Španělsko Primera Division

Pro Španělsko Primera Division nejsou dostupné žádné sázkové tipy.

Předchozí sázkové tipy

Španělsko Primera Division

21.01.2019 21:00 (SEČ)
Eibar Logo SD Eibar
:
RCD Espanyol Logo Espanyol Barcelona
3 : 0

Španělsko Primera Division

20.01.2019 20:45 (SEČ)
FC Barcelona Logo FC Barcelona
:
CD Leganés Logo CD Leganés
3 : 1

Španělsko Primera Division

19.01.2019 16:15 (SEČ)
Real Madrid Logo Real Madrid
:
Sevilla Logo FC Sevilla
2 : 0

Španělsko Primera Division

18.01.2019 21:00 (SEČ)
Getafe Logo FC Getafe
:
Deportivo Alavés Logo Deportivo Alavés
4 : 0

Španělsko Primera Division

13.01.2019 20:45 (SEČ)
Real Betis Logo Betis Sevilla
:
Real Madrid Logo Real Madrid
1 : 2

Španělsko Primera Division

13.01.2019 12:00 (SEČ)
Atletico Madrid Logo Atletico Madrid
:
Levante Logo Levante UD
1 : 0

Fotbal Primera Division Sázkové tipy

Spanien Primera Division Logo

V naší sekci Tipy najdete pro Primera Division aktuální sázkové tipy na La Liga, nejvyšší divize ve španělském fotbale. Ta tvoří 1.ligu. S kluby jako Atletico Madrid, FC Barcelona, Real Madrid nebo FC Sevilla jsou kurzy a sázkové tipy na Primera Division vysoký. U každého poskytovatele sázek najdete celou řadu podrobných sázek a sázkových příležitostí. Obvykle po konci posledního kola zde najdete na další kolo naše nejlepší Expert tipy. Profitujte z analyzovaných a uveřejněných tipů od našich nejlepších sázkařů s dlouholetou zkušeností. U nás nevynecháte žádný zápas. Proto tady vždy najdete ke každému španělskému duelu prognózy od nás. Navíc budete hrát s největší kurzem zcela automaticky.

Sázkové tipy na Španělsko PRIMERA DIVISION (LA LIGA)

Španělská první liga, Primera Divison nebo také známá jako "La Liga" tvoří největší divizi ve španělském fotbalu. Také mezi sázkaři patří španělské týmy k těm nejzajímavějším, a proto je u nás pro tuto ligu vytvořena speciální stránka Tip. Tato liga byla zahájena už v roce 1928 pod jménem Liga Nacional de Fútbol Profesional nebo také nazávaná zkratkou LFP. Pravidla hry se podobají pravidlům ostatních fotbalových lig. Odehrává se první a odvetní zápas. Celkem 20 týmů se účastní v boji o španělský titul. Pro jednu výhru jsou uděleny tři body, za remízu dostane tým jeden bod a za prohru je poražený tým vyloučen. Jakého sázkového poskytovatele pro sázku na Primera Division vyberete a kdo má ten nejlepší bonus, najdete u nás v naší sekci bonusové sázení.

Závěrečné hodnocení v tabulce

1. až 3. místo - tyto týmy postupují automaticky do další královský skupiny Ligy mistrů UEFA. První kvalifikovaný tým obdrží titul "španělský mistr", 4. místo - tento tým se smí zúčastnit přímo kvalifikace Evropské ligy UEFA. 5. a 6. místo - znamená přímou kvalifikaci Evropské ligy UEFA. Na konci sezóny postupují poslední tři týmy v tabulce do druhé ligy nebo druhé divize.