Sázky na pozdní góly

V následujícím textu bychom vás chtěli seznámit s velmi populární a slibnou sázkovou strategií – sázkami na pozdní góly. Tato metoda, která patří mezi odvětví sázek na góly, se často používá kvůli různým faktorům, které vám chceme odprezentovat. Přirozeně, sázky na pozdní góly, pracují s několika druhy sportů – rádi bychom se však soustředili na fotbal.

Lesedauer: 4 min

Jako jsou sázky na pozdní góly označované sázkovými kancelářemi?

Dnes je již možné vsadit na pozdní góly se všemi důležitými sázkovými kancelářemi. Nabídky se často liší v různých bodech, které musíte zvážit. Sázky jsou různými sázkovými kancelářemi označené různými způsoby nebo jsou nastaveny na různá časová období. Jsou možné dva přístupy: 1) Sázka na pozdní góly je umístěna jako takzvaná sázka nad/pod (over/under). Např. v určitém fotbalovém zápase sázíte na počet gólů vstřelených od 75:01 minutydo konce běžného hracího času podle tohoto principu:

  • Více než 0,5 gólu | Kurz 1.95
  • Méně než 0,5 gólu | Kurz 1.75

Myšlenka tohoto principu je opravdu jednoduchá: pokud je v tomto časovém horizontu dosažen gól, znamená to více než 0,5 gólu, pokud není dosažen žádný gól, je to méně než 0,5 gólu. Tento zápis nebo tento typ sázky používají sázkové kanceláře, zvláště pokud je k dispozici navíc možnost sázení více nebo méně než 1,5 nebo 2,5 branek. 2) Ve většině případů se sázky na pozdní góly provádějí podle tradičního principu ano/ne:

  • Padne gól po 75 minutě | ano
  • Padne gól po 75 minutě | ne

Většina sázkových kanceláří nabízí časové rámce patnácti minut na sázky na góly. Pokud chcete vsadit na pozdní góly, nejčastější je časový rámec od minuty 75 do minuty 90 plus nastavený čas. Měli byste se vyhnout kratším časovým intervalem (například 10 minut). Otázka "Odkdy je gól považován za pozdní gól?" je důležitá, protože se tato doba liší od sázkové kanceláře po sázkovou kancelář. Musíte zvážit všechny, hoc i malé rozdíly, protože mohou být rozhodující pro výhru nebo prohru sázky. Například sázková kancelář 1xbet nabízí možnost "gólu po 74 minutách", zatímco bet365 nazývá pozdní gól gólem po minutě "75:59". Je to podobné s kurzy – proto musíte mít na zřeteli tyto nuance a jejich příp. vliv na volbu vaší sázkové kanceláře s touto strategií. V mnoha sázkových kancelářích naleznete nabídku v sekci "Poslední gól zápasu".

Kdy a proč byste měli vsadit na pozdní góly?

Kromě pravděpodobnosti úspěchu vzniká otázka, proč má smysl vsadit se na pozdní góly. Pro jaké zápasy byste měli tuto strategii použít? Existuje mnoho důvodů pro pozdní góly ve fotbalových zápasech:

  • síla a koncentrace hráčů se časem zhoršují
  • náhradní hráči přinášejí do hry nový život
  • na konci zápasu favorit střílí ještě jeden gól, protože outsider je nucen více riskovat a dělá chyby
  • outsiderovi se podaří vstřelit gól poté, co favorit ubere nohu z plynu, protože si myslí, že už je výhra v kapse

Tento seznam ukazuje, že pro tuto strategii jsou vhodné zejména zápasy se zjevným favoritem a outsiderem. Kromě toho byste se měli podívat na zranění, jakož i na příslušné rozdíly mezi týmy. Obě mohou fungovat jako indikace pozdních gólů. Je důležité, abyste se blíže podívali na poslední zápasy jednotlivých týmů. Můžete najít nějaký vzorec? Jeden tip: týmy, které jsou schopny dostat pozdní góly, můžeme najít snadněji než týmy, které na konci hry často střílejí góly. Vytvořte vaši sázku pouze po uspokojivé a dobře odůvodněné analýze!

Jaké výhody přináší strategie "sázky na pozdní góly"?

Analýzy ukazují, že strategie sázení na pozdní góly je mimořádně slibná. Pojďme se podívat na dva zápasové týdny v Německu, 16. a 17. kolo sezóny 2017/18:

  • V 16. kole v pěti z devíti zápasů byl zaznamenán pozdní gól v posledních 15 minutách – to je úspěšnost 56 %.
  • V 17. kole německé Bundesligy v osmi z devíti zápasů se po 75. minut skórovalo jedním nebo více pozdními brankami – to je neuvěřitelná úspěšnost 89 %.

Samozřejmě, taková procentuální úspěšnost je extrémní hodnotou. No poukazuje na vysokou šanci na výhru s touto sázkovou strategií.

Jde jen o malý vzorek, ale i podrobné statistiky poukazují na pozitivní obraz pro sázkových fanoušků. Pravděpodobnost výskytu takového gólu během delšího pozorovacího období zaznamenalo určitou hodnotu okolo 60 %. Teoreticky by nic nemělo stát v cestě dosažení trvalého dlouhodobého zisku. Zkušenosti ukázaly, že pro fanoušky sázek a pozorovatelé je jednodušší předpovídat faktor "pozdních gólů" a profitovat z nich jako s jinými sázkami na góly – jako například celkový počet gólů v zápase. Další výhodou této strategie sportovních sázek je, že jde o běžnou 2-way sázku. Šance na výhru jsou 50:50. Kurzy na pozdní gól se navíc pohybují mezi 1.80 a 2.00. Příležitostně můžete najít kurzy nad 2.00, ale ty jsou víceméně výjimkou. Většinou se rovnají 1.90. To pro vás znamená, že můžete téměř zdvojnásobit vaši úspěšnou sázku! Matematická pravděpodobnost výskytu je sázkovými kancelářemi hodnocena asi na 52 %. Dlouhodobý medián pro pozdní góly je však statisticky vyšší a je přibližně 60 %, jak bylo již uvedeno výše.

Zde je ilustrační příklad sázení na čas gólu v sázkové kanceláři Bethard: Čím delší je hrací čas, tím pravděpodobnější je i gól. Na sázku na pozdní gól od 76. minuty je velmi dobrý kurz 2.00.

Jak nejlépe využít strategii "sázky na pozdní góly"?

Klíčovou otázkou je: jak mohu co nejlépe využít určitou taktiku? Můžete využít sázky na pozdní góly pouze tehdy, když je umístíte jako jednoduchou sázku! Kombinované sázky a systémové sázky jsou pro tuto strategickou úvahu příliš riskantní a po určité době by vás mohly dostat do mínusu. Pokud chcete dosáhnout dlouhodobý zisk s touto strategií sázení, musíte umístit jednoduchou sázku na pozdní gól na několik zápasů. Jeden sázkový tip může být neúspěšným poměrně rychle. Doporučujeme vám umístit sázku na gól v posledních 15 minutách na několik zápasů se zjevnými favority, kde lze očekávat mnoho gólů a také mnoho pozdních gólů. Neměli byste ignorovat kurzy sázkových kanceláří a měli byste si je porovnat. Dále byste měli pečlivě zvážit výšku sázky – doporučují se spíše malé částky na zápas. Tato strategie má smysl a je zisková většinou, když se používá v delším období. Sázky v rozmezí do 10 € jsou zcela dostačující.

Obzvláště atraktivní: pozdní góly s live sázením

Sázka na pozdní góly je obzvláště populární v odvětví live sázek. To samozřejmě souvisí s kurzy, které se zvyšují každou minutu ke konci zápasu. Doporučujeme sledovat zápas živě. Live Ticker (live výsledky) mohou být aktualizovány opožděně až o několik minut!!! Při sázkách živě rozhoduje každá minuta. Kromě toho, pokud jste si jisti, že bude vstřelen další gól, neměli byste čekat příliš dlouho! Umístěte sázku – kurzy jsou dostatečně vysoké! Nemusíte čekat na ještě lukrativnější kurzy. Zkušenosti nám ukázaly, že je chybou čekat na nastavený čas. Není nic nepříjemnějšího než gól, který je vstřelený krátce před tím než stihnete vytvořit sázku. Naše rada: měli byste se rozhodnout před 80. minutou, pokud chcete vsadit na pozdní gól.

Opačná strategie – sázení proti pozdním gólem

Tato strategie je také velmi populární v sektoru live sázení a je vhodné ji použít jen v tomto kontextu. Před zápasem bychom nedoporučili tuto strategii! Měli byste jednat zejména tehdy, když ani jeden z týmů nepotřebuje gól a oba týmy jsou zřejmě spokojeny s výsledkem. Vždy postupujte pozorně!

nach oben