Nejlepší bonus sportovního sázení
Bookmaker Hodnocení Procent Až do Obrat minimálnaa kvota Bonusový kód Bonus
* * * * * 100 130 4x 1.50 1x_539 Zum Bonus
* * * * 360 €46 8x 1.8 žádný bonusový kód Zum Bonus
* * * * 100 € 100 4x 2 žádný bonusový kód Zum Bonus
* * * * 100 € 150 6x 1.75 žádný bonusový kód Zum Bonus
* * * * 100 € 100 6x 1.6 DE100 Zum Bonus
* * * * 100 € 100 12 1.8 WSB100 Zum Bonus
* * * * 150 € 30 12x 1.8 WSB150 Zum Bonus
* * * * 100 € 250 8x 2 žádný bonusový kód Zum Bonus
* * * * * 364 € 91 4x 1.5 žádný bonusový kód Zum Bonus
* * * * 0 0 Zum Bonus
* * * * 100 € 100 5x 1.7 žádný bonusový kód Zum Bonus
* * * * 50 €100 6x 1.6 WB100 Zum Bonus
* * * * 0 0 Zum Bonus
* * * * 100 € 100 8x 1.5 žádný bonusový kód Zum Bonus
* * * * 0 0 Zum Bonus

Bonus na sportovní sázení

Lesedauer: 15 minuty

Na této stránce najdete seznam nejlepších nabídek bonusů na sportovní sázení. Číslo jedna představuje v současnosti nejlepší nabídku. Smyslem vkladového bonusu je takový, že dostanete jako dárek pro váš první vklad určitý obnos, s jehož pomocí můžete svá sázková aktiva náležitě zhodnotit. Je přitom zapotřebí zohlednit příslušná kritéria. Dobrý sázkový bonus vykazuje nejlepší kombinaci nabízené procentuální výše, maximálního výnosu, kritérií pro navýšení vkladu, stejně jako minimální sázecí kvóty. Existuje množství rozličných druhů nabídek bonusů sportovních sázek. Tato stránka se věnuje výhradně bonusům určeným ke vkladu a sice jen pro ten první uskutečněný. Stejně tak existuje tzv. reload bonus, který mohou použít držitelé již existujících sázkových kont. K dispozici je také často nabízeno více variant, podle toho, zda chcete pro váš první vklad použít spíše menší nebo větší obnos. Ve většině případů se pak ale zvyšují také kritéria pro navýšení vkladu a někdy dokonce i minimální kvóta pro vsazení bonusu. Z toho důvodu vám radíme, abyste se velmi podrobně seznámili s podmínkami sázkového bonusu. Předkládáme vám všechny detaily tak přehledně, jak jen to je možné.

BONUS NA SPORTOVNÍ SÁZKY- VŠECHNY INFORMACE K NEJLEPŠÍM VKLADOVÝM BONUSŮM

Nejlepší sázkový bonus rozhoduje o tom, co můžete získat na základě svého prvního vkladu. Přitom hrají rozhodující roli některá důležitá kritéria, určující, zda je nějaká nabídka dobrá nebo špatná. Ve výše uvedeném seznamu máme nejlepší zprostředkovatele, stejně jako jejich aktuální nabídky týkající se vkladu. Informujeme vás o tom, který zprostředkovatel je v čele peletonu, a tyto informace každý den aktualizujeme. Všímáme si přitom efektivní procentuální výše, maximálního obnosu a minimální sázkové kvóty předtím, než vám bude moci být vyplacena případná výhra.

Sázkový bonus - všechny informace k nejlepšímu vkladovému bonusu

Pro vás je rozhodující, co můžete získat na základě vašeho prvního vkladu. Přitom hrají rozhodující roli některá důležitá kritéria, určující, zda je nějaká uvítací nabídka dobrá nebo špatná. Ve výše uvedeném seznamu máme uvedeny nejlepší zprostředkovatele sázek, stejně jako jejich aktuální nabídky. Informujeme vás o tom, u kterého zprostředkovatele můžete získat nejvíc, a tyto informace každý den aktualizujeme. Všímáme si přitom efektivní procentuální výše, maximálního obnosu, stejně jako kritérií pro navýšení vkladu a minimální sázkové kvóty, než vám bude moci být vyplacena případná výhra.

Vyhodnocení

Náš rating představuje celkovou známku a shrnuje všechna kritéria, na jejichž základě bude vytvořeno hodnocení pomocí hvězdiček. Všechna kritéria pro nás přitom mají stejnou váhu, abychom vám tak zprostředkovali co možná nejpřesnější obrázek.

Procentuální výše

Toto kritérium rozhoduje o tom, kolik budete moci získat na základě vašeho prvního vkladu, pokud si budete danou nabídku nárokovat. Doporučujeme vám přitom zvolit mezi 50 a 100%, podle toho, k jakému druhu tipařů patříte. Při nízkých procentuálních mírách musíte vložit již poměrně velké částky, abyste na konci dospěli k rozumnému konečnému obnosu.

Až po - maximální výše popř. maximální obnos v eurech

Tady jde o to, o kolik bude váš první vklad v eurech skutečně maximálně navýšen. Kupříkladu, pokud máte maximální výši 100% až po hranici 100€, bude vklad 50€ odměněn dodatečným obnosem 50€ a vy máte k dispozici celých 100€ sázkových aktiv. Důležité přitom je dbát o to, že celkový obnos je následně brán jako výše bonusu. Tento obnos je dán vkladem + skutečně obdrženým dodatečným obnosem.

Minimální navýšení

Abyste vůbec získali nárok na výplatu, musíte celý obnos navýšit. Jak často, o tom rozhoduje bookmaker a právě tato minimální sazba navýšení je rozhodující pro to, zda se jedná o dobrý nebo špatný bonus na sportovní sázení. Doporučujeme vám usilovat o minimální navýšení na úrovni 3x až maximálně 5x. Vše, co leží nad touto hodnotou, je již vcelku obtížné dosáhnout, neboť taková sázka musí být realizována v rámci určitého časového údobí. Někteří zprostředkovatelé sázek pracují s navýšením na úrovni 14x nebo dokonce vyšším. Tady vám říkáme zcela jasně, dejte od nabídky ruce pryč, pokud minimální kvóta nečiní 1,10. Při minimálním navýšení 3-5x máte v každém případě jistotu, že máte před sebou férovou nabídku.

Minimální kvóta

Další velmi důležité kritérium, rozhodující o tom, zda je nabídka dobrá nebo špatná, je minimální kvóta. K čemu je vám totiž platná vysoká procentuální sazba a vysoký maximální obnos, pokud jej musíte navýšit při kvótě 3,00 nebo ještě vyšší. Proto vám radíme, abyste v případě minimální kvóty akceptovali maximální sazbu 2,00. Pokud se budete orientovat na kvóty mezi 1,50 až 1,70, budete mít velmi dobrou šanci vše vsadit a maximalizovat svou výhru.

bet-at-home.com 50% až do výše 100€

3.50% až do výše 100€. Takovýmto způsobem můžete navýšit svůj první vklad až do výše 100€. Tato nabídka platí výlučně pro nové zákazníky, kteří se správně zaregistrují přes link na Wettformat u bet-at-home.

Takhle to funguje:
1. Klikněte na výše uvedený banner nebo zde, abyste se zaregistrovali.
2. Vložte alespoň 10€
3. Klikněte v menu Správa konta na položku "Použít bonus" Kód bonusu zní "FIRST

Kritéria pro navýšení vkladu:
Bonus musí být navýšen celkem 4x a to při minimální kvótě 1,70. Navíc jej musíte nárokovat během deseti dní po prvním vkladu. Poté musíte obnos bonusu navýšit během 90 dní na základě výše uvedených kritérií. Bonus můžete použít na jednotlivé sázky, stejně jako na kombi sázky. Pokud se přihlásíte přes Wettformat u bet-at-home, dostanete od nás navíc ještě exkluzivně sázku zdarma v hodnotě 5€. To, jak získat bonus zdarma, si přečtěte zde.

Tipico 100% až do výše 100€

Každý, kdo se nově přihlásí u zprostředkvatele Tipico, dostane bonus na sportovní sázení v hodnotě až 100€, a to jako dárek k prvnímu vkladu. Vkladový bonus přesto není pro všechny země ve stejné míře k dispozici. Jistá omezení platí zejména pro metody plateb. Minimální vklad činí 10€.

Takto získáte bonus v hodnotě 100€:
1. Přihlašte si nové sázkové konto u Tipico pomocí výše uvedeného baneru nebo zde.
2. Vložte alespoň 10€ a klikněte přímo při vkladu na "Nárokujte si" 3. Částka přistane automaticky na vašem kontu. Kritéria Nabídka platí na jednu osobu pouze jednou a musí být před výplatou výhry navýšena alespoň 3x při minimální kvótě 2,0. Jako celkový obnos se rozumí vklad včetně udělené navyšovací částky. Dobu, během které má být sázka uskutečněna, Tipico neudává.

Betsson 100% až do výše 55€

Zprostředkovatel sportovních sázek Betsson zdvojuje váš první vklad až do výše 55€. Minimální vklad je jako zpravidla 10€. Platné jen pro nové zákazníky z Německa, Rakouska a Švýcarska.

Návod
1. Přihlašte si nové sázkové konto u zprostředkovatele Betsson nebo nové konto přihlašte zde.
2. Vložte alespoň 10€.
3. Bonus můžete požadovat pod položkou "Mé bonusy" v menu Správa sázkového konta

Podmínky zprostředkovatele Betsson
Minimální sazba navýšení je 10x a minimální kvóta činí 1,50. Mějte na paměti to, že v případě sázek zdarma nesmíte umisťovat žádné systémové sázky. Navíc musíte kritéria navýšení splnit během 30 dní. Částky, které nebudou do té doby vsazeny, následně propadají.

Interwetten 100% až do výše 100€

Zprostředkovatel sázek Interwetten se uchází o vaši přízeň na základě této skvělé uvítací nabídky na úrovni 100% až do výše 100€. Speciální u Interwetten je to, že nabídku lze použít pro produkty. Důležité je u toho také to, abyste se zaregistrovali u Interwetten nebo klikli na výše uvedený banner a následně nahlásili nové sázkové konto. Nabídka platí jen pro nové zákazníky a ne pro již existující sázková konta.

Takto to funguje:
1. Zaregistrujte se u Interwetten přes Wettformat
2. Vložte na nové sázkové konto alespoň 10€
Požádejte o bonus
3. Obnos přistane automaticky na vašem sázkovém kontu

Podmínky:
Dbejte o to, abyste první vklad učinili během 10 dní po přihlášení, jinak nebudete mít právo bonus využít. Poté máte 14 dní čas na to, abyste splnili podmínky navýšení vkladu. Přitom musíte zachovat vždy minimální kvótu 1,70, a celkový obnos, který se skládá ze sumy vkladu a vlastního bonusu, alespoň pětkrát navýšit, než bude možná výplata. Systémové sázky jsou vyloučeny.

K dispozici je bonus pro následující země: Německo, Švýcarsko, Kypr, Nizozemsko, Lucembursko, Monako, Rakousko a Španělsko.

Intertops 100% až do výše 55€ nebo sázka zdarma na20€

Intertops, zprostředkovatel sázek, který je již dlouho na trhu a je u mnoha fanoušků sázení velmi oblíbený právě kvůli své klasické nabídce. Získáte od něj nabídku sportovního sázení ve výši až 100€. Na vklad dostanete mimochodem jako dárek jen 25% bonus. Alternativně můžete požadovat sázku zdarma v hodnotě 20€, kterou dostanete, když uzavřete svou první sázku v hodnotě alespoň 20€.

Podmínky:
Také minimální navýšení 8x je ve srovnání s jinými zprostředkovateli sázení velmi vysoké, při detailním pohledu se ale nabízí jiná výhoda. Minimální kvóta činí 1,20 a to dělá nabídku hned mnohem aktraktivnější. Žádný jiný bonus na sportovní sázení není spojen s tak nízkou minimální kvótou. U alternativní nabídky sázky zdarma v hodnotě 20€ musíte umístit první sázku v hodnotě alespoň 20€ a získáte připsánu další sázku ve stejné hodnotě. Přitom je jedno, zda první sázku vyhrajete nebo prohrajete, sázku ve výši 20€ dostanete v každém případě. Sázka zdarma musí být během 30 dní minimálně 8x navýšena v rámci sportovních sázek.

Takto to funguje:
1. Přihlašte si nové konto pomocí výše uvedeného banneru nebo rovnou klikněte zde.
2. Uskutečněte první vklad ve výši alespoň 10€. Požadujte sázku zdarma e-mailem na adrese: deutsch@intertops.eu

mybet 100% až do výše 100€

Mybet, velmi oblíbený zprostředkovatel sázek nabízí všem, kdo se nově zaregistrují,100% bonus ve výši maximálně 100€. Platí výlučně pro sportovní sázky a je platný pouze tehdy, když přihlásíte své sázkové konto přes výše uvedený banner nebo přímo zde.

Takto to funguje:
1. Klikněte na banner Mybet nebo nahlašte nové sázkové konto zde.
2. Uskutečněte nový vklad ve výši minimálně 5€
3. Požádejte o bonus a dejte se do sázení

Podmínky
Váš první vklad navýšíme maximálně do výše 100€. Můžete proto vložit maximálně 100€, abyste obdrželi tento obnos. Důležité je poté splnit podmínky navýšení vkladu během 60 dní. Minimální kvóta činí 2,00 a minimální navýšení je 5x. Nabídka platí pro všechny metody plateb, které jsou k dispozici. Přesto se může stát, že Mybet určité země z nabídky vyloučí.

Betvictor 100% až do výše 100€

Betvictor předkládá vedle špičkových kvót také jednu z nejlepších nabídek sázkových bonusů právě pro německý trh. Betvictor zdvojuje váš první vklad. Takto můžete získat zdarma až 100€. U zprostředkovatele sázek Betvictor vám bude bonus připsán jako propagační promo-cash.

Takto získáte náš bonus:
1. Otevřete si zde nové sázkové konto nebo klikněte na výše uvedený banner.
2. Uskutečněte vklad ve výši alespoň 10€
První sázku umístěte během 30 dní od registrace
3. Promo-cash vám bude zaslán ve výši první zadané sázky

Podmínky
Vaše první sázka musí bezpodmínečně splňovat podmínku minimální kvóty 2,0. Pokud ale umístíte kombinovanou sázku, sestávající z minimálně 4 sázek, pak jsou podmínky udělení bonusu splněny i při kvótě nižší nežli 2,0.

Mějte na paměti následující: V případě plateb pomocí moneybookers (Skrill), stejně jako všech dalších produktů moneybookers nebude poskytnut žádný promo-cash.

Bet365 100% až do výše 100€

Jedním z nejoblíbenějších a nejlepších zprostředkovatelů sázek je bet365. Pomocí nejlepších produktů a nejlepších zákaznických služeb je bet365 schopen v případě své sázky zdarma předstihnout mnoho jiných nabídek. Bet365 zdvojuje u všech nových zákazníků první vklad o celých 100% a to až do výše 100€.

Takovýmto způsobem získáte od bet365 100€:
1. Přihlašte se u bet365 pomocí banneru nebo přímo zde.
2. Vložte alespoň 10€
3. Obdržíte automaticky e-mailem desetimístný kód s koncovkou NCDBS
4. Ve Wettkontu klikněte na položku Služby, otevřete si členskou sekci a klikněte na "Zadat kód nabídky".

Podmínky bet365
Při minimálním navýšení 3x a minimální kvótě jen 1,5 je Bet365 zcela jistě jedním z nejatraktivnějších zprostředkovatelů sázení na trhu. U žádného jiného neleží totiž kritéria tak nízko jako u Bet365. Podmínky navýšení vkladu musí být splněny během 90 dní, jinak nabídka propadá.

(Příklad: Vklad 50€ / Bonus 50€ = 100€ extra. Těchto 100€ musí být třikrát navýšeno.Musíte tedy umístit sázky v hodnotě 300€)

Sportingbet 50% až do výše 100€

U zprostředkovatele sázek Sportingbet získáte jako nový zákazník 50% bonus až do výše 100€ k vašemu prvnímu vkladu navíc. Nabídka platí jen pro nové zákazníky z Německa, Rakouska a Švýcarska. Také u Sportingbet neplatí nabídka v případě plateb pomocí systémů moneybooker nebo neteller.

Takto to funguje:
1. Přihlašte nové sázkové konto přes banner Sportingbet nebo je přihlašte zde.
2. Vložte alespoň 20€ a vsaďte celý obnos vkladu při minimální kvótě 2,1.
3. Pak vám bude obnos zarezervován automaticky na vašem sázkovém kontě.

Podmínky:
Po registraci máte 7 dní čas, abyste získali navyšovací obnos. Ten vám bude připsán po splnění kvalifikačních podmínek (minimální kvóta 2,1 při vsazení celého prvního vkladu), a to automaticky po nanejvýš 48 hodinách. Obdržený obnos musí být pak následně vsazen při minimální kvótě 1,5 a jako celek navýšen alespoň 5x. Na to máte čas 30 dní po obdržení částky, jinak zbytkový obnos propadá.

Youwin 200% až do výše 30€ 10€ vložíte 30€ sázíte

Právě sázkařským začátečníkům nabízí Youwin něco úžasného. Neboť již v případě vkladu ve výši 10€ vyplácí 20€ navrch, což odpovídá 200% bonusu. Tím máte k dispozici pro sázení při vkladu pouhých 10€ celých 30€. Tato nabídka platí pro všechny nové zákazníky.

Vyzvedněte si bonus od Youwin
1. Klikněte na banner a zaregistrujte se u Youwin nebo rovnou klikněte zde
2. Zvolte Bonus a vložte alespoň 10€
3. Obnos přistane automaticky na vašem novém sázkovém kontu

Podmínky:
Před případnou výplatou výhry musíte celý obnos bez vašeho vkladu, tedy 20€, navýšit minimálně 15x při minimální kvótě 1,5. To je sice ve srovnání s jinými zprostředkovateli sázek poměrně vysoká úroveň tohoto kritéria, při kvótě 1,5 jej ale lze snadno splnit. Musíte proto umístit sázky v celkové hodnotě 300€, než je možná případná výplata výhry.

Winner - sázka zdarma na 25€

U zprostředkovatele sázek Winner nezískáváte žádný klasický bonus na váš první vklad, nýbrž na umístění vaší první sázky a to až do výše 25€. Musíte se jen přihlásit pomocí výše uvedeného banneru nebo zde u winner, vložit alespoň 5€ a umístit první sázku rovněž v hodnotě alespoň 5€. Pak obdržíte připsán vklad jako sázku zdarma, bez ohledu na to, zda na tuto první sázku vyhrajete nebo ne.

1. Klikněte na banner a přihlašte se u winner nebo rovnou klikněte zde.
2. Vložte alespoň 5€.
3. Umístěte vaši první sázku v hodnotě alespoň 5€.
4. Získejte vklad první sázky jako sázky zdarma až do hodnoty 25€.

Podmínky:
Minimální vklad činí alespoň 5€. Sázka zdarma platí jen pro nové zákazníky, kteří předtím neměli žádné konto. Minimální kvóta při sázení činí 1,5. Další kritérie Winner nestanoví. Bonus musí být uplatněn během 7 dní, jinak propadá.

Unibet 100% až do výše 50€

Unibet je jedním z nejznámějších zprostředkovatelů sázení v Anglii a oblíbený je také v německy mluvících zemích. Při novém přihlášení vám Unibet věnuje 100% vkladový bonus až do výše 50€. Unibet tímto způsobem zdvojnásobje výši obnosu na vašem sázkovém kontu. Minimální vklad činí 10€.

Takto získáte nabídku:
1. Přihlašte si nové konto u Unibet přes banner Unibet nebo se dostaňte k Unibet přímo zde.
2. Vložte alespoň 10€
3. Bonus obdržíte automaticky

Podmínky:
Před výplatou výhry musí být celkový obnos minimálně čtrnáctkrát navýšen. Vypadá to na dost obtížnou překážku, minimální kvóta však činí pouhých 1,09, což obtížnost splnění podmínek zásadním způsobem redukuje.

bet3000 100% až do výše 20€

U zprostředkovatele sázek bet3000 získáte v případě nového přihlášení uvítací bonus v hodnotě 20€. To je ve srovnání s jinými zprostředkovateli sázek v podstatě velmi nízký obnos, proto tutu variantu doporučujeme spíše těm, kdo chtějí vkládat menší částky. Bonus platí od minimálního vkladu 10€ a tento navyšuje až do hodnoty 20€.

Takto to funguje
1. Klikněte na banner nebo navštivte bet3000 přes link zde
2. Přihlašte si nové konto
3.Vložte alespoň 10€
4. Obnos přistane automaticky na vašem sázkovém kontu

Podmínky:
Platí pro nové zákazníky, kteří se správně zaregistrují přes link bet3000 na Wettformat. Pak máte 45 dní čas na to, abyste obnos vsadili. Přitom musíte vždy splnit minimální kvótu 2,0 a celý obnos navýšit 3x.

Nabídka je k dispozici v následujících zemích: Švýcarsko, Lichtenštejnsko, Švédsko, Itálie, Norsko, Finsko, Austrálie, Kanada, Portugalsko, Lucembursko, Německo, Rakousko.

10bet 50% až do výše 200€

Zprostředkovatel sázek 10bet u vás může bodovat díky jednomu z nejvyšších nabízených obnosů. Když se proto rozhodnete přihlásit u 10bet, můžete váš první vklad navýšit o 50% až do výše 200€. Získáte pak dodatečná sázková aktiva, a to jen na základě několika málo kroků. Jednoduše si přihlašte nové konto pomocí banneru 10bet a vložte alespoň 15€. Kód zní FD100. Vklad musí být alespoň jednou navýšen, abyste mohli požadovat bonus. Pak vám bude automaticky připsán.

Návod pro 10bet
1. Sázkové konto přihlašte pomocí banneru nebo zde
2. Vložte alespoň 15€ a zadejte kód bonusu FD100
3. Vklad alespoň jednou navyšte, abyste získali bonus

Podmínky:
Bonus platí jen pro nová přihlášení a první skutečný vklad peněz. Kritérii pro navýšení je pětinásobný vklad obnosu bonusu (vklad + bonus), stejně jako sázka při minimální kvótě 1,6. Handicapové sázky jsou vyloučeny. Platí nicméně kombinované sázky s minimální kvótou 1,6. Sázky over/under jsou rovněž vyloučeny.

Betway sázka zdarma 100% až do výše 50€

U Betway je k dispozici uvítací sázka zdarma v maximální hodnotě 50€. Když vložíte 50€, dostanete navrch ještě dalších 50€. Tím Betway váš vklad zdvojnásobuje. Důležité je, že tato nabídka platí pouze pro zákazníky z Německa, Rakouska, Finska, Irska, Lichtenštejnska, Lucemburska, Norska, Švédska, Spojeného království a Švýcarska.

Takhle to funguje:
1.Jednoduše se zaregistrujte přes banner u Betway nebo klikněte zde.
2. Minimální vklad činí 10 euro.
3. Sázka zdarma bude automaticky rezervována, jakmile splníte dané podmínky. Sázka zdarma se objeví pod položkou "Mé sázky"

Přesné podmínky sázky zdarma od Betway:
Poté, co jste si vytvořili nové konto, můžete sázku zdarma nárokovat během 7 dní. Musíte umístit sázky zdarma ve výši prvního vkladu, abyste mohli použít bonus. U jednotlivých sázek navíc platí minimální kvóta 1,75. U sázek each way a systémových sázek platí minimální kvóta 1,40. Jakmile splníte podmínky, dostanete sázku zdarma.

Betsafe 100% až do výše 20€

Když si přes Wettformat otevřete sázkové konto u Betsafe, získáte sportovní sázku bez rizika ve výši maximálně 20€. Za tímto účelem musíte vložit alespoň 20€ a obdržíte ještě jednou 20€ od Betsafe jako dárek. Tím máte k dispozici pro sázení 40€, což představuje 100% bonus.

Takto získáte vaši sázku bez rizika od Betsafe v hodnotě 20€:
1. Jednoduše si otevřete nové konto přes výše uvedený banner Betsafe
2. Vložte 20€
3. Klikněte na váš kupon a aktualizujte jej.
4. Teď se objeví políčko "Risk Free Bet" (sázka bez rizika) - zaklikněte háček. Pokud byste sázku prohráli, dostanete připsánu hodnotu vkladu.

Mějte na paměti, že výhra musí být následně jednou navýšena při minimální kvótě 1,50, než budete moci požadovat výplatu částky.

Ladbrokes 100% bis zu 100€

Jedním z nejznámějších a nejlepších zprostředkovatelů sázek v Anglii je Ladbrokes. Nedávno začal Ladbrokes nabízet navýšený vkladový 100% bonus až do hodnoty 100€. U Ladbrokes to vše funguje tak, že si musíte přihlásít nové sázkové konto přes Wettformat a následně na ně vložit alespoň 5€. Vyžádejte si novou sázku zdarma pomocí kódu D100. Umístěte pak jednotlivou sázku dle vaší volby v hodnotě alespoň 5€ a takto získejte sázková aktiva až do výše 100€. Ladbroke vklad vaší první sázky navyšuje o celých 100%.

Návod krok za krokem:
1. Otevřete si nové konto u Ladbrokes. 2. Uskutečněte vklad alespoň 5€.
3. Zadejte kód nabídky D100.
4. Umístěte sázku v hodnotě alespoň 5€. 5. Ladbrokes navyšuje vaši sázkovou bilanci o první vklad vaší sázky.

Podmínky:
Sázka zdarma má platnost 7 dní. Sázka zdarma je platná jen pro nová přihlášení u Ladbrokes. Minimální kvóta činí 1,50 a abyste získali sázku zdarma, obnos musíte vsadit při vaší první sázce. Vklad sázky zdarma je vyloučen z výplaty případné výhry. Sázka zdarma musí být využita pro sázku. Rozdělení vkladu není možné. Bonus platí jen pro sportovní sázení. Nabídka je platná pouze pro nové zákazníky z Německa, Rakouska a Švýcarska. Sázka zdarma nesmí být použita na stejnou událost jako kvalifikační sázka.

Titanbet Gratiswette 100% až do výše 100€

Přihlašte se nově u zprostředkovatele sázek Titanbet a váš první vklad bude zdvojnásoben. Tento bonus platí od minimálního vkladu 10€ a je poskytován až do výše 100€. Než budete moci požadovat u Titanbet výplatu výhry, musí být bonus včetně vkladu 9x navýšen.

Kritéria pro navýšení. Příklad: Vložíte 50€ a získáte ještě jednou 50€ navíc. Teď máte k sázení 100€. Jelikož musíte celkový obnos navýšit devětkrát, musíte umístit sázky v hodnotě 900€, abyste mohli požadovat výplatu výhry. Navíc musíte splnit minimální kvótu 1,50. A umístit celkem 15 sázek, abyste mohli bonus využít při sázení.

Titanbet - férovější nežli zbytek
Důvodem pro to, proč se může Titanbet pyšnit nejférovější nabídkou, je ten, že při sázení jsou použity nejdříve reálné peníze a teprve pak bonus. To znamená, že výhry, kterých jste docílili pomocí vašich reálných peněz, dostanete také následně připsány přímo na vaše konto. Také přímá výplata vkladu je v takovém případě možná.

BetredKings 100% až do výše 100€

BetRedKings je zprostředkovatelem sázek, který na německém trhu není ještě tolik znám. Přesto dokáže leckoho přesvědčit pomocí skvělého sázkového programu a především dobrými bonusy na sportovní sázení. Ke svému prvnímu vkladu dostanete jako dárek navíc až 100€ extra. Přihlašte se jednoduše přes výše uvedený banner a získejte extra sázková aktiva.

Takto to funguje:
1. Přihlašte si nové konto u BetRedKings - klikněte zde.
2. Vložte alespoň 10€ pomocí kódu BET100
3. Obnos získáte okamžitě připsán na vaše sázkové konto

Podmínky:
Abyste mohli vsadit obdrženou částku, musíte obnos vkladu 3x navýšit a to v maximální výši 30€. To znamená, že na jednu sázku nemůžete vložit přímo 100€, abyste mohli bonus prosázet. Minimální kvóta leží navíc na 2,0. Tato nabídka se v našem srovnání bonusů tak nachází spíše v dolní třetině, přesto je stále ještě atraktivní. Po obdržení částky, máte 45 dní čas na to, abyste ji vsadili. Poté ale propadá a na vašem sázkovém kontě zůstane pouze částka vašeho vkladu.

Mobilbet 100% až do výše 150€ nebo 400% až do výše 50€

Relativně novým zprostředkovatelem sázek, kterého jsme přijali do našeho srovnání sportovních sázek, je Mobilbet. Zde máte dvě možnosti výběru, a to mezi dvěma rozdílnými variantami. Buď zvolíte pro sázení malý vklad ve výši 10€ a získáte za něj 50€ nebo zvolíte klasický 100% bonus, zato však až do výše 150€, které můžete získat navíc. Tato nabídka je mimochodem zajímavá jen pro fanoušky kombinovaných sázek, protože pouze kombi sázky patří mezi nutné podmínky navýšení vkladu.

1. Klikněte na banner zprostředkovatele sázek Mobilbet nebo si nové sázkové konto Mobilnet přihlašte zde.
2. Vložte alespoň 10€.
3. Zvolte příslušnou variantu a sázejte

Podmínky 100% bonusu až do výše 150€
Obdržený obnos a váš první vklad musíte navýšit alespoň 5x a to při minimální kvótě 1,80. To ve srovnání s jinými zprostředkovateli sázek představuje dobrý průměr. Částka bonusu je představována součtem vašeho vkladu a extra získaných sázkových aktiv.

Příklad: Vložíte 100€ a získáte jako sázková aktiva dalších 100€. Pak musíte 5x navýšit 200€, tedy umístit sázky v hodnotě 1000€, abyste splnili podmínky zprostředkovate sázek.

Podmínky 400% bonusu až do výše 50€:
U této varianty platí stejná kritéria, jako u 100% varianty. To znamená, že také zde musíte váš první vklad včetně obdržené částky, u 10€ tedy 50€, 5x navýšit a to při minimální kvótě 1,80.

Mějte na paměti: K sázení mohou být v daném případě použity pouze kombinované sázky.

William Hill 100% až do výše 100€ nebo 20€ sázka zdarma

Jedním z nejznámějších zprostředkovatelů sázek je William Hill. Pomocí sloganu Sázejte jako Britové se Williamu Hillovi podařilo dobýt trh se sázkami. Také William Hill může předložit velmi dobrou nabídku. Můžete si zvolit mezi 100% bonusem až do výše 100€ nebo sázku zdarma v hodnotě 20€.

Pozor: K dispozici jen pro zákazníky z Německa a Rakouska.

Takhle to funguje:
1. Klikněte na banner William Hill nebo si nové konto u tohoto zprostředkovatele zaregistrujte zde.
2. Vyberte si bonus a uskutečněte váš první vklad
3. 100% bonus: kód AT100, sázka zdarma v hodnotě 20€, kód: AT20, bonus bude automaticky zarezervován

Podmínky sázky zdarma v hodnotě 20: Za vklad a sázku ve výši 10€ při minimální kvótě 1,5 získáte připsánu sázku zdarma v hodnotě 20€. Jakmile bude vyúčtována první sázka, získáte sázku zdarma na vaše konto. Sázka zdarma musí být vsazena během 7 dní, jinak propadá. Případná výplata je možná jen u výhry. Vklady budou odečteny.

Podmínky 100% bonusu až do výše 100€: Když jste zadali kód AT100 a uskutečnili první vklad, získáte zarezervován během 2-3 hodin bonus. Kód bonusu zní: AT100. Příklad: Když vložíte 50€, získáte ještě jednou 50€ jako bonus a máte k dispozici pro sázení 100€. Nabídka je možná od vkladu ve výši 10€. Minimální kvóta činí 1,50. Navíc musí být bonus a obnos vkladu navýšeny 4x.