cs
Tato nabídka není momentálně aktuální

Campeonbet Recenze – Naše zkušenosti

Doba čtení: 8 Min

120 € exkluzívně

100% do výše 100 € + 20 € sázka zdarma

Nabízíme vám recenzi včetně našich zkušeností se sázkovou kanceláří Campeonbet, o které jste dosud možná mnozí vás neměli ani ponětí. Campeonbet patří v naší nabídce mezi nové sázkové kanceláře. Jako obvykle, i tentokrát jsme se zaměřili na společné kategorie, které jsou důležité v případě našeho hodnocení sázkové kanceláře. Předtím, než přistoupíme k testování a analýze těchto kategorií, nabízíme vám základní informace o našem "kandidátovi". Campeonbet pracuje s licencí z Curacaa, což je docela běžnou praxí na trhu sportovních sázek. V posledních letech sázková kancelář si budovala své jméno zejména v oblasti Latinské Ameriky. Tato sázková společnost je k dispozici na evropském trhu jen krátkou dobu, což je dostatečným důvodem pro to, abychom vám poskytli podrobnou analýzu a hodnocení a sdíleli s vámi naše zkušenosti s Campeonbet. Zaměřili jsme se na kategorie, jako je nabídka sázek, typy sázek, live sázky či služby zákazníkům.

Obsah této stránky

 • Nabídka sázek
 • Kurzy
 • Live sázky
 • Bonus
 • Jednoduchost použití
 • Možnosti platby
 • Zákaznícky servis
 • Serióznost
 • Shrnutí

Naše recenze a naše zkušenosti s
Campeonbet,
vypracoval: SAZENIFORMAT, recenze
78 / 100 Procenta

Informace o bonusu Campeonbet

Informace o bonusu Campeonbet"
Detaily bonusu
100% do výše 100 € + 20 € exkluzivní sázka zdarma
na první vklad
Všechny detaily
 • Sázkový bonus: 100 %
 • Maximální výše bonusu: 100 €
 • Minimální vklad: 10 €
 • Protočení (obrat): 8x suma bonusu a vkladu
 • Minimální kurz: 2.0
 • Časové omezení: 30 dní
 • Sázkové omezení: Draw-no-bet, hendikepové sázky, systémové a řetězové sázky jsou vyloučeny z bonusové akce, také neplatí pro sázky na tenis a baseball
Zobrazit bonus
Kritérium Hodnocení
Nabídka sázek 17 / 20
Sázkové kurzy 16 / 20
Live sázky 9 / 10
Bonus 7 / 10
Snadnost použití 7 / 10
Možnosti plateb 7 / 10
Zákaznický servis 7 / 10
Serióznost 8 / 10

SÁZKOVÉ PRODUKTY – Nabídka sázek – Campeonbet test odhaluje komplexní portfolio

Campeon znamená "vítěz" nebo "šampion" - pokud jde o nabídku sázek lze říci, že v našem testu Campeonbet se tato sázková kancelář dost přibližuje uvedenému pojmenování. V rámci našeho výzkumu jsme našli celkem 35 sportů, včetně umístění sázek na absolutně "exotické" sporty, jako například surfování. Hlavní zaměření je samozřejmě i v případě latinskoamerické sázkové kanceláře zakotvené v sázkách na fotbal. Nesmíme v naší recenzi Campeonbet zapomenout na sázky na politiku a životní styl, či na e-sporty, jejichž nabídka není nezanedbatelná, což vnímáme jako velmi pozitivní zkušenost a co má také vliv na dobré hodnocení. Dokonce i nabídka sázek na tenis je absolutně působivá: sázky nebo turnaje ze 14 zemí byly v době naší recenze dostupné. V oblasti házené je repertoár Campeonbet omezen na nejdůležitější evropské ligy v Německu, Francii a Španělsku. Také jsme se v této kategorii podrobně seznámili s rozmanitostí fotbalových soutěží.

Fanoušci Campeonbet se mohou těšit na široký výběr: od islandského ženského fotbalu až po nejlepší dva ligy v Estonsku najdete vše, po čem srdce sázkaře touží. Hloubka sázkové nabídky v jednotlivých zemích je viditelná zejména v Anglii a Německu, kde jsou nabídnuty asi 4 nejvyšší ligy. Překvapivě, ve Španělsku – alespoň v době našeho Campeonbet testu – jsme byli omezeni jen na La Ligu. Počet nabízených sázkových trhů je víceméně konstantní – což je téměř 150, bez ohledu na význam a "výšku" ligy. Jde o číslo, které vystupuje z davu, ale nejlepší sázkové kanceláře na trhu určitě nezastíní. Nenechte si ujít v této sázkové kanceláři, zejména co se týče sázkové nabídky, soutěže jako jsou Liga mistrů, Evropská liga nebo Nations League. V této kategorii udělujeme 17 z 20 bodů pro Campeonbet.

SÁZKOVÉ KURZY – Campeonbet nabízí atraktivní kurzy na fotbal

Vzhledem k tomu, že v předchozí hodnocené kategorii jsme zaznamenali, že země jako Anglie a Německo jsou nejvíce sázkově pokryty, v kategorii kurzy jsme se zaměřili na kurzové hladiny nejvyšších lig obou zemí. V nejvyšší anglické lize jsme vypočítali kurzovou hladinu v rozmezí 94,3 až 94,4% na plně analyzován herní den. Hodnoty, se kterými můžete být jako zákazník spokojeni, ale nejsou na trhu nejvyšší úrovně. Samozřejmě, zejména v případě sázkových kurzů, je třeba zdůraznit, že naše zkušenost s Campeonbet není neměnná, ale tato čísla se mohou měnit téměř denně. V Německu jsme podobný scénář zaznamenali v případě testované Bundesligy. I v tomto případě byly kurzy o něco více než 94 %. Jde o podobný úsudek jako v případě anglické ligy - přitažlivý, ale ne vynikající.

Navíc se některé zápasy v Německu v době našeho testu Campeonbet objevili dvakrát v sortimentu (nabídce) - chyba, která by se neměla opakovat. Úrovně kurzů výrazně klesají v nižších ligách, co jsme zaznamenali v průzkumu jednotlivých zápasů v druhé lize v Německu a ve Francii. Kurzové hladiny klesly na něco málo přes 90 % - takové kolísání je normální a únosné do určité míry, ale v takovém rozsahu ho musíme hodnotit negativně. Totéž platí pro různé sporty. Vybrané tenisové turnaje přinesly hodnoty těsně nad 92 %. V basketbalu hodnota opět klesla na asi 90 %. V souladu s danými zjištěními spouštíme i my v této Campeonbet testované kategorii body: 16/20.

LIVE SÁZKY – Různé možnosti uspořádání zajišťují pozitivní zážitky s Campeonbet

V této kategorii naší recenze Campeonbet se věnujeme Live Centru této sázkové kanceláře. Ukázalo se, že má opravdu cenu. Protože: V době našeho výzkumu bylo k dispozici živě celkem 13 e-sportů a "klasických" sportů. V mužském fotbale se na aktuální zápasy nabízí i více než 100 sázkových trhů, což je absolutně působivá hodnota. Kliknutím na oblíbený zápas poskytne Campeonbet statistiky, jakož i časovou linii, graf H2H a live tabulky. Kromě toho si můžete vybrat mezi jednotlivými dostupnými trhy sázek. Live Centrum je v podstatě jasně rozvržené a umístěno ve středu webové stránky. Směs světlé a tmavě šedé barvy smíchané s jednotlivými barevnými prvky vytváří vizuálně atraktivní zážitek z live sázek.

Kromě toho možnost "Muliview" umožňuje simultánní sledování více událostí v reálném čase. Fakt, který přirozeně hodnotíme pozitivně i v našem testu Campeonbet. V repertoáru této sázkové kanceláře nechybí ani živý kalendář a nabízené individuální streamingové služby – přímé přenosy. V době naší recenze Campeonbet to byl případ e-sportu. Kurzy na vybrané live zápasy byly více než 90, někdy více než 92 %. Takže pro live sázky živě absolutně atraktivní hodnota. Jediná nevýhoda, kterou jsme zaznamenali v naší recenzi Campeonbet: Živé live centrum bylo často načteno až během několika sekund, což samozřejmě výrazně narušilo uživatelskou přívětivost. Proto jsme v této recenzované kategorii udělili 9 z 10 bodů.

SÁZKOVÝ BONUS – Recenze Campeonbet poukazuje na klasický uvítací bonus se sázkou zdarma navíc

Sázkový bonus od Campeonbet nabízí zákazníkům uvítací nabídku v hodnotě 100 % do výše 100. €, přičemž můžete získat navíc sázku zdarma v hodnotě 20 €. Takže v případě vašeho prvního vkladu s Campeonbet můžete získat 100 % bonus. Hodnota je standardní hodnotou u většiny konkurentů. V praxi tedy jde o zdvojnásobení vašeho prvního vkladu pro nově registrovaných uživatelů. Bonus je lákavý, taktéž i sázka zdarma navíc, avšak bonusové podmínky nejsou nutně nejlepší.

Celkové množství, tj. vklad a výšku bonusu musí zákazník přetočit s kurzem 2.00 nebo vyšším celkově 8x. Má na to 30 dní, přičemž bonusová akce má i nějaké sázkové omezení. Vyloučeny jsou z bonusové akce: Draw-no-bet, handicapové sázky, systémové a řetězové sázky, bonus také neplatí pro sázky na tenis a baseball. Kromě toho je z tohoto uvítací bonus vyloučen velký počet zemí. Více informací o těchto faktech a číslech naleznete v našem článku o bonusu Campeonbet, který vám nabízí komplexnější přehled o této nabídce. Se všemi kritérii a omezeními, jakož i náročnými požadavky na přetočení jde stále o bonus, který stojí za vyzkoušení. A navíc dostanete kromě bonusu i 20 € bezplatnou sázku. Samozřejmě, bezplatná sázka se pozitivně promítne i do našeho hodnocení Campeonbet. Udělujeme 7 z 10 bodů.

Informace o bonusu Campeonbet

Informace o bonusu Campeonbet"
Detaily bonusu
100% do výše 100 € + 20 € exkluzivní sázka zdarma
na první vklad
Všechny detaily
 • Sázkový bonus: 100 %
 • Maximální výše bonusu: 100 €
 • Minimální vklad: 10 €
 • Protočení (obrat): 8x suma bonusu a vkladu
 • Minimální kurz: 2.0
 • Časové omezení: 30 dní
 • Sázkové omezení: Draw-no-bet, hendikepové sázky, systémové a řetězové sázky jsou vyloučeny z bonusové akce, také neplatí pro sázky na tenis a baseball
Zobrazit bonus

JEDNODUCHOST POUŽITÍ (uživatelská optimálnost) – Klasická struktura s několika slabými místy

V kategorii snadnost použití sdílíme s vámi v recenzi Campeonbet naše ambivalentní informace. Na jedné straně se sázková kancelář usiluje o "klasický design", ale na straně druhé to není vždy v jejím případě možné, což vede k problémům z hlediska jasnosti. Možná začít příkladem: v oblasti hlavičky je k dispozici kromě oblasti sportovních sázek, živého live centra, živého live kasina či kasina obecně ne méně než 8 kategorií. Hned pod je zobrazeno Multiview (multizobrazení), živý live kalendář či zobrazení akcí, přičemž vybraná položka se zobrazí ve středu obrazovky. Oranžový design této oblasti nějak nespojuje s jinak klasickým černo-šedo-bílým vzhledem. Jednotlivé sporty a ligy jsou uvedeny na levé straně stránky. Pokud však zvolíte ligu, zemi nebo sport, zůstane nabídka nerozbalená, dokud neklepnete ještě jednou na poskytnuté tlačítko.

Toto způsobuje zejména při vícenásobných výběrech matoucí prezentaci. Bylo by praktičtější, kdyby se rozbalila pouze poslední oblast. Pozitivním poznatkem v naší recenzi Campeonbet je skutečnost, že problém probíhajícího "načítání" - viz kategorie Live sázky – byl opraven o několik hodin později a od té doby se nevyskytl. Nápadité, ale ne zcela konzistentní: oblast sportovních sázek na webové stránce poukazovala na bonusy v kasinu, ale ne na uvítací nabídky v oblasti sportovních sázek. Na základě našich zkušeností s Campeonbet šlo primárně o problém v kontextu mobilní verze. Zde jsou opět sporty na levém okraji displeje, ale také v oblasti záhlaví, navíc lze vybrat i hodinové intervaly, abyste zjistili, které události se začnou v blízké budoucnosti. Méně pozitivní je skutečnost, že platební možnosti a další mobilní informace, které zcela chybí ve verzi pro stolní počítače. Některé překlady jsou trochu "hrbolaté" nebo jednotlivé části nebyly přeloženy. Často dlouhé časy načítání mohou ovlivnit i sázkové zkušenosti. V této kategorii testu Campeonbet udělujeme 7 z 10 bodů.

MOŽNOSTI PLATBY (vkladu a výběru) – Mírné odečty v testu Campeonbet

I pokud jde o možnosti platby, naše zkušenosti s Campeonbet nebyly zcela uspokojivé. Důvodem bylo, že platební metody byly přístupné pouze prostřednictvím sekce FAQ. Jde o dobře zavedený, ale ne zcela přesvědčivý prostředek. I pokud jde o množství, výběr možných typů transakcí nebyl ničím speciálním. Náš test Campeonbet ukázal jen 14 platebních metod. Pro srovnání: Nejlepší sázkové kanceláře v této kategorii poskytují více než 100 platebních možností. I když to není naprosto nezbytné, poukazuje to však na snahu poskytnout absolutně dokonalou možnost pro každého zákazníka. Navíc, zaznamenali jsme nedostatek Paypal-u. Taková skutečnost vede obecně k odpočtem bodů.

Pozitivní: V Campeonbet nevzniká žádný poplatek za vklad nebo výběr. Sázková kancelář navíc poskytuje přehled o odhadovaných časech zpracování transakcí, které obvykle dosahují několik minut. Pozornost věnuje i minimálním a maximálním vkladem a v oblasti výplaty udává nejvyšší možnou výplatní částku. Zjevný je také fakt, že i když je nabízeno při každé jednotlivé platební metodě tlačítko "Info", po kliknutí na něj obvykle přejdete jen na "Vklad", kde není ani stopa po dalších informacích. Nicméně, na druhé straně bylo možné vybrat různé měny s příslušnou minimální a maximální částkou. Celkově můžeme udělit pouze 7 z 10 bodů v této kategorii naší recenze Campeonbet.

ZÁKAZNICKÝ SERVIS A PODPORA – Chybějící překlady zhoršují celkový obraz Campeonbet

Problémem, který jsme si již všimli v jiných kategoriích naší recenze Campeonbet, jsou chybějící nebo nesprávné překlady v jazykových verzích. Ty jsme odhalil i při hodnocení zákaznické služby. Např. v němčině v sekci často kladených otázek v této sázkové kanceláří byla skutečně přeložena pouze část "Platby", která samozřejmě neobsahuje hodně textu. Obecně je zákaznická podpora nabízena pouze v angličtině. Kromě toho jsme zaznamenali, že živý rozhovor – live chat – není k dispozici nepřetržitě, avšak informace o kontaktních časech najdete jen velmi střídmě.

Faktem však je, že naše obavy a otázky byly zodpovězeny rychle a kompetentně, a pokud to nebylo okamžitě možné, odpověď byla prokonzultována s odpovědným orgánům, aby se informace dostaly k nám okamžitě. Dřívější výzkumy zjistili, že tato sázková kancelář také nabízela možnost zpětného volání v čase požadovaném uživatelem. Nic z tohoto však nebylo v kontextu současného testu Campeonbet zaznamenáno. Ať už s touto možností nebo bez ní: Zákaznický servis společnosti Campeonbet přesvědčí kompetencí, v šířce výběru možností by však měla být uvedena sázková společnost ještě jasnější, a to zejména co se týče ne anglicky mluvících trhů. Udělujeme 7 z 10 bodů.

SERIÓZNOST – Bezpečnost garantovaná postavením v oblasti Latinské Ameriky

V této kategorii našeho testu Campeonbet je méně důvodů na odpočet bodů. Získaná licence z Curacaa je důkazem serióznosti a je běžnou praxí mezi ostatními sázkovými kancelářemi. Kromě toho má společnost Campeonbet známé jméno a dobrou pověst v Latinské Americe, a proto tato sázková kancelář nebude riskovat ztrátu dobrého jména na evropském trhu a podle našeho názoru rozšíří svou nabídku v nadcházejících měsících a letech. Pokud jde o licenci z Curacaa, sázková kancelář musí pro její zisk dokázat, že finanční prostředky zákazníků jsou bezpečně zpracovány a uživatelé jsou chráněni před podvody.

Podle naší zkušenosti s Campeonbet za nabídkou této sázkové kanceláře stojí společnost CW Marketing B.V., která je hostitelem nejedné z dalších sázkových kanceláří. Přesto je těžké najít informace o samotné společnosti Campeonbet, co rozlišuje testovanou společnost od jiných mladých konkurentů. Relativně krátkou historii na trhu se sportovními sázkami nelze považovat za omluvu. Kromě toho by měla být také nabídnuta nebo rozšířená informace o odpovědném sázení nebo o prevenci závislosti na hazardních hrách. Celkově jsme proto v záležitostech serióznosti udělili 8 z 10 bodů.

SHRNUTÍ – Recenze Campeonbet ukazuje, že stále je co dohánět

Naše recenze Campeonbet ukázala velké rozdíly mezi různými kategoriemi. Po rozsáhlém výzkumu jsme zjistili, že nabídka sázek je velmi přesvědčivá, kde můžete vidět rozmanitost a hloubku. I pokud jde o live sázky, tato sázková kancelář usiluje svým uživatelem přinést příjemné zkušenosti. K malým odpočtem došlo, pokud jde o bonusovou nabídku, kurzy a snadnost použití. Test Campeonbet nepřinesl v tomto směru žádné super pozitivní objevy. A ještě větší mezery vidíme v oblastech "specifických pro zákazníky", jako jsou možnosti platby nebo zákaznické služby obecně. Zejména jako mladá sázková kancelář by se Campeonbet měl pokusit získat plné skóre a přesvědčit právě v těchto kategoriích. Spokojenost uživatelů a seriózní práce jsou podle našeho názoru nejvyšší prioritou na trhu sportovních sázek. Ve zkratce, tedy existuje prostor pro zlepšení v mnoha oblastech, no i tak můžeme doporučovat návštěvu nebo registraci uživatelského účtu na Campeonbet.

Ke srovnání sázkových kanceláří
Nastavení souborů cookies
x
Co jsou to cookies?
Cookies jsou malé textové soubory uložené v prohlížeči počítače obsahující informaci. Na základě těchto informací naše webová stránka zaznamenává, že jste ji již dříve navštívili. Používáme je na přípravu informací. Vaše osobní údaje nejsou uloženy. Další informace: Zásady používání souborů cookies |Impresum |Zásady ochrany osobních údajů |
Ich möchte keine Cookies
Required cookies
Soubory cookies kontrolují funkce, bez kterých nemůžete plně využívat naši webovou stránku. Cookies používáme pouze my (vlastní cookies). V důsledku toho, tyto informace používá a zpracovává pouze naše webová stránka. Například, když se zaregistrujete, nemusíte se pokaždé přihlašovat.
Performance cookies
Naše soubory performance cookies shromažďují informace o tom, jak se naše webová stránka používa. Tyto soubory cookies nám pomáhají například určit, zda a které podstránky naší webové stránky jsou navštěvovány a o jaký obsah mají uživatelé zájem. V první řadě zaznamenáváme počet návštěv a jejich trvání.
Marketingové cookies
Reklamní cookies pocházejí od reklamních společností (třetí strany) a používají se na shromažďování informací o webových stránkách navštívených uživatelem s cílem vytvořit cílenou reklamu pro návštěvníka. V této souvislosti nezpracováváme žádné osobní údaje bez vašeho souhlasu v souladu s článkem 6, odst. 1, písm. a) GDPR.
Souhlasím s použitím cookies