Tato nabídka momentálně není k dispozici

Doxxbet Bonus

Doxxbet zavřená od 1. srpna 2017

bet365 100€ Bonus

Doxxbet má hned 5 různých bonusových variant ve své nabídce. To je už dost pořádná dávka. Počínaje standardním bonusem 100% až do 100€, až po bonus 2000€, a to na sportovní sázky. To samozřejmě funguje jen při přiměřených podmínkách obratu, ale to se dozvíte dále v textu. Tím můžete poskytovatele bez rizika otestovat před prvním vkladem. No a teď několik slov o samotném poskytovateli. Doxxbet je poskytovatel sázek se sídlem na Maltě. Firma má už přes 12 let zkušeností na svém kontě a zná především také offline byznys. Doxx má několik set sázkových obchodů po celém Slovensku, což je také hlavní trh pro tohoto poskytovatele sázek. Ovšem všechny produkty jsou nabízeny také po celé Evropě. Pro všechny ty, co se domnívají, že Doxxbet je novým poskytovatelem, vězte, že zdání klame, protože před vstupem na online trh měla firma za sebou dlouhodobý byznys offline. Doxxbet je kontrolován MGA Malta Gaming Authority, a proto se můžete u tohoto poskytovatele sázek cítit velmi bezpečně. Z našeho pohledu je na Doxxxbet nejlepší ovšem mobilní verze website. Konečně také opět nový design a nová myšlenka ohledně navigace. Skutečně perfektní vzhled a silné uživatelské přednosti nabízí aplikace Doxxbet. Zde mobilní sázení skutečně dělá radost a člověk opravdu rád nechává verzi pro desktop stranou, která zajisté není na nejnovějším stupni vývoje. Vcelku tedy každopádně velmi zkušený poskytovatel se senzační mobilní aplikací, kterou vám bezpodmínečně doporučujeme. Bohužel bonus na sázky zdarma je k dispozici pouze na desktop verzi. Pokuste se tedy docílit zisk a hrajte s ním pak u Doxxbet mobilně, nebo učiňte vklat a využijte normální bonus Doxxbet pro vaše první sázení na mobilu - každopádně se to vyplatí.

Hodnocení pro Doxxbet v detailech:

Nabídka sázek
 
Sázkové kursy
 
Bonus za první vklad
 
Reload Bonus
 
Nabídka live sázek
 
Zákaznický servis
 
Metody vkladu peněz
 
Metody výplaty peněz
 
Mobilní verze / aplikace
 
Pravidla sázení / Všeobecné obchodní podmínky
 

Informace o bonusu Doxxbet

Informace o bonusu Doxxbet"
Procent Až do Obrat Minimální kurs Období Code Bonus
100 € 100 10x 2.00 90 dní žádný bonusový kód Zum Bonus
100 € 500 12x 2.00 90 dní žádný bonusový kód Zum Bonus
100 € 1000 14x 2.00 90 dní žádná bonusový kód Zum Bonus
100 € 2000 16x 2.00 90 dní žádný bonusový kód Zum Bonus

Žádná daň Doxxbet

Žádná daň Doxxbet
Žádná daň vypočítáno z
žádná sázková daň žádná sázková daň

Fakta a zajímavosti

Doxxbet Fakta a zajímavosti
grupa DOXX Bet Ltd.
Licence Malta
T&C https://www.doxxbet.com/de/sport-wetten/contacts.aspx#javascript
webové stránky https://www.doxxbet.com/
e-mailem info.de@doxxbet.com
telefon +421/903/488 488
LiveChat není k dispozici
Jazyky CZ, DE, EN, PL, SL, EL, HU, RU
Měny GBP, EUR, CZK, PLN
Vyplácení Bankovní převod, Kreditní karta, Skrill, Neteller
Vklady Bankovní převod, Kreditní karta, cardPay, Diners Club Card, Skrill, Skrill 1-Tap, Neteller, paysafecard
kvóta EU
Druhy sportů Fotbal, Lední hokej, Tenis, Basketbal, Házená, Baseball, Lehká atletika, Australian Football, Beachvolleyball, Box, Kricket, Darts, American Football, Formule 1, Golf, Šachy, MMA, Netball, Pasapallo, Politika, Rugby League, Rugby Union, Motorové sporty, E

Hlavní události a zvláštnosti

 • E-sporty
 • Vysoké procento u bonusu za první vklad
 • Vysoký bonusový obnos při prvním vkladu
 • Reload Bonus
 • Live ticker pro mnoho lig
 • VIP program v zákaznickém servisu
 • Zákaznický servis k zastižení na live chatu
 • Telefonická podpora
 • Zákaznický servis zastižitelný e-mailem
 • Vklad prostřednictvím Skrill
 • Vklad prostřednictvím netteller
 • Vklad prostřednictvím pazsafecard
 • Vklad prostřednictvím kreditní karty
 • Bankovní převod je při vkladech možný
 • Vyplacení na skrill konto
 • Vyplacení na netteller
 • Vyplacení na kreditní karty
 • Vyplacení na bankovní účet
 • V aplikaci jsou k dispozici všechny kursy
 • Vklad je možný také v mobilní aplikaci
 • Vyplacení
 • Žádná daň ze sázení

Bonus pro nové zákazníky Doxxbet

Doxxbet vytváří u vkladového bonusu nová měřítka, protože tu existuje bonus 100% a to až do vkladového obnosu 2000€. To na bonus sportovních sázek zní naprosto utopicky, a vlastně tomu tak i je, ale u Doxxbet to je skutečnost. Ovšem s obnosem se zvyšují také podmínky obratu. Do 100€ to je 10x při 2.00, do 500€ 12x při 2.00, do 1000€ 14x při 2.00 a do 2000€ 16x při 2.00. Jak tedy už vidíte, rozhodující hlediska jsou v detailu, protože minimální obrat mezi 10 a 16x je už docela dost, ale na druhé straně už nikde jinde neexistuje ani přibližně podobný bonus, jako je tento do 2000€ pro sportovní sázení. Pro opravdu dobrého tipovače sportovních sázek, který klade důraz na vysoký obnos bonusu, by byl bonus Doxxbet přesně to správné, i když to u 16x při kvótě 2.00 zajisté není snadný úkol.

Doxxbet homepage en

Website Doxxbet

Doxxbet se prezentuje ve velmi jednoduché podobě a bez velkých ozdob. Tmavý, klasický, ale bohužel také poněkud zastaralý. Poskytovatel sázek je už několik let v byznysu a to je tak nějak poznat i na website. Jednoznačně tu chybí moderní funkce, aktuální design přiměřený době a určitý inovativní vzhled. Bohužel je tu obsaženo i hodně chyb v textu, což zážitek ze sázení nemusí zrovna zkvalitňovat. Na website Doxxbet se nacházejí live výsledky, statistiky a všeobecné výsledky. Co nám ale chybí, je to, že bonusu Doxxbet je na stránkách sotva dáván nějaký význam. A přitom s bonusem 100% až do 2000€ je poskytovatel určitě jedinečný na trhu, protože takovýto bonus už jinak nikdo nenabízí. Ale na website je právě několik bodů, které musí být naprosto určitě vylepšeny. Doxxbet má ale ještě vlastní "Club", zvaný Doxxbet Club, u kterého se jedná o věrnostní program, v rámci kterého můžete body získané hraním proměnit ve věcné ceny. Přitom tu mají k výběru zábavnou elektroniku a produkty všedního využití.

Doxxbet Website

Doxxbet App

Teď se dostáváme k tomu nejlepšímu u Doxxbet, k mobilní aplikaci Doxxbet resp. mobilní verzi website. To je konečně zase produkt, který působí novátorsky a jedinečně. Mobilní aplikace je kompletně protikladem verze pro desktop. Přehled je perfektní, grafické a barevné zpracování nemůže být lepší a uživatelské kvality jsou 100%. Všechno lze intuitivně a snadno navigovat. Také sázkový kupon se prezentuje v nové podobě, kterou u jiných poskytovatelů ještě neznáme. Pokud Doxxbet dá verzi pro desktop tento vzhled, trochu zapracuje na bonusu Doxxbet a na metodách platby, pak bychom se zde dostali ke kvalitě firem vedoucích na trhu. A tak je alespoň mobilní verze 100% konkurenčně schopná a předběhla tím mnohé velké poskytovatele o hodně kroků. Tyto kvality bohužel chybí na verzi pro desktop. Takže jednoduše sázet mobilně a pak vám Doxxbet skutečně můžeme doporučit.

Doxxbet App