MalinaSports Recenze – Naše zkušenosti

Doba čtení: 7 Min

100 % do výše 150 €

100 % bonus na první vklad od MalinaSports do výše 150 €

V naší recenzi MalinaSports uvádíme naši osobní zkušenost, kterou jsme získali s uvedenou sázkovou kanceláří. MalinaSports patří do skupiny Tranello a na sázkovém trhu je od roku 2016. Tato sázková kancelář z Kypru patří mezi jedny z nejmladších konkurentů na trhu, a ještě není dobře známá v České republice. Tento fakt chceme změnit pomocí naší recenze MalinaSports, v níž přistupujeme na základě předem připravených kategorií, jako jsou sázkové služby, kurzy či např. live sázky, které se staly v poslední době důležitou položkou na trhu sázek. Také jsme pečlivě zkoumali spolehlivost této sázkové kanceláře a můžeme říci, že mladý bookmaker s licencí z karibského ostrova Curacao nevykazuje v tomto aspektu žádnou slabost. Kromě toho zkoumáme i sázkový bonus pro nové zákazníky, protože reklamní kampaně pro nové zákazníky jsou zvláště důležité pro sázkové kanceláře, a s dostatkem informací může z toho zákazník vytěžit maximum. Další informace o této společnosti uvádíme v následujících odstavcích naší recenze MalinaSports.

Obsah této stránky

 • Nabídka sázek
 • Kurzy
 • Live sázky
 • Bonus
 • Jednoduchost použití
 • Možnosti platby
 • Zákaznícky servis
 • Serióznost
 • Shrnutí

Naše recenze a naše zkušenosti s
Malinasports,
77 / 100 Procenta

Informace o bonusu Malinasports

Informace o bonusu Malinasports"
Detaily bonusu
100 % do výše 150 €
na první vklad
Všechny detaily
 • Sázkový bonus: 100 %
 • Maximální výše bonusu: 150 €
 • Minimální vklad: 20 €
 • Protočení (obrat): 8x hodnota vkladu + bonus
 • Minimální kurz: 2.00 (1.50 multi sázky)
 • Časové omezení: 30 dní
 • Geografické omezení: neomezené
Zobrazit bonus
Kritérium Hodnocení
Nabídka sázek 17 / 20
Sázkové kurzy 16 / 20
Live sázky 7 / 10
Bonus 7 / 10
Snadnost použití 7 / 10
Možnosti plateb 7 / 10
Zákaznický servis 6 / 10
Serióznost 10 / 10

SÁZKOVÉ PRODUKTY – Nabídka sázek – Nováček MalinaSports předvádí v testu dobrý výkon

V této kategorii hodnocení našich sázkových kanceláří zkoumáme hloubku nabídky, nabízené množství sportů a ligy, a analyzujeme počet sázkových trhů. V době našeho výzkumu jsme našli 27 různých kategorií, respektive sportů na MalinaSports, což je pozoruhodné číslo v případě takové mladé sázkové kanceláře. Popři oblíbených sportech, jako jsou fotbal, lední hokej, tenis, basketbal a americký fotbal, můžete vsadit na MalinaSports i na exotické sporty jako vodní pólo, Pesäpallo (finská basebalová verze) nebo futsal. MalinaSports také nabízí velký výběr virtuálních sportů. Není však překvapením, že většina sázkových možností je nabízena pro krále – fotbal. Můžete si vybrat mezi prestižními top ligami, jako je německá Bundesliga, Premier League, La Liga nebo Liga mistrů, ale i méně známé ligy menších asociací jako Peru, Senegal nebo Thajsko. V tomto bodě bychom chtěli zmínit, že je také možné vsadit na amatérské sporty, jako je Oberliga v Německu. Hloubka sázkové nabídky je pro mladou sázkovou kancelář, jakou je v tomto případě MalinaSports, skutečně pozoruhodná: pro vybrané zápasy mezinárodního fotbalu na nejvyšší úrovni jsme našli asi 680 sázkových možností. Pro zápasy nižších lig, jako je například série Norska Elite, stále existuje početné množství, a to více než 400 sázkových trhů. V našem testu jsme museli odečíst body, protože jsme nenašli žádnou nabídku sázek na E-sporty. Tento sport, který je praktikován pouze několikátými, se stal v posledních letech důležitějším a oblíbenějším a není proto překvapením, že většina sázkových kanceláří ihned reagovala rozšířením příslušné nabídky. Je škoda zejména pro mladého bookmakera jako je MalinaSports, že této oblasti ještě nevěnovala náležitou pozornost. Tento nedostatek však nemůže zcela ovlivnit naše pozitivní zkušenosti, které jsme měli s MalinaSports. Testovaná sázková kancelář získává 17/20 bodů a dosahuje dobrý výsledek – v horní třetině našeho testu v této kategorii.

SÁZKOVÉ KURZY – Naše zkušenosti s MalinaSports poukazují na slušné kurzy

Pro mladou sázkovou společnost jako je MalinaSports je těžké hned od začátku nabídnout dobré kurzy, protože konkurence lídrů na trhu je příliš velká. Proto je úžasné, že MalinaSports nabízí kurzovou hladinu, která je schopna konkurovat, a je nad tržním průměrem. S renomovanými událostmi můžete očekávat kurzové hladiny ve výši přibližně 95 %, což není absolutně nejvyšší hodnotou, ale jde o úctyhodné číslo pro novou sázkovou společnost jako je MalinaSports. V takovém případě není důvod na odpočet bodů v našem testu. Avšak v méně známých ligách, jako je například série Norska Elite, výplatní sazba (kurzová hladina) klesne na 92-93 %, avšak to už stojí MalinaSports odpočet bodů v našem testu. S jinými sporty jako je fotbal musíte počítat i s poklesem kurzů. Kurzy, které nabízí MalinaSports nestačí na absolutně nejvyšší hodnocení, ale mladá sázková kancelář trochu vyčnívá z davu ve srovnání s ostatními nováčkami v sázkovém byznysu. Za ambiciózní, ale ne zcela přesvědčivou nabídku kurzů udělujeme 16/20 bodů.

Kurzy na MalinaSports v testu určitě drží krok!

LIVE SÁZKY – Náš test MalinaSports odhaluje ambiciózní program s malými nedostatky

Možnosti sázek na aktuální probíhající akce v reálném čase zaznamenali v posledních letech na sázkovém trhu úplný rozmach. Z tohoto důvodu dáváme této kategorii náležitou pozornost v našem testu. Naše zkušenosti se sekcí živých live sázek MalinaSports jsou převážně pozitivní: sporty nabízené na sázení živě poskytují vše, co si přejete – od populárního fotbalu a tenisu po basketbal, futsal, kriket, squash či plážový volejbal. Vzhledem k sázkovým trhem sázková kancelář MalinaSports, která byl založena v roce 2016, skóruje s pozoruhodnou nabídkou, kterou nelze v případě nováčka na trhu považovat za samozřejmost. Není mnoho co kritizovat co se týče hloubky a šířky nabídky. Trvá určitý čas, než si zvyknete na uspořádání sekce live sázek živě. Výběr barev je slabě kontrastní a nepřispívá k srozumitelnosti a jasnosti. I přesto je však stránka v podstatě navržena intuitivně. V naší recenzi MalinaSports za tento fakt odpočítáváme body. Pro určité události nabízí stránka živé animace, které by měli poskytnout pocit participace v reálném čase spolu se statistickými informacemi, které jsou prezentovány v tomto kontextu. Přímé přenosy (live stream) nejsou na základě našich zkušeností nabízené na MalinaSports. Změny kurzů jsou zobrazeny červenými a zelenými šipkami směřujícími směrem dolů nebo nahoru. Jako speciální funkci chceme poukázat na funkci "MultiView", která se nachází vedle kategorií "event (událost)" a "overview (přehled)". Pomocí této funkce můžete vybrat několik událostí, o které se zajímáte, a zobrazí se tak jen to, o co máte zájem. Celkově v sekci live sázek živě je tu ještě prostor pro zlepšení, ale konec konců v této kategorii našeho testu MalinaSports není toho až tak mnoho na kritiku: 7/10 bodů.

SÁZKOVÝ BONUS – Vzrušující uvítací nabídka s vysokou maximální částkou

Zejména pro nové ještě ne známě sázkové kanceláře, jako je například MalinaSports, jsou bonusy pro nové zákazníky dobrým způsobem, jak na sebe upozornit. Uvítací nabídka společnosti MalinaSports pro nové zákazníky obsahuje bonus 100 % na první vklad až do výše 150 €. Jde o jednu z nejvyšších bonusových částek na trhu. Chcete-li získat nárok na bonus od MalinaSports, nesmíte mít ještě dosud vytvořený účet v této sázkové kanceláři. Nejprve si vytvoříte nový sázkový účet na MalinaSports Po registraci otevřete sekci "bonusová platba" na stránce "profil" a požádáte o bonusovou nabídku. Další možností požádání o bonusovou nabídku na MalinaSports je prostřednictvím živého rozhovoru – live chat-u. Po dokončení registrace a žádosti o bonus od MalinaSports musíte udělat minimální vklad ve výši 20 €. Uvítací bonusová nabídka je poskytnuta zákazníkům až do výše 300 €. Jde o 100 % bonus, proto je částka vašeho prvního vkladu příslušně zdvojnásobena. Po obdržení bonusové částky musíte splnit určité sázkové podmínky související s bonusem od MalinaSports. Předtím než splníte tyto podmínky, bonus nebo zisky, které jste vyhráli, vám nebudou vyplaceny ve skutečných penězích. Podle našich zkušeností musí být částka vkladu a bonusové částky protočena 8x na kvalifikovaných sázkách na web stránce sázkové kanceláře. Při jednoduchých sázkách jsou minimální kurzy 2.00, přičemž maximální sázka je 50 €. Pro kombinované (akumulační) sázky jsou minimální kurzy 1.50. Za takovéto vysoké minimální protočení a vysoké minimální kurzy jsou v testu MalinaSports odečteny body. Máte 30 dní na splnění bonusových podmínek. Toto časové omezení je poměrně běžné, a proto je v našem testu MalinaSports hodnoceno neutrálně. Celkově MalinaSports na první pohled přináší vysokou maximální částku bonusu 150 €, ale když se podíváte blíže, odhalí se některé složité sázkové podmínky. Společnost MalinaSports získává 7/10 bodů v této kategorii naší recenze.

Informace o bonusu Malinasports

Informace o bonusu Malinasports"
Detaily bonusu
100 % do výše 150 €
na první vklad
Všechny detaily
 • Sázkový bonus: 100 %
 • Maximální výše bonusu: 150 €
 • Minimální vklad: 20 €
 • Protočení (obrat): 8x hodnota vkladu + bonus
 • Minimální kurz: 2.00 (1.50 multi sázky)
 • Časové omezení: 30 dní
 • Geografické omezení: neomezené
Zobrazit bonus

JEDNODUCHOST POUŽITÍ (uživatelská optimálnost) – V rámci testu jsme narazili na moderní webovou stránku s nekonvenční barevnou škálou

Tato kategorie testu sázkových kanceláří analyzuje prezentaci na webu – verzi pro stolní počítače, jakož i mobilní verzi. Když jsme poprvé navštívili verzi pro počítače společnosti MalinaSports, okamžitě jsme si všimli nekonvenční výběr barev. Ty však nevytvořil na nás dobrý dojem, protože kontrast barev je naopak dost slabý. Návrh a struktura webové stránky jsou poměrně moderní a dobře promyšlené, ale budete potřebovat několik sekund na to, abyste si na to zvykli. V horní části stránky najdete velké sektory jako "prematch", "live sázky", "virtuální", "kasino" a "live kasino". Na levé straně jsou dva sloupce. Sloupec vlevo se využívá na organizační funkce, jako je vklad a výběr, nebo se můžete ucházet o nový sázkový účet. Najdete zde také odkaz na domovní stránku, abyste se tam mohli rychle a jednoduše vrátit. Druhý sloupec je určen k prezentaci nabízených sportů. Jediným kliknutím získáte požadované události a ligy, které se pak zobrazí uprostřed webové stránky. V této oblasti se obvykle zobrazují sázky, různé nabídky a náhled nadcházejících událostí. Na pravé straně najdete sázkový tiket s integrovanou funkcí výběru (výplaty). V dolní části stránky naleznete organizační rady a další informace o sázkové kanceláři. Pro uživatele mobilních zařízení jsme našli pouze webovou aplikaci, resp. mobilní verzi. Momentálně není k dispozici žádná samostatná aplikace. V této oblasti je třeba zlepšení. Naše zkušenosti s mobilní verzí byly obecně dobré, ale nepříznivá volba barvy a kontrastu má ještě horší účinek na menší obrazovce. Celkově však lze webovou stránku společnosti MalinaSports hodnotit poměrně pozitivně. Díky šikovnému výběru kontrastu by se ale jasnost a přehlednost mohla zlepšit. Body odpočítáváme, protože není k dispozici žádná dostupní aplikace na instalaci. V této kategorii získala MalinaSports v našem testu 7/10 bodů.

Takto se nejrychleji dostanete k bonusu od MalinaSports!

MOŽNOSTI PLATBY (vkladu a výběru) – V našem testování jsme natrefili na solidní možnosti

Nabídku akceptovaných způsobů platby můžete vidět až po dokončení registrace. Toto omezení není znakem transparentnosti, a proto musíme předem v testu MalinaSports odečíst body. K dispozici je vhodný výběr způsobů platby – Neteller, Skrill, paysafecard, Bitcoin, bankovní převod, Klarna, Boleto, YandexMoney, Qiwi a kreditní karty (Visa, Mastercard). Naše zkušenosti se společností MalinaSports ukazují, že transakce se zpravidla řeší rychle a bez problémů. Mladý bookmaker v této kategorii nebyl velmi přesvědčivý a získává pouze 7/10 bodů, což je poměrně dost málo.

ZÁKAZNICKÝ SERVIS A PODPORA – Snížené možnosti kontaktů zajišťují odpočet bodů

Pokud jde o zákaznický servis, nová sázková kancelář spoléhá na zredukovaný program. Podle našich zjištění společnost využívá pouze live chat a e-mailový kontakt. K dispozici je také oblast s nejčastějšími otázkami (FAQ). MalinaSports nenabízí telefonní číslo ani modernější způsoby komunikace, jako například Skype, Facebook nebo Twitter, a to se odráží i v našem hodnocení této testované kategorie. Živý rozhovor je poměrně užitečný a kompetentní, ale to nemění nic na skutečnosti, že v této oblasti je, co ještě dohánět. MalinaSports jsme nemohli udělit více než 6/10 bodů.

SERIÓZNOST – MalinaSports staví na své licenci z Curacaa

MalinaSports dostala licenci na distribuci sportovních sázek od karibského ostrova Curacao. Proto nejsou pochybnosti o spolehlivosti této mladé sázkové společnosti. Navíc jsme našli odkazy na webových stránkách této nové sázkové kanceláře na organizace, na které se lze obrátit v případě problémů s hazardními hrami. Nepodařilo se nám zjistit žádné partnerství nebo sponzoring s renomovanými kluby. V našem testu MalinaSports však neexistují pochybnosti o spolehlivosti této sázkové kanceláři, takže můžeme udělit maximální skóre, a to: 10/10.

SHRNUTÍ – Navzdory nedostatku zkušeností, MalinaSports dosahuje v testech solidní výkon

MalinaSports je jen několik let na trhu sázek, ale podle našeho testu nabízí zajímavý celkový balík, který je v některých bodech dost přesvědčivý. Zejména nabídka sázek, kurzy a sekce live sázek udělali na nás v testu MalinaSports dobrý dojem. Webová stránka se zdá být ambiciózní a profesionální, avšak podle nás až na výběr barev a kontrastu, na které si musíte zvyknout. Pokud se společnosti MalinaSports podaří zlepšit možnosti platebních metod a služeb zákazníkům, nováček na trhu sázkových kancelářích z Kypru by mohl značně zapotit svých konkurentů. V celkovém hodnocení v naší recenzi stojí MalinaSports ve střední třídě. Doporučujeme vám, abyste však v každém případě pamatovali na tuto mladou sázkovou kancelář.

Ke srovnání sázkových kanceláří