Tato nabídka momentálně není k dispozici

JoJoBET Bonus

Noxwin Bonus

50% až do 75€

JoJoBet je poskytovatel sázek, kterého mnozí s vás pravděpodobně ještě nebudou znát. Přitom se jedná o poskytovatle se sídlem v Černé Hoře, který je také regulován státem. O tomto bookmakerovi sotva lze najít nějaké informace, proto my od Wettformat přebíráme tuto úlohu a chtěli bychom vám JoJoBET představit trochu blíže. To jde samozřejmě nejlépe s bonusem JoJoBET a se sázkou zdarma bez vkladu. Právě to vám můžeme s okamžitou platností nabídnout, abyste si JoJoBET mohli sami pořádně prozkoumat. O nabídce najdete info o něco více dole. Je tu bonus JoJOBet 300% na první vklad 10€. Potom můžete sázet s celým obnosem 40€. Jako alternativa existuje sázka zdarma 7€ bez vkladu, se kterou předem můžete testovat nabídku JoJoBET naprosto bez rizika. (K dispozici v Německu, Rakousku, Švýcarsku)

Hodnocení pro JoJoBET v detailech:

Nabídka sázek
 
Sázkové kursy
 
Bonus za první vklad
 
Reload Bonus
 
Nabídka live sázek
 
Zákaznický servis
 
Metody vkladu peněz
 
Metody výplaty peněz
 
Mobilní verze / aplikace
 
Pravidla sázení / Všeobecné obchodní podmínky
 

Informace o bonusu JoJoBET

Informace o bonusu JoJoBET"
Procent Až do Obrat Minimální kurs Období Code Bonus
100 € 60 10x 2.00 30 dní žádný bonusový kód Zum Bonus

Žádná daň JoJoBET

Žádná daň JoJoBET
Žádná daň vypočítáno z
bez daně za sázení bez daně za sázení

Fakta a zajímavosti

JoJoBET Fakta a zajímavosti
Licence Černá Hora
T&C http://www.jojobet.com/information/general_rules/
webové stránky http://www.jojobet.com
e-mailem info@jojobet.com
telefon není k dispozici
LiveChat k dispozici
Jazyky EN, DE, TK, RU
Měny EUR, USD, TRY
Vyplácení Bankovní výplaty, Neteller, Kreditní karta, ecoPayz, TLNakit
Vklady Bankovní vklady, Skrill, CepBank, Neteller, Kreditní karta, ecoPayz, Tlnakit, Bitcoin
kvóta EU
Druhy sportů Fotbal, Basketbal, Tenis, Baseball, Lední hokej, Házená, Rugby League, Golf, Snooker & Pool, Motorové sporty, Darts, Cyklistika, Speedway, Volejbal, Box, Lehká atletika, Hockey, Stolní tenis, Bowling, Zimní sporty, Plachetní sport, Vodní polo, Badminton

Hlavní události a zvláštnosti

 • Mnoho odvětví sportu
 • Mnoho lig
 • Virtuální sázky
 • Vysoké procento u bonusu za první vklad
 • Reload Bonus
 • Live ticker pro mnoho lig
 • Zákaznický servis k zastižení na live chatu
 • Zákaznický servis zastižitelný e-mailem
 • Vklad prostřednictvím Skrill
 • Vklad prostřednictvím netteller
 • Vklad prostřednictvím kreditní karty
 • Bankovní převod je při vkladech možný
 • Vyplacení na netteller
 • Vyplacení na kreditní karty
 • Vyplacení na bankovní účet
 • V aplikaci jsou k dispozici všechny kursy
 • Vklad je možný také v mobilní aplikaci
 • Vyplacení
 • Žádná daň ze sázení

JoJoBET vkladový bonud I Uvítací bonus

Bonus JoJoBET je na to, že se nejedná o tak známého poskytovatele sázek, přeci jen docela rozumný. Se svými 100% až do 60€ se nachází čistě početně dokonce nad úrovní velkých poskytovatelů. Přirozeně je třeba dávat pozor i na detaily, a ty dojem o něco pokazí, protože minimální kvóta je 1.80 - to není přehnaně moc, ale také ne zrovna malé. Minimální obrat činí 10x, což Bonus JoJoBET navzdory dobrým číselným podmínkám v hitparádě tlačí trochu dolů. Je vcelku zrealizovatelné, uvolnit si tento bonus hraním, ale zde je už přeci jen potřeba trochu umět. Může se hrát s jednotlivými a kombinovanými sázkami s minimální kvótou 1.80, aby vám mohla být vyplacena možná výhra z bonusu JoJoBET.

Website JoJoBET

Website společnosti JoJoBet se prezentuje v jednoduchém černo-šedém designu s akcenty v barvě oranžové v logu. K dispozici je vše, navigace je jednoduchá a přestně taková, jak je na to člověk zvyklý i jiných poskytovatelů. Což je ovšem nápadné, že společnosti JoJoBET má citelně málo podnikových zdrojů, protože přeci jen někdy chybí některé překlady, kež by ale byly důležité. Například neexistuije žýdný německý překlad bonusových podmínek. Jasně, někdo si může myslet, že anglicky musí umět každý, ale pro nás je to každopádně případ pro odebrání bodu, který by se měl co nejdříve rychle korigovat. Reklamu zde dělají, jak je častým jevem, s nejvyššími kvótami a bonusem JoJoBET na první vklad, ale to jsou spíše průměrné nabídky. Ovšem na Wettformat si můžete opatřit exkluzivní bonus JoJoBET. Všechny informace o tom najdete dole.

JoJoBET Website

JoJoBET mobilní aplikace

U JoJoBET neexistuje žádná mobilní aplikace se stažení, ale nexistuje ani responsivní verze vlastních stránek. JoJoBET nadále pracuje s "m." variantou a lze jej navštívit pod m.jojobet.com. Samotná aplikace se dokonce prezentuje lépe než je tomu u website, doby nabíhání jsou naprosto v pořádku a systém funguje stabilně, což zajisté není samozřejmostí, když člověk sleduje nejednu jinou aplikaci. Jinak se aplikaci nedá co vytknout, funguje a má dobrou přehlednost a také bonus JoJoBET je k dispozici i mobilně. Přáli bychom si, aby website přebrala něco více kvality od této aplikace, ta je totiž bez chyby a absolutně ji doporučujeme.

JoJoBET App EN