Fotbal Nizozemsko Eredivisie sázkové tipy

Holland Eredivisie Logo

Ke každé nejvyšší divizi nizozemské kopané máme exkluzivně u nás sázkový tip ke každému utkání těch nejlepších týmů. Analyzujeme nadcházející utkání a můžeme vám tak poskytnout různé tipy na Eredivisie ligu. Nezáleží na týmu, který právě běhá po trávníku, vždy máme vhodný tip. V uvedeném seznamu zveřejníme včas nejnovější tipy na další zápasy na příklad od Ajax Amsterdam, Reyenoord Rotterdam, Twente Enschede nebo PSV Eindhofen i SC Heerenveen a Vitesse Arnheim. S našimi tip-stránkami nepropásnete žádný tip na Eredivisie. Získejte také nejvyšší sázkové kurzy těch nejlepších sázkových kanceláří, neboť vám stanovíme zcela automaticky a vždy aktuálně ke každému tipu ty nejlepší sázkové kurzy. Klikněte jednoduše na logo sázkové kanceláře a už vás přesměrujeme na další stránku tipů.

NIZOZEMSKÁ EREDIVISIE SÁZKOVÉ TIPY (1. LIGA NIZOZEMSKO)

U sázkařů je nizozemská Eredivisie velmi oblíbená. Jedná se o nejvyšší divizi v nizozemské kopané. Poprvé tento šampionát byl vyhlášen v roce 1956, nesporným rekordním mistrem v lize se stal Ajax Amsterdam s 32 tituly. Jan Jongbloed je nejlepší hráč ligy a Willy van der Kuijlen drží rekord střelce s 311-ti brankami. Eredivisie má 34 hraných dnů, to znamená 9 duelů za den, dostanete od nás za sezónu celých 306 tipů na Eredivisie.

Nejoblíbenější týmy na které by se mělo sázet

Ajax Amsterdam je nejlepší tým v lize, u kterého je výhra vždy předvídatelná. Doma i v zahraničí je Ajax třída. V sezóně 2013/14 ztratili jenom 3 zápasy. Rádi vsadíme na branku a na to zda ve hře padnou více nebo méně než dva góly. To dává smysl tehdy, když dva ofenzivně silný týmy navzájem na sebe natrefí, a v obraně rádi oslabí. FC Groningen měli perfektní brankové výsledky pro over tip, jelikož v sezóně 2013/14 dostali tolik gólů, kolik sami trefili. Takové informace zahrnujeme pro naše tipy na Eredivisie a sázkové prognózy.

Momentálně nejsou žádné sázecí tipy.