Israel Premier League

Pro Israel Premier League nejsou dostupné žádné sázkové tipy.

Předchozí sázkové tipy

Kopaná Israel Premier League sázkové tipy

Israel Premier League Logo

Izrael Premier League byla poprvé založena v roce 1999, kde bojuje o titul 14 týmů. Poskytneme vám vždy aktuální sázkové tipy na nejvyšší divizi v izraelské kopané. V lize se o Pohár utkávají týmy Maccabi Tel Aviv, Maccabi Haifa nebo Hapoel Tel Aviv. V 25-ti hraných dnech vám poskytneme 175 sázkových tipů na Izrael Premier League, které denně aktualizujeme na této stránce tipů. Z pravidla zveřejňujeme nové tipy pro následující hraný den hned krátce po posledním odehraném dnu. V tabulce najdete také mimo sázkového tipu ty nejlepší kurzy. S nimi vždy správně vsadíte a vychytáte maximum z vašich sázek.

SÁZKOVÉ TIPY NA ISREAL PREMIER LEAGUE (LIGAT HA´AL)

Zde najdete všechny sázkové tipy na každý aktuální hraný den v Izrael Premier League. Pro tuto rubriku náš tým analyzuje sportovní sázky na zápasy Maccabi Tel Avis, Ironi Kiryat Shamona, Maccabi Haifa nebo Hapoe Haifa i FC Ashdod. Také tato liga patří k novějším divizím, poprvé byla založena a v účasti až v roce 1999. Izrael Premier League je známá také pod jménem Ligat ha´Al. O izraelský mistrovský titul bojuje 14 družstev, která mají velký potenciál pro rozsáhlé varianty na sázkové tipy. Také nabídka od sázkových poskytovatelů na izraelskou Premier League je velmi rozsáhlá.

Nejlepší spolky

Nepopíratelně je mistrem Maccabi Tel Aviv. Tým už 19 krát vyhrál titul, následuje jej Hapoel Tel Aviv s 13-ti tituly a Maccabi Haifa s 12-ti vyhranými sezónami. Také v lize Ligat ha´Al mají týmy šanci se kvalifikovat na Ligu mistrů v kopané. První místo v tabulce se účastní přímo kvalifikace Ligy mistrů, zatímco místo 2. a 3. smí nastoupit do Evropské ligy UEFA. V našich sázkách na Izrael Premier league najdete především hlavní sázkové tipy, na výhru a remízu, také brankové sázky s over/under nebo tip na oba skórující týmy.