UEFA Liga mistrů

Pro UEFA Liga mistrů nejsou dostupné žádné sázkové tipy.

Předchozí sázkové tipy

UEFA Liga mistrů

11.12.2019 21:00 (SEČ)
Paris Saint Germain Logo Paris Saint Germain
:
Galatasaray Istanbul Logo Galatasaray Istanbul
5 : 0

UEFA Liga mistrů

11.12.2019 21:00 (SEČ)
Atletico Madrid Logo Atletico Madrid
:
Lokomotive Moskau Logo FC Lokomotive Moskau
2 : 0

UEFA Liga mistrů

11.12.2019 21:00 (SEČ)
Olympiakos Piräus
:
FK Crvena Zvezda Logo FK Roter Stern Belgrad
1 : 0

UEFA Liga mistrů

11.12.2019 21:00 (SEČ)
Leverkusen Logo Bayer 04 Leverkusen
:
Juventus Turin
0 : 2

UEFA Liga mistrů

11.12.2019 21:00 (SEČ)
FC Brugge Logo Club Brugge KV
:
Real Madrid Logo Real Madrid
1 : 3

UEFA Liga mistrů

11.12.2019 21:00 (SEČ)
Bayern Logo FC Bayern München
:
Tottenham Logo Tottenham Hotspur
3 : 1

Fotbal UEFA Liga mistrů sázkové tipy

Uefa Champions League Logo

V naší rubrice tip UEFA Ligy mistrů najdete všechny sázkové tipy na zápasy královské skupiny ve fotbale. S naším tipem na Ligu mistrů jste naplno připraveni si zajistit Vaše sázky na zápas o velký pohár. Začátkem kvalifikace, prvním, druhým a třetím kolem až do konce zápasu play-off a finálového utkání, nevynecháme jediný zápas. Poskytneme Vám nejlepší tipy k nejprestižnější fotbalové ligy v Evropě, kde skupiny jako Real Madrid, německý šampión FC Bayern Mnichov, Atletico Madrid, nebo FC Chelsea bojují o vrchol královské skupiny. Analyzujeme pro Vás všechny zápasy až do posledního detailu. Vyhodnocujeme celý tým, celkovou náladu ve skupině, rozsáhlé statistiky a výsledky, včetně formy jednotlivých hráčů za účelem zjištěním nejlepších tipů na Ligu mistrů.

UEFA Liga mistrů sázkové tipy

UEFA Liga mistrů tvoří evropský fotbalový mistrovství. Utkávají se zde proti sobě nejlepší družstva různých národností. Vítěz vyhrává prestižní pohár a je nazýván vítězem Ligy mistrů. Královská skupina patří mezi nejoblíbenější na sázení, a proto jsme pro Vás připravili webové stránky Ligy mistrů sázkové tipy.

Po prvé začal šampionát v roce 1955/56 pod jménem Pohár mistrů evropských zemí. Které kluby se mohly zúčastnit? Kdo mohl hrát Ligu mistrů a kdo musel začít kvalifikací rozhodovalo několik různých kriterií. V domácí lize první tři umístění v tabulce postoupili nakonci sezóny do královské skupiny, kde se první dva týmy kvalifikovaly a třetí tým musel o kvalifikaci bojovat.

Kvalifikace

S kvalifikací a také play-off začaly zápasy o pohár. Ve čtyřech kolech se utkává 32 týmů, kteří nastupují v základních skupinách. Týmy jsou náhodně nalosovány. Právě v této fázi dochází k překvapivým výsledkům. Proto Vám doporučujeme se podívat bezpodmínečně na naší webovou stránku Ligu mistrů sázkové tipy, kde najdete veškeré informace od našich sázkových odborníků.

Základní skupina

Zápasy se konají v osmi skupinách po čtyřech týmech. Při výběru skupin není možné, aby se týmy ze stejných domácích skupin utkávaly proti sobě. Ten kdo se umístí v základní skupině na 1. a 2. příčce, postupuje do dalšího kola. 3. a 4. příčka se kvalifikuje do 2. kola Evropské ligy. Zde to může být velmi napínavé, když se dva špičkové týmy utkávají v základní skupině. I tato fáze Ligy mistrů je často doprovázena překvapením a proto Vám zde nabízíme zajímavé sázkové tipy na Ligu mistrů.

Vyřazovací systém, Knock-out způsob

Vyřazovací systém vede směr hry postupně do osmi finále, čtvrtfinále a semifinále. Zápasy se odehrávají stejně jako v domácí lize první zápas a odvetný zápas. Týmy jsou znova nalosovány. Při sestavování skupin se dbá na to, aby týmy které proti sobě nastoupily v prvním kole, už proti sobě nenastoupily v dalším kole. Když žádný tým v odvetném zápasu v regulérním hracím čase neskóruje, následuje po dvou prodloužení rozhodujících jedenáct metrů penaltový rozstřel. Po dvou semifinálích je rozhodnuto, kdo nastoupí do finále. Vyřazovací systém je velmi napínavý, obzvlášť když v turnaji nastoupí nejlepší evropské týmy. V této fázi naši sázkový znalci velmi detailně analyzují a vyhodnocují sázkové tipy na Ligu mistrů. Doplňkem k našim webovým sázkovým stránkám, najdete v rubrice mezinárodní fotbal, podrobně popsaný sázkový prognózy k těm nejsilnějším týmům královské skupiny.

Konečné výsledky

Konečný výsledek rozhodne o tom, kdo se stane vítězem Ligy mistrů. Zápas se odehrává na stadionu, který vybírá UEFA. Nejčastěji se jedná o Wembley Stadion v Londýně. Zápas se hraje tak dlouho, dokud se nerozhodne o vítězi. Po prodloužení, následuje v poslední instanci jedenáct metrů penaltový rozstřel. Samozřejmě Vám také nabízíme sázkové tipy včetně kompletně vyhodnocených zápasů a prognóz.

Nejoblíbenější sázkové týmy

K nejoblíbenějším sázkovým týmům UEFA Ligy mistrů patří Real Madrid, AC Milan, FC Bayern Mnichov, FC Liverpool nebo FC Barcelona a další. Držitelem titulu je Real Madrid, který dokázal vyhrát pohár už 9krát, AC Milan vyhrál 7krát a německý šampión 5krát. K hráčům, kteří odehráli většinu zápasů patří Ryan Giggs s 145 odehranýma zápasy, Raúl s 144 zápasy nebo Paolo Maldini s 140 zápasy. Nejlepší střelci v dějinách jsou Raúl s 71 góly, Lionel Messi s 62 nebo Ruud van Nistelrooy s 60 brankami. Christiano Ronaldo je na 5. místě s 56 góly. Nejlepší kurzy královské skupiny.