Sázky na střelce

Sázky na střelce jsou součástí rodiny sázek na góly. Mezi sázkaři se těší stále větší popularitě. Sázkové kanceláře zaznamenaly rozvoj v sázkovém světě, a proto v poslední době rozšířili svá portfolia v tomto sektoru. Sázka na střelce jednoduše patří k fotbalu. Sázkový program sázkových kanceláří může být velmi pestrý a rozmanitý: Podrobně chceme odprezentovat možnosti této sázkové formy. Ukážeme vám, co byste měli vědět, čeho byste si měli být vědom při nabývání zisků prostřednictvím této formy sportovních sázek!

Lesedauer: 4 min

Co jsou to sázky na střelce?

Sázky na střelce jsou podkategorií sázek na góly. Jde o sportovní sázky všech druhů, které souvisejí se střelenýma góly určitých hráčů. Můžete umístit sázky na střelce v určitém zápase, na střelce turnaje a na mnoha dalších verzí, které vám chceme odprezentovat. Vývoj v posledních letech ukázal jednu věc ve fotbalovém byznysu: Vzhledem k profesionalite trhu a velký zájem médií a diváků, se jednotlivci stávají stále více a více zajímavými. Nejen kluby a týmy, ale i fotbalisté čerpají z mas fanoušků. Není tedy překvapením, že sázení na střelce se těší velkému zájmu. Kromě fandění určitému hráči nabízí tato sázková forma vzrušení v každém zápase. Absolutní plus: Sázky na skóre mohou být velmi lukrativní!

Jaké strategie sázení na střelce známe?

Nabídka sázek na střelce je velmi různorodá. Proto můžete následovat několik strategických idejí s touto sázkovou formou. Představíme vám příklady nejoblíbenějších variací:

Nejlepší střelec soutěže

V národních a mezinárodních ligách a větších soutěžích, jako jsou např. finální fáze EURO, Mistrovství světa, nebo Ligy mistrů, máte vždy možnost vsadit na nejlepšího střelce. Takže tato forma sázky je typickou dlouhodobou sázkou. Obvykle sázkové kanceláře na svých stránkách publikují poměrně rozsáhlý seznam možných nejlepších střelců a příslušné kurzy, které jsou průběžně aktualizovány a přizpůsobené během soutěže. Na začátku soutěže nemusíte získat nejlepší kurzy. Možná, že na začátku sezóny je zraněn favorizován střelec nebo začíná bodovat jen v druhé polovině sezóny. Často nejlepší střelci jsou útočníci týmů, kteří bojují o titul. Ale nemusí to být vždy tak. Např. Mistrovství světa ve fotbale 2014: Kolumbijský záložník James Rodriguez dokázal vyhrát Zlatou kopačku, což bylo v rozporu se všemi předpověďmi. Je důležité – hlavně mimo ligy – poznamenat si! V kvalifikaci, zejména hráči týmů, kteří mají soupeře jako San Marino nebo Gibraltar ve své skupině, mají dobré šance, protože tyto týmy obvykle inkasují hodně. Ale můžete se také mýlit, protože se může stát, že nej hráči často proti takovým soupeřům odpočívají na lavičce. Proto los pro závěrečná kola je důležitější: tu i proti slabšímu soupeři bude hrát první jedenáctka. Kromě sázení na najstrelca celé soutěže, nabízí mnoho sázkových kanceláří i možnost sázení na nejlepšího střelce týmu.

Dlouhodobá sázka na nejlepšího střelce v Lize mistrů v bet-at-home

Sázení na střelce v určitém zápase

Zdá se, že nejoblíbenější volbou tohoto druhu sázky je tipovat určitého střelce v určitém zápase. Zde můžete kombinovat své zkušenosti s dobrým pocitem. Musíte být trpěliví a čekat na sestavu hráčů jednotlivých týmů, který se obvykle zveřejňuje jednu hodinu před začátkem zápasu. Samozřejmě, sázkové kanceláře mohou na něj reagovat a přizpůsobit kurzy po vyhlášení jedenáctky. Stále se vyplatí vědět, zda určitý hráč bude hrát určitě. Kromě toho můžete zvýšit vaše šance na výhru trochou průzkumu. Nejprve byste si měli zkontrolovat aktuální formu hráče, jakož i jeho týmu – dokonce i hvězdným hráčům se nemusí dařit. Může docházet k systémovým změnám postavení hry ze strany trenéra a útočník je pak více na vnějším pruhu jako uprostřed. Navíc je třeba analyzovat i soupeře: Soustředí se na obranu? Jak jednotlivé týmy konají v standardních situacích – mají silné nebo slabé stránky? Rozhodujícími faktory může být i to, zda se zápas hraje doma nebo venku. Často někteří střelci v zápasech venku jen velmi těžko skórují. Pohled na statistiky může říci, zda určitý střelec má oblíbeného soupeře nebo zda bojuje proti určitým obranným liniím. Sázkové kanceláře obvykle nabízejí širokou škálu možností sázek, pokud jde o střelců. Na tento rozsah poukážeme příkladem hráče Neymara v zápase Ligy mistrů RSC Anderlecht versus Paříž Saint Germain:

Výňatek z výběru sázek na střelce na William Hill pro zápas Premier League - Leicester City proti Manchesteru City
 • Střelec v řádném hracím čase | kurz 1.25
 • První střelec zápasu | kurz 3.25
 • Poslední střelec zápasu | kurz 3.25
 • Hráč střelí 2 nebo více gólů | kurz 2.60
 • Hráč střelí 3 nebo více gólů | kurz 8.00
 • Hráč vstřelí gól a jeho tým vyhraje | kurz 1.35

Scorecasts: První střelec + přesný výsledek

Mnohé sázkové kanceláře umožňují dělat tzv. scorecast sázky: Sázíte na prvního střelce zápasu – v kombinaci s přesným výsledkem zápasu. V tomto případě můžete získat obzvlášť vysoké sázkové kurzy. Zůstaňme při zápase RSC Anderlecht proti Paříži Saint Germain a možném gólmanovi Neymar. Zde je výpis z možností sázení:

Takzvaná sázka Scorecast v bwin: Výsledek se využívá ve spojení s prvním střelcem Robertem Lewandowski v zápase mezi Bayernem a FC Augsburg
 • Neymar / 0:1 | Kurz 17.00
 • Neymar / 0:2 | Kurz 13.00
 • Neymar / 0:3 | Kurz 13.00
 • Neymar / 1:3 | Kurz 19.00
 • Neymar / 2:2 | Kurz 67.00

Sázkové kurzy mohou být nesmírně vysoké s tipy na outsidery, a proto jsou velmi nepravděpodobné (střelci záložníci a/nebo nepravděpodobný konečný výsledek zápasu). Můžete se setkat s kurzy vyššími než 2000.00. V takovém případě by byla úspěšnost sázení spíše výsledkem štěstí než strategického myšlení.

Sázky na střelce live sázením

Sázky na střelce se stále více a více využívají spolu s live sázkami. Kromě lukrativních sázkových kurzů můžete využít výhodu sledování zápasu a přečíst si hoc i řeč těla hráčů. Jak často jste měli pocit: "Viděl jsem tento gól přicházet..." nebo "Tento hráč bude určitě bodovat." Průběh zápasu se může rozvíjet tak, že záložník projde dopředu nebo obránce boduje přímým kopem. S trochou štěstí a s live sázkami máte šanci přijít k pěknému zisku.

Jaké jsou výhody sázek na střelce?

Velká nabídka sázek na střelce vám může přinést slušné zisky, pokud vezmeme v úvahu současnou formu a budete mít trochu štěstí a dobrý "čich". Počínaje live sázkami, přes sázky na góly v určitém zápase až po dlouhodobé sázky – toto široké spektrum by mělo nabídnout něco pro každý typ sázkaře a stratéga. Můžete použít vaše fotbalové znalosti. Stále doporučujeme vytvářet spíše nízké sázky. Pohled na statistiky je dostatečný na to, abyste zjistili, že absolutně nejlepší střelci často nebodují proti papírově lehkým soupeřem. Další výhodou kromě kurzů a zisků je vysoký zábavní faktor a vzrušení při sledování fotbalových zápasů. Řekněme, že skóre je 4:0 po 75 minutách, pak je skoro rozhodnuto. Ale když umístíte sázku na střelce, vzrušení přetrvává po celou dobu 90 minut.

nach oben