Všechny sázkové tipy

fotbal Wett Tipps mit Analyse

Länderspiele

24.03.2018 03:00
Mexico Logo Mexiko
:
Island Logo Island
3 : 0

Länderspiele

24.03.2018 15:00
Nordirland Fahne Nordirland
:
South Korea Logo Südkorea
Tip X poločas 1

Länderspiele

24.03.2018 18:00
Sweden Logo Schweden
:
Chile Logo Chile
Pod 2,5 gólu

Itálie Serie B

25.03.2018 15:00
Citta di Palermo Logo US Palermo
:
Carpi FC Logo Carpi FC
Tip 1

Itálie Serie B

25.03.2018 15:00
Pescarastemma Logo Delfino Pescara 1936
:
Empoli FC Logo FC Empoli
Tip 2

Itálie Serie B

25.03.2018 20:30
AC Cesena Logo AC Cesena
:
AC Perugia Logo AC Perugia Calcio
Dvojitá šance tip X/2

Spain Segunda Division

25.03.2018 20:30
Granada Logo FC Granada
:
CD Numancia Logo CD Numancia
Tip X

Všechny sportovní sázky - tipy

Na této stránce najdete nejlepší tipy od našich expertů v rámci sportovního sázení. Naše tipy jsou každý den aktualizovány a po kliknutí na jeden tip se dostanete k podrobné stránce daného tipu s četnými dalšími informacemi, jež můžete využít pro vaše další sázky. Máme detailní srovnání kvót pro nejoblíbenější druhy sázek, stejně jako četné statistiky a fakta, jež vám mohou usnadnit umístit sázku.

Empfehlungen

1. Bundesliga - tipy

1. Deutsche Bundesliga Logo

Zde se dostanete na naše sázkové tipy Wett Tipps v rámci německé fotbalové bundesligy. Všechny sázky na zápasy Bayernu Mnichov a dalších mužstev.

Tipy na Premier League

England Premier League Logo

Sázíš rád na anglický fotbal? Pak navštiv naši stránku s tipy na Premier League a vsaď si na zápasy Manchesteru United, FC Chelsea a dalších mužstev.

Tipy Primera Division

Spanien Primera Division Logo

Máme pro vás připraveny nejlepší sázkové tipy na zápasy španělské fotbalové ligy. Pomocí našich La Liga Tipps sázíte vždy správně na zápasy Barcelony, Realu Madrid nebo Atlética Madrid.

Sportovní sázení - tipy

Pokud jde o téma sportovní sázení, nabízí se spousta expertů, kteří slibují hory doly, často však za jejich předpověďmi stojí jen málo kvality. Chceme vám zprostředkovat realističtější obrázek sportovního sázení tím, že se s pomocí našich tipů naučíte správně sázet a neustále se v tom budete zdokonalovat. Hned na začátku je však zapotřebí říci, že u sportovního sázení existuje vždy určité riziko, a to i v případě, že je výhra tak pravděpodobná. Základním pravidlem přitom je nesázet impulzivně. Ten, kdo své sázky umisťuje hekticky a bez náležité strategie, nebude moci dlouhodobě dosáhnout žádné slušné výhry. U sportovního sázení je ve hře hodně analytické práce, strategického myšlení a plánování, stejně jako pořádná porce důslednosti, které je třeba zapojit, abychom při sázení zaznamenali úspěch.

Minimalizace rizika - rozpočet sportovního sázení

Každý, kdo zadává tipy v rámci sportovního sázení, chce s jejich pomocí dosáhnout výhry, když ale někdo sázel vysoké obnosy při vysokých kvótách, nikdy nebyl dlouhodobě v plusu. Důležité je minimalizovat co nejvíce sázkové riziko. Jde přitom o správnou kombinaci rizikových tipů a takzvaných tipů s bankem, které mají velmi vysokou pravděpodobnost úspěchu. Doporučujeme vám proto váš sázkový rozpočet naplánovat velmi pečlivě, správně jej rozdělit a pokud je stanovený limit překročen, je třeba z toho vyvodit důsledky a dát si při sázení pauzu. Největším nebezpečím při zadávání tipů v rámci sportovního sázení je chtivost stejně jako bezhlavé umisťování sázek poté, co měl sázející smůlu, kterou občas zažije i ten nejlepší sázkař. Připravte se proto mentálně na případné neúspěchy, neboť poučit se je možné pouze z vlastních chyb, což také umožní váš další vývoj. Klademe vám proto na srdce, abyste si pro vaše tipy stanovili jistý měsíční rozpočet a abyste v případě, že tento bude překročen, se sázením na chvíli přestali.

Správný časový okamžik zadání tipu

Na tomto místě se ještě jednou zmiňujeme o problému, že tipy jsou zadávány často nejenom na základě emocionálních rozhodnutí ale v důsledku toho i v nesprávný časový okamžik. Abyste si ten správný okamžik mohli stanovit, musíte sledovat trh se sázkami. I samotní zprostředkovatelé sázek jsou se svými kvótami často zcela vedle a právě o to jde, totiž nalézt ten správný časový okamžk, neboť zde je kvóta nejvyšší. Naše srovnání kvót vám u toho pomůže, neboť pomocí našeho grafického průběhu kvót rozpoznáte okamžitě kolísání kvót.

Správný zprostředkovatel sportovních sázek

Samozřejmě je rovněž rozhodujícím to, u kterého zprostředkovatele sázek vaše tipy v rámci sportovního sázení zadáváte. I ta nejvyšší sázková kvóta ještě není zárukou toho, že daný zprostředkovatel sázení pracuje seriózně. Z toho důvodu je důležité otestovat si důkladně zprostředkovatele, než přijmeme jeho portfolio. Dobrou příležitostí k tomu jsou sázkové bonusy bez vkladu. V takovém případě si můžete otevřít sázkové konto a získáte na ně vepsán jistý obnos jako bonus, s jehož pomocí můžete umístit vaše první tipy a to vše zcela bez rizika.

Strategie sportovního sázení

Správné plánování je základem úspěchu - proto lze jen doporučit, abyste si pro potřeby zadávání vašich tipů v rámci sportovního sázení vytvořili náležitou strategiii. Ani ta nejlepší strategie ale nepřinese nic, pokud se jí pevně nedržíte. Zázračné slůvko u toho zní důslednost. Ať již jsou nové tipy spojeny s jakýmkoli průběhem kvót, sledujte vždy na 100% vaši vlastní strategii, jinak svůj cíl ztratíte z očí a na konci se rozplyne nejenom tento cíl, ale i váš rozpočet. Doporučujeme proto umisťovat co nejrozsáhlejší variaci tipů. Patří k tomu samozřejmě i pár rizikových tipů, stejně jako mnoho tipů s bankem, kombi sázek a dlouhodobých sázek. Důležité je nalézt tu správnou směsici, neboť ten, kdo se spoléhá jen na jednu strategii, prohraje rychle, pokud tato strategie jednou nevyjde tak, jak by si přál. Rozptylte proto riziko a rozdělte určité procentuální sazby na různé druhy sportu s rozdílným stupněm rizika.