Tipy na sázky na lední hokej – co potřebujete vědět?

Mnoha hokejovým fanouškům bude pravděpodobně známo, že hokej je nejrychlejším týmovým sportem na světě. Jelikož týmové sporty se těší velké oblibě mezi fanoušky sportovních sázek, máme samozřejmě v nabídce sázkových tipů i hokejové zápasy. Na sazeniformat.cz nezáleží na tom, zda jde o NHL nebo EBEL. Samozřejmě jsme zahrnuli i DEL 1 a DEL 2 do programu sázkových tipů a několik dalších lig, které později popíšeme. Takové sázkové tipy na hokejové zápasy mají tu výhodu, že jsou objektivně napsány a jsou vám k dispozici bezplatně. Co přesně obsahují, jak vznikají, vysvětlíme na této stránce. Také popíšeme nabízené sázkové trhy apod.

Lesedauer: 2 min
Derzeit keine aktuellen Wett Tipps
Předchozí sázkové tipy
Florida Panthers : Carolina Hurricanes
NHL
23.05.2023, 02:00 Uhr
Dallas Stars : Seattle Kraken
NHL
16.05.2023, 02:00 Uhr
Florida Panthers : Toronto Maple Leafs
NHL
11.05.2023, 01:00 Uhr
Tipsport bonus
100 % až do výše 50 000 Kč + 150 Kč zdarma!!!
Seattle Kraken : Dallas Stars
NHL
10.05.2023, 03:30 Uhr
New Jersey Devils : Carolina Hurricanes
NHL
10.05.2023, 01:00 Uhr
Edmonton Oilers : Golden Knights
NHL
09.05.2023, 02:30 Uhr

Jak jsou tvořeny sázkové tipy na zápasy ledního hokeje na sazeniformat.cz?

Tato otázka by měla být spolu s výběrem ligy a sázkovými trhy pravděpodobně jednou z nejdůležitějších. Koneckonců, na sazeniformat.cz poskytujeme sázkové tipy s analýzami na nadcházející zápasy ledního hokeje. Také vám představíme nejlukrativnější typy sázek na hokejové zápasy. Pro sázkový tip vzájemně porovnáváme konkurenční týmy, posoudíme a vyhodnotíme výsledky vzájemných zápasů. Podobně sílu v odehraných zápasech na domácí půdě a venku, podobně jako i mnoho dalších maličkostí. V sázkových tipech naši redaktoři porovnávají kurzy pro příslušné hokejové zápasy a porovnávají je s analýzou týmu. Pokud jsou oba vyhovující, jsou nabídnuty varianty sázek.

Které hokejové ligy jsou pokryty sázkovými tipy?

Vzhledem k tomu, že NHL patří mezi nejsilnější hokejové ligy, pochopitelně budou zápasy této ligy k dispozici prioritně. 31 týmů reprezentuje zámořskou hokejovou ligu NHL, z nichž je sedm z Kanady a 24 ze Spojených států amerických. V řádné sezóně je odehraných 82 zápasů před tím, než se vystupuje do play-off. Další informace o NHL najdete na stránce sázkových tipů NHL. Zápasy ligy DEL 1 a druhé německé hokejové ligy DEL 2 v našich sázkových tipech také nechybí. V obou ligách hraje 14 týmů. I v těchto ligách se hraje základní kolo před tím, než dojde k play-off zápasem. Je samozřejmé také, že na sazeniformat.cz najdete i Hokejovou ligu mistrů – Champions league, Erste Bank Ice Hockey League, zda Alps Hockey League. Průběžně sledujte naše sázkové tipy na lední hokej, protože zahrnují i zápasy Mistrovství světa v ledním hokeji apod. Chcete-li se dozvědět více podrobností o konkrétní lize, doporučujeme navštívit příslušnou stránku sázkových tipů či porovnání kurzů pro vámi zvolenou ligu. Tam vám poskytneme nejen informace o lize, ale i herní modus hry.

Od kdy je sázkový tip na hokej dostupný na sazeniformat.cz?

V podstatě je naším cílem, aby byly na sazeniformat.cz dostupné pro vás k pročtení tipy na sázky na dva dny. Koncipování sázkového tipu dva dny před začátkem zápasu je vždy ideálním časem, zejména proto, že síla týmu a jejich statistiky by měly být správné, jakož i výsledky předchozích utkání. Sázkové tipy na finále jsme rádi, pokud můžeme zveřejnit on-line o něco dříve. Záleží nám na tom, abyste byli pravidelně informováni.

Jak se dostanete k sázkovým tipem na sazeniformat.cz?

Chcete-li získat nejnovější sázkové tipy pro hokejové zápasy, musíte kliknout na sázkové tipy, jak je uvedeno na obrázku. Pak si vyberete tipy pro lední hokej. Můžete vidět všechny shromážděné tipy nebo si vyberete na základě ligy. Za názvem každé ligy můžete vidět v závorce počet dostupných tipů.

Co hledat v sázkových tipech na hokej?

V první řadě by vám sázkové tipy na hokej měl usnadnit uzavírání sázek a pomoci vám při rozhodování. Tipy na sázky napsané redaktory sazeniformat.cz jsou objektivní a napsané nezaujatě. Někdy se stává, že občas najdete v textu osobní názory, ale je zdůrazněno, že jde o náš postoj. Pokud se ptáte sami sebe, kdy se vyplatí číst tipy na hokejové sázky, můžeme vám říci jen jedno: vždy, ale aspoň nejpozději před umístěním sázky.

Které sázkové tipy jsou nejoblíbenější v ledním hokeji?

Klasická 3-way sázka - Tip 1, Tip X a Tip 2 - je velmi oblíbenou sázkou i v hokeji, podobně jako i sázka nad/pod. Stále častěji se vytvářejí sázky dvojitá šance nebo handicapové sázky. Tyto sázkové trhy je možné aplikovat i na příslušné třetiny zápasu. Kromě toho můžete také vytvořit nad/pod sázku na tým. Přesně takové sázkové metody naleznete v sázkových tipech a prognózách hokejových zápasů. Sázka na to, zda oba týmy skórují, se dá v ledním hokeji vždy předpokládat. Měli byste však vědět, že všechny tipy na sázky se obvykle vztahují na řádný hrací čas. Pokud se tip vztahuje na prodloužení, resp. je i včetně trestného střílení, je to výslovně v sázkovém tipu jasně uvedeno. Většinou jde o handicapové sázky.

Jaké jsou výhody sázkových tipů na hokej?

Na této stránce jsme již uvedli, jaké pozitiva a výhody můžete získat se sázkovými tipy na hokej. Nebudete nám oponovat, pokud řekneme, že se sázkovými tipy můžete jen získat. A konec konců, můžete se také spolehnout na objektivnost a fakt, že vám nabízíme nejlukrativnější varianty sázek. Stojí za to podívat se na sázkové tipy pro hokej, protože jakou sázku uzavřete a jakou sázkovou kancelář si vyberete je nakonec jen a jen na vás.

nach oben