Turecko Süper Lig

Pro Turecko Süper Lig nejsou dostupné žádné sázkové tipy.

Předchozí sázkové tipy

Turecko Süper Lig

10.11.2018 17:00 (SEČ)
Kayserispor Logo Kayserispor
:
Galatasaray Istanbul Logo Galatasaray Istanbul
0 : 3

Turecko Süper Lig

09.11.2018 18:00 (SEČ)
Yeni Malatyaspor Logo Yeni Malatyaspor
:
Trabzonspor Logo Trabzonspor
5 : 0

Turecko Süper Lig

05.11.2018 18:00 (SEČ)
Göztepe S.K. Logo Göztepe S.K.
:
Caykur Rizespor Logo Çaykur Rizespor
2 : 0

Turecko Süper Lig

04.11.2018 11:30 (SEČ)
MKE Ankaragücü Logo MKE Ankaragücü
:
Kayserispor Logo Kayserispor
3 : 1

Turecko Süper Lig

02.11.2018 19:00 (SEČ)
Galatasaray Istanbul Logo Galatasaray Istanbul
:
Fenerbahce Istanbul Logo Fenerbahçe Istanbul
2 : 2

Turecko Süper Lig

29.10.2018 18:00 (SEČ)
Besiktas Istanbul Logo Beşiktaş Istanbul
:
Caykur Rizespor Logo Çaykur Rizespor
4 : 1

Fotbal Turecko Süper Lig sázkové tipy

Türkei Süper Lig Logo

Zde najdete nejlepší sázkové tipy na Turecko Süper Lig nejvyšší divize v tureckém fotbalu. Náš profesionální tým poskytne online po každém odehraném dnu na této stránce sázkové tipy pro nadcházející zápasy. Zde najdete všechny tipy k zápasům Fenerbahce Istanbul, Galatasaray Istanbul, Besiktas Istanbul, nebo Trabzonspor a Sivasspor. S naším tipem na Süper Lig nezmeškáte žádnou sázku a profitujete z našich sportovních tipů KnowHow (zkušeností). Naši autoři jsou bývalý fotbalový profesionálové a jejich zálibou ve sportu, kterému se denně věnují, Vám přinášejí a sdílí s Vámi ty nejlepší sázky.

Sázkové tipy na Turecko Süper Lig (1. Liga)

V Německu je hodně sportovních fanoušků, kteří právě na turecký Süper Lig sázejí. To není náhoda, protože špičkové týmy v tureckém fotbale se setkávají na mezinárodních utkání a patří mezi ty nejúspěšnější fotbalové kluby. Fenerbahce Istanbul nebo Galatasaray Istanbul jsou pořád účastníci královské skupiny ligy mistrů. Týmy jako Besiktas Istanbul nebo Trabzonspor jsou kandidáty Evropské ligy.

Nejlepší hráči a sázkový tipy

Oguz Cetin je nejúspěšnějším hráčem ligy s 503 vstřelenými brankami. V lize je 34 herních dní, ke kterým budeme zveřejňovat naše tipy na Süper Lig. Z celkových 18 týmů je 9 sázkových tipů na hrací den nebo hrací týden, záleží na tom jak jsou zápasy stanoveny. Vítěz hraje v další sezóně Ligy Mistrů, druhé místo se účastní kvalifikace Evropské Ligy. Ke konci sezóny se odehrávají zápasy o mezinárodní místa. Často jsou to napínavé sázkové tipy s vysokým kurzem, protože na konci zápasu to může vést k velkému překvapivému výsledku. Naši sázkový znalci analyzují a vyhodnocují současnou sestavu skupiny, stejně tak jako obsáhlé statistické údaje, aby Vám poskytli nejlepší sázkové tipy na turecký Süper Lig.