Tipovací soutěže na SAZENIFORMAT

Ve spolupráci s vybranými sázkovými kancelářemi prezentujeme každý týden atraktivní tipovací soutěže v sportovním sázení na zápasy mezinárodních nejvyšších ligových soutěží, jako je Premier liga, La Liga nebo německá Bundesliga. Účast je rychlá a jednoduchá: Stačí se zaregistrovat bezplatně na SAZENIFORMAT, zvolit si preferovanou tipovací soutěž a můžete začít tipovat! Na začátku každé tipovací soutěže získáte počáteční kredit v podobě betcoinů (našich sázkových mincí), které můžete použít na vaše sázky. Sázkové mince dostanete automaticky na každou tipovací soutěž bez předchozího vkladu. Nemusíte používat své vlastní peníze a můžete hrát volně. Záleží na tom, kterou tipovací soutěž si vyberete. Existují různé ligy a ceny. Stačí se zaregistrovat na SAZENIFORMAT, přihlásit se na tipovací soutěž dle vlastního výběru a vyhrát atraktivní ceny - bez jakéhokoliv rizika!

Lesedauer: 2 min

Jak funguje Tipovací soutěž na SAZENIFORMAT?

Pokud jste si již vytvořili uživatelský účet na SAZENIFORMAT, musíte se nejprve přihlásit pomocí tlačítka na konci této sekce. Tak si můžete vybrat ze sázkových soutěží různých sázkových kanceláří, kterých se můžete zúčastnit bezplatně. Na každou tipovací soutěž, do které vstoupíte, získáte určité množství sázkových mincí (betcoinů) - hrací menu, kterou jsme vytvořili pro tipovací soutěže - aniž byste museli vložit vaše vlastní peníze. Proto nemusíte investovat skutečné peníze, ale na vaše sázkové tipy můžete použít betcoiny od SAZENIFORMAT. Navíc spolupracujeme jen s nejlepšími a nejspolehlivějšími sázkovými kancelářemi. Vedeme s nimi dlouhodobou spolupráci a osvědčily se více než jednou. V tomto případě vás můžeme ujistit, že nezažijete žádné negativní zkušenosti a překvapení. S našimi tipovacími soutěžemi garantujeme vysoký standard kvality. Vzhledem k tipovací soutěži máte výběr různých lig a podmínky účasti i ceny se liší.

Jak si vytvořit uživatelský účet pro tipovací soutěže na SAZENIFORMAT?

Abyste se mohli zúčastnit naší tipovací soutěže, musíte si nejprve vytvořit účet na SAZENIFORMAT. Kliknutím na žluté tlačítko níže budete automaticky přesměrováni na stránku s registrací, kde se můžete zaregistrovat buď prostřednictvím e-mailové adresy, nebo Facebooku. Údaje, které předáváte při registraci na naší stránce, nebudou poskytnuty třetím osobám a ani se nebudou používat na jiné služby. Po registraci kromě účasti v sázkových soutěžích, můžete využít exkluzivní výhody a speciální funkce naší stránky.

Co můžete vyhrát s tipovacíma soutěžemi na SAZENIFORMAT?

Se svými tipy můžete vyhrát sázkový kredit. Když vstoupíte do naší tipovací soutěže, můžete tento kredit využít v sázkových kancelářích příslušné tipovací soutěže. Na základě tipovací soutěže jsou ve hře i další ceny, které můžete s určitými dovednostmi v tipování také získat. Kromě poukázek od příslušných sázkových kanceláří můžete také vyhrát skvělé věcné ceny, jako dovolené ci exkluzivní produkty od výrobce Apple. Sestavení cen se liší v závislosti od sázkové kanceláři a ligy. Proto, pokud hledáte specifickou cenu, měli byste být při výběru tipovací soutěže pozorný. Pro last minute tipérů (tipérů na poslední chvíli) - účast v tipovací soutěži je možná až do posledního dne a s ambiciózními tipy můžete stále dosáhnout určitý zisk. Pokud vyberete motivaci ve formě srovnání s ostatními tipérů, určitě se vám bude líbit náš žebříček nejvyššího skóre, příp. archiv sázkových soutěží, kde si můžete porovnat vaše shromážděné betcoiny s ostatníma uživateli a můžete se podívat také na vaše osobní statistiky.

V čem se naše tipovací soutěže liší od ostatních?

Jako speciální funkci vám dáme možnost v tipovacích soutěžích, kromě klasických 1X2 tipů, podat i speciální sázky, jako např. under/over (nad/pod) sázky. Kombinované sázky jsou také součástí našeho portfolia tipovacích soutěží, a proto můžete rozšiřovat vaše tipy na sázky na základě nej kurzů a zvyšovat tak své šance na výhru. Plně automatický výpočet výsledku vašeho tiketu vám přinese pohodlné potěšení ze sázení v našich sázkových soutěžích. Získáte pocit, že jste se stali skutečným sázkovým bookmakerem. Navíc jsou naše tipovací soutěže optimalizované pro všechny mobilní zařízení, takže můžete také tipovat přes smartphone nebo tablet.

Co jsou betcoiny od SAZENIFORMAT?

V našich tipovacích soutěžích jsme mysleli na něco opravdu zvláštního: Betcoiny od SAZENIFORMAT. Jedná se o hrací měnu, kterou jsme vytvořili na sázení pro vaše tipy v souvislosti s našimi tipovacíma soutěži. Před každou tipovací soutěži získáte určité množství betcoinov připsaných na váš účet a pak můžete tuto částku použít právě v uvedených sázkových soutěžích. Existují určité minimální a maximální limity vzhledem k tipovací soutěži. To musíte mít při sázení na mysli. Pro připsání betcoinov není nutný žádný vklad skutečných peněz, a proto můžete bez problémů vstoupit do naší tipovací soutěže a nemusíte se obávat žádných finančních ztrát. Tímto způsobem můžete zkusit sázet, aniž byste museli vložit vaše vlastní peníze a riskovat!

nach oben