Itálie Serie A

Pro Itálie Serie A nejsou dostupné žádné sázkové tipy.

Předchozí sázkové tipy

Itálie Serie A

23.09.2018 12:30 (SEČ)
Torino FC Logo FC Turin
:
SSC Napoli Logo SSC Neapel
1 : 3

Itálie Serie A

16.09.2018 20:30 (SEČ)
Cagliari Calcio Logo Cagliari Calcio
:
AC Milan Logo AC Mailand
1 : 1

Itálie Serie A

16.09.2018 15:00 (SEČ)
Juventus Turin Logo Juventus Turin
:
Sassuolo Calcio Logo US Sassuolo Calcio
2 : 1

Itálie Serie A

15.09.2018 18:00 (SEČ)
SSC Napoli Logo SSC Neapel
:
Florenz Logo AC Florenz
Tip X

Itálie Serie A

15.09.2018 15:00 (SEČ)
Inter Mailand Logo Inter Mailand
:
FC Parma FC Parma
Tip 1 výhra s nulou

Itálie Serie A

02.09.2018 20:30 (SEČ)
Sampdoria Genua Logo Sampdoria Genua
:
SSC Napoli Logo SSC Neapel
3 : 0

Fotbal Itálie Serie A sázkové tipy

Italien Serie A Logo

K italské Serie A (1. italská fotbalová liga) Vám poskytneme denně aktuální sázkové tipy od našich sázkových profesionálů. Už po posledním utkání odehraného dne analyzují naši autoři a sportovní sázkový odborníci odehrané zápasy, aby Vám co možná nejrychleji předložili nové tipy na předcházející herní den Serie A. Zda statistiky, odborné posudky nebo osobní zkušenosti, herní plán našich sázkařů obsahuje vše nutné pro dodání nejlepších tipů na Serie A. O italský fotbal je velký zájem a všechny sázkové kanceláře nabízejí velké množství hlavní a pod sázky k utkáním Serie A. Dle nabídky Vám poskytneme ty nejlepší předpovědi.

SÁZKOVÉ TIPY NA ITÁLIÍ SERIE A

Serie A byla založena v roce 1929 . Od té doby hraje dvacet týmů o prestižní Titul mistrů, který je udělen na konci každé sezóny. Po dvou utkání, kde musí nastoupit družstva proti sobě, všechny body v tabulce jsou sečteny a je oznámen vítěz Ligy. Každý tým hraje jednou jako hostitel a tím družstva mohou využít domácí výhodu. Sezóna je rozdělena na dvě části, první a druhé kolo. Právě u sázkařů jsou družstva Juventus Turin nebo AS Rom velmi oblíbená. K nim Vám připravíme sázkové tipy a integrujeme naše nabídky od sázkových kanceláří. Také utkání družstev Inter Mailand nebo AC Florenz patří k nejvíce oblíbeným sázkových událostí.

Tabulka umístění

Po všech 38 skončených herních dnech je konečný výsledek stanovený, poté kdo je vyhlášen Mistrem a kdo bude určen, který tým obdrží startovní místo v Lize mistrů nebo v Evropské Lize i jaké tři týmy musejí Serie A opustit a sestoupit do Serie B. Oprávnění nástupu do Ligy mistrů mají 1. a 2. místo v tabulce. Přímo do kvalifikace královské skupiny smí nastoupit 3. místo. Místa 4 a 5 hrají Evropskou Ligu v příští sezóně. Tabulkové místa 18, 19 a 20 sestupují do Serie B. Pokud na konci sezóny by měly dva týmy stejný počet bodů, bude rozhodnutu přímým srovnáním. U většině sázkových kanceláří se může už před sezónou vsázet na vítěze Serie A. Také my Vám rádi předem poskytneme tipy na vítěze ligy. Ty si můžete přečíst v naší analýze sázkových tipů k nejlepším zápasům ligy.