Tipsport vstupní bonus 100% až do výše 50 000 Kč

V následujícím článku vám představíme bonusovou nabídku od české sázkové kanceláře Tipsport. Sázková kancelář Tipsport je na trhu od roku 1991 a patří mezi sázkové společnosti s platnou českou licencí. Pro nové zákazníky nabízí lákavý vstupní bonus. Jde o bonus za první registraci, a to až do výše 50 000 Kč. V závislosti na výšce prvního vkladu se liší i podmínky protočení bonusu. Stačí kliknout na výše uvedené tlačítko a přesměrujeme vás na stránku sázkové kanceláře. Poskytujeme vám průvodce úspěšnou registrací, bonusové podmínky uvítací nabídky, jakož i tipy na co si máte při tomto bonusu dát pozor.

Lesedauer: 4 min
Tipsport Bonus 100 % až do výše 50 000 Kč Zajistěte si 100 % bonus na váš první vklad až do výše 50 000 Kč! Bonus
Bonusbewertung für Tipsport
9/10 B

Informace o kupónu Tipsport

150 Kč zdarma
za registraci
Podmínky
 • bez nutnosti vkladu
 • připsán na konto sázkaře v Netech, platí podmínky Tipkonta
 • 1 Kč = 1 Net
 • bonusem je možné disponovat v trvalém Uživatelském kontu, nelze jej tedy využít v Dočasném uživatelském kontu

Krok za krokem k bonusu od Tipsport

 • 1. Následujte náš odkazu: Kliknutím vás přesměrujeme přímo na stránku sázkové kanceláře
 • 2. Zaregistrujte se v sázkové kanceláři
 • 3. Vytvořte váš první vklad. Výše vkladu určuje i výši vašeho bonusu.
 • 4. Splňte bonusové podmínky. Hrajte.

Jednoduše vysvětleno: Jak funguje bonus od Tipsport?

Kliknutím na náš link vás přímo přesměrujeme na stránku sázkové kanceláře Tipsport. Jak je možné se dostat k bonusové nabídce? V první řadě se musíte zaregistrovat na stránce sázkové kanceláře Tipsport. Dalším krokem je provedení vkladu na váš herní tiket. Získáte tak nárok na vstupní bonus v hodnotě vašeho prvního depozitu. Jde o 100 % bonus až do výše 50 000 Kč. Pokud provedete vklad ve výši např. 1000 Kč, budete mít nárok na bonus ve výši stejné částky. V následujících sekcích článku vám vysvětlíme bonusové podmínky, které si stanovuje společnost Tipsport.

Bonusové podmínky: Jaké body bonusových podmínek Tipsport byste měli určitě vědět?

Stejně jako u jiných sázkových kancelářích, i při bonusu od Tipsport musíte splnit bonusové podmínky, abyste bonus protočily na skutečné peníze. Nejdůležitější je vědět, že Tipsport rozděluje uvítací vstupní bonus na tři hladiny. Jednotlivé hladiny se liší výškou bonusové částky i bonusovými podmínkami, které se s částkou vážou.

 • Vklad: 1 až 1000 Kč – protočení 5x vklad + bonus (denně se započítává součet vkladů v max. výši 500 Kč)
 • Vklad: 1001 až 5000 Kč – protočení 7x vklad + bonus (denně se započítává součet vkladů v max. výši 2500 Kč)
 • Vklad: 5001 až 50 000 Kč – protočení 8x vklad + bonus (denně se započítává součet vkladů v max. výši 25 000 Kč)

Výše sázkového bonusu v %

Sázková kancelář Tipsport nabízí 100 % bonus, což znamená, že výše bonusové částky se rovná výši vašeho vkladu.

Maximální možná výše bonusu

Společnost Tipsport nabízí bonus do maximální částky 50 000 Kč! Nicméně je důležité mít na mysli, že s výškou částky bonusu se liší i bonusové podmínky.

Kliknutím na obrázek vás přesměrujeme na stránku Tipsport

100 % až do výše 1000 Kč

V případě vkladu ve výši do 1000 Kč (včetně) je pro splnění podmínek bonusu nutné protočit částku vkladu plus částku bonusu spolu 5-krát. Co v praxi znamená, že pokud vložíte 1000 Kč musíte prosázet 10 000 Kč. Tato bonusová nabídka je velmi lákavou. Minimální kurzy na splnění podmínek jsou 1.50, a tudíž lze je považovat za velmi příznivé. Hráč však nesmí zapomenout na fakt, že pro výpočet nároku na vstupní bonus se mu denně započítává součet vkladů v maximální výši 500 Kč. V tomto případě vám po protočení prvních 1000 Kč potřebných k zisku bonusu, společnost Tipsport vyplatí 100 Kč. Bonus první hladiny od Tipsport vzhledem k příznivým bonusovým podmínkam můžeme jen a jen doporučit.

100 % až do výše 5000 Kč

Pokud se rozhodnete vložit vyšší obnos peněz. Se zvyšující se sumou se zvyšují i minimální kurzy a protočení pro splnění bonusových podmínek. Při vkladu v rozmezí 1001 až 5000 Kč, musíte částku prosázet 7-krát, a to s minimálními kurzy 2.0. Příklad: pokud provedete vklad 5000 Kč, prosázet musíte (5000 + 5000) x 7, což znamená 70 000 Kč. Hráč však nesmí zapomenout na fakt, že pro výpočet nároku na vstupní bonus se mu denně započítává součet vkladů v maximální výši 2500 Kč. Po protočení prvních 7000 Kč potřebných k zisku bonusu, vám společnost Tipsport vyplatí 500 Kč. Tuto variantu bonusu lze považovat z pohledu splnění bonusových podmínek za náročnější, a to zejména kvůli zvyšujícím se minimálním kurzem. Protočení bonusové částky a vkladu je akceptovatelné, avšak patřící do skupiny náročnějších.

100 % až do výše 50 000 Kč

Pokud je vaším cílem jít ještě výše, a rozhodnete se provést vklad v rozmezí 5001 až 50 000 Kč, bonusové podmínky se stávají ještě těžšími. Tuto bonusovou hladinu doporučujeme opravdu pro zkušené tipaře. Mění se výška protočení částky jako i minimální kurzy. Sázet musíte s minimálními kurzy 4.0, přičemž částku bonusu a vkladu musíte protočit až 8-krát. Ve srovnání s vkladem např. 1000 Kč, je přetočení 5001 Kč enormně složitější. Při vkladu 25 000 Kč prosázíte 400 000 Kč ((25 000 + 25 000) x 8). Hráč však nesmí zapomenout na fakt, že pro výpočet nároku na vstupní bonus se mu denně započítává součet vkladů v maximální výši 25 000 Kč. Po protočení prvních 40 000 Kč potřebných k zisku bonusu, vám společnost Tipsport vyplatí 2500 Kč. Tento bonus považujeme za náročný na splnění bonusových podmínek a doporučujeme ho více méně pro profi sázkaře.

Pro všechny tipy bonusů od Tipsport platí jedno stejné pravidlo. Sázející má právo disponovat s bonusem na jeho účtu po částech: pokud prosází 10 % z požadovaného celkového obratu získá 10 % z celkové hodnoty bonusu.

150 Kč zdarma

Nově registrovaný zákazník má také nárok na bonus ve výši 150 Kč. Tento bonus je připsán na konto sázkaře v Netoch, přičemž platí, že 1 Kč je 1 Net. Tato forma bonusu je vyplácena v Netoch po splnění bonusových podmínek.

Minimální protočení (obrat)

Výše minimálního protočení se liší přímo úměrně od vámi provedeného vkladu. Při vkladu do 1000 Kč hrajete s minimálním obratem 5x, při vkladu od 1001 – 5000 Kč hrajete s minimálním obratem 7x, při vkladu od 5001 – 50 000 Kč hrajete s minimálním obratem 8x. Ve všech případech protáčíte součet částky vkladu a bonusu.

Minimální kurzy

I při minimálních kurzech si musíte dávat pozor na to, jakou částku vložíte poprvé. Při vkladu do 1000 Kč se do požadované částky započítávají pouze tikety s minimálními kurzy 1.5, při vkladu od 1001 - 5000 Kč min. 2.0, při vkladu od 5001 – 50 000 Kč min. 4.0.

Časové omezení

Podmínky nutné splnit do 12 měsíců. Pokud nedodržíte tuto lhůtu, ztrácíte nárok na disponování s bonusem i s jeho zatím nezískanou sumou.

Sázkové omezení

Společnost Tipsport nestanoví žádné specifické sázkové omezení. Platí všechny sázky uzavřené na internetu a na pobočkách Tipsportu – kurzové sázky i Live sázky.

Geografická omezení

Tato nabídka je platná pro hráče České republiky. Tipsport je sázková kancelář s platnou českou licencí.

Naše hodnocení bonusu Tipsport: Jaké byly klíčové faktory?

Bonus od společnosti Tipsport vám dává možnost výběru. Sami se můžete rozhodnout jaký vklad provedete, a tedy jakou náročnost bonusových podmínek si zvolíte. Doporučujeme zvolit 100 % bonus do výše 1000 Kč. Jeho bonusové podmínky jsou velmi příznivé, zejména co se týká minimálních kurzů a výšky protočení částky. Musíte mít na mysli, že protáčíte vždy částku bonusu a vkladu. Vstupní bonus se připisuje automaticky po splnění jeho podmínek. Nesmíte zapomenout, že do požadované částky na prosázení se započítávají pouze tikety, které splní podmínky, což je na trhu standardem. Nezapomeňte, že váš vklad nebude zdvojnásoben. Mnoho hráčů chybně vnímá podmínky bonusu od Tipsport. Aby hráč mohl využívat bonusové peníze co nejdříve, musí prosázet 10 % z celkové částky potřebné k zisku bonusu, a tudíž částka bonusu je vyplácena po desetinách. Bonus od Tipsportu doporučujeme jak začátečníkům, tak i pokročilým sázkařům. Závisí jen na vás, kterou variantu si zvolíte. Avšak se zvyšujícím se prvním vkladem se stěžují i bonusové podmínky.

nach oben