Fotbal UEFA Liga mistrů sázkové tipy

V naší rubrice tip UEFA Ligy mistrů najdete všechny sázkové tipy na zápasy královské skupiny ve fotbale. S naším tipem na Ligu mistrů jste naplno připraveni si zajistit Vaše sázky na zápas o velký pohár. Začátkem kvalifikace, prvním, druhým a třetím kolem až do konce zápasu play-off a finálového utkání, nevynecháme jediný zápas. Poskytneme Vám nejlepší tipy k nejprestižnější fotbalové ligy v Evropě, kde skupiny jako Real Madrid, německý šampión FC Bayern Mnichov, Atletico Madrid, nebo FC Chelsea bojují o vrchol královské skupiny. Analyzujeme pro Vás všechny zápasy až do posledního detailu. Vyhodnocujeme celý tým, celkovou náladu ve skupině, rozsáhlé statistiky a výsledky, včetně formy jednotlivých hráčů za účelem zjištěním nejlepších tipů na Ligu mistrů.

Lesedauer: 2 min
Derzeit keine aktuellen Wett Tipps

Předchozí sázkové tipy

Tagestipp
Slovan Bratislava : FC Dinamo Batumi
UEFA Liga mistrů
06.07.2022, 20:30 Uhr
NK Maribor : Shakhtyor Soligorsk
UEFA Liga mistrů
06.07.2022, 20:15 Uhr
HJK Helsinki : RFS
UEFA Liga mistrů
06.07.2022, 18:00 Uhr

Tipsport bonus

100 % až do výše 50 000 Kč + 150 Kč zdarma!!!
Tobyl Qostanai : Ferencváros Budapest
UEFA Liga mistrů
06.07.2022, 16:00 Uhr
Lech Poznaň : FK Qarabag Agdam
UEFA Liga mistrů
05.07.2022, 20:00 Uhr
Spezialtipp
Malmo FF : Víkingur Reykjavík
UEFA Liga mistrů
05.07.2022, 19:00 Uhr

UEFA Liga mistrů sázkové tipy

UEFA Liga mistrů tvoří evropský fotbalový mistrovství. Utkávají se zde proti sobě nejlepší družstva různých národností. Vítěz vyhrává prestižní pohár a je nazýván vítězem Ligy mistrů. Královská skupina patří mezi nejoblíbenější na sázení, a proto jsme pro Vás připravili webové stránky Ligy mistrů sázkové tipy.

Po prvé začal šampionát v roce 1955/56 pod jménem Pohár mistrů evropských zemí. Které kluby se mohly zúčastnit? Kdo mohl hrát Ligu mistrů a kdo musel začít kvalifikací rozhodovalo několik různých kriterií. V domácí lize první tři umístění v tabulce postoupili nakonci sezóny do královské skupiny, kde se první dva týmy kvalifikovaly a třetí tým musel o kvalifikaci bojovat.

Kvalifikace

S kvalifikací a také play-off začaly zápasy o pohár. Ve čtyřech kolech se utkává 32 týmů, kteří nastupují v základních skupinách. Týmy jsou náhodně nalosovány. Právě v této fázi dochází k překvapivým výsledkům. Proto Vám doporučujeme se podívat bezpodmínečně na naší webovou stránku Ligu mistrů sázkové tipy, kde najdete veškeré informace od našich sázkových odborníků.

Základní skupina

Zápasy se konají v osmi skupinách po čtyřech týmech. Při výběru skupin není možné, aby se týmy ze stejných domácích skupin utkávaly proti sobě. Ten kdo se umístí v základní skupině na 1. a 2. příčce, postupuje do dalšího kola. 3. a 4. příčka se kvalifikuje do 2. kola Evropské ligy. Zde to může být velmi napínavé, když se dva špičkové týmy utkávají v základní skupině. I tato fáze Ligy mistrů je často doprovázena překvapením a proto Vám zde nabízíme zajímavé sázkové tipy na Ligu mistrů.

Vyřazovací systém, Knock-out způsob

Vyřazovací systém vede směr hry postupně do osmi finále, čtvrtfinále a semifinále. Zápasy se odehrávají stejně jako v domácí lize první zápas a odvetný zápas. Týmy jsou znova nalosovány. Při sestavování skupin se dbá na to, aby týmy které proti sobě nastoupily v prvním kole, už proti sobě nenastoupily v dalším kole. Když žádný tým v odvetném zápasu v regulérním hracím čase neskóruje, následuje po dvou prodloužení rozhodujících jedenáct metrů penaltový rozstřel. Po dvou semifinálích je rozhodnuto, kdo nastoupí do finále. Vyřazovací systém je velmi napínavý, obzvlášť když v turnaji nastoupí nejlepší evropské týmy. V této fázi naši sázkový znalci velmi detailně analyzují a vyhodnocují sázkové tipy na Ligu mistrů. Doplňkem k našim webovým sázkovým stránkám, najdete v rubrice mezinárodní fotbal, podrobně popsaný sázkový prognózy k těm nejsilnějším týmům královské skupiny.

Konečné výsledky

Konečný výsledek rozhodne o tom, kdo se stane vítězem Ligy mistrů. Zápas se odehrává na stadionu, který vybírá UEFA. Nejčastěji se jedná o Wembley Stadion v Londýně. Zápas se hraje tak dlouho, dokud se nerozhodne o vítězi. Po prodloužení, následuje v poslední instanci jedenáct metrů penaltový rozstřel. Samozřejmě Vám také nabízíme sázkové tipy včetně kompletně vyhodnocených zápasů a prognóz.

Nejoblíbenější sázkové týmy

K nejoblíbenějším sázkovým týmům UEFA Ligy mistrů patří Real Madrid, AC Milan, FC Bayern Mnichov, FC Liverpool nebo FC Barcelona a další. Držitelem titulu je Real Madrid, který dokázal vyhrát pohár už 9krát, AC Milan vyhrál 7krát a německý šampión 5krát. K hráčům, kteří odehráli většinu zápasů patří Ryan Giggs s 145 odehranýma zápasy, Raúl s 144 zápasy nebo Paolo Maldini s 140 zápasy. Nejlepší střelci v dějinách jsou Raúl s 71 góly, Lionel Messi s 62 nebo Ruud van Nistelrooy s 60 brankami. Christiano Ronaldo je na 5. místě s 56 góly. Nejlepší kurzy královské skupiny.

nach oben