fotbal Sázkové tipy

Länderspiele

24.03.2018 03:00
Mexico Logo Mexiko
:
Island Logo Island
3 : 0

Länderspiele

24.03.2018 15:00
Nordirland Fahne Nordirland
:
South Korea Logo Südkorea
Tip X poločas 1

Länderspiele

24.03.2018 18:00
Sweden Logo Schweden
:
Chile Logo Chile
Pod 2,5 gólu

Itálie Serie B

25.03.2018 15:00
Pescarastemma Logo Delfino Pescara 1936
:
Empoli FC Logo FC Empoli
Tip 2

Itálie Serie B

25.03.2018 15:00
Citta di Palermo Logo US Palermo
:
Carpi FC Logo Carpi FC
Tip 1

Itálie Serie B

25.03.2018 20:30
AC Cesena Logo AC Cesena
:
AC Perugia Logo AC Perugia Calcio
Dvojitá šance tip X/2

Spain Segunda Division

25.03.2018 20:30
Granada Logo FC Granada
:
CD Numancia Logo CD Numancia
Tip X

Sázkové tipy na fotbal

V čem spočívá tajemství dobrých fotbalových tipů? Jde o to nashromáždit co možná největší množství informací, navíc těch co možná nejpřesnějších v ohledu na nadcházející zápasy, ty proanalyzovat a kombinovat pomocí náležité porce odborných znalostí. Dali jsme si za úkol právě tohle spojit dohromady. Náš Wett Team analyzuje nastávající fotbalová utkání nejlepších fotbalových lig, aby vám sázení co nejvíce ulehčil a vy jste mohli pomocí fotbalových sázek Wett Tipps dosáhnout na pořádnou výhru. Tato stránka vám trochu pomůže se v dané problematice orientovat. Vedle naší hlavní navigátorské pomůcky zde máme soustředěny všechny ligy, v jejichž rámci jsou k dispozici fotbalové tipy. Vybrat si můžete z téměř třiceti lig. Během fotbalové sezóny zde naleznete u všech špičkových lig naše týdenní prognózy a analýzy nastávajících fotbalových utkání. Jsou v tom samozřejmě zahrnuty vedle bundesligy také Premier League či Primera Division, ale také mezinárodní pohárová utkání, jako je Liga mistrů a Evropská liga. Prohlédněte si proto vždy náš přehled fotbalových tipů a nepromeškejte žádné doporučení v ohledu na sázky!

Fotbalové Wett Tipps uceleně analyzovány

Je zapotřebí extrémní množství času, aby bylo možné dát skutečně dobré fotbalové tipy. Tuto práci vám ušetříme. Rozhodující je nerozhodovat se při sázení na základě pocitů. Dobrý sportovní sázkař ví, kdy musí přestat a ví také zcela přesně, proč příslušný tip umisťuje. Při sportovním sázení je zapotřebí být navíc důsledný a neumísťovat naslepo jen tak nějaké tipy, jelikž kvóta zrovna vypadá velmi atraktivně. Opíráme se o rozsáhlá fakta a dlouholeté zkušenosti. Nejaktuálnější analýzy naleznete v naší rubrice Dnešní sázkové tipy (Wett Tipps Heute), kde naleznete přehledně nejlepší tipy daného dne.

Podrobnosti sázení na fotbal

O tom, zda se jedná o dobrý nebo špatný fotbalový tip, rozhodují nezřídka podrobnosti, neboť favorit je vybrán rychle. Jinou otázkou ovšem je, zda má daný tip také příslušnou kvalitu. Sledujeme celý trh se sázkami a rychle rozpoznáme, jaké sázkové kvóty má smyslu tipovat. Na základě statistik vypočítáváme navíc k našim fotbalovým tipům míru pravděpodobnosti a rozpoznáme, zda má smyslu použít aktuálně nejvyšší kvótu na trhu.

Fotbalové statistiky, data a fakta

Sledujeme především poslední zápasy mužstev, které se v rámci příslušné ligy utkají. Přitom využíváme statistiky vstřelených gólů, stejně jako interně spočítanou křivku formy, jakou dané mužstvo momentálně má, jež nám společně určí detailní pravděpodobnost úspěšnosti našeho fotbalového tipu. Pracujeme tedy s kombinací automaticky získávaného statistického materiálu a manuálních rešerší našeho sázkového týmu, z nichž nakonec povstávají jednotlivé tipy.

Fotbalové sázky na serveru Wettformat jsou vždy aktuální

Nespoléháme se přitom na to, že by se po našem tipu už nic nezměnilo. Aktualizujeme naše statistiky a další datový materiál každé dvě hodiny. Tím se dynamicky mění vstupní pravděpodobnost a vy můžete v konkrétním čase vidět, jak vysoká pravděpodobnost úspěšnosti našeho tipu je. Pomocí tohoto jedinečného systému se zcela rozhodujícím způsobem odlišujeme od jiných sázkařských stránek a převyšujeme ostatní výrazně kvalitou. Naše fotbalové tipy jsou nejlepší na trhu a náš datový materiál rozšiřujeme každý den, abychom vám mohli vždy dodat ty nejlepší tipy.