Francie Ligue 1

Pro Francie Ligue 1 nejsou dostupné žádné sázkové tipy.

Předchozí sázkové tipy

Francie Ligue 1

02.06.2019 21:00 (SEČ)
Dijon Logo FCO Dijon
:
RC Lens Logo RC Lens
Tip 1

Francie Ligue 1

30.05.2019 20:45 (SEČ)
RC Lens Logo RC Lens
:
Dijon Logo FCO Dijon
Pod 2,5 gólu

Francie Ligue 1

24.05.2019 21:05 (SEČ)
Olympique Nimes Logo Nîmes Olympique
:
Olympique Lyon Logo FC Lyon
2 : 3

Francie Ligue 1

24.05.2019 21:05 (SEČ)
Stade Rennes Logo FC Stade Rennes
:
OSC Lille Logo OSC Lille
3 : 1

Francie Ligue 1

24.05.2019 21:05 (SEČ)
OGC Nizza Logo OGC Nizza
:
AS Monaco Logo AS Monaco
2 : 0

Francie Ligue 1

24.05.2019 21:05 (SEČ)
Stade de Reims Logo Stade Reims
:
Paris Saint Germain Logo Paris Saint Germain
3 : 1

Fotbalová francouzská Ligue 1 sázkové tipy

Frankreich Ligue 1 Logo

V této rubrice najdete nejnovější sázkové tipy k francouzské nejvyšší fotbalové lize v Ligue 1. O titul zde bojují týmy jako Paris St. Germain, As Monaco, Lille nebo Lyon. Náš tým analyzuje všechny zápasy všech 38 dní v Ligue. Ke každému hracímu dni od nás dostanete 10 sázkových tipů k 10-ti utkáním Ligue 1. Když se vám bude nějaký z našich tipů zamlouvat, hned vedle něj je uvedena sázková kancelář, která vám nabídne aktuálně nejlepší kurz k příslušnému zápasu. Což má tu výhodu, že vždy můžete optimálně sázet a maximalizovat tak svůj vklad.

V následující tabulce najdete všechny aktuálně dostupné sázkové tipy. Tyto budou zveřejněny již krátce po posledním hracím dnu, abyste měli dostatek času si vaše nejlepší tipy vybrat a příslušnému bookmakerovi zaslat.

Sázkové tipy k francouzské Ligue 1

Ligue 1 tvoří nejvyšší hrací třídu ve francouzském fotbale. Poprvé bylo toto mistrovství pořádáno v roce 1932/33. Každoročně bojuje 20 týmů o vytoužený pohár a tím také francouzský fotbalový titul. Hraje se klasickou formou, sezóna je rozdělena na dvě poloviny, ve kterých na sebe všechny týmy dvakrát narazí. Za výhru dostane tým jeden bod, za remízu dostanou bod oba týmy a za prohru nedostane tým nic. I zde platí, jako v jiných fotbalových ligách, že tři poslední týmy tabulky sestupují do druhé hrací třídy, Ligue 2. Když mají dva nebo více týmů na konci sezóny stejný počet bodů, rozhodne rozdíl branek.

Nejlepší kluby

Když se podíváme na celkovou tabulku francouzské Ligue 1, vidíme jasnou dominanci v počtu titulů u týmu Olympique Lyon, avšak jen po sezónu 2010/11, v dalších sezónách už titul připadl jiným týmům jako OSC Lille, HSC Montpellier nebo v minulé sezóně Paris Saint-Germain. V šedesátých letech zcela dominoval AS Saint Etienne se sedmi výhrami za deset let. Přesto se mohou radovat týmy které skončí až do šesté pozice, protože i ve Francii se tyto týmy kvalifikují na boj o startovní pozice na mezinárodní scéně.

Nejlepší sázky ve francouzské Ligue 1

V Ligue 1 je hrací pole vždy pestré, takže se vždy nabízí zajímavé možnosti sázení, jako například handicapové sázky, když na sebe narazí dva týmy, které mají mezi sebou velký výkonnostní rozdíl nebo sázka "Outsider", když má možný outsider na základě analýz velkou šanci na vítězství. I sázka na počet branek je v Ligue 1 dobrý tip. Náš tým zanalyzuje i sázky na over/under a to, jestli oba týmy vstřelí gól nebo ne. Je jedno jak budete sázet, v našich sázkových tipech Ligue 1 najde každý sázkař ten správný tip.