Itálie Serie B

Itálie Serie B

25.03.2018 15:00
Citta di Palermo Logo US Palermo
:
Carpi FC Logo Carpi FC
Tip 1

Itálie Serie B

25.03.2018 15:00
Pescarastemma Logo Delfino Pescara 1936
:
Empoli FC Logo FC Empoli
Tip 2

Itálie Serie B

25.03.2018 20:30
AC Cesena Logo AC Cesena
:
AC Perugia Logo AC Perugia Calcio
Dvojitá šance tip X/2

Fotbal Itálie Serie B sázkové tipy

Italien Serie B Logo

V naší sekci tipování najdete na Itálii Serie B všechny sázkové tipy k 2. fotbalové lize v Itálii. Zde bojují týmy US Palermo, FC Empoli, AC Siena, US Latina, AS Bari nebo AC Cesena i der FC Modena o titul. Zveřejníme pro Vás naše sázkové tipy na každý hrací den ke každému utkání Itálie Serie A. Analyzované a vyhodnocené od našich sportovních sázkových expertů. Každý týden zde najdete 11 tipů na Itálii Serie B.

SÁZKOVÉ TIPY NA ITÁLIÍ SERIE B

Italská Serie B byla založena v roce 1929 a reprezentuje druhou nejvyšší ligu v italském fotbale. Také zde bojuje 22 družstev. Máme pro Vás spoustu atraktivních tipů na Itálii Serie B, které pro Vás aktualizujeme každý den. Také v této lize postupují první dvě nejlepší družstva do vyšší ligy a poslední 3 týmy se musejí od Serie B rozloučit. Družstva na pozici 3 až 6 hrají v baráži Série A a pozice 18 a 19 se musejí v baráži utkat o sestup.

Sázkové tipy a sázení Itálie Serie B

V sezóně 2013/14 byly týmy v Serie B hodně přeplněné, což vždy byla možnost dobrých sázkových tipů. Jeden tip na to, že oba týmy skórují se v této lize často stává, protože hodně mužstev hraje na stejné úrovni. Také bodovací rozdíl je mezi prvními třemi týmy velmi malý než je v 1.lize a dokonce se i více skóruje a to platí i pro kluby umístěné nízko v tabulce než pro ostatní ligy. Veškeré informace, stejně tak i další sportovní sázkové znalosti naši autoři a experti vyhodnocují v nejlepších sázkových tipech na Itálii Serie B.