Euroliga

Pro Euroliga nejsou dostupné žádné sázkové tipy.

Předchozí sázkové tipy

Euroliga

17.10.2019 19:00 (SEČ)
Zalgiris Kaunas
:
Real Madrid
86 : 73

Euroliga

17.10.2019 19:00 (SEČ)
CSKA Moscow
:
Khimki Moscow Region
99 : 86

Euroliga

11.10.2019 19:30 (SEČ)
Anadolu Efes Istanbul
:
Alba Berlin Logo Alba Berlin
Tip 1

Euroliga

10.10.2019 19:00 (SEČ)
CSKA Moscow
:
BC Bayern München Logo FC Bayern Basketball
79 : 68

Euroliga

17.05.2019 21:00 (SEČ)
CSKA Moscow
:
Real Madrid
95 : 90

Euroliga

17.05.2019 18:00 (SEČ)
Fenerbahce Beko Istanbul
:
Anadolu Efes Istanbul
73 : 92

Basketbalová Euroliga – sázkové tipy s analýzou a prognózy

Doba čtení: 4 Min
EuroLeague LOGO

Na této webové stránce najdete tipy na sázení pro jednu z nejdůležitějších basketbalových lig v Evropě. Takzvaná Euroliga – Euroleague – byla založena v roce 2000. V této lize obvykle (v závislosti na sezóně) hraje 16–24 týmů. V Eurolize hrají týmy držící licenci A anebo B nebo týmy, které se kvalifikovali pomocí divoké karty. V současnosti jsou stálými účastníky FC Barcelona, Labora Kutxa Vitoria, Olympiacos Piraeus a Zalgiris Kaunas. Jelikož zúčastněné týmy jsou držiteli národního i mezinárodního úspěchu, můžete se těšit na vzrušující souboje. Pokud chcete umístit lukrativní sázkový tip, měli byste si prohlédnout naši analýzu obou týmů a přehled výsledků každého důležitého zápasu. Budeme vás informovat o nejlukrativnějších možnostech sázení. Je důležité, abyste věděli, že doporučené sázkové tipy jsou na běžný hrací čas. Čas od času také předpokládáme prodloužení. Chtěli bychom vás také nasměrovat i na naše Sázkové tipy obecně.

Obsah této stránky

  • Vytvoření prognóz a sázkových tipů
  • Užitečné informace o vytvoření sázek
  • Favorizované týmy
  • Sázkové trhy v basketbalové Eurolize
  • Dlouhodobé sázky
  • Handicapová sázka, dvojnásobná šance (double chance), sázka bez remízy (draw no bet)
  • Speciální sázky

Jako jsou tipy na sázky na sazeniformat.cz koncipované a jak tvoříme prognózy?

Důležité: Na sazeniformat.cz jsou týmy analyzovány odborníky. Přinášíme vám statistiky, bilance, přehledy zápasů a aktuální články o týmech. Tyto články se používají k vyhodnocení týmů (v tomto případě) basketbalové Euroligy. Oba týmy Euroligy čelí vzájemnému srovnání. Samozřejmě, v prognózách a sázkových tipech jsou zahrnuty empirické hodnoty, zákony derby a výsledky z přímých soubojů. Dále se zvažuje i porovnaní kurzů.

Co byste měli vědět před tím, než uzavřete sázku na zápas Euroligy?

Jak již bylo uvedeno, v Eurolize hraje 16 až 24 týmů z Evropy. Tyto týmy se poprvé setkávají ve skupině. Skupinová fáze začíná vždy v říjnu. Po této fázi je vyselektováno osm nejsilnějších týmů. Předpokládá se, že takzvaná "horká" fáze začíná v polovině března, protože skupinová fáze končí cca na začátku dubna. Na sazeniformat.cz se snažíme zajistit pro nejdůležitější a nejzajímavější zápasy sázkový tip. Play-off je zcela pokryta sázkovými tipy, návrhy a analýzy. Play-off obvykle začíná bezprostředně po odehrání eliminačních zápasů. Semifinále a finále se obvykle konají během víkendu, asi dva týdny po play-off. Samozřejmě, pro tyto zápasy najdete i analýzu sázek a tipy na nejlukrativnější možnosti sázení. Určitě se zajímáte o to, co kontrolujeme při přípravě analýzy a co je v Eurolize specifické pro vytvoření sázky. Na prognózu sázek, hlavně v basketbalu, je rozhodující míra tzv. hit rate (= střelecká úspěšnost) a rebounds (= útočné a obranné doskoky). Často hraje důležitou roli i výhoda "doma" či "venku". Zejména Řecko, Izrael, Španělsko a Rusko jsou velmi silné v domácích zápasech. V utkáních v play off je velmi důležitá zkušenost. V tomto případě mají Rusové obrovskou výhodu, protože se zúčastnili play off už 15-krát. Izraelci a Španělé, stejně jako Řekové, mohou být také hrdí na několik účastí ve top čtyřce. Pravděpodobně byste měli také vědět, že FC Barcelona odehrála nejvíce zápasů Euroligy, tak i Montepaschi Sienna z Itálie zaznamenala zatím nejvyšší domácí vítězství. Efes Plzeň z Turecka dokázal získat nejvyšší vítězství venku.

Existují nějací favorité v Eurolize, kteří jsou předurčeni na sázkový tip?

Samozřejmě, že existují favorité a záleží na tom, proti komu hrají. Obecně platí, že španělské týmy jako FC Barcelona nebo Real Madrid jsou dobré na tip na vítěze. Nicméně CSKA Moskva, Olympiacos Piraeus nebo Fenerbahce Istanbul jsou týmy, které by se neměly podceňovat. FC Bayern Mnichov také hraje velmi dobře. Takže, jak vidíte, v Eurolize jsou velmi dobré týmy, které ztěžují výběr na vhodnou sázku. Více informací naleznete v následujícím článku.

Jaké jsou možnosti sázení v basketbalové Eurolize?

V každém případě se na nás můžete spolehnout. V každé analýze jsou umístěny dva nebo tři sázkové tipy. V zásadě v průměrné sázkové kanceláři si můžete vybrat od 8 do 38 sázkových trhů. Nejzajímavější typy sázek jsou určitě 1-2 sázky (sázka na Tip 1 nebo Tip 2), jakož i sázky nad/pod, které mohou být umístěny pro celý zápas, tak na každý tým. Na některé týmy se také vyplatí umístit sázku na body za čtvrtinu. Skvělou věcí je: Na sazeniformat.cz zdůrazňujeme speciální vlastnosti sázky. Zřídka existují i tipy na sázky na sudý nebo lichý výsledek zápasu, ale počet takových sázek je zanedbatelný. Někdy, když je výkon konkurenčních týmů značně rozdílný, má smysl sázet na výhodu týmu. I v tomhle případu vám představíme tipy na sázení. Naše srovnání sázkových tipů určitě nepokrývá všechny trhy sázení, ale ve většině případů pokrývá nejpopulárnější typy sázek. Přesto v sekci Tipy a prognózy sázení se snažíme poukázat na další možnosti sázení, takže můžete získat vlastní představu o nejvhodnějších sázkových příležitostech.

Je možné vytvořit dlouhodobé sázky v Eurolize?

Samozřejmě, v basketbalové Eurolize lze vytvořit dlouhodobé sázky. V tomto případu můžete vsadit na šampiona Euroligy aktuální sezóny. Nenechte se zmást, pokud tuto sázkovou možnost nenajdete ve vaší sázkové kanceláři. Protože ne každá sázková kancelář má tento sázkový trh ve svém programu. Za normálních okolností jsou dlouhodobé sázky umístěny krátce před začátkem sezóny a kurzy jsou v té době nejlukrativnější. Samozřejmě, je možné vsadit i na potenciálního šampiona během sezóny, ale měli byste mít na mysli, že sázkové kanceláře budou vždy přizpůsobovat kurzy v jejich prospěch.

Kdy je handicapová sázka (handicap), dvojnásobná šance (double chance) a sázka bez remízy (draw no bet) zajímavá?

Je nezbytné vysvětlit rozdíly mezi handicapový sázkami a sázkami s dvojitou šancí, stejně jako princip sázky bez remízy. Vedle tradiční handicapové sázce existuje také sázka na asijské handicapy. Na této stránce se podrobně nevysvětlují typy sázek. Podrobné vysvětlení najdete v naší Škole sázení na sazeniformat.cz. V zápasech Euroligy se ve většině případů vyskytuje sázka na běžné handicapy.

Handicapová sázka
Takový tip na sázky doporučujeme, pokud kurzy nejsou nějak speciálně lukrativní. Pokud je například tým jasným outsiderem (podle statistik), tak outsider dostane výhodu bodu, nebo favorit začíná minusovým bodem. To zvyšuje kurzy a vyrovnává nerovnováhu.

Dvojitá šance (double chance)
Tento trh sázek je zřídkakdy nabízen v basketbalové Eurolize. Draw not bet tip je lukrativní, pokud oba týmy jsou stejně silné. Vyhrajete, když vyhraje zvolený tým nebo hra skončí remízou.

Sázka bez remízy (Draw no bet)
Tato sázka by byla zajímavá pouze v případě, kdy oba týmy budou hrát na stejné úrovni. Jakmile umístíte remízu bez sázky, vyhrajete, pokud váš oblíbený tým vyhraje a dostanete sázku zpět, když hra skončí remízou. Kurzy na tomto sázkovém trhu jsou logicky lukrativnější než při dvojnásobné šanci, protože s tímto typem sázky můžete vyhrát pouze jednou.

Stojí speciální sázky za to?

Speciální sázky se téměř vždy vyplatí. V Eurolize jsou to buď 3-way sázky - tip 1, remíza, tip 2 nebo handicapové sázky na čtvrtinu, nad/pod v každé čtvrtině, sázky na výhru na čtvrtinu a dvojnásobná šance může být také umístěna na každou čtvrtinu. Nabízíme tyto tipy na sázky, pokud jsou šance na pozitivní výsledek doporučené sázky poměrně vysoké. Samozřejmě, nemůžeme to ovlivnit. Speciální sázky se častěji vyplácí jako další sázky. Ale to uvádíme v našich prognózách.

Závěr – sázkové tipy

Euroliga je nepochybně jedna z nejzajímavějších basketbalových lig v Evropě. Můžete téměř vždy počítat s týmy ze Španělska, Turecka a Řecka. Tato sezóna je docela zábavná a ve skutečnosti jste vždy v obraze. Vzhledem k domácí výhodě některých klubů, pokud umísťujeme sázku na vítězství nebo nad/pod sázku, nemůžeme udělat příliš špatně. Koneckonců, s našimi tipy a prognózami můžete být vždy v obraze.