Tipovací hry

Přihlas se zadarmo na WETTFORMAT a tipuj na svá oblíbená mužstva. V pořadích se můžeš porovnat s nejlepšími tipaři a vyhrát super ceny našich bookmakerů. Vždy podle tipovací hry jsou k dispozici různé ligy a ceny.


Schritt 1

Kostenloses Tippkonto auf Wettformat anmelden.

Schritt 2

Tippspielen beitreten.

Schritt 3

Kostenlos Tippen und Wettgutscheine gewinnen.

Momentálně nejsou žádné tipovací hry.

Nejlepší hráči

název Žetony
Weltibo 2.650.228,03
Flip160 2.168.475,40
didyyy 2.041.984,52
juergen07 2.017.199,69
hek1987 1.963.192,75

Nejlepší hry v tipech

Střetnutí tipy Žetony

Všechna pořadí?

Už jsi se zúčastnil tipovací hry a chtěl bys vidět konečný výsledek nebo bys chtěl jednoduše vědět, jak úspěšní byli doposud ostatní hráči? Tudy dál!

Máš již konto na WETTFORMAT?

Už máš konto na WETTFORMAT? V tom případě se rychle přihlaš a využívej všechny výhody pro registrované uživatele. Vše je zaručeně zdarma. Tvé údaje nejsou předávány třetí straně a používány pro jiné služby.

Ještě nemáš žádné konto na WETTFORMAT?

Využij všechny výhody pro registrované uživatele a nyní se přihlaš. Zaručeně zdarma a bez závazků. Exkluzivní výhody a speciální funkce na website jsou vyhrazeny pro naše registrované uživatele.

Tipové hry na Sazeniformat

Na portálu Wettformat je okamžitě k dispozici každý týden sázení Tippspiel s opravdu silnými výhrami. Počínaje sázkovými kupony nejoblíbenějších bookies až po věcné ceny jako jsou produkty společnosti Apple nebo dokonce zahraniční pobyty. Jednoduše si otevřete zdarma tipovací konto na portálu Wettformat a začněte tipovat! Pouze na Wettformat můžete podat v rámci sázení Tippspiel kombi sázky. Ihned se přihlašte a začněte tipovat!

Fotbalový Tipovací na portálu Sazeniformat

Těší nás, že vám můžeme okamžitě předložit nejlepší sportovní sázení Tippspiel. Jedná se o nejjednodušší a nejlepší Tippspiel, jenž funguje jako pravý zprostředkovatel sázek. Máte tipovací konto, sázenku a zcela automatické spočítání výsledků. Tato forma sázení Tippspiel je jedinečná a my také spolupracujeme výlučně s nejlepšími zprostředkovateli sázení v branži, s nimiž udržujeme dlouholeté vztahy. Proto si můžete být jisti, že výhry budou vyplaceny spolehlivě a rychle. Výhry jsou vydávány vždy ve formě sázkových kuponů příslušného sponzora. V rámci speciálních Událostí (Events) jsou věcné výhry poskytovány sponzory jako Ceny.

Tippspiel s kombi sázkami

V rámci našeho sázení Tippspiel na portálu Wettformat si můžete podat nejenom klasické tipy 1x2, nýbrž také speciální sázky a kombinované sázky. Tím se celé sázení Tippspiel stává mnohonásobně zajímavějším. Do sázení Tippspiel se můžete zapojit i poslední den, neboť správná kombi sázka se správnými tipy vás může katapultovat až na špičku peletonu sázejících, identicky jako u zprostředkovatelů sázek. Jeden takový tip může být rozhodujícím. Promíchejte kvóty a rozdělte vaše tipy na tipy s malým a velkým rizikem, abyste dosáhli nejlepšího výsledku.

Wettcoins portálu Wettformat

V rámci sázení Tippspiel jsme vytvořili vlastní měnu, tzv. wettcoiny. Každý Tippspiel začíná s určitým počtem wettcoinů. Na každý tip je stanoven minimální vklad pomocí wettcoinů, stejně jako maximální vklad. Pokud jste již promarnili všechny wettcoiny, hra pro vás bohužel končí. Jelikož ale pravidelně začíná další sázení Tippspiel, můžete se okamžitě zúčastnit dalších a dostane k dispozici opět příslušná startovací aktiva.