fotbal Sázkové tipy

1. Německá Bundesliga

15.12.2017 20:30
Gladbach Logo Borussia Mönchengladbach
:
HSV Logo Hamburger SV
Dvojitá šance tip 1/X

Francie Ligue 1

15.12.2017 20:45
AS St. Etienne Logo AS Saint-Etienne
:
AS Monaco Logo AS Monaco
Pod 2,5 gólu

Španělsko Primera Division

15.12.2017 21:00
Sevilla Logo FC Sevilla
:
Levante Logo Levante UD
Tip 1

1. Německá Bundesliga

16.12.2017 15:30
Augsburg Logo FC Augsburg
:
SC Freiburg Logo SC Freiburg
Dvojitá šance tip 1/X

1. Německá Bundesliga

16.12.2017 15:30
Frankfurt Logo Eintracht Frankfurt
:
Schalke Logo FC Schalke 04
Dvojitá šance tip X/2

Anglická Premier League

16.12.2017 16:00
Chelsea Logo FC Chelsea
:
FC Southampton Logo FC Southampton
Tip 1

Anglická Premier League

16.12.2017 16:00
Stoke City Logo Stoke City
:
West Ham United Logo West Ham United
Tip 2

Anglická Premier League

16.12.2017 18:30
Manchester City Logo Manchester City
:
Tottenham Logo Tottenham Hotspur
Tip 1

1. Německá Bundesliga

16.12.2017 18:30
BVB Logo Borussia Dortmund
:
Hoffenheim Logo TSG 1899 Hoffenheim
Tip 1

Sázkové tipy na fotbal

V čem spočívá tajemství dobrých fotbalových tipů? Jde o to nashromáždit co možná největší množství informací, navíc těch co možná nejpřesnějších v ohledu na nadcházející zápasy, ty proanalyzovat a kombinovat pomocí náležité porce odborných znalostí. Dali jsme si za úkol právě tohle spojit dohromady. Náš Wett Team analyzuje nastávající fotbalová utkání nejlepších fotbalových lig, aby vám sázení co nejvíce ulehčil a vy jste mohli pomocí fotbalových sázek Wett Tipps dosáhnout na pořádnou výhru. Tato stránka vám trochu pomůže se v dané problematice orientovat. Vedle naší hlavní navigátorské pomůcky zde máme soustředěny všechny ligy, v jejichž rámci jsou k dispozici fotbalové tipy. Vybrat si můžete z téměř třiceti lig. Během fotbalové sezóny zde naleznete u všech špičkových lig naše týdenní prognózy a analýzy nastávajících fotbalových utkání. Jsou v tom samozřejmě zahrnuty vedle bundesligy také Premier League či Primera Division, ale také mezinárodní pohárová utkání, jako je Liga mistrů a Evropská liga. Prohlédněte si proto vždy náš přehled fotbalových tipů a nepromeškejte žádné doporučení v ohledu na sázky!

Fotbalové Wett Tipps uceleně analyzovány

Je zapotřebí extrémní množství času, aby bylo možné dát skutečně dobré fotbalové tipy. Tuto práci vám ušetříme. Rozhodující je nerozhodovat se při sázení na základě pocitů. Dobrý sportovní sázkař ví, kdy musí přestat a ví také zcela přesně, proč příslušný tip umisťuje. Při sportovním sázení je zapotřebí být navíc důsledný a neumísťovat naslepo jen tak nějaké tipy, jelikž kvóta zrovna vypadá velmi atraktivně. Opíráme se o rozsáhlá fakta a dlouholeté zkušenosti. Nejaktuálnější analýzy naleznete v naší rubrice Dnešní sázkové tipy (Wett Tipps Heute), kde naleznete přehledně nejlepší tipy daného dne.

Podrobnosti sázení na fotbal

O tom, zda se jedná o dobrý nebo špatný fotbalový tip, rozhodují nezřídka podrobnosti, neboť favorit je vybrán rychle. Jinou otázkou ovšem je, zda má daný tip také příslušnou kvalitu. Sledujeme celý trh se sázkami a rychle rozpoznáme, jaké sázkové kvóty má smyslu tipovat. Na základě statistik vypočítáváme navíc k našim fotbalovým tipům míru pravděpodobnosti a rozpoznáme, zda má smyslu použít aktuálně nejvyšší kvótu na trhu.

Fotbalové statistiky, data a fakta

Sledujeme především poslední zápasy mužstev, které se v rámci příslušné ligy utkají. Přitom využíváme statistiky vstřelených gólů, stejně jako interně spočítanou křivku formy, jakou dané mužstvo momentálně má, jež nám společně určí detailní pravděpodobnost úspěšnosti našeho fotbalového tipu. Pracujeme tedy s kombinací automaticky získávaného statistického materiálu a manuálních rešerší našeho sázkového týmu, z nichž nakonec povstávají jednotlivé tipy.

Fotbalové sázky na serveru Wettformat jsou vždy aktuální

Nespoléháme se přitom na to, že by se po našem tipu už nic nezměnilo. Aktualizujeme naše statistiky a další datový materiál každé dvě hodiny. Tím se dynamicky mění vstupní pravděpodobnost a vy můžete v konkrétním čase vidět, jak vysoká pravděpodobnost úspěšnosti našeho tipu je. Pomocí tohoto jedinečného systému se zcela rozhodujícím způsobem odlišujeme od jiných sázkařských stránek a převyšujeme ostatní výrazně kvalitou. Naše fotbalové tipy jsou nejlepší na trhu a náš datový materiál rozšiřujeme každý den, abychom vám mohli vždy dodat ty nejlepší tipy.