Sázkové tipy na zápasy Premier League s analýzou a prognózou

V následujícím textu bychom vám chtěli popsat sázkové tipy na jednu z nejlepších a nejoblíbenějších mezinárodních lig – Premier League (Premier ligu). Nabízíme vám různé typy sázek a poskytneme vám všechny potřebné informace o nabízených sázkových možnostech. Premier League je plná špičkových týmů. Manchester City, Liverpool, Tottenham, Manchester United, Arsenal London a Chelsea London jsou v současnosti nejlepšími týmy. Liga se může těšit velké oblibě a přináší se sebou potřebnou dávku napětí. Od našich redaktorů máte týdně k dispozici sázkové tipy, při kterých můžete vidět kurzy s nejvyšší šancí na výhru.

Lesedauer: 3 min

Jak jsou tvořeny sázkové tipy na Premier League na sazeniformat.cz?

Na sazeniformat.cz klademe v našich sázkových tipech zvláštní důraz na analýzu současné formy obou týmů, které stojí proti sobě. Představujeme vám aktuální výkonnostní křivku týmu, přímo vzájemně porovnáme oba týmy, které proti sobě stojí a v závěru vám doporučíme sázkový tip. V našem sázkovém tipu věnujeme zvláštní pozornost síle týmu v domácích zápasech. Na sazeniformat.cz vám poskytneme také informace o tom, který z hráčů se prezentuje v dobré formě. Premier League zatemňuje mnohé evropské ligy. V téměř žádné jiné lize rychlost a fyzická síla nehrají tak velkou rolu. Anglická Premier League je pravděpodobně jednou z finančně nejsilnějších lig na světě. V téměř žádné jiné lize není tolik peněz v oběhu. Manchester United je současným anglickým rekordérem – šampionem s 13 tituly. Zvláštní pozornost věnujeme silným a slabým stránkám týmu. Abychom vám mohli doporučit sázkový tip, použijeme vždy jako primární zdroj porovnaní kurzů.

Derzeit keine aktuellen Wett Tipps
Předchozí sázkové tipy
FC Brentford : Manchester City
Anglická Premier liga
28.05.2023, 17:30 Uhr
Chelsea : Newcastle United
Anglická Premier liga
28.05.2023, 17:30 Uhr
FC Southampton : FC Liverpool
Anglická Premier liga
28.05.2023, 17:30 Uhr
Tipsport bonus
100 % až do výše 50 000 Kč + 150 Kč zdarma!!!
Manchester United : Chelsea
Anglická Premier liga
25.05.2023, 21:00 Uhr
Newcastle United : Leicester City
Anglická Premier liga
22.05.2023, 21:00 Uhr
Manchester City : Chelsea
Anglická Premier liga
21.05.2023, 17:00 Uhr

Které týmy jsou v Premier League favority?

V Premier League je obvykle 5 týmů, kterým se podaří sáhnout na titul. Mezi nejlepší týmy patří Manchester City, Manchester United, Tottenham, Arsenal London, Chelsea London a nesmíme zapomenout ani na FC Liverpool. Tyto zmíněné týmy hrají na nejvyšší úrovni sezónu, co sezónu, a také způsobují senzaci v evropských soutěžích. Bezpochyby mají těch nejkvalitnějších hráčů, kteří překonávají konkurenční týmy Premier Leauge. Proto nikdy není špatné tipovat na výhry doma nebo venku uvedených nejlepších týmů. Top 5 se vyznačuje velmi dobrým týmem a působivým fotbalovým útokem.

Co byste měli zvážit před vytvořením sázky na zápas Premier League?

V současnosti se Premier League účastní 20 týmů a kola se odehrávají od srpna do května. Tři nejhorší týmy šampionátu vypadávají z ligy a 5 nejlepších týmů se automaticky kvalifikuje do Ligy mistrů a Europa League. Jméno anglického mistra bude známo po 38 kolech a v Premier League bude uděleno 5 míst na Europa cup. Anglický fotbal se bezpochyby vyznačuje rychlostí, fyzickou hrou a kontry. Premier League vznikla 20. února 1992. Zatím 6 týmů vyhrálo mistrovské tituly Premier League: Chelsea, Arsenal London, Manchester United, Manchester City, Blackburn Rovers a Leicester City.

Které sázkové možnosti jsou nabízeny na Premier League?

Cílem každého doporučení na sázkový tip by mělo být vymezení nejvýhodnějších kurzů. Na základě našich fundovaných analýz se vám snažíme objektivně odprezentovat současnou formu obou týmů. V porovnání kurzů na Premier League můžete najít 11 různých sázkových možností. Vzhledem k síle anglických top týmů v zápasech doma často můžete využít sázku na Tip 1. Také lze počítat s dobrými výhrami se sázkovou variantou over/under (nad/pod). Sám se zde nabízí tip, například na nad/pod 2,5 gólů. Jak sázkový tip můžete také využít sázku na to, zda se oba týmy skórují nebo ne. Neměli byste také ignorovat možnost sázek draw not bet – tip 1, 2. V této sázkové možnosti dostanete sázku zpět, pokud nebude výsledkem Tip 1 nebo 2. Můžete také umístit vaše sázky i na následující typy: výhra na nulu, nad/pod 3,5 gólů a 4,5 gólů, poločas 1 - poločas 2 Tip 1 nebo Tip 2, výhra v obou poločasech či dvojitá šance. Vždy máte k dispozici na Premier League 3 až 4 sázkové tipy – doporučení.

Takhle se dostanete k sázkovým tipem anglické Premier League

Jsou v Premier League dostupné dlouhodobé sázky?

Samozřejmě, v Premier League můžete vsadit i s dlouhodobou sázkou. V dlouhodobé sázce, tipujete, jak název říká, na delší období. Například v tomto typu sázky máte možnost vsadit na možného následujícího anglického šampiona. Jde o sezónní sázku. V dlouhodobém horizontu stojí za to zvážit jeden z pěti nejlepších týmů v anglickém fotbale. Jako radu uvádíme, že vytvoření takové sázky se vyplatí na začátku sezóny.

Kdy jsou handicapové sázky, Double Chance (Dvojitá šance) a Draw No Bet (Sázka bez remízy) zajímavé?

V této části bychom vás chtěli seznámit se sázkovými možnostmi, které se stávají stále populárnějšími. Tyto varianty sázek jsou zajímavé i v zápasech Premier League.

 • Handicapová sázka
  (Handicap bet)
  Tento typ sázek je založen na tom, že bookmaker přidává gólové vedení pro tým outsidera. Například, pokud slabší tým Premier League, jako je např. Crystal Palace hraje proti Manchesteru United, získá výhodu 2 gólů – handicap +2. Pokud vyhraje Manchester United 1: 0, tak vaše sázka vyšla (výsledek včetně handicapu je 1:2 pro Crystal Palace). Můžete se tak spolehnout na pěknou výhru.

 • Dvojitá šance
  (Double chance)
  Tuto sázkovou možnost hodnotíme jako velice pozitivní. Dostanete, jak již název napovídá, ve vašem jednom sázkovém tipu dvě šance na výhru. V této sázkové příležitosti např. vyhrajete, pokud váš tým vyhraje nebo remizuje. Tato varianta sázek je užitečný, pokud jsou oba týmy vyrovnané a je obtížné favorizovat vítězství jednoho týmu.

 • Sázka bez remízy
  (Draw no bet)
  S tímto typem sázek vám bude vrácena vaše sázka (peníze) v případě remízy. Doporučujeme vám sázet s tímto typem sázky v případě, kdy chcete vsadit na méně výrazného favorita. Tuhle sázkovou variantu rozhodně doporučujeme, protože často získáte lepší kurzy na Draw no bet než na Double Chance.

Jsou speciální sázky dostupné?

Chcete-li vytvořit speciální sázku, můžete vsadit např. na: sázka na mistra, tipy na možný sestup, nebo tipy na nejlepšího střelce Premier ligy. Speciální sázky mají smysl, pokud tým jasně vede tabulku Premier ligy. Na sazeniformat.cz v sázkových tipech nevěnujeme pozornost speciálním sázkam, protože zakládáme naše analýzy na aktuální formě týmů.

Závěr – sázkové tipy na Premier League

Premier League je velmi populární ligou a každý týden si můžete vybrat z velmi atraktivních kurzů. Speciální derby mezi týmy z Londýna a manchesterských klubů jsou velmi zajímavé. Anglická Premier League má každou sezónu nějaké meziměstské souboje. V nich se setkávají obvykle tradiční týmy. Jelikož týmy mají vždy stejnou vysokou úroveň, jde o velmi těsné zápasy. Díky širokému trhu sázek si můžete vybrat ze široké škály dostupných kurzů. Anglická Premier League má na celém světě dobrou pověst a každý týden můžete očekávat na našich webových stránkách naše sázkové tipy. Naše tipy na sázky jsou vždy vzrušující na přečtení. Naši odborníci připisují velký význam seriózní a komplexní analýze proti sobě stojících týmů Premier League.

nach oben