Tenis Sázkové tipy

Pro Tenis nejsou dostupné žádné sázkové tipy.

Předchozí sázkové tipy

ATP Grand Slam US Open

09.09.2018 22:00 (SEČ)
Juan Martin Del Potro
:
Novak Djokovic
Hráč 2 vyhraje první set

ATP Grand Slam US Open

08.09.2018 01:30 (SEČ)
Kei Nishikori
:
Novak Djokovic
Anzahl Sätze 3

ATP Grand Slam US Open

07.09.2018 22:00 (SEČ)
Rafael Nadal
:
Juan Martin Del Potro
Vyhraje 1 hráč 1

ATP Grand Slam US Open

06.09.2018 03:00 (SEČ)
Novak Djokovic
:
John Millman
Anzahl Sätze 3

ATP Grand Slam US Open

05.09.2018 19:30 (SEČ)
Marin Čilić
:
Kei Nishikori
Gesamtzahl Spiele über 21,5

ATP Grand Slam US Open

05.09.2018 02:30 (SEČ)
Rafael Nadal
:
Dominic Thiem
Anzahl Sätze 4

Sázkové tipy na tenis

Doba čtení: 1 Minuty

Zde naleznete naše aktuální sázkové tipy na tenis. Dodáme vám každý den nové tenisové tipy na utkání v rámci ATP A WTA. Zahrnuty jsou samozřejmě také utkání všech turnajů série Grand Slam od úvodního kola až po finále. Naše tipy zahrnují všechna data a fakta, stejně jak vždy srovnání těch nejlepších kvót a doporučení zprostředkovatele sázek.

Sázkové tipy - tenis - srovnání kvót

Naše srovnání kvót je jedinečné, takže jsme je zahrnuli také přímo do našich tenisových tipů. Náš tip tím obsahuje nabídku nejoblíbenějších sázek, z nichž si je možné vybrat u většiny zprostředkovatelů sázek. Srovnáváme přitom všechny kvóty navzájem a ukazujeme vám ustavičně ty nejlepší. Takto máte v uceleném přehledu všechny kvóty k celkovému vítězi, stejně jako přehled kvót v případě vítěze jedné sady. Průběh kvót vám ukáže vývoj kvóty v případě sázky, kterou jste si zvolili. Pokud by se křivka nějak výrazně změnila, je to znamení, že dosavadní ohodnocení zprostředkovatelů sázek nebylo správné. Podle toho, v jakém směru se kvóta vyvíjí, můžete vždy včasně zareagovat a vaše tipy přizpůsobit. To vám doporučujeme v případě, když nějaká kvóta padne. Nejlepší je umístit tip co možná nejdříve poté, co kvóta začne padat, neboť pak je možné kvótu vzít příliš vysokému ohodnocení a těžit z toho.

Sázkové tipy - tenis

Na serveru Wettformat hraje důležitou úlohu také tenis a my vám dodáme každý den aktuální sázkové tipy na tenis ke všech turnajům ATP a WTA. Jsou do toho zahrnuty nejoblíbenější turnaje jako je v Buenos Aires, Dubaji, Hamburku, Kitzbühlu, Londýně nebo Monte Carlu, stejně jako všechny grandslamové turnaje, počínaje první velkým turnajem v roce, Australian Open, přes French Open a Wimbledon až po US Open jako závěr grandslamů v každém roce. Doprovázíme ATP a WTA turnaje našimi každodenními tipy sportovních sázek a dodáváme vám každý tip s rozsáhlým statistickým materiálem a vždy těmi nejlepšími kvótami včetně zprostředkovatelů sázek.