Wett Tipps heute, Úterý den 17.07.2018

Aktuelle Wett Tipps und Experten-Analysen für heute. Wett Tipps für fotbal.

fotbal Wett Tipps mit Analyse

UEFA Liga mistrů

17.07.2018 19:00 (MEZ)
Hapoel Beer Sheva Logo Hapoel Beer Sheva
:
FC Flora Tallinn Logo FC Flora Tallinn
Nad 3,5 gólu

UEFA Liga mistrů

17.07.2018 20:15 (MEZ)
Videoton FC Logo Videoton FC
:
F91 Düdelingen Logo F91 Düdelingen
Tip 1

UEFA Evropská liga

17.07.2018 17:45 (MEZ)
Levski Sofia Logo Levski Sofia
:
FC Vaduz Logo FC Vaduz
Tip 1

UEFA Evropská liga

17.07.2018 18:00 (MEZ)
Honved FC Logo FC Honvéd Budapest
:
Rabotnicki Skopje Logo Rabotnički Skopje
Tip 1

Vergangene Tipps

Schweden Allsvenskan

16.07.2018 19:00 (MEZ)
Elfsborg
:
Hammarby IF Logo Hammarby IF
Nad 2,5 gólu

MLS USA

15.07.2018 20:00 (MEZ)
Atlanta United Logo Atlanta United
:
Seattle Sounders Logo Seattle Sounders
Pod 2,5 gólu

WM2018 Kvalifikace

15.07.2018 17:00 (MEZ)
France Logo Francie
:
Croatia Logo Chorvatsko
2 : 2

ATP Grand Slam Wimbledon

15.07.2018 15:10 (MEZ)
Kevin Anderson
:
Novak Djokovic
0 : 3

Schweden Allsvenskan

15.07.2018 14:00 (MEZ)
IFK Norrköping Logo IFK Norrköping
:
BK Häcken
Tip 1

Schweden Allsvenskan

15.07.2018 14:00 (MEZ)
Kalmar FF Logo Kalmar FF
:
Djurgardens IF Logo Djurgardens IF
Pod 2,5 gólu

Sázkové tipy DNES

V této rubrice najdete naše sázkové tipy Wett Tipps se všemi aktuálními tipy dnešního dne. Naši sázkoví experti provádějí každý den rešerše tipů k fotbalové bundeslize, stejně jako k Lize mistrů UEFA, Evropské lize UEFA a mnoha dalším fotbalovým ligám. Pro každý zápas najdete také seznam bookmakerů s nejlepšími kvótami. Pokuste se proto v rámci vašeho sázení na dnešní den získat maximální výhru. Nejlepší kvóta je k němu automaticky přiřazena. Pomocí našeho jedinečného systému tipování jste nejlépe vyzbrojeni a už se vám nestane, že byste nějaký tip propásli. V rámci rubriky Sázkové tipy dnes naleznete také poslední statistiky mužstev, které se utkají, stejně jako aktuální výsledky. Pokud pro vás budeme mít k dispozici sázky zdarma na dnešní den, naleznete je rovněž na této stránce.

SÁZKOVÉ TIPY zítra

betting tips tomorrow

Zde naleznete všechny Wett Tipps na zítřejší den. Uceleně proanalyzováno a vše přehledně!

K tipům na zítřek

Sázkové tipy DNES - nejlepší sázky dne!

Chcete si vsadit na špičkové fotbalové zápasy nejlepších lig a hledáte ucelené analýzy a přesné prognózy? Pak vám klademe na srdce, abyste se zaměřili na naši novou tipovací rubriku "Wett Tipps Heute" (Sázkové tipy dnes). Dali jsme si za úkol zjednodušit vám sázení a za tím účelem vám dodávat prognózy aktualizované příslušného dne. Na této stránce shromažďujeme všechny aktuální sportovní utkání z nejrůznějších sportovních odvětví i naše dnešní tipy. Tak víte okamžitě na první pohled, na co je možné právě sázet. Přirozeně se o fotbal zajímá spousta sázejících a většina dobrých tipů je všeobecně dobře známa. My se nicméně snažíme připravit pro vás náležitou směsici a analyzujeme také další druhy sportu, jako je tenis a další. Proto neustále sledujte naše stránky, přidáváme ustavičně nové druhy sportu a ligy.

Takto najdete nejlepší Sázkové tipy na dnešek

O něco níže jsme pro vás připravili několik strategií, jak byste mohli odfiltrovat nejlepší tipy dne na fotbalové zápasy. Když se budete řídit našimi doporučeními, naleznete s jistotou každý den několik dobrých sázek, na něž se vyplatí vsadit. Důležité přitom je dbát přesně na detaily. Věnujte tomu čas, neboť jen tak můžete úspěšně sázet.

Surebet – jistá výhra

Surebet je sázka, kterou nelze prohrát. Přitom je rozhodující, abyste většinou umístili 3 sázky Wett Tipps u nejméně dvou, zpravidla ale u tří různých bookmakerů. Jelikož ani u nich není odhad vždy zcela správný, vycházejí z toho kombinace, u nichž dosáhnete výhry, pokud sázku umístíte na tip 1, tip X a tip 2, a to bez ohledu na výsledek zápasu. Pokud naše sázka Wett Tipps na dnešní den obsahuje surebet, pak je to ve srovnání kvót označeno zelenou řádkou.

Zde je příklad sázky surebet se vkladem 100€

Sázková kvóta 1 tip 1: 1.97 – vklad 52,42€ - výhra: 103,27€ Sázková kvóta 2 tip X: 4.45 – vklad 24,88€ - výhra: 110,72€ sázková kvóta 3 tip 2: 4.55 – vklad 22,70€ - výhra: 103,29€
Z toho vychází garantovaná výhra ve výši 3,27€.

Kombinovaná sázka - naše doporučení

U kombinovaných sázek existují různé strategie na fotbalové Wett Tipps. Kupř. taková, kdy kombinujete velmi nízké sázkové kvóty, počet ale držíte vysoko, aby se tak vynásobením kvót dosáhlo slušné výhry. My přesto doporučujeme spíše strategii, kdy je u kombi sázek a právě v případě fotbalu zvolena variace, která nastane velmi pravděpodobně. Vezměme si jako příklad zápas Borussie Dortmund proti FC Augsburg. Tady může činit kvóta na vítězství BVB 1,50, což představuje poměrně jistou sázkou. Jako druhou kombi sázku zvolte nejlépe tip s přijatelnou kvótou, přičemž je ale výsledek veskrze realistický, jako je kupř. střetnutí FC Schalke a Hannoveru 96. Takovéto tipy naleznete mimo jiné v naší sekci Wett Tipps heute (Sázkové tipy dnes), kde by kvóta na vítězství modrobílých mohla ležet na 1,85 a tím být i veskreze pravděpodobná, avšak ne tak obtížná jako u prvního tipu. Kombinace obou fotbalových Wett Tipps pak dává kvótu 2,78 a je tak výrazně aktraktivnější než jednoduchá sázka na FC Schalke.

Fotbal - live sázky dnes

Kdo rád sází na fotbal, když zápas již běží, ten umisťuje takzvané live sázky. To je varianta, která je velmi oblíbená u zkušených sázkařů. Tady potřebujeme nejenom dobrý základ v ohledu na odborné vědomosti, nýbrž také schopnost vyčíhnout ten správný okamžik. Doporučujeme vám přitom vyhledat si ještě před úvodním hvizdem rozhodčího zápas, kde je možné umístit tzv. valuebat. Takové sázky ještě nemůžeme představit v rámci našich tipů na dnešní den, snažíme se však obstarat vám i tyto live sázky. Valuebet je sázka, u níž je sázková kvóta v ohledu na vstupní pravděpodobnost vyhodnocena příliš vysoko. Obtížnost této sázky spočívá v tom, že musíte pravděpodobnost výhry vyhodnotit sami. U takovýchto kvót doporučujeme zapojit všechny statistiky, jež jsou k dispozici, stejně jako aktuální situaci v kádru obou mužstev a všechny informace, které můžete k nadcházejícímu utkání sehnat. Valuebet vzniká pak tehdy, když je pomocí přepočtu vypočítána hodnota vyšší nežli 1.

Takhle to funguje

U valuebet vycházíme z toho, že pravděpodobnost byla špatně vyhodnocena.

Sázková kvóta x Pravděpodobnost / 100 = hodnota

Pokud tento výpočet přinese hodnotu vyšší nežli 1, jedná se o valuebet. Řekněme, že u nějakého populárního zápasu leží kvóta na vítězství tipu 1 u 2,50 a my vyhodnotíme pravděpodobnost toho, že tento tip skutečně vyjde, 55 procenty. Pokud použijeme výše uvedený vzoreček a spočítáme 2,50x55/100=1,375, dostaneme právě naši valuebet.

Tipování ve fotbalu na pozdní góly

U této strategie se zaměřujeme na to, abychom získali dobrou kvótu na sázku, kdy gól padne v posledních minutách zápasu. Pro takovou sázku je nutné vybrat zápas, kdy je na jedné straně jednoznačný outsider, a úroveň obou mužstev je velmi rozdílná. Právě když nastane tento případ, stává se velmi často, že outsider dostane právě v závěru zápasu ještě jeden nebo více gólů. Jako příklad můžeme vybrat utkání Bayernu a FC Freiburgu. Nejlépe se podívejte na fotbalové statistiky a veškeré góly, který outsider dostal. Řekněme, že se blížíme k závěru první poloviny ligy a Bayern a se utkává s Freiburgem. Bayern má skóre 38:2 a Freiburg 11:25. V takovém případě lze sázku na gól, vstřelený v závěru zápasu, rozhodně doporučit a také ji v naší rubrice Wett Tipps dnes také vždy naleznete. Vzpomeňte si jen na poslední mistrovství světa nebo Evropy, kolik gólů padlo v posledních minutách nebo dokonce v nastaveném čase. Takovéto sázky Wett Tipps doprovázejí zpravidla příslušně vysoké kvóty.

Takto sázíte nejlépe na nerozhodný výsledek

Varianta nerozhodně je u sázejících z toho důvodu tak oblíbená, že je přitom kvóta většinou velmi vysoká. Klasickou strategií je důsledně tipovat na remízu, až se trefíte. Přirozeně je zapotřebí mít vždy na paměti příslušné kvóty. Smyslem této varianty je, abyste váš vklad tak dlouho zdvojnásobovali, až se trefíte do nerozhodného výsledku. Řekněme, že začnete sázet s 5€, kupř. na remízu 1. FSV Mainz. Vyberete si přitom také nejlépe takový tým, který podle tabulky dosáhl nejvíce nerozhodných výsledků. Toto je pouze strategie a ne doporučení, jak sázet, neboť je takto možné velmi rychle o svůj vklad přijít.

Zde jeden příklad

Sázka č. 1 na tipX / kvóta 3.50 vklad 5€ Sázka č. 2 na tipX / kvóta 3.25 vklad 10€ Sázka č. 3. na tipX /kvóta 3.55 vklad 20€ Sázka č. 4. na tipX /kvóta 3.50 vklad 40€ = 140€ - vklad (5+10+20) = výhra 105€

Nabídka dne

Dodatečně k našim Wett Tipps dnes vám doporučujeme také bookmakera dne popř. nejlepší denní nabídku. Ta bude představena nahoře na tipovací stránce včetně aktuálních informací o bonusech. Přirozeně vám doporučujeme umístit příslušný tip vždy s nejvyšší kvótou, vždy ale naleznete bookmakera s nejlepším úhrným balíčkem a právě toho doporučujeme jako bookmakera dne. V takové nabídce sázek Wett Tipp na dnešní den je pak v pořádku, jak již také bylo uvedeno, celý program. Počínaje nabídkou sázek přes kvóty až po zákaznický servis. Přesné informace k jednotlivým produktům naleznete v naší sekci bookmakerů, kde vám předkládáme detailní analýzy příslušných zprostředkovatelů sázek.

Chcete sledovat pomocí našich Wett Tipps dnes určitou fotbalovou ligu?

Pak nám pošlete e-mail, nebo nás kontaktujte pomocí kontaktního formuláře. Náš tým vám odpoví během 24 hodin. Pokud jsou naši sázkoví experti rovněž toho mínění, že liga, kterou jste si vybrali, může poskytnout dobré Wett Tipps, provedeme rešerši nových tipů příštího hracího dne a ty pak zveřejníme na serveru Wettformat v rubrice Dnešní prognózy. Důležité je ještě to, abyste měli na zřeteli, že liga, kterou jste si vybrali, je nabízena také bookmakery, a to proto, abychom pro vás mohli rovněž provést srovnání kvót.

Fotbalové ligy

Naši sázkoví experti se snaží nabízet nejrůznější variace fotbalových lig. Budou vám proto vedle špičkových lig nabízeny také ligy nižších tříd nebo zemí, které nejsou tak silně prezentovány v médiích. Právě takové ligy ale mohou být pro fanoušky sázení velmi zajímavé, neboť herní síla mužstev je tu velmi rozdílná, což může vést k velmi zajímavým možnostem sázení. Mimoto u nás najdete také mnoho Expertních tipů dnes, neboť naši experti velmi často upozorní na nějakou zajímavou sázku. Co se týče fotbalu, pokrýváme mezitím 22 různých fotbalových lig, k nimž můžeme dodat Wett Tipps na dnešek. Snažíme se také nabídku našich sázek ustavičně rozšiřovat a neustále připravovat více a více podrobností. Také u jiných druhů sportu usilujeme o to naši nabídku ustavičně prohlubovat. Plánujeme, že v průběhu příštího roku přidáme ještě dva až tři nové druhy sportu, abychom vám tak mohli nabídnout ještě více variací. Těšíme se vždy také na to, že sami budete přicházet s návrhy a informacemi jakéhokoli druhu. Máme zájem o to využívat návrhy fanoušků sázení, kteří naši stránku každý den navštěvují.

Team serveru Wettformat - naši tipaři

Náš tým se skládá z velkého množství odborníků z oboru sportovního sázení. Někteří z nás mají dlouholeté zkušenosti a mohou nabídnout odborné znalosti v nejrůznějších druzích sportovního sázení. V průběhu let jsme si tak vybudovali velmi silné know-how v dané sféře a můžeme vám předložit ty nejlepší fotbalové tipy. Někteří z nás jsou sami aktivními sportovci, kteří se o své zkušenosti a vědomosti rádi podělí s jinými fanoušky sázení. Všichni jsme naprosto nadšenými fanoušky sportovního sázení a to je také rozhodující faktor našeho úspěchu, neboť to, co člověk dělá rád, dělá také dobře. Přesvědčte se ale sami a sledujete naše Wett Tipps a analýzy k aktuálním fotbalovým zápasům, neboť tak se stanete skutečnými profesionály a budete v průběhu času udávat čím dál lepší tipy.

Sázkové tipy na fotbal - nejlepší strategie

Právě u sázení na fotbal je výběr největší. A to z toho důvodu, že už není vůbec snadné udat správný tip. Počínaje hlavními sázkami, jako je tip 1, tip X a tip 2, přes oblíbené sázky over/under nebo detailní sázky a live sázky, k nimž se dostaneme podrobněji o něco dále.