Tipsport Recenze – Naše zkušenosti se sázkovou kanceláří Tipsport a její hodnocení

Sázková kancelář Tipsport je největší sázkovou kanceláří na Slovensku a v České republice. Společnost jako taková je na trhu od roku 1994, přičemž online je na českém trhu dostupná od roku 2009. Sázkaři se o své tikety, jakož i o peníze nemusí obávat, neboť v případě Tipsport jde o legální a seriózní sázkovou kancelář s licencí vydanou Ministerstvem financí České republiky. Tipsport disponuje webovou stránkou, která je celá komplet v českém jazyce, podobně jako i zákaznická podpora. Jako nový zákazník máte nárok na vstupní bonus, který se rovná 100 % a šplhá se až do výše 50 000 Kč! Navíc jako odměnu za registraci získáte 150 Kč zdarma na vaše první sázky. V následujícím článku jsme otestovali sázkovou kancelář Tipsport. Zaměřili jsme se na kategorie jako jsou kurzové sázky, live sázky, bonus, snadnost použití, aplikace, či metody platby a zákaznický servis.

Tipsport Bonus 100 % až do výše 50 000 Kč Zajistěte si 100 % bonus na váš první vklad až do výše 50 000 Kč! Bonus
Unser Testbericht und unsere Erfahrungen bei Tipsport
89/100 Procenta

Informace o kupónu Tipsport

150 Kč zdarma
za registraci
Podmínky
 • bez nutnosti vkladu
 • připsán na konto sázkaře v Netech, platí podmínky Tipkonta
 • 1 Kč = 1 Net
 • bonusem je možné disponovat v trvalém Uživatelském kontu, nelze jej tedy využít v Dočasném uživatelském kontu
Kritérium Hodnocení
Nabídka sázek 19 / 20
Sázkové kurzy 19 / 20
Live sázky 9 / 10
Bonus 9 / 10
Snadnost použití 6 / 10
Možnosti plateb 8 / 10
Zákaznický servis 8 / 10
Serióznost 10 / 10
App / Mobile 10 / 10

REGISTRACE – jak se rychle a snadno zaregistrovat na stránkách Tipsportu?

Nejjednodušší se zaregistrujete na stránce Tipsportu kliknutím na náš link. Přímo vás přesměrujeme na stránku sázkové kanceláře, kde musíte pravdivě a správně vyplnit následující údaje: jméno, příjmení, datum narození, mobilní telefon, a e-mail. Po vyplnění formuláře společnost Tipsport ověří vaše telefonní číslo a email. Důležité je, abyste klikli na odkaz, který vám Tipsport pošle emailem. Heslo pro přihlášení vám Tipsport zašle prostřednictvím SMS. Nejpozději do 30 dnů registraci musíte dokončit. Můžete tak provést navštívením pobočky nebo online. Máte samozřejmě nárok i na vstupní bonus a dárek za registraci.

Registrace v Tipsportu
 • 1. Kliknete na náš odkaz.
 • 2. Zaregistrujete se na stránce Tipsportu.
 • 3. Vyplňte následující údaje: jméno, příjmení, datum narození, mobilní telefon, a e-mail
 • 4. Kliknete v mailu na odkaz od Tipsportu.
 • 5. Získejte heslo prostřednictvím SMS.
 • 6. Do 30 dnů registraci ověřte.

KURZOVÉ SÁZKY – široká kurzová nabídka, velký výběr sportů

Tipsport vám poskytuje kurzovou nabídku formou evropského zobrazování kurzů, která je přizpůsobena pro slovenský a český trh. Tipsport vytváří prostor pro největší sázkovou komunitu na českém trhu, a poskytuje širokou kurzovou nabídku a velký výběr sportů. Jde o komplexní sázkovou kancelář.

Druhy sázek

Po zaregistrování se můžete libovolně využívat různé druhy sázek. Ať už jde o jednoduché sázky, tzv. sólo sázky, zda akumulované sázky, tzv. akumulátory (AKU sázky), případně systémové sázky. V rámci Tipsportu máte možnost označit i vaši tutovku. Pro milovníky maxikombi Tipsport nabízí i skupinové sázky. Tipsport si neúčtuje žádné manipulační poplatky, což je velkou výhodou. Velkým pozitivem je, že tipérů, kteří rádi sázejí na handicapy si přijdou na své. Tipsport má v nabídce i sázky na asijské handicapy a je tedy první sázkovou kanceláří na našem trhu, která vypisuje sázky na asijské handicapy.

Co je asijský handicap? Dočtete se zde.

Pokud se rozhodnete akumulovat váš tiket, nesmíte zapomenout na fakt, že maximálně můžete mít na tiketu 50 událostí. Zajímavé jsou sázky na střelce gólů, sázky na výsledek, sázky bez remízy, sázky na góly. S Tipsportem můžete minimálně vsadit 1 Kč (0,01 Kč při rozpisových sázkach), což je poměrně nízká částka. Vyhrát můžete, avšak až 10 000 000 Kč. Tato částka je maximální možnou výhrou.

Novinkou Tipsportu je i funkce cash out, tedy předčasného vyplacení tiketu. Váš tiket můžete uzavřít dříve, nemusíte čekat na to, až skončí všechny zápasy. Pokud máte na tiketu např. 6 zápasů a 5 zápasů už máte vyhraných, můžete se rozhodnout pro vyplacení. Částka bude samozřejmě nižší, než je uvedena na tiketu, ale peníze máte jisté. Cash out můžete využít i při live sázení. Funkce cash out je dostupná i v mobilních zařízeních.

Sportovní sázky

Kurzová nabídka zahrnuje sportovní sázky, speciální sázky, sázky na virtuální sporty a e-sporty. Můžete vsadit na zápasy známých sportů jako je fotbal, hokej, tenis a basketbal. V nabídce naleznete i sázky na méně známé sporty jako je biatlon, florbal, futsal, házená, kriket, skoky na lyžích, šipky, volejbal apod. Tipsport má v nabídce mnoho známých a důležitých světových lig. Kurzová nabídka je široká a dostačující, avšak u některých zahraničních sázkových kancelář se můžete setkat s mnohem větším množstvím odvozených sázek, sázkových trhů.

Sportovní sázky Tipsport CZ Ukázka sportovních sázek na fotbal v Tipsportu

Jak jsme již uvedli, sázková nabídka je trochu limitovaná v porovnání se zahraničními sázkovými kancelářemi, ale Tipsport nabízí to nejlepší na českém trhu. V této kategorii udělujeme 19/20 bodů.

LIVE SÁZKY – množství live sázek a sportovních přenosů

Tipsport nabízí mnoho live přenosů, což je skvělou výhodou. Při live sázení můžete dokonce využít live match tracker. Velkou výhodu je možnost simultánně sledovat dva live streamy, a tedy přímé přenosy vedle sebe, a to až čtyři přímé přenosy najednou. Přímé přenosy můžete snadno sledovat i přes mobilní zařízení. Na stránkách Tipsportu najdete nabídku všech důležitých live sázek, avšak nesmíte očekávat až takový široký výběr jaký známe ze zahraničních sázkových kanceláří bez licence. Tuto nabídku tvoří obvykle fotbalové zápasy, tenis, či hokej. No v nabídce nacházíme i jiné sporty jako je např. basketbal, či volejbal. Tipsport v rámci live sázek nabízí i zajímavou funkci tipClick, jejíž už samotný název napovídá, že se jedná o live sázky na jedno kliknutí. Pozitivně hodnotíme možnost live sázek, přímých přenosů, které jsou dostupné i přes mobil. Výhodou je také multi zobrazení live sázek i zmiňovaná live sázka na jeden klik. V této testování kategorii udělujeme 10/10 bodů.

SÁZKOVÝ BONUS – několik variant vstupního bonusu plus 150 Kč zdarma!

Tipsport nabízí zajímavý vstupní bonus. Závisí jen na vás, kolik se rozhodnete vložit. Výška vašeho prvního vkladu zároveň určuje i bonusové podmínky. Jde tedy o 100 % bonus až do výše 50 000 Kč. Jako odměnu za registraci máte nárok na bonus bez nutnosti vkladu 150 Kč. Abyste získali 150 Kč zdarma musíte vytvořit kompletní registraci, a tedy doplnit vybrané osobní údaje a ověřit vaši totožnost.

Tipsport Vstupní Bonus cz Kliknutím na obrázek vás přesměrujeme na stránku Tipsport
 • Vklad: 1 až 1000 Kč – protočení 5x vklad + bonus (denně se započítává součet vkladů v max. výši 500 Kč)
 • Vklad: 1001 až 5000 Kč – protočení 7x vklad + bonus (denně se započítává součet vkladů v max. výši 2500 Kč)
 • Vklad: 5001 až 50 000 Kč – protočení 8x vklad + bonus (denně se započítává součet vkladů v max. výši 25 000 Kč)

Více podrobností o bonusu od Tipsport najdete zde!

V této kategorii hodnotíme pozitivně bonus bez vkladu, který je na českém trhu jedním z mála. Z výběru vkladových bonusů bychom zřejmě vzhledem k bonusovým podmínkám sáhli po bonusu první hladiny. Avšak vzhledem k dlouhému času na splnění podmínek, je výběr jen a jen na vás. V této testované kategorii udělujeme 9/10 bodů.

JEDNODUCHOST POUŽITÍ (uživatelská optimálnost) - přehledná stránka, jednoduchá navigace, přívětivé barvy

Design webové stránky Tipsport je jednoduchý a přehledný. Stránka je laděná v bílo-černo-modrých barvách, které vytvářejí dostatečný kontrast. Navigační panel je řešen intuitivně a prakticky, a to zejména z hlediska ovládání a použitelnosti. Najdete zde základní záložky jako např.: kurzy, live, výsledky, fórum, bonusy apod. V rámci kurzové nabídky, na levé straně se nachází navigační panel se všemi dostupnými sporty. Po kliknutí na sport se vám rozbalí seznam dostupných lig, resp. akcí. Kliknutím na kurz přidáte zápas na váš tiket, který je umístěn v pravém horním rohu. V pravém horním rohu si také můžete spravovat váš tiket. Přidávat na něj několik zápasů, resp. zápasy z tiketu vymazat. V rámci kategorie uživatelské optimálnosti udělujeme Tipsport 9 z 10 bodů.

Přehlednost webové stránky Tipsport CZ Přehledná webová stránka sázkové kanceláře Tipsport. Hlavní navigační panel, výběr sportů a váš tiket na dosah jednoho kliknutí.

APLIKACE A MOBILNÍ VERZE – dostupná mobilní aplikace pro Android a iOS i mobilní verze webové stránky

Tipsport nabízí jeho hráčům i pohodlné sázení přes mobilní zařízení. Ke stažení je dostupná mobilní aplikace pro Android i pro iOS. Sázení přes mobil by mělo být dnes už samozřejmostí. Pokud si nechcete stahovat aplikaci, webová stránka Tipsportu je přizpůsobena i pro mobilní zařízení. Mobilní aplikace má řadu výhod. Je jednoduchá, přehledná a především rychlá. Pro uživatele přináší kompletní nabídku kurzů, na které se tak díky snadnému přístupu víte podívat kdykoliv a kdekoliv. Prostřednictvím aplikace víte sledovat i živé přenosy (live streamy). Vklady a výběry jsou tak díky aplikaci ještě jednodušší. V této kategorii udělujeme plný počet bodů 10.

Aplikace Tipsport CZ Aplikace Tipsportu dostupná jak pro Android, tak pro iOS. Dostupná je i mobilní verze.

MOŽNOSTI PLATBY (vkladu a výběru) - téměř všechny možnosti platby bez poplatku

Tipsport poskytuje několik platebních možností. Při vkladech kromě standardních bankovních převodů, vkladů prostřednictvím: ČSOB, Era, KB, Raiffeisenbank, Moneta, mBank, Fio bank, Sberbank, České spořitelny, Unicredit, či vkladů na pobočkách, můžete provést i relativně standardní platbu prostřednictvím platebních karet jako je Visa, Visa Electron, Maestro, či Mastercard. Všechny zmíněné platební metody jsou bez poplatku. Tipsport poskytuje mimo jiné platby formou paysafecard. Při tomto způsobu vkladu si však musíte dát pozor na poplatek, který je 5 % částky vkladu. K dispozici je i depozit prostřednictvím elektronické peněženky Skrill (Moneybookers). Minimální vklad je běžně u všech platebních metodách 10 Kč. Jedině při Skrill musíte počítat s minimálním vkladem 1000 Kč, při platební kartě 100 Kč, ČSOB a Era taky 100 Kč. Maximální vklad je ohraničen pouze při paysafecard (24 000 Kč), Skrill (50 000 Kč) a na pobočce (5000 Kč). Zajímavou je také možnost vkladu Bitcoin (platí podmínky Skrill). Pokud se přesuneme na možnosti výběru peněz, možnosti se hodně zužují. Vybrat vaše výhry můžete pouze prostřednictvím bankovního převodu, elektronické peněženky Skrill (Moneybookers) a na pobočce. Ačkoliv jsou finanční převody vkladů provedeno okamžitě, na výběr si kromě výběru na pobočce, budete muset trochu počkat. Minimální částka na výběr při bankovním převodu je 100 Kč, při Skrill je to 1000 Kč. Na pobočce si můžete vybrat taky min. 100 Kč. Ze známých platebních metod rozšířených v zahraničí chybí např. Neteller či Paypal. V následující tabulce vám poskytujeme přehled platebních metod nabízených Tipsportem. V rámci této kategorii udělujeme 8 bodů z 10.

Možnosti vkladu a výběru Tipsport CZ Na uvedeném obrázku vám přinášíme přehled platebních metod dostupných v Tipsportu.

ZÁKAZNICKÝ SERVIS A PODPORA – kontakt prostřednictvím emailu, kontaktního formuláře, či telefonního čísla

Zákazník může sázkovou kancelář v případě potřeby kontaktovat telefonicky nebo prostřednictvím emailu. Na telefonním čísle +420 311 633 118 vám odpovědná osoba odpoví na vaše otázky v pondělí až neděli od 8:00 do 23:00. V případě využití emailového kontaktu, pište vaše otázky na: podpora@tipsport.cz. Na stránce Tipsportu je dostupný i kontaktní formulář. Tipsport nenabízí live chat, což je v celosvětovém online sázení relativně již standardem a urychluje proces komunikace a řešení problémů se sázením. Najme kvůli tomu odpočítáváme v této kategorii body a udělujeme 8 z 10 bodů.

Zákaznícky servis Tipsport CZ Tipsport můžete kontaktovat telefonicky, prostřednictvím emailu a kontaktního formuláře.

SERIÓZNOST – sázková kancelář s českou licencí

V tomto směru není o čem diskutovat. Tipsport je legální sázkovou kanceláří na českém trhu, která disponuje licencí vydanou Ministerstvem financí ČR. Jde o společnost s dlouhodobou tradicí. Není o čem pochybovat a bez váhání udělujeme plný počet bodů. 10/10

SHRNUTÍ – Tipsport je na českém trhu jedničkou

Tipsport je sázkovou kancelář s českou licencí a momentálně lze říci, že je jedničkou na českém sázkovém trhu. Jak jsme již uvedli výše, pozitivně hodnotíme nejen dobré kurzy, ale i dostupnost asijských handicapů, které nejsou samozřejmostí u všech sázkových kanceláří. Výbornou výhodou je i možnost sledování live přenosů jakož i funkce live tickeru. Tipsport jako jeden z mála na českém trhu také nabízí bonus bez nutnosti vkladu, což je velmi lákavou nabídkou pro nové hráče, kteří váhají nad registrací. Webová stránka, jakož i aplikace a mobilní verze Tipsportu funguje bez problémů. Je přehledná a jednoduchá. Platby, ať už vklady nebo výběry probíhají rychle, a bez jakýchkoliv poplatků. Zákaznickému servisu chybí live chat, který má mnoho zahraničních sázkových kanceláří k dispozici. Live chat by značně zefektivnil a urychlil komunikaci. Tipsport nabízí kromě výše uvedeného také mnoho členských výhod formou věrnostního programu. Získáváte Nety, které se připisují na vaše Tipkonto a můžete s nimi sázet jako s reálnými penězi. Tipsport také zavedl funkci cash out, tedy předčasného vyplacení tiketu, což není na českém trhu samozřejmostí. Tato sázková kancelář je seriózní společností, která disponuje českou licencí. Jde tedy o legální sázkovou kancelář na českém trhu. Pokud máte chuť zasázet si, Tipsport jen a jen doporučujeme.

Výhody a nevýhody Tipsportu CZ
nach oben