Tipy na sázky FA Cup-u s analýzou a prognózami

Na této stránce najdete tipy na sázky pro FA Cup, anglický fotbalový pohár. Tato soutěž se koná již více než 120 let a je jednou z nejstarších fotbalových soutěží na světě. Všichni členové Fotbalového Asociace (FA) se mohou zúčastnit FA Cup-u – až 763 týmů soutěží o tuto trofej. Týmy Premier League jsou samozřejmě v pozici favoritů, pokud jde o zisk titulu. Ale motivované týmy z nižších lig často dělají problémy velkým týmem. To dělá tuto soutěž tak zajímavou. Z důvodu prestiže FA Cup-u jsme tuto soutěž zahrnuli do programu Sazeniformat-u. Poskytujeme analýzu týmů, jejich formu a prognózu výsledku zápasů. Zde nalezete tipy na sázky s prognózou a našimi doporučeními.

Lesedauer: 4 min
Themen in diesem Artikel:
  1. Užitečné informace o vytvoření sázek
  2. Favorizované týmy
  3. Vytvoření prognóz a sázkových tipů
  4. Stávkové trhy v FA Cup
  5. Speciální sázky na FA Cup
  6. Handicapové sázky, Double Chance (Dvojitá šance) a Draw No Bet (Sázka bez remízy)
  7. Dlouhodobé sázky na FA Cup
  8. Shrnutí
Derzeit keine aktuellen Wett Tipps

Předchozí sázkové tipy

Tagestipp
Chelsea : FC Liverpool
FA Cup
14.05.2022, 17:45 Uhr
Manchester City : FC Liverpool
FA Cup
16.04.2022, 16:30 Uhr
Nottingham Forest : FC Liverpool
FA Cup
20.03.2022, 19:00 Uhr

Tipsport bonus

100 % až do výše 50 000 Kč + 150 Kč zdarma!!!
FC Southampton : Manchester City
FA Cup
20.03.2022, 16:00 Uhr
Crystal Palace FC : FC Everton
FA Cup
20.03.2022, 13:30 Uhr
Empfehlung
FC Middlesbrough : Chelsea
FA Cup
19.03.2022, 18:15 Uhr

Co byste měli vědět před vytvořením sázky na zápasy FA Cup-u?

Fotbalový pohár Challenge Cup – FA Cup v krátkosti – je anglický fotbalový pohár, nejstarší klubová soutěž na světě. Všichni členové Fotbalové Asociace mohou hrát. V rekordní sezoně bylo v této soutěži zastoupených až 763 týmů. Dokonce i nejmenší amatérské kluby mohou doufat, že se postoupí do finále. Finále – jakož i semifinále – se každoročně konají na stadionu Wembley. Finále FA Cup-u je podívanou, která fascinuje daleko za hranicemi ostrova. Dokonce i v našich zeměpisných šířkách jsou zápasy FA Cup-u sledované. Pokud máte něco vsazeno, je to ještě více vzrušující. Velké týmy – týmy Premier League – do soutěže vstupují až později. Krátce po přelomu roku se stane situace pro "velikánů" anglického fotbalu vážnou. Nejpozději tehdy vám poskytneme sázkové tipy a komplexní analýzu jednotlivých zápasů. Pokud první zápas skončí remízou, hraje se další zápas s výměnou výhody domácího mužstva. Pouze v případě, že je v druhém zápase výsledkem remíza, hraje se prodloužení, příp. penalty.

Existují nějací favorité, kteří jsou zajímaví pro sázkový tip na FA Cup?

Okruh favoritů v FA Cup-e je tradičně velký. Znovu a znovu kluby z nižších tříd dělají problémy jednomu z velkých klubů. Zejména v případě, že si tým užívá "malou" domácí výhodu a podporu jeho fanatických fanoušků. Klub Premier League může tak přehrát nebo remizovat pouze pokud jejich hráči nehrají na 100 %. Odveta v jedné z velkých a moderních arén Premier League je mimořádnou motivací pro jakéhokoliv amatérského průměrného hráče. Vítězi FA Cup-u jsou tradičně velké kluby jako Arsenal, Manchester United, Chelsea či Liverpool. Tyto kluby, stejně jako silné kluby Premier League – Tottenham a Manchester City – jsou každoročně jedním z největších favoritů této soutěže.

Jako jsou vytvořeny sázkové tipy a prognózy pro FA Cup na stavkovanieformat.sk?

Naši redaktoři – zkušení profesionálové na tuto ligu a sázení – vám poskytnou bezplatnou rozsáhlou analýzu vybraných zápasů FA Cup-u. V našich analýzách probíráme silné a slabé stránky obou týmů, snažíme se předpovědět výsledek, příp. průběh nadcházejícího zápasu na základě formy týmů a nabídnout vám nejlukrativnější možnosti sázení. Podíváme se na to, jak dva týmy hrají doma a venku, jestli v tomto setkání může být vstřelených několik gólů a kdo v konečném důsledku zvítězí.

Jaké varianty sázek máte na FA Cup?

Máme pro vás v programu zajímavé sázkové trhy, které najdete i v každé sázkové kanceláři. O tom budeme diskutovat zvlášť v našich tipech na sázky pro FA Cup. Samozřejmě můžete udělat 3-way sázku - 1, 2 nebo X. Díky snadné manipulaci je tento sázkový typ obzvlášť oblíbený. Při jasném vítězství můžete kurzy na tyto sázky zvýšit tak, že kliknete na vítězství na poločas nebo "Výhra obou poločasů". Zejména v FA Cup-e se setkají favorité s absolutními outsidery. V tomto případě můžete také vsadit na "Win to Zero" (= výhra na nulu) a těšit se na výše výhry pro vaše sázkové tipy. U nás najdete i varianty nad/pod, ať už v zápase padne více nebo méně než 2,5, 3,5 nebo 4,5 gólů. Tato varianta sázení je také velmi populární. Nabízíme i typ sázky "Oba týmy vstřelí gól – ano/ne", tzv. sázka BTTS.

Stojí speciální sázky na FA Cup za to?

Speciální sázky na zápas FA Cup-u jsou často sázkovými trhy, které jsou nabízeny pouze pro tento zápas a jsou speciálně přizpůsobeny tomuto zápasu. Mohlo být jít o tipy na to, který tým skóruje, skóruje tým A – ano nebo ne, tým B zaostává a vyhraje apod. Takové tipy na sázení mohou být velmi zajímavé v soutěži v anglickém poháru. Pohárové zápasy jsou vždy skvělé v tom, že jeden tým neustále přichází druhý je vyloučen. To poskytuje další vzrušení – a sázkový tip na speciální sázku napětí zvyšuje přirozeně.

Kdy jsou handicapové sázky, Double Chance (Dvojitá šance) a Draw No Bet (Sázka bez remízy) zajímavé?

V našich tipech na sázení se často zabýváme odděleně handicapy, dvojitými sázkami a sázkami bez remízy. Díky těmto variantám sázek může být kurz – a následně i zisk – zvýšený v obzvlášť těsných zápasech nebo zápasech favoritů. V naší Sázkové škole, kterou najdete zde na sazeniformat.cz, se můžete dozvědět více o různých typech sázek.

Handicapová sázka
Handicap bet
Můžete vytvořit handicapovou sázku, pokud je jeden tým o dost lepší než ten druhý, a pravděpodobnost jejich výhry je velmi vysoká. V tomto případě outsider dostane jeden- nebo dokonce dvoubrankovou výhodu před utkáním. Sázku vyhrajete, jestliže favorit vyrovná gólový rozdíl. Handicapové sázky jsou zvláště zajímavé, pokud se setká tým Premier League v FA Cup-e s týmem třetí nebo čtvrté, příp. dokonce nižší ligy. Pak klub z nižší ligy dostane jeden- resp. dvoubrankovou výhodu před zápasem. Velký klub pak musí vyhrát 2:0, abyste vyhráli handicapovou sázku +1.

Sázka s dvojitou šancí
Double chance bet
Sázka typu Dvojitá šance se vyplatí, pokud proti sobě hrají dva vyrovnané týmy. V tomto případě se jeví sázka na vítěze jako příliš nejistá. S dvojitou šancí snížíte riziko, vytvoříte z 3-way sázky téměř 2-way sázku. S tímto typem sázky můžete vsadit 1/X, X/2 nebo dokonce 1/2. Samozřejmě, že nedostanete tak dobré kurzy jako v případě 1, 2, X sázek. Pokud jsou dva týmy vyrovnané, jsou kurzy stále 1.50 nebo vyšší, a to i s dvojitou šancí.

Sázka bez remízy
Draw no bet
Draw no bet se doporučuje, pokud se setkají dva relativně stejně silné týmy a chcete vsadit na trochu slabšího. Pokud hra skončí remízou, dostanete své peníze zpět. Pokud sázku vyhrajete, můžete se těšit na relativně vysokou výhru. Podobně jako dvojnásobná šance, taky sázka bez remízy minimalizuje riziko, ale pokud vyhrajete, nemusíte počítat s vysokými ztrátami.

Jsou dlouhodobé sázky na FA Cup dostupní?

Většina sázkových kanceláří má ve svém sázkovém programu FA Cup. Tato událost je pro mnohé lidi na celém světě tak zajímavá, že se sázkové kanceláře se nechtějí vzdát svých sázek na tuto soutěž. Samozřejmě, najdete i dlouhodobé sázky na FA Cup, takže můžete vsadit na to, kdo vyhraje titul. Dlouhodobou sázku můžete vytvořit dříve, než začne soutěž. Zisky, které můžete dosáhnout, jsou v tomto případě nejvyšší. Na celkového vítěze můžete vsadit i po každém kole, kdy už může být jeden, příp. několik favoritů vyřazených ze hry. Pravděpodobnost výhry každého týmu se mění v závislosti na stádia soutěže.

Závěr – sázkové tipy na FA Cup

FA Cup je jednou z nejprestižnějších fotbalových soutěží na světě, která fascinuje sázkaře po celém světě. Zejména na přelomu roku, kdy začínají hrát i největší týmy Anglie, soutěž nabírá na rychlosti. Tak se můžete spolehnout na sazeniformat.cz a na naše prognózy a sázkové tipy pro jednotlivé zápasy.

nach oben