Dieses Angebot ist aktuell nicht verfügbar

188bet Bonus

1xbet Bonus

Doporučujeme vám otevřít sázkové konto u 1xbet. 1xbet vám nabízí vkladový bonus 100% až do 100€ na váš první vklad! Nyní se přihlásit a zkáznout bonus!

Poskytovatel sázek 188bet je na sázkovém trhu od roku 2006 a má licenci na Isle of Man. 188bet náleží ke skupině Cube Limited a patří mezi asijské bookmakery. 188bet se chápe jako specialista pro sázky Asian Handicap a nabízí svým zákazníkům nadprůměrně vysoké sázkové limity. Na Wettformat si lze vyzvednout exkluzivní bonus 188bet. Dodatečně k bonusu 150% až do 30€ a k bonusu 100% až do 50€ je tu bonus 188bet 10€ bez vkladu. Díky tomu můžete 188bet otestovat až na kost naprosto bez rizika a bez skutečých peněz. Kromě toho je 188bet velmi žádaný. pokud jde i live sázky. Zde je nabídka sázek velmi rozsáhlá a dokáže absolutně držet krok s etablovanými evropskými poskytovateli sázek. Jak tomu často bývá, je hlavním sportem u 188bet fotbal. Servis 188bet zastihnete nonstop a na vaše otázky odpovídá vždy krajně rychle a nekomplikovaně. Kromě toho je k dispozici live chat. Co se týká sázkových kvót, pohybuje se 188bet v lepším průměru, jenom u Asian Handicap sázek 188bet jednoznačně předčí evropské bookmakery a nabízí zde podstatně lepší kvóty. Tomu kdo rád sází na Asian Handicap, 188bet doporučujeme. Pro tento účel doporučujeme využít 188bet bonus bez vkladu. Website je přístupná na všech mobilních přístrojích. Přesný přehled o mobilní website najdete na konci této recenze. 188bet je poskytovatel sázek, jenž speciálně doporučujeme pro fanoušky sázení v Asian Handicap.

188bet Bonus
188bet Bonus
3 / 5 Hvězdiček

Hodnocení pro 188bet v detailech:

Nabídka sázek
 
Sázkové kursy
 
Bonus za první vklad
 
Reload Bonus
 
Nabídka live sázek
 
Zákaznický servis
 
Metody vkladu peněz
 
Metody výplaty peněz
 
Mobilní verze / aplikace
 
Pravidla sázení / Všeobecné obchodní podmínky
 

Informace o bonusu 188bet

Informace o bonusu 188bet"
Procent Až do Obrat Minimální kurs Období Code Bonus
50 € 100 5x 1.50 30 dní žádný bonusový kód K € 100 bonusu!

Žádná daň 188bet

Žádná daň 188bet
Žádná daň vypočítáno z
žádná daň ze sázení žádná daň ze sázení

Fakta a zajímavosti

188bet Fakta a zajímavosti
grupa Cube Limited
Licence Isle of Man
T&C http://www.188bet.com/en-gb/
webové stránky www.188bet.com
e-mailem Help@188Service.com
telefon +44 20 3608 4015
LiveChat k dispozici
Jazyky EN
Měny EUR, GBP, USD
Vyplácení Bank Transfer, Skrill, Cheque, Neteller, Entropay Virtual Card, Wing, Kreditní karta
Vklady Kreditní karta, Bankovní převod, Skrill, Neteller, Direct Bank, ThaiDirect, Entropay Virtual Card, China Online Payment, Wing, Boleto, Transferencia Bancaria, HSBC, Santander, Bradesco, Banco do Brasil and Itaú,
kvóta EU, HK, Malay, Indo
Druhy sportů Fotbal, Basketbal, Tenis, American Football, Baseball, Box, MMA, Cricket, Darts, E-Sports, Golf, Lední kokej, Motorový sport, Rugby, Snooker, Pool, Volejbal

Hlavní události a zvláštnosti

 • Vysoký kursovní klíč
 • K dispozici kursy v porovnání kursů od Wettformat
 • Vysoké kursy u live sázek
 • Live ticker pro mnoho lig
 • Zákaznický servis k zastižení na live chatu
 • Telefonická podpora
 • Zákaznický servis zastižitelný e-mailem
 • Vklad prostřednictvím Skrill
 • Vklad prostřednictvím netteller
 • Vklad prostřednictvím pazsafecard
 • Vklad prostřednictvím kreditní karty
 • Bankovní převod je při vkladech možný
 • Podporuje okamžitý převod
 • Vyplacení na skrill konto
 • Vyplacení na netteller
 • Vyplacení na kreditní karty
 • Vyplacení na bankovní účet
 • V aplikaci jsou k dispozici všechny kursy
 • Vklad je možný také v mobilní aplikaci
 • Vyplacení

Uvítací bonus pro nové zákazníky u 188bet

Bonus od 188bet je klasickým vkladovým bonusem od 150% až do 30€ a 100% až do 50€. Abyste si mohli nechat vyplatit potenciální výhru, musíte uzavřít sázky s minimální kvótou 1.50 a učinit nejméně 5x obrat s celkovým bonusovým obnosem (vklad + bonus). Právě ona minimální kvóta 1.50 činí bonus 188bet velmi atraktivním. Bonus se připočte k vašemu sázkovému kontu až tehdy, jak splníte kritéria. Není třeba bonusového kódu.

Website 188bet

Website 188bet se prezentuje ve velmi klasickém designu v šedivé/oranžové, který na nás na první pohled působí poněkud přeplácaně. Jakmile se ale dostanete k menu sportů, hned se rychle vyznáte, protože se to zde v navigaci a rozdělením velmi podobá známým evropských bookmakerům. Přesto všechno by zde 188bet mohli ještě optimalizovat. Na vstupní stránce se nacházejí aktuální bonusové nabídky 188bet. V oblasti sportovních sázek je vidět, že se tu hodně zaměřují na live sázky, protože ty jsou dávány do středu pozornosti. Menu "In-Play" ukazuje všechny aktuálně probíhající sportovní události, na které můžete přímo sázet. Sázkový kupon se jak je obvyklé nachází na pravé straně u tohoto poskytovatele sázek. Celkově jde o klasickou website, na které by vcelku mohlo být poněkud uklizeněji. Působí poněkud zastarale, ale funguje bezvadně. To rozhodně není důvodem se tomuto poskytovateli sázek vyhýbat, protože odevzdávání sázek a dodatečné funkce jako interní statistiky a live ticker nás naprosto přesvědčili.

188 bet website en

188bet App

Mobilní verze website 188bet se prezentuje o něco přehledněji než klasická verze pro desktop, přesto platí i zde, že by poněkud lepší přehlednost neuškodila ani tady. Přesto od nás dostávají nejlepší známky za funkčnost. Všechny sázkové možnosti fungují bez chyb, nevyskytly se žádné problémy se spojením a také navigace funguje velmi rychle a nekomplikovaně. Všechny varianty bonusu 188bet se taktéž dají využít mobilně. U 188bet je mobilní verze uspořádána značně lépe než verze pro desktop. Když už, tak se tento obrázek prezentuje spíše obráceně, ale všímáme si, že 188bet se více soustředí na mobilní obchod.

188 bet app en