cs
Tato nabídka není momentálně aktuální

FanSport Recenze – Naše zkušenosti a hodnocení

Doba čtení: 7 Min

Exkluzívní uvítací bonus

100 % do výše 130 € na první vklad, bonusový kód: WF130

FanSport je podle poskytnutých údajů na sázkovém trhu od roku 2016 a operuje s licencí z Curaçaa. To však není důvod, proč naši odborníci ze Sazeniformat podrobili sázkovou kancelář testem. Na této stránce naleznete recenzi na online sázkovou společnost FanSport. Chceme vám poskytnout takový přehled FanSport, abyste byli před vytvořením vaší první sázky velmi dobře informovaný. Testovali jsme kategorie jako serióznost, sázkový program, sázkové kurzy, snadnost použití a způsoby platby, jakož i použitelnost případné aplikace, mobilní a desktopové verze. Než se podíváme na jednotlivé body, je třeba uvést, že FanSport provozuje společnost ALMERON LIMITED. Její ústředí je na Kypru a má dlouholeté zkušenosti v oblasti sportovních sázek.

Obsah této stránky

 • Nabídka sázek
 • Kurzy
 • Live sázky
 • Bonus
 • Jednoduchost použití
 • Mobilní aplikace
 • Možnosti platby
 • Zákaznícky servis
 • Serióznost
 • Shrnutí

Naše recenze a naše zkušenosti s
Fansport,
vypracoval: SAZENIFORMAT, recenze
87 / 100 Procenta

Informace o bonusu Fansport

Informace o bonusu Fansport"
Detaily bonusu
100 % do výše 130 €
na první vklad
WF130
Všechny detaily
 • Výška bonusu: 100%
 • Maximální výše bonusu: 130 €
 • Minimální vklad: 1 €
 • Minimální protočení: 5x bonus
 • Minimální kurzy: 1.40 pro událost
 • Časové omezení: 30 dní
 • Povolené typy sázek: Všechny sporty v kombinované sázce s výběrem nejméně 3 událostí
Zobrazit bonus
Kritérium Hodnocení
Nabídka sázek 19 / 20
Sázkové kurzy 16 / 20
Live sázky 10 / 10
Bonus 8 / 10
Snadnost použití 9 / 10
Možnosti plateb 8 / 10
Zákaznický servis 9 / 10
Serióznost 8 / 10

SÁZKOVÉ PRODUKTY – Nabídka sázek – sázkové možnosti jsou jedinečné

Sázkovou nabídku FanSport najdete na první pokus. Je přehledná, no obrovská. Během testování bylo v nabídce 51 sportů včetně speciálních sázek. Pro tyto sporty jsou na domovské stránce nabízeny dodatečně i dlouhodobé sázky. Hlavní důraz je kladen na fotbal, na který je nabízených více než 995 sázkových příležitostí. Sázky na zápasy nejmenších fotbalových národů jsou také možné, stejně jako sázky na turnaje U19 a na ženský fotbal. Například na kvalifikační zápas Europa league je v nabídce 779 sázkových trhů. Při zápase International Champions cup, který je jen testovacím, FanSport nabízí například 1195 typů sázek. Což samozřejmě představuje neskutečné množství příležitostí, se kterými se u konkurence v průmyslu setkáváme jen zřídka. Stejný dojem získáte při poháru DFB, zda zápasech Championship v Anglii či Ligue 1. Na fotbalové zápasy menších zemí je stále k dispozici přes 180 sázkových možností. I když musíme tuto skutečnosti hodnotit pozitivně, ptáme se, jaký je smysl a nutnost takové hloubky sázkových trhů?

Tenis je druhým nejoblíbenějším sportem v sportovním sázení. Je součástí i programu FanSport, a to turnaje ATP, WTA, Challenger a ITF. Jde víceméně o rozdíl mezi popularitou turnajů a sázkovými trhy. Zatímco při turnajích ATP nebo WTA si můžete vybrat mezi 60 až více než 90 sázkovými možnostmi, v turnajích jako Challenger nebo ITF se zřídka vyskytne více než 2 typy sázek.

I když v hokeji můžete tipovat na více než 180 sázkové trhy, typy sázek nabízené v basketbalu jsou omezené. Trochu lépe je na tom volejbal. Hloubku, co se týče země, jsme během testu nedokázali vymezit, protože tyto sporty mají momentálně přestávku. Sází se však již v nejznámějších zemích těchto sportů. Podobně i v případě amerického fotbalu. Kromě těchto sportů můžete také vsadit na baseball, plážový fotbal, kriket, šipky, politiku, elektronické sporty, speciální sázky, UFC a golf. Můžete dokonce vsadit na počasí, lotto, toto nebo jiné exotické sporty. Virtuální sporty, kasino a podobně jsou také v nabídce. Faktem je, že neschvalujeme všechny sázkové příležitosti, a proto v naší recenzi odečteme jeden bod. Udělujeme 19/20 bodů.

SÁZKOVÉ KURZY – bezkonkurenční z hlediska rozmanitosti (nestálosti)

Sázkové kurzy jsou vedle sázkové nabídky pravděpodobně druhým nejdůležitějším pilířem sportovních sázek. Kurzová hladina hovoří o tom, kolik dostanete z vaší sázky vyplaceno a kolik vydělá sázková kancelář, když sázku vytvoříte a je vyhodnocena ve váš prospěch. Bohužel, při koncipování naší recenze na sázkovou kancelář FanSport jsme zjistili, že výplatní hladiny jsou velmi nestálé. V případě mnohých konkurentů v odvětví lze alespoň říci, že nabízejí buď vysoké nebo nízké kurzové hladiny na populárnější sporty, ale v případě FanSport je to jinak. Nezáleží na tom, zda jde o zápas European league (Evropské ligy) nebo fotbalový turnaj z Bolívie. Kurzová hladina se pohybuje v rozmezí 91 % až 97 %. V případě tenisu, ledního hokeje a basketbalu, jakož i UFC jsou kurzy mezi 92 % a 95 %. Speciální sázky, například na počasí, politiku, loterii nebo toto, na vás čekají s kurzovou hladinou pod 90 %. Například, zaznamenali jsme kurzy okolo 75 % při sázkách na počasí. Sázky na méně známé sporty se také ukázaly jako málo lukrativní, protože když sázíte na vodní pólo, dostanete v případě zisku vyplacených 91 % až 94 %. Protože pro fanoušky sportovního sázení není snadné zjistit, které kurzy jsou nejen ziskové, ale i lukrativní, musíme odečíst v této kategorii body. Další body odpočítáváme kvůli obecně nízkým kurzem. Je třeba poznamenat, že přiměřená kurzová hladina při prematches by měla být alespoň 95 %. Celkově udělujeme 16/20 možných bodů.

FanSport nabízí různé sázkové příležitosti.

LIVE SÁZKY – živý přenos, statistiky, skvělé kurzy atd.

Live sázky jsou stále populárnější. Proto je live centrum v naší recenzi FanSport obzvlášť důležité. Nalezli jsme 510 sázkových možností včetně sázek na fotbal, tenis, basketbal, lední hokej, volejbal, stolní tenis, FIFA, Mortal Kombat, eSport a plážový volejbal. Můžete vytvořit sázky i na badminton, kulečník, pozemní hokej, vodní pólo, wrestling atd., podobně jako i live sázky. K dispozici byl živý přenos pro 207 událostí, a to bychom chtěli v této recenzi obzvláště zdůraznit. Nabídka sázkových trhů se rozšiřuje na více než 190 ve fotbale, více než 110 v tenise, více než 190 v basketbalu, více než 210 v ledním hokeji a více než 35 ve volejbalu. To jsme zmínili jen ty nejznámější sporty.

Zajímavé jsou v tomto případě sázkové kurzy, a tedy kurzové hladiny. Ty se pohybovaly mezi 89 % a 98 %. Takové čísla jsou v každém případě dobré, protože většina sázkových kanceláří nabízí výplaty na živé sázky pod 93 %. FanSport nabízí ve svém live centru přehled událostí, které se začínají o několik minut, v průběhu příštích 2 hodin a v následujících hodinách (od 4 hodin nahoře). Můžete také kliknout na živý náhled v nabídce "live" a zvolit si dle vašeho výběru. Člověk nabývá dojem, že se FanSport soustřeďuje na nabídku live sázení, protože je v každém případě snaha viditelná. Pokud není k dispozici žádný živý přenos, nabízí FanSport Liveticker a statistiky srozumitelné pro každého. V této kategorii live sázek se nemůžeme stěžovat na nic a udělujeme plné skóre 10 bodů.

SÁZKOVÝ BONUS – přijatelné podmínky protočení

Během testování FanSport bylo na stránce sázkové kanceláře dostupných 14 promo akcí. Nebudeme se zabývat všemi, ale pouze několika slovy popíšeme exkluzivní bonus pro nové zákazníky na první vklad, který je vám k dispozici s bonusovým kódem WF130. Ten vám zaručí 100 %, ale až do výše 130 €. FanSport vám ve spolupráci se Sazeniformat a bonusovým kódem nabízí 30 € navíc. Sázkové podmínky, jako je pětinásobné protočení bonusové částky s minimálním kurzem 1.40, jsou velmi přijatelné. A to zejména pokud máte 30 dní na jejich splnění. Je však třeba poznamenat, že jsou povoleny pouze kombinované sázky s minimálně 3 událostmi. A to mluvíme už o kurzu 2.74. Pravděpodobnost výhry při události s kurzem 1.40 je 71,43 %. Proto by bylo možné bonus označit jako vhodný doporučení. Více informací o bonusových podmínkách se můžete dozvědět v samostatném článku věnovaném bonusu FanSport. Za bonus udělujeme 8/10 bodů. Odpočty bodů jsme provedli pouze kvůli omezení na kombinované sázky a kvůli skutečnosti, že výběr je možná provést pouze za určitých okolností, a to před splněním podmínek.

Informace o bonusu Fansport

Informace o bonusu Fansport"
Detaily bonusu
100 % do výše 130 €
na první vklad
WF130
Všechny detaily
 • Výška bonusu: 100%
 • Maximální výše bonusu: 130 €
 • Minimální vklad: 1 €
 • Minimální protočení: 5x bonus
 • Minimální kurzy: 1.40 pro událost
 • Časové omezení: 30 dní
 • Povolené typy sázek: Všechny sporty v kombinované sázce s výběrem nejméně 3 událostí
Zobrazit bonus
FanSport Neukundenbonus FanSport vás přivítá exkluzivním 100 % bonusem do výše 130 €.

JEDNODUCHOST POUŽITÍ (uživatelská optimálnost) – velká sázková nabídka působí někdy přeplněně

Různorodost nabídky také způsobuje i to, že je poněkud obtížné nabídku sledovat. Tlačítka přihlášení a registrace jsou však samozřejmě zřetelně viditelné. Tlačítka pro Bonus, Vklad, Výsledky, Aplikaci, zda Statistiky jsou také graficky zvýrazněny. Kontrast a výběr barev jsou podle našich zkušeností zvolené vhodně. Písmo je lehce čitelné. Nelze přehlédnout ani sázkový tiket, který je umístěn na pravé straně. Výběr sportu se však stává matoucím. Pokud kliknete například na fotbal, najdete speciální sázky na evropské ligy. Jednotlivé ligy se od sebe liší jen vlajkami zemí. Z důvodu, že sázková kancelář nabízí velký počet sázkových trhů, se zdá výběr téměř ohromující. Stránka FanSport je načtena poměrně dost rychle. V dolní části se nacházejí položky jako například "o nás", pravidla, zásady ochrany osobních údajů apod. Web je navržen jednoduše a působí seriózně. FanSport odpočítáváme v této kategorii pouze jeden bod, a to z důvodu částečného zmatku na stránce. 9/10 bodů.

APLIKACE A MOBILNÍ VERZE – by měly částečně vylepšit

FanSport nabízí aplikaci, ale i mobilní verzi. Aplikaci je možné stáhnout a použít ji pro zařízení se systémem Android nebo IOS. Načítání mobilní verze trvá nějaký čas. Samotné jednotlivé stránky jsou navrženy dobře a čitelně, ale načítání stránek něco trvá. Stažení aplikace není těžké. No musíte vstoupit do prohlížeče aplikace abyste se mohli dostat stránku, odkud si můžete aplikaci stáhnout. Zatímco se aplikace nainstaluje, netrvá to ani 2 minuty. Dokonce se můžete vyhnout i registraci či přihlášení. Čas načítání aplikace je zanedbatelný. Aplikace je ve skutečnosti přehledně uspořádaná, ale pokud jde o uzavírání sázek, musíte být o něco pozornější. Jednotlivé body nelze snadno rozeznat kvůli monotónnosti písem, bodů atd. Z tohoto důvodu udělujeme 8/10 bodů.

MOŽNOSTI PLATBY (vkladu a výběru) – dostupné různorodé způsoby plateb

Uživatelé z Rakouska si mohou vybrat z 22 možností vkladu a 21 možností výběru. Zákazníci z Německa mají pouze 19 možností vkladů a 18 možností výběrů. Švýcaři mohou využít 22 způsobů vkladu a 20 výběrů. Zákazníkům ze Slovenska je nabízených 21 možností vkladů a 20 výběrů, jakož i uživatelům z České republiky. Celkově si můžete vybrat ze 42 způsobů vkladů a 33 možností výběrů. Vklady lze provádět prostřednictvím kreditních karet, ecoPayz, Neosurf a paysafecard. Kromě toho jsou k dispozici pro provedení platby různé krypto měny. Na výběr je možné použít všechny varianty kromě karty Neosurf. Zákazníci z Rakouska, jakož i uživatelé ze Slovenska mohou na vklad a výběr také využít Skrill, Neteller a Rapid. Zákazníkům z České republiky jsou k dispozici na vklad a výběr pouze Skrill a Neteller. Pro Švýcarů je výběr podobný Rakušanům, s rozdílem, že nemají možnost využít bankovní převod nebo Sofortüberweisung. Všechny platební možnosti jsou bezplatné a jsou okamžitě zpracovány. Platba může trvat 15 minut, s výjimkou kreditních karet, protože tyto platby mohou trvat od 1 minuty do 7 dní. Minimální výše vkladu je od 1 do 10 € (v závislosti na způsobu platby). Nejnižší možný výběr je 1,50 €. V nabídce nám chybí služba PayPal, jakož i Trustly. Z tohoto důvodu udělujeme v této kategorii o 2 body méně, než je plný počet - 8/10 bodů.

Všechny možnosti vkladů jsou dostupné i pro bonus.

ZÁKAZNICKÝ SERVIS A PODPORA – nelze se téměř na nic stěžovat

Samozřejmě, zákaznický servis je velmi důležitý, a proto jsme se na něj blíže podívali. Už na první pohled je v pravém dolním rohu viditelná ikonka chatu. Okamžitě jsme podrobili live chat testu a byli jsme odměněni rychlou a kompetentní odpovědí. Musíte však vědět anglický jazyk, protože volba jiných jazyků ještě značně zaostává. V patě stránky naleznete telefonní číslo, pomocí kterého můžete kontaktovat zákaznický servis. Pokud kliknete na nabídku kontaktů, dostanete se na stránku, kde najdete e-mail na zákaznickou podporu, e-mail pro bezpečnostní službu, jakož i mezinárodní telefonní číslo. Můžete poslat i kontaktní formulář přímo prostřednictvím této stránky. Ve všech případech jsme dostali odpověď do jedné hodiny. Netestovali jsme telefonní čísla. K dispozici je zákaznický servis 24/7. Jediná věc, kterou musíme zmínit jako negativum, je, že není k dispozici žádná sekce s často kladenými otázkami, a proto udělujeme pouze 9/10 bodů.

SERIÓZNOST – neexistuje zmínka o odpovědném hraní

Aby bylo možné považovat společnost za seriózní, není nutně vyžadovat evropskou licenci. Většina sázkových kanceláři, podobně jako FanSport, má licenci z Curaçaa. Provozní společnost ALMERON LIMITED má dlouholeté zkušenosti v odvětví sázkových kanceláří, což také něco znamená. Zejména proto, že průmysl je velmi rychlý a konkurence je obrovská. Je důležité, abychom zdůraznili, že odpovědné hraní znamená, že uživatelé při podezření, že se jim sázení vymyká kontrole, budou přesměrováni na stránky určené prevenci závislostí na hazardních hrách. To bohužel není případ FanSport. Okrajově se uvádí pouze věkové omezení. Proto nemůžeme ohodnotit kategorii serióznosti plným skóre, ale musíme odečíst 2 body. Udělujeme tedy 8/10 bodů.

SHRNUTÍ – velké množství nabídek, ale stále nacházíme určité mezery

Všimnete si hned, že FanSport má dlouholeté zkušenosti v odvětví sportovních sázek. Zdá se však, že některé věci se stále vyvíjejí. Společnost zapomněla na určité body, na které jsme zvyklí, že nesmí chybět. Proto předpokládáme, že budou pravděpodobně inovované v blízké době. Říkáme např. o serióznosti, kurzech, snadnosti použití a způsobech platby. Exkluzivní bonus, jakož i nabídku sázek a živé centrum, považujeme za pozitivum. V případě, že uživatel hledá velkou sázkovou nabídku, FanSport doporučujeme. Bonus vyžaduje poměrně rychlou implementaci, přičemž navíc, na FanSport najdete dostatek sázkových příležitostí.

Nastavení souborů cookies
x
Co jsou to cookies?
Cookies jsou malé textové soubory uložené v prohlížeči počítače obsahující informaci. Na základě těchto informací naše webová stránka zaznamenává, že jste ji již dříve navštívili. Používáme je na přípravu informací. Vaše osobní údaje nejsou uloženy. Další informace: Zásady používání souborů cookies |Impresum |Zásady ochrany osobních údajů |
Ich möchte keine Cookies
Required cookies
Soubory cookies kontrolují funkce, bez kterých nemůžete plně využívat naši webovou stránku. Cookies používáme pouze my (vlastní cookies). V důsledku toho, tyto informace používá a zpracovává pouze naše webová stránka. Například, když se zaregistrujete, nemusíte se pokaždé přihlašovat.
Performance cookies
Naše soubory performance cookies shromažďují informace o tom, jak se naše webová stránka používa. Tyto soubory cookies nám pomáhají například určit, zda a které podstránky naší webové stránky jsou navštěvovány a o jaký obsah mají uživatelé zájem. V první řadě zaznamenáváme počet návštěv a jejich trvání.
Marketingové cookies
Reklamní cookies pocházejí od reklamních společností (třetí strany) a používají se na shromažďování informací o webových stránkách navštívených uživatelem s cílem vytvořit cílenou reklamu pro návštěvníka. V této souvislosti nezpracováváme žádné osobní údaje bez vašeho souhlasu v souladu s článkem 6, odst. 1, písm. a) GDPR.
Souhlasím s použitím cookies