Španělská Primera Division

Španělská Primera Division

29.03.2019 21:00 (SEČ)
FC Girona Logo FC Girona
:
Athletic Bilbao Logo Athletic Bilbao
Sázka bez remizy tip 2

Předchozí sázkové tipy

Španělská Primera Division

17.03.2019 20:45 (SEČ)
Real Betis Logo Betis Sevilla
:
FC Barcelona Logo FC Barcelona
1 : 4

Španělská Primera Division

17.03.2019 18:30 (SEČ)
Valencia Logo FC Valencia
:
Getafe Logo FC Getafe
0 : 0

Španělská Primera Division

17.03.2019 16:15 (SEČ)
RCD Espanyol Logo Espanyol Barcelona
:
Sevilla Logo FC Sevilla
0 : 1

Španělská Primera Division

16.03.2019 16:15 (SEČ)
Real Madrid Logo Real Madrid
:
Celta Vigo Logo Celta Vigo
2 : 0

Španělská Primera Division

16.03.2019 13:00 (SEČ)
SD Huesca Logo SD Huesca
:
Deportivo Alavés Logo Deportivo Alavés
1 : 3

Španělská Primera Division

15.03.2019 21:00 (SEČ)
Real Sociedad Logo Real Sociedad
:
Levante Logo Levante UD
1 : 1

Fotbal Primera Division Sázkové tipy

Spanien Primera Division Logo

V naší sekci Tipy najdete pro Primera Division aktuální sázkové tipy na La Liga, nejvyšší divize ve španělském fotbale. Ta tvoří 1.ligu. S kluby jako Atletico Madrid, FC Barcelona, Real Madrid nebo FC Sevilla jsou kurzy a sázkové tipy na Primera Division vysoký. U každého poskytovatele sázek najdete celou řadu podrobných sázek a sázkových příležitostí. Obvykle po konci posledního kola zde najdete na další kolo naše nejlepší Expert tipy. Profitujte z analyzovaných a uveřejněných tipů od našich nejlepších sázkařů s dlouholetou zkušeností. U nás nevynecháte žádný zápas. Proto tady vždy najdete ke každému španělskému duelu prognózy od nás. Navíc budete hrát s největší kurzem zcela automaticky.

Sázkové tipy na Španělsko PRIMERA DIVISION (LA LIGA)

Španělská první liga, Primera Divison nebo také známá jako "La Liga" tvoří největší divizi ve španělském fotbalu. Také mezi sázkaři patří španělské týmy k těm nejzajímavějším, a proto je u nás pro tuto ligu vytvořena speciální stránka Tip. Tato liga byla zahájena už v roce 1928 pod jménem Liga Nacional de Fútbol Profesional nebo také nazávaná zkratkou LFP. Pravidla hry se podobají pravidlům ostatních fotbalových lig. Odehrává se první a odvetní zápas. Celkem 20 týmů se účastní v boji o španělský titul. Pro jednu výhru jsou uděleny tři body, za remízu dostane tým jeden bod a za prohru je poražený tým vyloučen. Jakého sázkového poskytovatele pro sázku na Primera Division vyberete a kdo má ten nejlepší bonus, najdete u nás v naší sekci bonusové sázení.

Závěrečné hodnocení v tabulce

1. až 3. místo - tyto týmy postupují automaticky do další královský skupiny Ligy mistrů UEFA. První kvalifikovaný tým obdrží titul "španělský mistr", 4. místo - tento tým se smí zúčastnit přímo kvalifikace Evropské ligy UEFA. 5. a 6. místo - znamená přímou kvalifikaci Evropské ligy UEFA. Na konci sezóny postupují poslední tři týmy v tabulce do druhé ligy nebo druhé divize.