Tipy na sázky – Basketbalová Liga mistrů

V sázkových tipech a prognózách Basketbalové Ligy mistrů (Basketball Champions League (BCL)) na sazeniformat.cz najdete vhodné sázkové varianty, tipy na sázky a analýzy týmů pro každý zápas Ligy mistrů. Pro tento účel analyzujeme zápasy BCL od AEK Athény, přes Iberostar Tenerife, AS Monako, Banvel Bandirma až po mnoho dalších. Liga mistrů v basketbalu začala svou první sezónu v roce 2016/17. Liga mistrů spolu s Euroligou jsou jedny z nejdůležitějších a nejsilnějších basketbalových lig v Evropě. Účastní se jí týmy z více než 42 zemí. 32 až 48 týmů s mnoha národními šampiony se kvalifikuje každý rok na tuto basketbalovou soutěž evropských klubů. Pro nejzajímavější zápasy Ligy mistrů vám poskytujeme sázkové tipy, které jsou zveřejněny u nás na sazeniformat.cz. Na této stránce vám vysvětlíme, jak vytvořit sázku na BCL, co byste měli vědět o basketbalové lize, zda existují týmy, které lze předvídat v BCL, které sázkové možnosti jsou k dispozici, zda se speciální sázky vyplatí... apod. V každém případě jako fanoušek BCL můžete být šťastný, že existuje mnoho zápasů, na které můžete vsadit. Více než osm měsíců se bude hrát více než 300 zápasů. Než přejdeme do detailů, upozorňujeme, že všechny tipy na sázení se vztahují na řádný hrací dobu. Pokud budeme doporučovat sázku s prodloužením, bude to výslovně uvedeno v sázkových tipech a prognózách.

Lesedauer: 3 min
Themen in diesem Artikel:
 1. Vytvoření prognóz a sázkových tipů
 2. Užitečné informace o vytvoření sázek
 3. BCL týmy
 4. Typy sázek
 5. Dlouhodobé sázky
 6. Handicapová sázka, dvojnásobná šance (double chance), sázka bez remízy (draw no bet)
 7. Speciální sázky
 8. Shrnutí
Derzeit keine aktuellen Wett Tipps

Předchozí sázkové tipy

CB Canarias : Antverpští obři
Liga mistrů
03.05.2019, 21:15 Uhr
Virtus Bologna : Brose Bamberg
Liga mistrů
03.05.2019, 18:30 Uhr
Antverpští obři : BC Nižnij Novgorod
Liga mistrů
03.04.2019, 20:00 Uhr

Tipsport bonus

100 % až do výše 50 000 Kč + 150 Kč zdarma!!!
AEK Athény : Brose Bamberg
Liga mistrů
03.04.2019, 18:30 Uhr
Brose Bamberg : AEK Athény
Liga mistrů
27.03.2019, 20:00 Uhr
Hapoel Jeruzalém BC : CB Canarias
Liga mistrů
27.03.2019, 19:30 Uhr

Jako jsou tipy pro BCL na sazeniformat.cz vytvořené?

Na tuto otázku se odpovídá rychle, ale někdy představuje výzvu pro redaktory. V první řadě se porovnávají konkurenční týmy. Odborníci analyzují týmy, podívají se na přímé srovnání a vytvoří prognózu. Možné varianty sázek podléhají srovnání kurzů. V sázkových tipech uvedeme nejlukrativnější typy sázek.

Co stojí za to vědět před vytvořením sázky na Ligu mistrů v basketbalu?

Zaprvé, řekněme, že BCL vypadá takto: Po kvalifikaci začíná regulérní sezóna v říjnu. Týmy jsou rozděleny do čtyř skupin, přičemž každý tým má absolvovat 14 zápasů. Čtyři nejlepší týmy pak soupeří v play-off. Osm týmů se dostane do čtvrtfinále. Semifinále a finále se uskuteční o víkendu v květnu. Nemůžeme vám však bohužel slíbit, že poskytneme pro každý zápas regulérní sezóny BCL sázkový tip. Bohužel, nemůžeme na jistě říci ani to, že každý zápas play-off bude obsahovat sázkový tip. Ze čtvrtfinálových zápasů však budete mít při každém zápase Ligy mistrů k dispozici tip s prognózou. Přehled play-off nebo finálového zápasu je vždy něčím zvláštním. Týmy jsou rovnocenné. V zápase rozhodují maličkosti. A přesně detaily vyhledávají naši odborníci na sazeniformat.cz. Doskoky jsou v basketbalu stejně důležité jako střelecká úspěšnost. Hraje výhoda "domácích" velkou roli nebo je tým silný "venku"? Na tyto otázky také odpovídáme v našich prognózách. Také víme ze zkušenosti, že některé týmy jsou lídry, ale proti některým soupeřům mají šanci jen zřídkakdy nebo dokonce nikdy. To také uvádíme v sázkových tipech BCL. V podstatě si můžete být jisti, že sázkové tipy byly koncipovány s nejlepším vědomím a svědomím a jsou navrženy pro vás, abyste získali nejlukrativnější možnosti sázek na Ligu mistrů v basketbalu.

Má BCL týmy, které jsou vhodné pro bezpečný sázkový tip?

Neexistuje žádná taková věc jako bezpečný sázkový tip. Koneckonců, roli hraje i faktor jako jsou např. diváci. Závisí i na denní sestavě týmu. S týmy ze Španělska, Řecka a Turecka se obvykle počítá. Mezi ně patří kluby, které jsme již uvedli v úvodu. Podobně Rusko často sestavuje silné týmy, stejně jako Francie. Skvělou věcí v BCL je, že i týmy z Německa nebo jiných zemí mohou překvapit. Například Giants z Ludwigsburgu postoupily do finálních zápasů v roce 2018 a skončili čtvrtý. Pokud byste chtěli, mohli byste označit z 26 týmů ty, které se automaticky kvalifikují do sezóny jako favorité. Vzhledem k tomu, že se již osvědčily dobrým výkonem.

Jaké možnosti sázení lze očekávat v zápasech BCL?

Samozřejmě, snažíme se vybavit sazeniformat.cz těmi nejlukrativnějšími tipy na sázení. Tip 1 nebo tip 2 bude pravděpodobně nejznámějším typem sázky, stejně jako nad/pod sázky na celkový počet košů vstřelených v zápase. Dalším sázkovým tipem, který nabízejí odborníci na Ligu mistrů v basketbalu, je sázka nad/pod na jeden tým. Tým 1 znamená skóre nad/pod xx košů. Tyto možnosti sázek lze použít i na jakýkoliv poločas nebo čtvrtinu. Speciální sázky vysvětlujeme v samostatném bodě. Můžete vytvořit i tip na sudý nebo lichý výsledek zápasu. Takové doporučení se však u nás dočtete jen zřídkakdy. Protože šance na výhru takové sázky jsou 50:50.

Můžete vytvořit dlouhodobou sázku?

Samozřejmě, můžete také vytvořit dlouhodobou sázku. Skutečnost, že dlouhodobé sázky uvádíme v našich tipech na sázení, není však běžná, protože naše analýzy, prognózy a tipy na sázení se týkají hlavně konkrétních zápasů basketbalové Ligy mistrů. Pravděpodobně víte, že dlouhodobé sázky se obecně vztahují na sázky, které mohou být vytvořeny na pre-games. Takže pokud vsadíte na zápas, který se uskuteční za pár dní, uděláte dlouhodobou sázku. Mnohé dlouhodobé sázky však odkazují na sázku na možného vítěze poháru, vítěze skupiny nebo možného šampiona. Tyto typy sázek jen zřídka uvádíme v našich sázkových tipech. Pokud se ptáte na ideální čas, kdy byste měli udělat takovou sázku, odpovídáme, že kurzy na začátku sezóny jsou nejlepší, ale riziko bude pravděpodobně největší. Alespoň tak to je v případě Ligy mistrů v basketbalu.

Jsou "handicapová sázka", "dvojitá šance" a " sázka bez remízy " ziskovýma?

Tyto tzv. speciální sázky nabízejí sázkové kanceláře pouze částečně. Double chance a Draw no bet jako sázkový tip jsme v našem průzkumu Ligy mistrů našli jen zřídkakdy. Sázka na handicapy je ve skutečnosti téměř vždy nabízena. V tomto článku vám poskytujeme jen pár slov k těmto jednotlivým možnostem sázení. Pro podrobnější informace navštivte na naši Školu sázení.

 • Sázkový tip – Handicapová sázka
  Handicapová sázka je zajímavá, pokud nejsou kurzy na jednoduchou sázku na výhru mimořádně lukrativní. Podle toho je jeden tým zápasu Ligy mistrů v basketbalu zvýhodněný. Díky handicapu se kurzy vyváží. Takže favorit začne s mínusovými body nebo outsider s plusovými. Tuhle možnost sázky lze však použít i tehdy, když jsou oba týmy vyrovnané.
 • Sázkový tip – Dvojitá šance (Double Chance)
  Jak naznačuje název, tento typ sázky umožňuje dvě možnosti výhry. Tato varianta sázky se vyplácí pouze tehdy, pokud oba týmy hrají vyrovnaně. Tak se samozřejmě může stát, že dojde k remíze. Vyhrajete v případě vítězství vašeho družstva nebo v případě remízy. Pokud si myslíte, že outsider vyhraje, můžete tuto variantu použít také.
 • Sázkový tip – Sázka bez remízy (Draw no bet)
  "Draw no bet" lze přeložit jako sázku bez remízy. Pokud jsou dva soupeřící týmy v zápase basketbalové Ligy mistrů stejně silné, tato možnost sázky je dobrou volbou. Problémem však je, že není až tak velmi mezi sázkovými kancelářemi rozšířenou možností. Proto málokdy najdete tuto metodu v našich sázkových tipech a prognózách pro zápasy Ligy mistrů. Stručně řečeno, se sázkou Draw no bet vyhrajete, pokud váš tým byl úspěšný a vyhrál zápas a v případě remízy získáte sázku zpět.

Jsou speciální sázky na zápasy Ligy mistrů v basketbalu lukrativní?

Záleží vždy na tom, které týmy proti sobě stojí. Jak v běžné sezoně, tak i v play-off se handicapové sázky mohou vyplatit (viz předchozí pasáž). Pokud má tým roli favorita, tip 1 nebo tip 2 je nabízen na určitou čtvrtinu. Tyto metody sázení se označují za speciální sázky. 3-way sázka na řádní hrací dobu je také součástí tohoto sázkového typu. Je to však jen velmi zřídka. Pokud je speciální sázka sázkovým tipem, můžete ji najít v příslušné prognóze.

Závěr – sázkové tipy na zápasy Ligy mistrů v basketbalu

Sázkové tipy a prognóz pro příslušný zápas Basketbalové Ligy mistrů jsou obrovskou pomocí. Texty jsou psány odborníky a spolu s porovnáním kurzů (doplňkovým nástrojem), můžete předpokládat, že dostanete od nás nejlukrativnější sázkové návrhy. Liga mistrů v basketbalu je jednou z nejzajímavějších a nejnapínavějších basketbalových lig v Evropě. Práce s touto ligou a vytváření sázek na zápasy pravděpodobně způsobí, že některá srdce tipérů začnou být rychleji. Musíme říci, že konec konců, stojí za to se podívat na aktuální sázkové tipy, protože nikdy nevíte, zda nenajdete lukrativní sázkový tip na outsidera. Proto máte v každém případě výhodu: Nejsme zaujatý při psaní tipů na sázení, a tedy píšeme v celku objektivně. Uživatel není vždy objektivní a kurzy se mohou jevit občas jako zrádné.

nach oben