SPORTOVNÍ BONUS - jaké jsou nejlepší bonusové nabídky?

Fanoušci sportovních sázek – dejte si pozor: Na této stránce vám nabízíme nejnovější a nejlepší nabídky bonusů. Zaměřujeme se na bonusové nabídky pro sportovní sázky, které jsou zaměřeny na nové zákazníky a souvisí s vaším vkladem. Z toho důvodu se tento sázkový bonus označuje také jako bonus pro nové zákazníky, bonus na první vklad či uvítací bonus. Když chcete využít následující sázkové bonusy, musíte věnovat pozornost a zjistit, jak rozpoznáte nejlepší bonus na sportovní sázky. Vysvětlíme vám to krok za krokem. Mějte na paměti, že uvedený seznam je nejaktuálnější – bonusy se rychle rozvíjejí, takže si nenechte ujít nejlepší nabídku bonusu na sportovní sázky! Seznam nabídek bonusů se neustále aktualizuje a detaily bonusů se mohou zas a znova měnit. Jedna věc je samozřejmostí: S naší bonusovou stránkou budete vždy v obraze a nic vám už neujede.

Lesedauer: 6 min

Bonus

Alternativa k sázkovému bonusu: Co je bezplatná sázka (sázka zdarma)?

Bonusové nabídky na sportovní sázky mohou být v podstatě rozděleny do dvou kategorií: Na jedné straně jsou sázkové bonusy s vkladem (vkladový bonus) a na straně druhé máme sázkové bonusy bez vkladu (bezvkladový bonus). Bezvkladové nabídky jsou spojeny s žádnými, příp. méně přísnými podmínkami – jde o sázky zdarma, příp. volné sázky, bezrizikové sázky čili sázky bez rizika. Často je mohou využívat i již stávající zákazníci. Všechny bonusové nabídky, které nevyžadují vklad, jsme pro vás shromažďovali zvlášť.

Jednoduše vysvětleno: Jak funguje sportovní bonus?

Téměř každá sázková kancelář počítá s lukrativními bonusem na sportovní sázky – jedním z cílů je získat nové zákazníky. To je jeden z důvodů, proč se nabídka sázkových bonusů v posledních letech zlepšuje a společnosti se stále snaží lépe vyhovět potřebám zákazníků. V současnosti existuje velký počet bonusů na sportovní sázky, které mají rozdílnou povahu a mají různé bonusové požadavky. Jak vidíte v našem seznamu, chceme se soustředit zejména na ty bonusy, které se zaměřují na nové zákazníky. V první řadě, použití bonusu na sportovní sázky je velmi jednoduché. V prvních dvou částech tedy chceme vysvětlit, jak funguje sázkový bonus, jakož i různé bonusové požadavky a kritéria, která je třeba vzít v úvahu. Existují dva faktory, které jsou zvláště důležité při bonusech pro nové zákazníky: Výška sázkového bonusu (uvedená v procentech) a maximální výše bonusu. Zde je jednoduchý a často nabízen příklad: 100 % až 100 €.

Výška sázkového bonusu v %

Údaj 100 % znamená, že částka vašeho vkladu se zvýší o sto procent. V takovém případě se váš vklad zdvojnásobí. Pokud se rozhodnete pro sázku 70 €, dostanete dalších 70 € ve formě uvítacího bonusu. Takže na konci budete mít na nově otevřeném sázkovém účtu 140 €. Důležité: Když sázkové kanceláře nebo my na naší stránce mluvíme o "bonusové částce", myslí se nejen přídavek od sázkové kanceláře (70 €), ale celkovou částku. V našem příkladu celou částku 140 €.

Maximální možná výše bonusu

Druhá část nabídky sázkového bonusu popisuje maximální možnou výši vkladu, na kterou bude poskytován sportovní bonus. Pokud tedy někdo mluví o "do výše 100 €", pak maximální částka v našem příkladu je 200 €. Výška bonusu v %, jakož i maximální výše bonusu se mohou vzhledem od sázkové kanceláře výrazně lišit. Někdy je zatraktivňuje bonusovou nabídku i nějaký přídavek od sázkové společnosti: Často se uděluje další sázka zdarma, nebo se na váš účet přenese malé množství peněz jako dárek na uvítanou a tato částka pak není vázána na žádné požadavky. Přičemž skutečný sázkový bonus podléhá několika bonusovým podmínkám. Jaká bonusová kritéria existují a jak mohou zatraktivnit nebo naopak udělat bonus na sportovní sázky neatraktivním bude vysvětleno v následující části.

Bonusové podmínky: Jaké body bonusových podmínek byste měli určitě vědět?

Ne výška sázkového bonusu v % nebo maximální možná výše bonusu představují nejlepší bonus na sportovní sázky, ale důležité jsou spíše bonusové požadavky, které je třeba splnit, abyste skutečně mohli využít sázkový bonus a přeměnit jej na reálné peníze.

Minimální vklad (buy-in)

Vklad, příp. anglicky deposit, zda buy-in. Použití sázkového bonusu je vázáno na minimální částku, kterou je třeba vložit na váš sázkový účet. Dobré bonusy na sportovní sázky jsou charakterizovány nízkými minimálními vklady. Koneckonců pro mnohé tipéri maximální bonusová částka není jediným významným kritériem bonusu. Mnozí sázkaři chtějí nejprve přenést na svůj sázkový účet menší částky a vyzkoušet si tak uvedenou sázkovou kancelář. Bonusové nabídky, ve kterých je umožněn vklad v hodnotě 10 až 25 €, jsou považovány za mimořádně atraktivní.

Minimální přetočení (obrat)

Minimální vklad nabývá účinnosti po splnění podmínek protočení, tzv. obratu (příp. anglický výraz turn-over, roll-over) příslušného sázkového bonusu. Co to znamená? Bonus je spojen s minimálním obratem, to značí, že vzhledem ke konkrétní nabídce, musí být bonusová částka několikrát prosázena na to, aby mohla být vyplacena (např. 3x, 4x, 5x apod.). Příklad: pokud je bonus 100 % do výše 100 € a bonusová nabídka uvádí, že částka bonusu a vkladu musí být přetočena 3x, v praxi to znamená, že musíte prosázet celkově 600 €. 100 € vklad + 100 € stoprocentní bonus = 200 € celková částka. Tu přetočíte 3-krát, což znamená 3x 200 € = 600 €. Pokud se však rozhodnete nevyužít maximální částku bonusu a rozhodli jste se vložit pouze např. 40 €, bonus je tedy dalších 40 €, což tvoří celkovou bonusovou částku 80 €. V tomto případě znamená 3x přetočení částku 240 €. Jak vidíte, při využití bonusu je na vás, jakou částku se rozhodnete vložit, a tedy i prosázet, aby zůstalo vaše sázení v mezích. Tímto způsobem byste měli také uvažovat o výši vašeho vkladu.

Minimální kurzy

Kurzy, příp. anglicky výraz odds. Kromě výše uvedeného minimálního protočení hraje důležitou roli pro získání vašeho bonusu další z bonusových požadavků: mluvíme o minimálních sázkových kurzech, se kterými musí být sázky uzavřeny, aby splňovaly bonusové podmínky. Co se myslí pod pojmem minimálními kurzy? Minimální kurzy jsou dolní hranicí sázkových kurzů, které jak jsme již uvedli, vyžadují bonusové podmínky. V praxi to znamená: Pokud bonusové podmínky uvádějí, že musíte protočit částku 300 €, určitě se uvádí i při jakých kurzech. Např. pokud jsou minimální kurzy 1.80, sázky na to, aby splnily bonusové požadavky nesmí být uzavřeny s nižším kurzem, případně se nebudou započítávat do protočení bonusu. Nejlepší nabídky sázkových bonusů uvádějí limity v rozmezí 1.50 do 2.00. Doporučujeme, abyste se drželi dál od bonusových nabídek, které vyžadují minimálně kurzy více než 2.00!

Časové omezení

Obzvláště vědom si musíte být časového omezení, tedy lhůt, během kterých musíte bonusové podmínky splnit. Na trhu jsou vzhledem k sázkové kanceláři různé bonusové požadavky pro nové zákazníky. Je třeba rozlišovat mezi lhůtami, které se týkají vkladu, a časovými omezeními (angl. time restrictions), které jsou vázány na splnění uvedených podmínek protočení. Je třeba si je ozřejmit při každém bonusu ještě před provedením prvního vkladu na nově zaregistrované stránce sázkové kanceláře, abyste byli opravdu schopen využít sázkový bonus. Obvykle se časové okno mezi dokončením registrace a prvním vkladem pohybuje mezi 3 až 14 dny. Ještě důležitější je časové období, ve kterém musíte dosáhnout minimálně přetočení. Setkali jsme se převážně s nabídkami v rozmezí 30–90 dní na protočení bonusu. Je tedy zřejmé: čím více času máte na to abyste splnili bonusové podmínky, tím lepší a více vyhovující je sázkový bonus. Straňte se nabídek s příliš krátkým časovým období na splnění podmínek!

Sázkové omezení

Někdy se může stát, že váš sázkový rozpočet, částka, kterou jste získali prostřednictví bonusu na sportovní sázky, nemůže být použita na všechny druhy sázek, které má příslušná sázková kancelář v jejím portfoliu. Existuje možnost, že například sázky živě (Live sázky), zda MUTLI sázky apod. jsou vyloučeny z požadovaného protočení (obratu), případně omezení jen na kombi sázky s určitým počtem kombinací (událostí) apod. - což může být samozřejmě pro některé fanoušky sportovních sázek nepříjemné. Z tohoto důvodu je mimořádně důležité důkladně prozkoumat požadavky konkrétního sázkového bonusu – uvedené rozbory jsme pro vás připravili v našich recenzích bonusových nabídek!

Platební omezení

K dispozici jsou i určitá omezení týkající se způsobů plateb v závislosti od sázkového bonusu. Často se platební služby jako PayPal, Skrill nebo Neteller dají použít až při druhém vkladu, a proto jsou vyloučeny z prvního vkladového bonusu. Někdy může být omezení spojeno s omezením samotné země. Co je také třeba respektovat. Pohled na podmínky příslušné sázkové kanceláře, jakož i samostatné bonusové podmínky příslušného bonusu jsou zvláště důležité a potřebné k prostudování! Po všech našich sázkových zkušenostech doporučujeme, abyste nepřehlédli žádné z důležitých požadavků. Proto jsme na SAZENIFORMAT shromáždili všechny důležité bonusové detaily, uvádíme podrobnosti, nabídky jsme pro vás rozdělili tak, že si můžete podle vašich potřeb vybrat ten nejlepší sázkový bonus!

Několik kroků: Jak získat sázkový bonus?

  • V prvním kroku byste měli získat alespoň zhruba přehled o tom, která sázková kanceláři a její nabídka vám sedí, přitahuje vás, resp. máte o ni zájem? Ve které společnosti byste si chtěli vytvořit sázkařský účet? Která bonusová nabídka se vám líbí, zamlouvá se vám? Abychom vám pomohli, připomínáme vám naše srovnání sázkových kanceláří, ve kterém jsme důkladně otestovali všechny sázkové společnosti, berouce v úvahu několik hodnotících kritérií. Chcete-li najít pro vás ten nejlepší sázkový bonus, měli byste se určitě podívat na naše jednotlivé bonusové recenze od konkrétních sázkových kanceláří.
  • Ve druhém kroku je mimořádně důležité, abyste si důkladně promysleli, které bonusové podmínky jsou pro vás nejdůležitější. Jsou to kritéria jako suma maximální výšky bonusu, je to nízké minimálně přetočení nebo nízké minimální kurzy či co nejdelší možné období na splnění bonusových podmínek?
  • Třetí krok je nejjednodušší: když jste se už rozhodli pro svůj bonus na sportovní sázky, musíte se zaregistrovat, udělat vklad na váš nový uživatelský účet a počkat na zpracování webovou stránkou.

Naše hodnocení bonusu: Jaké byly klíčové faktory?

V průběhu našeho porovnávání velkých sázkových společností přirozeně porovnáváme i bonusové nabídky jednotlivých sázkových kanceláří. Na této stránce v sekci "Sázkový bonus" je samozřejmě uvítací bonus, příp. bonus pro nové zákazníky zdaleka nejdůležitějším kritériem. Celkové hodnocení se provádí z hodnocení jednotlivých bonusových podmínek dohromady. V této kategorii přidělujeme maximálně 10 bodů za nejlepší nabídky. Pořadí, které obsahuje seznam nejlepších sázkových bonusů, můžete najít zde! Kromě uvítacího bonusu nebo prvovkladového bonusu jsou ostatní bonusové nabídky od příslušné sázkové kanceláře také zahrnuty do hodnocení uvedené kategorie. Výběr se vždy liší a je pochopitelně založen na dostupných bonusových nabídkách sázkových kanceláří. Rádi bychom vysvětlili některé z často nabízených bonusů podrobně.

nach oben