Fotbal Primera Division Sázkové tipy

V naší sekci Tipy najdete pro Primera Division aktuální sázkové tipy na La Liga, nejvyšší divize ve španělském fotbale. Ta tvoří 1.ligu. S kluby jako Atletico Madrid, FC Barcelona, Real Madrid nebo FC Sevilla jsou kurzy a sázkové tipy na Primera Division vysoký. U každého poskytovatele sázek najdete celou řadu podrobných sázek a sázkových příležitostí. Obvykle po konci posledního kola zde najdete na další kolo naše nejlepší Expert tipy. Profitujte z analyzovaných a uveřejněných tipů od našich nejlepších sázkařů s dlouholetou zkušeností. U nás nevynecháte žádný zápas. Proto tady vždy najdete ke každému španělskému duelu prognózy od nás. Navíc budete hrát s největší kurzem zcela automaticky.

Lesedauer: 1 min
Derzeit keine aktuellen Wett Tipps

Předchozí sázkové tipy

CA Osasuna : Real Sociedad
Španělská Primera Division
22.05.2021, 18:00 Uhr (SEČ)
Real Madrid : FC Villarreal
Španělská Primera Division
22.05.2021, 18:00 Uhr (SEČ)
Real Valladolid : Atletico Madrid
Španělská Primera Division
22.05.2021, 18:00 Uhr (SEČ)

Tipsport bonus

100 % až do výše 50 000 Kč + 150 Kč zdarma!!!
SD Eibar : FC Barcelona
Španělská Primera Division
22.05.2021, 18:00 Uhr (SEČ)
Levante UD : FC Cádiz
Španělská Primera Division
21.05.2021, 21:00 Uhr (SEČ)
Betis Sevilla : FC Granada
Španělská Primera Division
10.05.2021, 21:00 Uhr (SEČ)

Sázkové tipy na Španělsko PRIMERA DIVISION (LA LIGA)

Španělská první liga, Primera Divison nebo také známá jako "La Liga" tvoří největší divizi ve španělském fotbalu. Také mezi sázkaři patří španělské týmy k těm nejzajímavějším, a proto je u nás pro tuto ligu vytvořena speciální stránka Tip. Tato liga byla zahájena už v roce 1928 pod jménem Liga Nacional de Fútbol Profesional nebo také nazávaná zkratkou LFP. Pravidla hry se podobají pravidlům ostatních fotbalových lig. Odehrává se první a odvetní zápas. Celkem 20 týmů se účastní v boji o španělský titul. Pro jednu výhru jsou uděleny tři body, za remízu dostane tým jeden bod a za prohru je poražený tým vyloučen. Jakého sázkového poskytovatele pro sázku na Primera Division vyberete a kdo má ten nejlepší bonus, najdete u nás v naší sekci bonusové sázení.

Závěrečné hodnocení v tabulce

1. až 3. místo - tyto týmy postupují automaticky do další královský skupiny Ligy mistrů UEFA. První kvalifikovaný tým obdrží titul "španělský mistr", 4. místo - tento tým se smí zúčastnit přímo kvalifikace Evropské ligy UEFA. 5. a 6. místo - znamená přímou kvalifikaci Evropské ligy UEFA. Na konci sezóny postupují poslední tři týmy v tabulce do druhé ligy nebo druhé divize.