Skotsko Premiership

Pro Skotsko Premiership nejsou dostupné žádné sázkové tipy.

Předchozí sázkové tipy

Skotsko Premiership

28.09.2019 16:00 (SEČ)
Glasgow Rangers Logo Glasgow Rangers
:
FC Aberdeen Logo FC Aberdeen
5 : 0

Skotsko Premiership

28.09.2019 13:30 (SEČ)
Hibernian Edinburgh Logo Hibernian Edinburgh
:
Celtic Glasgow Logo Celtic Glasgow
1 : 1

Skotsko Premiership

22.09.2019 14:00 (SEČ)
Celtic Glasgow Logo Celtic Glasgow
:
FC Kilmarnock Logo Kilmarnock
3 : 1

Skotsko Premiership

22.09.2019 13:15 (SEČ)
FC St. Johnstone Logo St. Johnstone F.C.
:
Glasgow Rangers Logo Glasgow Rangers
0 : 4

Skotsko Premiership

14.09.2019 16:00 (SEČ)
Glasgow Rangers Logo Glasgow Rangers
:
FC Livingston
3 : 1

Skotsko Premiership

14.09.2019 13:00 (SEČ)
Hamilton Academical Logo Hamilton Academical
:
Celtic Glasgow Logo Celtic Glasgow
0 : 1

Fotbal Scottish Premiership sázkové tipy

Schottland Premier League Logo

Tady průběžně a stále zveřejnujeme naše tipy na Scottish Premiership. 12 týmů, 38 hracích dní Vám přinese každý týden 6 sázkových tipů na skotskou nejvyšší fotbalovou ligu. Zde najdete sázkové tipy k zápasům Celtic Glasgow, FC Aberdeen, FC Motherwell, Dundee United nebo Inverness Caledonian Thistle a FC St. Johnstone. Když si vybyrete sázkový tip, na který by jste si rádi vsadili, tak Vám hned vedle ukážeme sázkového poskytovatele, u kterého dostanete nejlepší sázkový kurz na vybraný zápas. Jedním kliknutím na logo Vás dále přímo nasměrujeme na sázkového poskytovatele

SÁZKOVÉ TIPY NA SCOTTISH PREMIERSHIP

12 týmů v Scottish Premiership si kope cestu k Titulu mistrů. Příkladem je tým Celtic Glasgow, který už rekordně 8 krát vyhráli ligu. Naše tipy na Scottish Premiership obsahují všechny zápasy této ligy. Nevynecháme žádnou hru a dodáme Vám ty nejlepší tipy. Tahle liga vznikla v roce 1998 a od té doby má velmi důležitou úlohu v mezinárodním fotbalu. Nejlepší týmy se kvalifikují přímo v královské skupině Ligy mistrů UEFA. 2. a 3. místo se kvalifikuje na Evropskou ligu. 4. a 6. místo mají šanci se kvalifikovat na Evropskou ligu. A v tabulce se v příští sezóně popadnou na slabší ligu.

Sázkové tipy a nápovědy na Scottish Premiership

U skotské Premiership Vám doporučíme sázku na branku over/under, stejně jako na domácí výhry třech nejlepších družstev. Když se jeden z nejlepších týmů utká s týmem ze spodní třetiny tabulky, často je kurs 3,5 správnou volbou. U většině sázkových kanceláří si můžete vsadit uz před začátkem sezóny na vítěze ligy, na poražený tým nebo na nejlepšího střelce. V historii Premiership a stále nejlepším střelcem je Steven Pressley s 306 brankami. Když se utkají nejlepší tými, rádi Vám na ně poskytneme speciální tipy, například že jeden tým vyhraje oba dva poločasy. Tyto tipy tvoří dobrý přídavek k běžným sázkám na vítěze.