Porovnání kursů podle sportovního odvětví

Sporty k dispozici
Fußball fotbal
Tennis Tenis
Basketball Košíková
Eishockey Hokej
E-sports icon eSports

Srovnání kvót

Vždy ty nejlepší kvóty přehledně - přesně to odpovídá našemu srovnání kvót. Každý fanoušek sportovního sázení by rád svou sázku také vyhrál a zároveň z ní vytěžil to nejlepší. Srovnat všechny zprostředkovatele sázek se však zdá být jednoznačně příliš mnoho práce. A přesně tenhle velký objem práce vám chceme ušetřit. Srovnáváme zcela automaticky sázkové kvóty nejlepších zprostředkovatelů sázek v ohledu na zvolený zápas či utkání. Zvolte si jednoduše druh sportu, který vás zajímá, stejně jako ligu nebo turnaj a my vás již zavedeme k nejlepším kvótám všech zápasů, které se v nejbližší době budou hrát.

Empfehlungen

Tipy na bundesligu

1. Deutsche Bundesliga Logo

Všechny tipy na německou bundesligu. Sázkové tipy (Wett Tipps) na utkání FC Bayern Mnichov, BVB a dalších mužstev.

Tipy na Premier League

England Premier League Logo

Chceš sázet na anglickou Premier League? Máme správné tipy na zápasy Manchester United, FC Chelsea a dalších mužstev.

Tipy na Champions League

Uefa Champions League Logo

Chceš sázet na královskou třídu? Tady najdeš naše tipy na zápasy od kvalifikace až po finále poháru.

SROVNÁNÍ SÁZKOVÝCH KVÓT NEJLEPŠÍCH ZPROSTŘEDKOVATELŮ

Pomocí srovnání kvót sportovního sázení vám nabízíme možnost srovnávat zcela automaticky sázkové kvóty nejlepších bookmakerů. Spolupracujeme výlučně s nejlepšími zprostředkovateli sázek, z toho důvodu je počet bookmakerů na našem seznamu také omezený. Pouze za předpokladu, že nějaký bookmaker prošel naším interním přezkoumáním, jsou jeho kvóty uvedeny na tomto seznamu.

"Jak funguje srovnání kvót?"

Systém funguje zcela jednoduše - sestavujeme seznam nejlepších fotbalových lig a nadcházejících utkání dvou mužstev.

Poté, co jste si zvolili vámi žádanou herní třídu, objeví se vám přehled se všemi nadcházejícími utkáními v jednom sloupci. Vpravo vedle bude zobrazena vždy nejlepší sázková kvóta k tipu 1 (vítězství domácího mužstva), tipu X (nerozhodně) a tipu 2 (vítězství hostujícího mužstva). Nad tím uvidíte seřazeny informace o tom, který bookmaker v současnosti nabízí tuto kvótu. Jedním klikem na logo se dostanete přímo k příslušnému zprostředkovateli sázek. Všechny sázkové kvóty jsou průběžně aktualizovány, aby vám mohla být nabídnuta nejlepší kvóta. Pokud ale budete chtít svou sázku umístit u jiného bookmakera nežli u toho s nejlepší kvótou, předložíme vám po kliknutí na tlačítko "Všechny kvóty" kvóty všech bookmakerů, které jsou k dispozici, a to v sestupném pořadí. Tak můžete sami rozhodnout o tom, zda dáte při stejné nebo o něco málo nižší kvótě přednost jinému bookmakerovi. Také zde vás zavedeme pomocí kliku na logo přímo k příslušnému bookmakerovi. U našich fanoušků sázení je velmi oblíbená sázka zdarma, při níž si můžete kvóty vyzkoušet, a sice kupon Interwetten, s jehož pomocí si můžete zprostředkovatele sázek vyzkoušet bez rizika.