SynotTip vstupní bonus 100 % až do výše 10 000 Kč

Sázková kancelář SynotTip je součástí mezinárodního holdingu SYNOT, která je na trhu již 25 let. Na českém trhu se společnost věnuje kurzovému sázení od roku 2014. SynotTip patří mezi sázkové kanceláře s platnou českou licencí. Bonus SynotTip je lukrativní vstupní nabídkou pro nové zákazníky. Ihned po registraci na vás čeká skvělý vstupní bonus, a to 100 % -ní až do výše 10 000 Kč. Jediné, co musíte udělat je kliknout na náš link a přesměrujeme vás na stránku sázkové kanceláře, kde se zaregistrujete. V tomto článku jsme pro vás připravili pár rad a triků jak na bonus od sázkové kanceláře SynotTip. Změřili jsme se na vstupní bonus a jeho bonusové podmínky. Také jsme se podívali na to, na co byste si měli při této nabídce dát pozor.

Lesedauer: 2 min
Synottip Bonus
100 % až do výše 10 000 Kč Získejte 100 % bonus na váš první vklad až do výše 10 000 Kč! Bonus
Bonusbewertung für SynotTip
9/10 B

Krok za krokem k bonusu od SynotTip

  • 1. Klepněte na náš odkaz a přesměrujeme vás přímo na stránku sázkové kanceláře
  • 2. Zaregistrujte se na stránce v sázkové kanceláře
  • 3. Vytvořte váš první vklad do 10 dnů. Výše vkladu určuje i výši vašeho bonusu.
  • 4. Splňte bonusové podmínky. Sázejte.

Jednoduše vysvětleno: Jak funguje bonus od SynotTip?

Po provedení úspěšné registrace musíte provést váš první vklad. Výše vaší bonusové částky závisí od výšky vašeho prvního vkladu. Bonusová hodnota je hráči připsána na sázkový účet poté v čtyřech částích. Výši vašeho vkladu musíte prosázet 6x. Maximální bonusová částka sahá až do výše 10 000 Kč! Chcete-li získat tuto bonusovou částku, budete muset splnit několik podmínek. Abychom vám usnadnili tento proces, podívali jsme se na bonusové podmínky SynotTip za vás. V následujícím článku vám nabízíme popis aspektů, které mohou být pro vás důležité. Popisujeme časové či sázkové omezení, minimální kurzy, podmínky protočení bonusu apod. Zaměřujeme se na bonusové podmínky, na které byste si měli dávat pozor ještě před provedením vkladu. Díky nám budete mít všechny potřebné informace o bonusu od SynotTip po ruce. Každý nový klient má nárok na vstupní bonus.

Kliknutím na obrázek vás přesměrujeme na stránku SynotTip

Výše sázkového bonusu v %

SynotTip na trh přináší 100 % - ný bonus. V praxi to znamená, že máte nárok na bonus ve výši vašeho prvního vkladu. Např. provedete vklad 1000 Kč, výška vašeho bonusu je také 1000 Kč.

Maximální možná výše bonusu

Maximální výše bonusu sahá do částky 10 000 Kč. Jde o značně vysokou částku. Pokud však vložíte částku vyšší, než je maximální možná výše bonusu, např. 15 000 Kč, máte nárok na zisk pouze 10 000 Kč.

Bonusové podmínky: Jaké body bonusových podmínek SynotTip byste měli určitě vědět?

V případě bonusových nabídek je vždy důležité se zaměřit na podmínky protočení bonusu, jakož i minimální kurzy, při kterých se sázky započítávají do protočení bonusu a to, zda musíte prosázet jen částku bonusu, nebo částku bonusu s vkladem. SynotTip nabízí poměrně nízký minimální obrat – přičemž protipovat musíte jenom hodnotu bonusu, a to 6x. Jde o pro sázkaře poměrně výhodnou požadavku. Tiket musí obsahovat minimálně 3 sázkové příležitosti a každá musí mít kurz alespoň 1.25. Důležité: v případě, že některá z příležitostí na tiketu bude vyhodnocena s kurzem 1 (přerušený, odložený ... zápas) tiket se nezapočítává do plnění podmínek bonusu, protože nesplňuje podmínku minimálního kurzu. Také nesmíte zapomenout na fakt, že bonus se na sázkový účet připisuje ve čtyřech částech. 1. po protočení 1,5-násobku hodnoty vkladu, 2. po protočení 3-násobku hodnoty vkladu, 3. po protočení 4,5-násobku hodnoty vkladu, 4. po protočení 6-násobku hodnoty vkladu. Uvádíme příklad: Váš první depozit je 1000 Kč. Máte nárok na zisk bonusu v částce 1000 Kč. Požadovaný obrat pro vyplacení bonusu je 6 x 1000 = 6 000 Kč. Vždy po protočení 1500 Kč vám na účet společnost SynotTip připíše čtveřinu bonusu, což znamená 250 Kč.

Minimální protočení (obrat)

Částku vkladu musíte prosázet 6x, abyste splnili bonusové podmínky.

Minimální kurzy

Na to, aby se váš tiket započítal do protočení bonusu musí obsahovat minimálně 3 sázkové příležitosti, přičemž každá sázková příležitost musí mít minimálně kurz 1.25

Časové omezení

Ke splnění sázkových podmínek má každý hráč 90 dní. Nesmíte však zapomenout provést váš první vklad do 10 dnů od registrace. Jinak ztrácíte nárok na vstupní bonus.

Sázkové omezení

Povoleny jsou všechny sázky. Dávejte si pozor na tiket, na kterém byl realizován cashout (předčasná výplata). Ty se do splnění bonusových podmínek nezapočítávají. Nezapočítávají se tedy cashout sázky plus sázky za body, volné sázky a sázky s kurzem 1 po vyhodnocení.

Geografická omezení

Tato bonusová nabídka je platná pro tipaře z České republiky.

Naše hodnocení bonusu SynotTip: Jaké byly klíčové faktory?

Bonus od sázkové kanceláře SynotTip hodnotíme pozitivně. Protočení částky vkladu 6x je poměrně nízké, pokud bereme v úvahu fakt, že některé sázkové kanceláře vyžadují vyšší protočení, a to ne pouze částky vkladu, ale i bonusu, což znamená dvakrát tolik prosázených peněz. Maximální bonusová částka je poměrně vysoká. Je jen na vás kolik se rozhodnete vložit. Mějte jen na paměti, že hrajete o bonus ve výši vašeho prvního vkladu. Pozitivně hodnotíme i fakt, že na splnění podmínek máte dostatek času. Podmínku minimálních kurzů 1.25 pro událost při vytváření akumulátorů není těžké splnit. Při minimálně 3 událostech by nemělo být splnění této sázkové podmínky problémům. Bonus od SynotTip doporučujeme pro všechny typy hráčů.

nach oben