelný e-mailem
 • Vklad prostřednictvím Skrill
 • Vklad prostřednictvím netteller
 • Vklad prostřednictvím pazsafecard
 • Vklad prostřednictvím kreditní karty
 • Bankovní převod je při vkladech možný
 • Podporuje okamžitý převod
 • Vyplacení na skrill konto
 • Vyplacení na netteller
 • Vyplacení na kreditní karty
 • Vyplacení na bankovní účet
 • V aplikaci jsou k dispozici všechny kursy
 • Vklad je možný také v mobilní aplikaci
 • Vyplacení
 • Žádná daň ze sázení

Poskytovazel sázek LSbet

Jako relativně mladý poskytovatel sázek se LSbet už dokázal osvědčit v několika oblastech sázkové branže a etablovat se mezi velkými konkurenty. Mezitím LSbet pracuje ve více než 20 zemích. Sportovní a live sázky jsou u LSbet jasně tím hlavním ve středu zájmu, tak například nabízejí až 40 dílčích sázek na jednu hru, což je velmi dobrý počet a je to vcelku akceptovatelné, ovšem u velkých poskytovatelů sázek už najdeme i 70, 80 nebo dokonce ještě víc detailních sázek k jedné události. Přesto nabízí LSbet celkově přes 4500 live událostí v nejrůznějších sportovních odvětvích. Nabídka lig je velmi velká, existuje u live sázek také zpravodajství. U LSbet kladou důraz na vysoké limity, nechtějí hráče příliš omezovat. Se svou uvítací nabídkou se LSbet ale už nachází mezi nejlepšími nabídkami v branži.

Bonus pro nové zákazníky LSbet

Se svým bonusem se LSbet nechce zahanbit. Zde je exkluzivně u nových přihlášení na Wettformat velmi atraktivní bonus 100% až do 120€. Pomocí něho můžete udělat z vkladu 120€ sázecí kredit celých 240€. I ohledně kritérií se LSbet absolutně drží. Abyste si mohli zažádat o vyplacení, musíte bonus LSbet uvolnit hrou s minimální kvótou 1.70, u kombinovaných sázek je tomu 1.30. Máte na to 90 dní času. Minimální obrat činí 4x. U vkladu 20€, jež zároveň představuje minimální vklad pro bonus LSbet, dostanete bonus 20€ a máte tím k dispozici 40€ sázkového kreditu. Nyní se s tímto obnosem 40€ musí udělat 4x obrat, tedy umístit sázky v hodnotě 160€, dříve než si můžete zažádat o vyplacení.

Website LSbet

Website LSbet se prezentuje extrémně jednoduše v zeleno-černém layoutu. Uspořádání website je klasické, tj. jak to u poskytovatele sázek očekáváme. Sportovní menu je vlevo, sázecí kupon vpravo, propagované akce jako např. bonus LSbet ve středu, stejně jako detailní sázky. Navigace je jednoduchá a snadno k pochopení, registrační proces velmi krátký a sázka je díky tomu podána po krátkém zaklikání. Je k dispozici live chat a co je třeba kladně podtrhnout, je skutečnost, že LSbet nepočítá žádné poplatky za vklady a vyplácení. Chybí nám tu ale některé přednosti jako live score nebo výsledky, jež na website jiných poskytovatelů sázek vcelku nacházíme. Ale LSbet je relativně nový poskytovatel sázek, tak nad tím přihmouříme oko. Jinak už vcelku není na webové prezentaci LSbet co vytknout.

lsbet website en

LSbet App

Tady se ale bohužel dostáváme k velkému manku LSbet. Neexistuje žádná sázková aplikace a také žádná mobilní verze website. Také s mobilem nebo mobile device se dostanete na verzi pro desktop a každý, kdo sází, ví, že se s tím nedá dvakrát pracovat. Zde musí dojít nutně ke zlepšení - poskytovatel sázek bez mobilní verze website vlastně není akceptovatelný. Doufáme, že se tu v nejkratší době něco podnikne.

LSbet App

Top bonus na sportovní sázení

€100 Bonus
★ ★ ★ ★ ★
1xbet
Live streamy a 1500 Kč Bonus
★ ★ ★ ★ ★
Bet365
€6 Gratis + vložit €10 sázet €46
★ ★ ★ ★
Bethard
Bonus 100% až do 3000 Kč
★ ★ ★ ★
Sportingbet
75€ Bonus
★ ★ ★ ★
Noxwin
5€ zdarma + 100€ Bonus
★ ★ ★ ★
Tipbet
Livestreamy + 50€ Bonus
★ ★ ★ ★ ★
Bwin
Vložit 10€ sázet 30€
★ ★ ★ ★
Betfair