cs

SynotTip Recenze – Naše zkušenosti se sázkovou kanceláří SynotTip a její hodnocení

Doba čtení: 6 Min

100 % do výše 10 000 Kč

Bonus 100 % na váš první vklad do výše 10 000 Kč + 500 Kč sázka bez rizika

Sázková kancelář SynotTip je na českém trhu dlouhá léta. Od roku 2009 začala působit i jako online sázková kancelář. SynotTip je držitelem licence udělené Ministerstvem financí ČR a patří tak mezi legální sázkové společnosti v České republice. Zaměřuje se převážně na kurzové sázky, ale kromě sportovních událostí na stránce najdeme i sázky na události společenské. Webová stránka SynotTip je celá v češtině, stejně jako zákaznický servis. Pro nově registrovaných zákazníků nabízí SynotTip vstupní bonus 100 % do výše 10 000 Kč, přičemž navíc můžete využít i bezrizikovou sázku v hodnotě 500 Kč. Jako nový uživatel tak můžete využít obě bonusové nabídky najednou. V této recenzi jsme pro vás otestovali sázkovou kancelář SynotTip. Bližší jsme se podívali na kurzovou nabídku této sázkové společnosti. Zaměřili jsme se i na live sázky, aplikaci, a snadnost použití web stránky. Také se můžete dočíst jaké platební metody k provedení vkladů a výběrů jsou v SynotTip dostupné. Stručně zhodnotíme i bonusovou nabídku, či zákaznický servis. Věříme, že naše recenze je pro vaše sázení přínosem a pomůže vám zefektivnit vaší sázky.

Číst víc

Obsah této stránky

 • Registrace
 • Kurzové sázky
 • Live sázky
 • Bonus
 • Uživatelská optimálnost
 • Aplikace
 • Možnosti platby
 • Zákaznický servis
 • Serióznost
 • Záveř

Naše recenze a naše zkušenosti s
SynotTip,
82 / 100 Procenta

Informace o bonusu SynotTip

Informace o bonusu SynotTip"
Detaily bonusu
100 % do výše 10 000 Kč
Vstupní bonus
Na první vklad
Všechny detaily
 • Sázkový bonus: 100 %
 • Maximální výše bonusu: 10 000 Kč
 • Protočení (obrat): 6x vklad
 • Minimální kurz: min. 3 sázkové příležitosti, každá příležitost min. kurz 1.25
 • Časové omezení: 90 dní na splnění podmínek, 10 dní na provedení prvního vkladu od registrace
 • Sázkové omezení: nezapočítávají se cashout sázky, sázky za body, volné sázky a sázky s kurzem 1 po vyhodnocení
 • Geografická omezení: platné v České republice
Zobrazit bonus
Kritérium Hodnocení
Nabídka sázek 17 / 20
Sázkové kurzy 18 / 20
Live sázky 6 / 10
Bonus 9 / 10
Snadnost použití 8 / 10
Možnosti plateb 6 / 10
Zákaznický servis 8 / 10
Serióznost 10 / 10

REGISTRACE – jak se rychle a snadno zaregistrovat na stránkách SynotTip?

Registrace v společnosti SynotTip není vůbec složitá. Stačí, abyste jednoduše klikli na námi přiložený link a přesměrujeme vás na webovou stránku sázkové kanceláře. V rámci registračního formuláře musíte vyplnit několik důležitých dat: jméno, příjmení, přihlašovací jméno, heslo, e-mail, telefonní číslo, datum narození. Následně musí společnost ověřit vaše telefonní číslo pomocí SMS. Aktivační kód, který vám bude zaslán na mobil, zadáte na stránce SynotTip, a dále pokračujete v registraci. Pak vám bude zaslán aktivační email a kliknutím na něj potvrdíte vaši e-mailovou adresu. Vaše konto je vytvořeno, avšak je jenom dočasní. Do 30 dnů musíte ověřit vaši totožnost.

 • 1. Klikněte na náš link.
 • 2. Zaregistrujete se na stránce SynotTip.
 • 3. Vyplňte následující údaje: jméno, příjmení, přihlašovací jméno, heslo, e-mailová adresa, telefonní číslo, datum narození
 • 4. Ověřte vaše telefonní číslo. Zadejte kód ze SMS.
 • 5. Do 30 dnů ověřte vaši totožnost.
Registrace SynotTip CZ Registrace v SynotTip

KURZOVÉ SÁZKY – výběr kurzů na známé i méně známé sporty

Sázková kancelář SynotTip patří mezi jedny z nej na českém sázkovém trhu. Kurzy jsou zobrazovány formou evropských kurzů, na co jsme v Česku zvyklí. Se SynotTip můžete uzavírat jednoduché sázky (sólo sázky), akumulované sázky (AKU sázky), systémové sázky či skupinové sázky (maxikombi). Na tiket můžete umístit maximálně 50 událostí. Výška minimální sázky je 10 Kč, což je poměrně nízká částka. Vsadit můžete na různé sporty. Nesmí chybět klasika jako fotbal, hokej, tenis, basketbal, házená, či volejbal. Z méně známých sportů si můžete vybrat z nabídky: baseball, bandy, florbal, kriket, rugby, snooker, či vodní pólo, motosporty. Výběr sportů však není až tak rozsáhlý jako u jiných sázkových kancelářích. SynotTip má v nabídce i společenské sázky, zmíníme např. sázky na parlamentní volby, prezidentské volby, či dokonce volby Miss apod. Na stránce najdeme standardní 1X2 sázky, ale také sázku bez remízy. V kurzové nabídce většinou absentuje nabídka asijských hendikepovém sázek. Specifikem SynotTip je tzv. duel, ve kterém hráč tipuje výsledky fiktivních zápasů, přičemž se porovnává počet gólů ze skutečných zápasů. V SynotTip je dostupná i funkce cash out, tedy vyplacení tiketu. Cash out je k dispozici při předzápasových ale i live sázkách, jako v desktopové verzi, tak i v mobilu. Sázkaři mohou využít i maxikombi, tzv. rozpisové sázky. Při tomto tipu sázek můžete vsadit už s 0,1 Kč. V této testované kategorii odpočítáváme body zejména za často chybějící asijský handicap. Udělujeme 17/20 bodů.

Kurzy SynotTip CZ Kurzová nabídka pro fotbal na SynotTip

LIVE SÁZKY – moderní sekce Live sázek, chybí live stream

Live sázky jsou na webu SynotTip dostupné. Sekce live sázek je přehledná a je řešena moderně, dynamicky a strukturovaně. V době koncipování recenze a testování live sázení SynotTip však chybí live stream, jakož i live stream v mobilu, což je velkým mínusem. Live stream je dostupný pouze pro e-sporty. Také chybí funkce rýchlosázky, tzv. sázky na jedno kliknutí. Dostupný však je MultiView při live sázkách, který je vhodně řešen. Zobrazených můžete mít několik událostí vedle sebe, nejvýše však 3. V rámci live sázek můžete tipovat na fotbal, hokej, tenis, basketbal, volejbal, snooker, či různé e-sporty. V této kategorii odpočítáváme značný počet bodů za absenci živých přenosů a funkce rýchlosázky. Pozitivně hodnotíme přehledný MultiView a moderně řešenou sekci live sázek. Udělujeme v této kategorii 6/10 bodů.

Live sázky SynotTip CZ Přehledná sekce live sázek

SÁZKOVÝ BONUS – vstupní bonus do výše 10 000 Kč a sázka bez rizika

SynotTip nabízí pro nově registrovaných hráčů uvítací vstupní bonus. Jde o 100 % na váš první vklad až do výše 10 000 Kč. Když chcete přeměnit bonus na peníze musíte splnit několik bonusových podmínek. Sázky, které splňují bonusové podmínky musí mít minimálně 3 sázkové příležitosti, přičemž každá musí mít min. kurz 1.25. Minimální kurzy jsou standardní. Pro uvolnění bonusu musíte jeho výšku protočit 6x. Přetáčíte jen částku bonusu. Ve srovnání s konkurencí je podmínka protočení značně benevolentnější. Na splnění podmínek máte 90 dní, což je dostatek času. Musíte si jen dávat pozor na to, že cash out sázky, jak ani rozpisové sázky se vám do podmínek protočení nebudou započítávat. Jinak můžete sázet na všechny předzápasové i live sázky. SynotTip nabízí ještě i sázku bez rizika za 500 Kč. Výhodou ve srovnání s konkurencí je, že si nemusíte vybrat pouze z jedné bonusové nabídky, ale může se ucházet o obě. Více o podmínkách bonusů od SynotTip se dozvíte na stránce SynotTip vstupní bonus 100 % až do výše 10 000 Kč. Tento bonus hodnotíme pozitivně a v této kategorii udělujeme 9/10 bodů.

Vstupní bonus od SynotTipu

JEDNODUCHOST POUŽITÍ (uživatelská optimálnost) - rychlá orientace, přehledná stránka

Webová stránka sázkové kanceláře SynotTip je laděna v tmavých barevných odstínech – tmavě šedé v kontrastu s oranžovou. Navigační panel je řešen standardně a obsahuje záložky jako: Kurzové sázky, Live, Poker, Casino, Casina a herny, Promoakce, Benefit klub. Pod hlavním navigačním panelem se v záložce Kurzové sázky nachází podpanel obsahující záložky: Herní plán, Nápověda, Výsledky, Statistiky. Na levé straně v sekci kurzových sázek naleznete nabídku sportů. Prioritně se zobrazuje první: fotbal, hokej, tenis, basketbal, házená, volejbal. Následně jsou sporty seřazeny v abecedním pořadí A-Z. Sázkový tiket se nachází vpravo nahoře. Jednoduchým kliknutím na kurz přidáte zápas na váš tiket. Co je velmi praktické a jsme na to zvyklí ze zahraničních sázkových kanceláří je ikonka chatu umístěna v pravém dolním rohu. Získáte tak rychlý přístup ke kontaktu se zákaznickým servisem SynotTip. V rámci uživatelské optimalizace pozitivně hodnotíme pro uživatele jednouchou a rychlou orientaci v sekci live sázek. V této hodnocené kategorii udělujeme v recenzi SynotTip 8/10 bodů.

Přehlednost webové stránky SynotTip CZ Webová stránka sázkové kanceláře SynotTip. Hlavní navigační panel, výběr sportů a váš tiket.

APLIKACE A MOBILNÍ VERZE – dostupná mobilní verze, ale i aplikace pro Android a iOS

SynotTip poskytuje uživatelům mobilních telefonů s operačním systémem Android a iOS aplikaci ke stažení zdarma. Aplikace přináší kompletní sázkovou nabídku jako v případě desktopové verze. Díky aplikaci však lze sázet živě odevšad. Pro instalaci aplikace je nutné mít ve vašem mobilním zařízení povolenou instalaci aplikaci z neznámých zdrojů. Aplikace je přehledná a jednoduše řešená. V případě, že nevlastníte mobilní zařízení s Androidem nebo iOS (iPhone), k dispozici je i mobilní verze webové stránky: m.synottip.cz. Má však jeden velký háček. Přes rychlý přístup nelze zobrazit odvozené sázky pro již konkrétní události. Aplikaci a mobilní verzi SynotTip přesto hodnotíme pozitivně a udělujeme v této kategorii 8/10.

MOŽNOSTI PLATBY (vkladu a výběru) – k dispozici pouze e-platby, platby kartou a bankovní převody

SynotTip není v případě možností vkladu transparentní jako jeho konkurence. Informace o dostupných platebních metodách se můžete dozvědět až po vytvoření registrace, což vnímáme jako poněkud netransparentní. Peníze můžete vložit na váš sázkový účet prostřednictvím e-plateb: Platba 24 (Česká spořitelna), Era (Poštovní spořitelna), GE Money Bank, UniCredit Bank, Raiffeisenbank (ePlatby pro eKonto), Československá obchodní banka (ČSOB), Fio banka, Komerční banka (MojePlatba), Sberbank. Na okamžité připsání finančních prostředků na sázkový účet můžete kromě e-plateb využít i platební karty: VISA, MasterCard, Maestro. Zvolit si na vklady můžete i klasický bankovní převod. Ten však není okamžitý, ale musíte počítat s 1–2 pracovními dny na připsání platby. Minimální vklad je při všech druzích vkladů 100 Kč. Podobně jako konkurenční sázkové kanceláře, tak i SynotTip operuje s pobočkami, a poskytuje možnost vkladu a výběru prostředků na pobočce. Minimální vklad na pobočce je 1 Kč. Výběr vašich finančních prostředků je značně limitován. Kromě zmíněného okamžitého výběru na pobočce si peníze můžete vybrat pouze prostřednictvím bankovního převodu. Ten je však zdlouhavý – trvá 1–3 pracovních dnů. Převod je proveden na bankovní účet, který jste uvedli při registraci. Pokud jste vlastníkem Benefit karty, peníze si můžete vybrat i prostřednictvím terminálů. V této hodnocené kategorii nám chybí možnost platby prostřednictvím elektronických peněženek, jako je Skrill či Neteller. Stejně chybí paysafecard, zda ve světě oblíbený PayPal. Právě proto musíme stáhnout v této kategorii body. Udělujeme 6/10 bodů.

ZÁKAZNICKÝ SERVIS A PODPORA – kontakt telefonního čísla, e-mailu a live chatu

Společnost SynotTip mohou zákazníci kontaktovat několika způsoby. K dispozici je e-mailový kontakt, telefonní číslo a live chat. Vaše dotazy můžete posílat na adresu: synottip@synottip.cz. Operátoři SynotTip jsou vám na telefonním čísle: 800 888 100 k dispozici od 8:00 do 24:00. K dispozici není kontaktní formulář, ale ten je v případě zveřejnění e-mailové adresy prakticky lze říci zbytečný. SynotTip má zaveden i live chat. Přístup k live chatu je jednoduchý. Ikonka je umístěna na viditelném místě. K využití live chatu nemusíte být zaregistrován. Zákaznický servis je v češtině. V této kategorii tedy udělujeme 8/10 bodů.

SERIÓZNOST – SynotTip je legální sázkovou kanceláří v České republice

V případě sázkové kanceláře SynotTip se nemáte čeho bát. SynotTip je součástí mezinárodního holdingu SYNOT, který je na trhu od roku 1991. Společnost jako taková je však online od roku 2009. SynotTip je držitelem české sázkové licence udělené Ministerstvem financí České republiky, takže jde o legální sázkovou společnost na českém trhu. Tuto sázkovou kancelář doporučujeme a její serióznost hodnotíme 10/10.

SHRNUTÍ – SynotTip na českém trhu patří mezi nej sázkové kanceláře

Sázková kancelář SynotTip patří mezi ty nejlepší na českém sázkovém trhu. Společnost je známá, avšak převážně díky kasinu. V kurzovém sázení nabízí pro nové zákazníky zajímavý vstupní bonus. Jde o 100 % bonus až do výše 10 000 Kč. SynotTip je jedna z mála společností, ve které se můžete ucházet o 2 bonusy najednou. K dispozici máte i sázku bez rizika v hodnotě 500 Kč. Výhodou bonusu od SynotTip je, že vstupní bonus není nutné prosázet až tolikrát jako u konkurence. Chybí bonus bez nutnosti vkladu, ovšem sázka bez rizika se snaží jako tak zacelit mezery v tomto směru. V SynotTip si můžete vsadit na známé i méně známé sporty. Sázková kancelář také zavedla funkci cash out, což je velkým plusem. Chybějí však ve světě sázení oblíbené asijské handicapové sázky. Také se setkáváme s vyšší marží. SynotTip disponuje přehlednou aplikací a mobilní verzí. Sekce live sázek je velmi dobře řešena, avšak velkým mínusem je chybějící live stream. Vklady a výběry v sázkové společnosti jsou sice bez poplatku, avšak chybí známé platební metody jako elektronické peněženky, PayPal, či paysafecard. Dostupné platební metody jsou však bez problémů a bez dlouhé čekací doby. Také nám v SynotTip chybí funkce rýchlosázky, se kterou jsme se setkali u konkurence. Pozitivně hodnotíme live chat, a umístění ikonky live chatu na viditelném místě, čímž je live chat rychle a snadno dostupný. Tato sázková kancelář určitě má co zlepšovat, avšak i přes malým nedostatkem ji hodnotíme pozitivně a doporučujeme ji pro uzavírání vašich sportovních sázek.

Výhody a nevýhody SynotTip CZ
Nastavení souborů cookies
x
Co jsou to cookies?
Cookies jsou malé textové soubory uložené v prohlížeči počítače obsahující informaci. Na základě těchto informací naše webová stránka zaznamenává, že jste ji již dříve navštívili. Používáme je na přípravu informací. Vaše osobní údaje nejsou uloženy. Další informace: Zásady používání souborů cookies |Impresum |Zásady ochrany osobních údajů |
Ich möchte keine Cookies
Required cookies
Soubory cookies kontrolují funkce, bez kterých nemůžete plně využívat naši webovou stránku. Cookies používáme pouze my (vlastní cookies). V důsledku toho, tyto informace používá a zpracovává pouze naše webová stránka. Například, když se zaregistrujete, nemusíte se pokaždé přihlašovat.
Performance cookies
Naše soubory performance cookies shromažďují informace o tom, jak se naše webová stránka používa. Tyto soubory cookies nám pomáhají například určit, zda a které podstránky naší webové stránky jsou navštěvovány a o jaký obsah mají uživatelé zájem. V první řadě zaznamenáváme počet návštěv a jejich trvání.
Marketingové cookies
Reklamní cookies pocházejí od reklamních společností (třetí strany) a používají se na shromažďování informací o webových stránkách navštívených uživatelem s cílem vytvořit cílenou reklamu pro návštěvníka. V této souvislosti nezpracováváme žádné osobní údaje bez vašeho souhlasu v souladu s článkem 6, odst. 1, písm. a) GDPR.
Souhlasím s použitím cookies