UEFA Evropská liga

Pro UEFA Evropská liga nejsou dostupné žádné sázkové tipy.

Předchozí sázkové tipy

UEFA Evropská liga

12.12.2019 21:00 (SEČ)
RCD Espanyol Logo Espanyol Barcelona
:
Zaska Moskau Logo ZSKA Moskau
0 : 1

UEFA Evropská liga

12.12.2019 21:00 (SEČ)
Manchester United Logo Manchester United
:
AZ Alkmaar Logo AZ Alkmaar
4 : 0

UEFA Evropská liga

12.12.2019 21:00 (SEČ)
Wolverhampton Logo Wolverhampton Wanderers FC
:
Besiktas Istanbul Logo Beşiktaş Istanbul
4 : 0

UEFA Evropská liga

12.12.2019 21:00 (SEČ)
AS Roma Logo AS Roma
:
WAC Wolfsberger AC
2 : 2

UEFA Evropská liga

12.12.2019 21:00 (SEČ)
PC Porto Logo FC Porto
:
Feyenoord Rotterdam Logo Feyenoord Rotterdam
3 : 2

UEFA Evropská liga

12.12.2019 21:00 (SEČ)
Glasgow Rangers Logo Glasgow Rangers
:
Young Boys Bern Logo BSC Young Boys Bern
1 : 1

Fotbal UEFA Evropská liga sázkové tipy

Uefa Europa League Logo

Evropská liga UEFA je druhou nejvýznamnější ligou ve světovém fotbalu. Náš sázkový tým pro Vás vypracoval rozsáhlé rešerše a analýzy na nejlepší sázkové tipy Evropské ligy. Nevynecháme jediný sportovní zápas. Od prvního utkání kvalifikačního kola Vám poskytneme nejlepší tipy na Evropskou ligu. Protože družstva jako jsou Benefica Lissabon, Juventus Turin, FC Sevilla a FC Valencia rozbuší srdce každého fotbalového a sázkového fanouška. V této lize se utkají nejlepší týmy mezinárodních špičkových lig v duelu o velký Evropský pohár. Na webové stránce wettFORM.AT nevynecháte žádný zápas ani velmi úspěšné tipy, protože naši sázkové znalci mají dlouholeté zkušenosti a vědí jak tipovat. Ke každému tipu na Evropskou ligu zveřejníme sázkového poskytovatele s nejvyšším sázkovým kurzem.

UEFA Evropská liga sázkové tipy

Evropská liga UEFA patří k těm nejoblíbenějším turnajům UEFA Poháru. Poprvé se konala v roce 1971/72 pod názvem UEFA Cup nebo UEFA pohár. Kromě UEFA Ligy mistrů je Evropská liga UEFA považována za favorita sázkových lig v rámci mezinárodního fotbalu. Právě sázkové tipy na tuhle ligu mohou být velmi napínavé, protože úroveň je mezinárodně smíchaná. Zejména sázkové tipy na základní skupinu Evropské ligy nabízejí často velmi dobré příležitosti.

Družstva

Evropské ligy se mohou zúčastnit družstva, která se na konci sezóny v domácí lize umístí v tabulce na čtvrtém a pátém místě. Celkově se Ligy mistrů smějí zúčastnit maximálně 3 družstva, která v kole postoupila. Dále se mohou zúčastnit všechna družstva asociace UEFA, která po sezóně byla nominována na vítěze poháru. Navíc existují konkrétní kritéria k povolení účasti.

Pravidla hry

Evropská liga UEFA je rozdělena do pěti kol. Začíná se kvalifikací, kde Vám na každý zápas poskytneme sázkové tipy. Celkově existují tři kvalifikační kola, do kterých postupují týmy z Play-Off (každý s každým). V Play-Off bojují vítězové kvalifikačního kola proti 14 poraženým týmům 3. kola kvalifikace Ligy mistrů UEFA, tak jako i týmy, který se v tomto kole kvalifikovaly. Po Play-Off (každý s každým) následuje postup do základní skupiny, kde jsou týmy do skupin nalosovány. Ve skupině hrají 4 týmy o první a druhý místo a o postup do Knock-out kola, teda do vyřazovacího kola.

Vyřazovací kolo

Vyřazovací kolo vede směr hry postupně do šestnácti finále, osmi finále, čtvrtfinále a semifinále. Vítězové semifinále se utkají proti sobě v závěrečné hře nebo ve finále. Zde se definitivně rozhodne o vítězi. Jedenáct metrů penaltový rozstřel rozhodne o vítězi ve finále, pokud nedojde k výsledku v normálním čase. Průběhem vyřazovacího kola Vám poskytneme aktuální tipy k nastávajícím zápasům už několik dní před výkopem.

Nejlepší týmy

K těm nejlepším týmům v historii patří Juventus Turin, Inter Milan nebo FC Liverpool. Také německý tým Borrussia Mönchengladbach vyhrál dva tituly. Dále také oživil anglický klub Tottenham Hotspur s dvěma výhry se umístil na 5. místě hned za Gladbachern. Celkově jsou Italové na špičce a tím následovaní Španělskem a Anglii.

Nejlepší hráči Evropské ligy a sázkové tipy

Mezi hráči je třeba se zmínit o Giuseppe Gorgomi, který s 96 dokončených zápasů vede rekord v tabulce. Frank Rost odehrál 90 zápasů a Walter Zenga 69. V čele tabulky bodování je na prvním místě Henrik Larsson s 31 brankami, na druhém míste je Radamel Falcao s 30 góly a na třetím místě je němec Dieter Müller s 29 góly.
Sázkové kurzy na Evropskou ligu.
Když nejlepší týmy bojují proti sobě v druhém nejdůležitějším utkání UEFA ligy, je celá Evropa vzhůru nohama. Samozřejmě se velmi často na tyto zápasy tipuje. Čím dřív vsadíte na budoucího vítěze poháru, tím lepší kurz dostanete u poskytovatelů sázek. K tomu je stálé možné nejlepší kurzy kombinovat se sázkovými bonusy, které Vaši výhru mohou navýšit. Také k tomu Vám poskytneme nejlepší sázkové tipy na Evropskou ligu v rubrice tipů, včetně vyhodnocení tipů s podrobným popisem.