Turecká 1. Lig

Pro Turecká 1. Lig nejsou dostupné žádné sázkové tipy.

Předchozí sázkové tipy

Turecká 1. Lig

30.05.2019 20:45 (SEČ)
Hatayspor LOGO Hatayspor
:
Gazisehir Gaziantep FK Logo Gazisehir Gaziantep FK
1 : 1

Fotbal Turecká 1. Lig sázkové tipy

Türkei 1. Lig Logo

V naší tipovací nabídce pro fotbalové zápasy turecké 1. Ligy vždy najdete aktuální sázkové tipy a prognózy k nastávajícím zápasům druhé nejvyšší turecké fotbalové ligy. Nové tipy se objeví krátce po předešlém hracím dnu, abyste měli dostatek času utřídit vaše tipy pro následující týden. K tomu vám poskytneme tipy k zápasům týmů jako jsou Istanbul BBSK, Balikesirspor, Orduspor, Ankaraspor nebo Samsunspor a Mersin Idmanyurda a ke všem dalším týmům, které jsou momentálně zastoupené v 1. Lize. Dostanete od nás 9 sázkových tipů k turecké 1. Lize každý týden.

SÁZKOVÉ TIPY K TURECKÉ 1. LIG (2. LIZE)

Turecká 1. liga (Lig 1) je druhá nejvyšší třída tureckého fotbalu, která se právě v Německu těší stále větší popularitě. Duely top tureckých týmů slibují na trávníku napínavou podívanou, proto je tato liga i u sázkařů oblíbená. Také proto jsme zavedli naši stránku turecké ligy se sázkovými tipy. Náš sázkařský tým investoval týden po týdnu nespočet hodin do analyzování našich sázkařských tipů ke všem mezinárodním top ligám. Samsunspor již dokázal 6x vyhrát mistrovský titul a tím drží rekord mezi druholigovými tureckými týmy. Lig 1 existuje v Turecku od roku 1963, od té doby každoročně volí šampiona druhé třídy. Založena byla pod jménem Türkiye 2 a roku 2001 byla přejmenována na Futbol Ligi A Kategorisi. Po šesti letech bylo jméno změněno na TFF 1. Lig, tak jak se jí dnes zkráceně říká, 1. Lig.

Nejlepší týmy a sázkové tipy

K nejlepším týmům patří Istanbul, Balikesirspor a Orduspor a některé další, tyto týmy stály v sezóně 2013/2014 na špici tabulky. V Lig 1 sázíme na počet branek (více nebo méně než 2,5) nebo na vítězný tým. Někdy je možné vsadit i na outsidera. Právě na konci sezóny, když už je jasné, komu připadne titul, může být výhodné sázet na absolutního outsidera. Překvapení zde nejsou tak neobvyklá. Pokud k takovým utkáním dojde, tyto tipy najdete na naší stránce tipů 1. Lig.