Sázkové tipy na dnes, Úterý 22.10.2019

Aktuální sázkové tipy a odborné analýzy na dnes. Sázkové tipy pro fotbal.

fotbal Sázkové tipy s analýzou

UEFA Liga mistrů

22.10.2019 18:55 (SEČ)
Atletico Madrid Logo Atletico Madrid
:
Leverkusen Logo Bayer 04 Leverkusen
Tip 1

UEFA Liga mistrů

22.10.2019 18:55 (SEČ)
Schachtar Donezk Logo Schachtar Donezk
:
Dynamo Zagreb Logo Dinamo Zagreb
Tip 1

UEFA Liga mistrů

22.10.2019 21:00 (SEČ)
FC Brugge Logo Club Brugge KV
:
Paris Saint Germain Logo Paris Saint Germain
Tip 2

UEFA Liga mistrů

22.10.2019 21:00 (SEČ)
Juventus Turin
:
Lokomotive Moskau Logo FC Lokomotive Moskau
Tip 1 poločas 1

UEFA Liga mistrů

22.10.2019 21:00 (SEČ)
Manchester City Logo Manchester City
:
Atlanta Bergamo Logo Atalanta Bergamo
Nad 2,5 gólu

UEFA Liga mistrů

22.10.2019 21:00 (SEČ)
Tottenham Logo Tottenham Hotspur
:
FK Crvena Zvezda Logo FK Roter Stern Belgrad
Nad 2,5 gólu

UEFA Liga mistrů

22.10.2019 21:00 (SEČ)
Galatasaray Istanbul Logo Galatasaray Istanbul
:
Real Madrid Logo Real Madrid
Pod 3,5 gólu

UEFA Liga mistrů

22.10.2019 21:00 (SEČ)
Olympiakos Piräus
:
Bayern Logo FC Bayern München
oba dva týmy skórujú - ano

Předchozí tipy

Anglická Premier liga

21.10.2019 21:00 (SEČ)
Sheffield United Logo Sheffield United
:
Arsenal Logo FC Arsenal
1 : 0

Itálie Serie A

21.10.2019 20:45 (SEČ)
Brescia Calcio Logo Brescia Calcio
:
Florenz Logo AC Florenz
0 : 0

2. Německá Bundesliga

21.10.2019 20:30 (SEČ)
Arminia Bielefeld Logo Arminia Bielefeld
:
HSV Logo Hamburger SV
1 : 1

Turecko Süper Lig

21.10.2019 19:00 (SEČ)
Torku Konyaspor Logo Torku Konyaspor
:
Yeni Malatyaspor Logo Yeni Malatyaspor
0 : 2

3. Deutsche Liga

21.10.2019 19:00 (SEČ)
SV Meppen Logo SV Meppen
:
FC Viktoria Köln Logo FC Viktoria Köln
1 : 1

NFL

20.10.2019 22:25 (SEČ)
Chicago Bears Logo Chicago Bears
:
New Orleans Saints Logo New Orleans Saints
Tipp 1

Sázkové tipy - dnes

betting tips today

V této rubrice najdete naše sázkové tipy na dnes se všemi aktuálními tipy dnešního dne. Naši odborníci na sázky denně zkoumají tipy na fotbalovou německou Bundesligu, Primera Division (La Ligu), UEFA Ligu mistrů, UEFA Evropskou ligu a mnoho dalších fotbalových lig. Pro každý zápas najdete také seznam bookmakerů s nejlepšími kurzy. Pokuste se proto v rámci vašeho sázení na dnešní den získat maximální výhru. Nejlepší kurzy budou automaticky upraveny. Pomocí našeho jedinečného systému tipování jste nejlépe vyzbrojeni a už se vám nestane, že byste nějaký tip propásli. V rámci rubriky Sázkové tipy - dnes naleznete také nejnovější statistiky mužstev, které se utkají, stejně jako aktuální výsledky. Pokud pro vás budeme mít k dispozici sázky zdarma na dnešní den, naleznete je rovněž na této stránce.

Doporučení

Sázkové tipy na zítra

betting tips tomorrow

Všechny sázkové tipy na zítra. Ucelené, zanalyzovány a pěkně v přehledu!

SAZENIFORMAT - Tipovací soutěže - každý měsíc poukázka

Tippspiele Logo

V našich Tipovacích soutěžích můžete měsíčně vyhrát sázkové poukázky od nejlepších sázkových kanceláří. Účast je zdarma. Stačí mít jednoduše tipovací konto na SAZENIFORMAT, přihlásit se, tipovat a vyhrát!

Všechny sázkové tipy

Wettanbieter Vergleich

Zde najdete všechny aktuální tipy na sázení, které pro vás vytvořil náš redakční tým.

Sázkové tipy na dnes - nejlepší sázky dne!

Chcete si vsadit na špičkové fotbalové zápasy nejlepších lig a hledáte ucelené analýzy a přesné prognózy? Pak vám klademe na srdce, abyste se zaměřili na naši novou tipovací rubriku "Sázkové tipy - dnes". Dali jsme si za úkol zjednodušit vám sázení a za tím účelem vám dodávat aktualizované prognózy příslušného dne. Na této stránce shromažďujeme všechny aktuální sportovní utkání z nejrůznějších sportovních odvětví i naše dnešní tipy. Tak víte okamžitě na první pohled, na co je možné právě sázet. Přirozeně se o fotbal zajímá spousta sázejících a většina dobrých tipů je právě z fotbalu. Snažíme se však nabídnout vám širší škálu a sestavit a zanalyzovat pro vás i jiné druhy sportů jako např. tenis a další. Proto neustále sledujte naše stránky, přidáváme ustavičně nové druhy sportu a ligy.

Nejlepší sázkové tipy na dnes

O něco níže jsme pro vás připravili několik strategií, jak byste mohli odfiltrovat nejlepší tipy dne na fotbalové zápasy. Když se budete řídit našimi doporučeními, naleznete s jistotou každý den několik dobrých sázek, na něž se vyplatí vsadit. Důležité přitom je dbát přesně na detaily. Věnujte tomu čas, neboť jen tak můžete úspěšně sázet.

Surebet = jistá sázka = jistá výhra

Surebet (jistá sázka) je sázka, kterou nelze prohrát. Přitom je rozhodující, abyste většinou umístili 3 sázkové tipy u nejméně dvou, zpravidla ale u tří různých bookmakerů. Jelikož není vždy všechno všemi sázkovými kancelářemi kurzem stejně nakótované, vzniknou různé kombinace. Takže pokud umístíte sázku na Tip 1, Tip X a Tip 2, bez ohledu na to, jak výsledek skončí, dosáhnete vždy zisk. Pokud se nachází v našich sázkových tipech na dnes jistá sázka, tak je označena v porovnání kurzů zelenou linkou.

Zde je příklad sázky surebet se vkladem 100€

Sázka 1 Tip 1: kurz 1,97 – Vklad 52,42€ - Výhra: 103,27 €
Sázka 2 Tip X: kurz 4,45 – Vklad 24,88€ - Výhra: 110,72 €
Sázka 3 Tip 2: kurz 4,55 – Vklad 22,70€ - Výhra: 103,29 €

Výsledkem je zaručen minimální zisk ve výši 3,27 €.

Kombinovaná sázka - naše doporučení

U kombinovaných sázek na fotbal existují různé strategie. Existuje sázková strategie, která kombinuje nízké kurzy, ale jejich multiplikaci lze dosáhnout v celku slušnou výhru. My přesto doporučujeme spíše strategii, kdy je u kombi sázek a právě v případě fotbalu zvolena variace, která nastane velmi pravděpodobně. Vezměme si jako příklad zápas Borussie Dortmund proti FC Augsburg. Tady může činit kurz na vítězství BVB 1,50, což představuje poměrně jistou sázkou. Jako druhou kombi sázku zvolte nejlépe tip s přiateľným kurzem, přičemž je ale výsledek veskrze realistický, jako je př. střetnutí FC Schalke a Hannoveru 96. Takovéto tipy naleznete mimo jiné v naší sekci Sázkové tipy dnes, kde by kurz na vítězství modrobílých mohl být 1,85 a tím být i veskreze pravděpodobná, avšak ne tak obtížná jako u prvního tipu. Kombinace obou fotbalových tipů pak dává kurz 2,78 a je tak výrazně aktraktivnější než jednoduchá sázka na FC Schalke.

Fotbal - live sázky - dnes

Kdo rád sází na fotbal, když zápas již běží, ten umisťuje takzvané live sázky. To je varianta, která je velmi oblíbená u zkušených sázkařů. Tady potřebujeme nejenom dobrý základ v ohledu na odborné vědomosti, nýbrž také schopnost vyčíhnout ten správný okamžik. Doporučujeme vám přitom vyhledat si ještě před úvodním hvizdem rozhodčího zápas, kde je možné umístit tzv. valuebat (výhodnou sázku). Takové sázky ještě nemůžeme představit v rámci našich tipů na dnešní den, snažíme se však obstarat vám i tyto live sázky. Valuebet je sázka, u níž je sázkový kurz v ohledu na vstupní pravděpodobnost vyhodnocena příliš vysoko. Obtížnost této sázky spočívá v tom, že musíte pravděpodobnost výhry vyhodnotit sami. U takovýchto kurzů doporučujeme zapojit všechny statistiky, jež jsou k dispozici, stejně jako aktuální situaci v kádru obou mužstev a všechny informace, které můžete k nadcházejícímu utkání sehnat. Valuebet vzniká pak tehdy, když je pomocí přepočtu vypočítána hodnota vyšší nežli 1.

Takhle to funguje

U valuebet vycházíme z toho, že pravděpodobnost byla špatně vyhodnocena.

Sázkový kurz x Pravděpodobnost / 100 = hodnota

Pokud tento výpočet přinese hodnotu vyšší nežli 1, jedná se o valuebet. Řekněme, že u nějakého populárního zápasu leží kurz na vítězství Tipu 1 2,50 a my vyhodnotíme pravděpodobnost toho, že tento tip skutečně vyjde na 55 %. Pokud použijeme výše uvedený vzoreček a spočítáme 2,50x55/100=1,375, dostaneme právě naši valuebet.

Tipování ve fotbalu na pozdní góly

U této strategie se zaměřujeme na to, abychom získali dobrý kurz na sázku, kdy gól padne v posledních minutách zápasu. Pro takovou sázku je nutné vybrat zápas, kdy je na jedné straně jednoznačný outsider, a úroveň obou mužstev je velmi rozdílná. Právě když nastane tento případ, stává se velmi často, že outsider dostane právě v závěru zápasu ještě jeden nebo více gólů. Jako příklad můžeme vybrat utkání Bayernu a FC Freiburgu. Nejlépe se podívejte na fotbalové statistiky a veškeré góly, který outsider dostal. Řekněme, že se blížíme k závěru první poloviny ligy a Bayern a se utkává s Freiburgem. Bayern má skóre 38:2 a Freiburg 11:25. V takovém případě lze sázku na gól, vstřelený v závěru zápasu, rozhodně doporučit a také ji v naší rubrice Sázkové tipy - dnes také naleznete. Vzpomeňte si jen na poslední Mistrovství světa nebo Evropy, kolik gólů padlo v posledních minutách nebo dokonce v nastaveném čase. Takovéto sázkové tipy doprovázejí zpravidla příslušně vysoké kurzy.

Takto vsadíte nejlépe na nerozhodný výsledek

Varianta nerozhodný stav - remízu, je u sázejících z toho důvodu tak oblíbená, že je přitom kurz většinou velmi vysoký. Klasickou strategií je důsledně tipovat na remízu, až se trefíte. Přirozeně je zapotřebí mít vždy na paměti příslušné kurzy. Smyslem této varianty je, abyste váš vklad tak dlouho zdvojnásobovali, až se trefíte do nerozhodného výsledku. Řekněme, že začnete sázet s 5 €, př. na remízu 1. FSV Mainz 05. Vyberete si přitom také nejlépe takový tým, který podle tabulky dosáhl nejvíce nerozhodných výsledků. Toto je pouze strategie a ne doporučení, jak sázet, neboť je takto možné velmi rychle o svůj vklad přijít.

Zde jeden příklad

Sázka č. 1 na Tip X / kurz 3.50 vklad 5 €
Sázka č. 2 na Tip X / kurz 3.25 vklad 10 €
Sázka č. 3 na Tip X / kurz 3.55 vklad 20 €
Sázka č. 4 na Tip X / kurz 3.50 vklad 40 € = 140 € - vklad (5+10+20) = 105 € výhra

Nabídka dne

Dodatečně k našim stávkovým tipom - dnes vám doporučujeme také sázkovú kancelář dne popř. nejlepší nabídku dne. Ta bude představena nahoře na tipovací stránce včetně aktuálních informací o bonusech. Přirozeně vám doporučujeme umístit příslušný tip vždy s nejvyšším kurzem. Vždy u nas naleznete bookmakera s nejlepším úhrným balíčkem a právě toho doporučujeme jako sázkovú kancelář dne. V takové nabídce sázkových tipů na dnešní den je pak v pořádku, jak již také bylo uvedeno, celý program. Počínaje nabídkou sázek přes kurzy až po zákaznický servis. Přesné informace k jednotlivým produktům naleznete v naší sekci sázkových kanceláří, kde vám předkládáme detailní analýzy příslušných sázkových společností.

Chcete vidět v stávkových tipech - dnes konkrétní fotbalovou ligu?

Pak nám pošlete e-mail, nebo nás kontaktujte pomocí kontaktního formuláře. Náš tým vám odpoví během 24 hodin. Pokud jsou naši sázkoví experti rovněž toho mínění, že liga, kterou jste si vybrali, může poskytnout dobré tipy na sázení, provedeme rešerši nových tipů příštího hracího dne a ty pak zveřejníme na serveru SAZENIFORMMAT v rubrice Sázkové tipy - dnes. Důležité je, aby vámi požadovaná liga byla nabídnuta i sázkovými kancelářemi a abychom tak mohli porovnat odpovídající kurzy.

Fotbalové ligy

Naši sázkoví experti se snaží nabízet nejrůznější variace fotbalových lig. Budou vám proto vedle špičkových lig nabízeny také ligy nižších tříd nebo zemí, které nejsou tak silně prezentovány v médiích. Právě takové ligy ale mohou být pro fanoušky sázení velmi zajímavé, neboť herní síla mužstev je tu velmi rozdílná, což může vést k velmi zajímavým možnostem sázení. Mimoto u nás najdete také mnoho Tipů na dnes od odborníků, neboť naši experti velmi často upozorní na nějakou zajímavou sázku. Co se týče fotbalu, pokrýváme mezitím 22 různých fotbalových lig, k nimž můžeme dodat sázkové tipy - dnes. Snažíme se také nabídku našich sázek ustavičně rozšiřovat a neustále připravovat více a více podrobností. Také u jiných druhů sportu usilujeme o to naši nabídku ustavičně prohlubovat. Plánujeme, že v průběhu příštího roku přidáme ještě dva až tři nové druhy sportu, abychom vám tak mohli nabídnout ještě více variací. Těšíme se vždy také na to, že sami budete přicházet s návrhy a informacemi jakéhokoli druhu. Máme zájem o to využívat návrhy fanoušků sázení, kteří naši stránku každý den navštěvují.

Tým SAZENIFORMAT-u - naši tipaři

Náš tým se skládá z velkého množství odborníků z oboru sportovního sázení. Někteří z nás mají dlouholeté zkušenosti a mohou nabídnout odborné znalosti v nejrůznějších druzích sportovního sázení. V průběhu let jsme si tak vybudovali velmi silné know-how v dané sféře a můžeme vám předložit ty nejlepší fotbalové tipy. Někteří z nás jsou sami aktivními sportovci, kteří se o své zkušenosti a vědomosti rádi podělí s jinými fanoušky sázení. Všichni jsme naprosto nadšenými fanoušky sportovního sázení a to je také rozhodující faktor našeho úspěchu, neboť to, co člověk dělá rád, dělá také dobře. Přesvědčte se ale sami a sledujete naše tipy a analýzy k aktuálním fotbalovým zápasům, neboť tak se stanete skutečnými profesionály a budete v průběhu času udávat čím dál lepší tipy.

Sázkové tipy na fotbal - nejlepší strategie

Právě u sázení na fotbal je výběr největší. A to z toho důvodu, že už není vůbec snadné udat správný tip. Počínaje hlavními sázkami, jako je tip 1, tip X a tip 2, přes oblíbené sázky over/under nebo detailní sázky a live sázky, k nimž se dostaneme podrobněji o něco dále.