Tato nabídka není momentálně aktuální

Bwin Recenze – Naše zkušenosti

Doba čtení: 7 Min

Bwin Bonus

100 % do výše 100 € s bonusovým kódem: WELCOMEBONUS

Upozornění: Společnost Bwin požádala o vydání několika licencí, které umožňují poskytovat herní služby v rámci České republiky. Nicméně se v průběhu zpracování těchto žádostí ukázalo, že nedávné změny právních předpisů platných v České republice, spolu s jejich uplatňováním v praxi českými orgány, jsou neslučitelné se zásadami Evropské unie, a nelze je tedy použít. Sázková společnost Bwin se proto rozhodla, stáhnout žádosti, uzavřít všechny příslušné hráčské účty (s výjimkou možnosti výběru finančních prostředků) a za stávajícího licenčního režimu nadále neposkytovat herní služby v rámci České republiky.

V naší recenzi Bwin podrobíme tuto zavedenou sázkovou kancelář s více než 20ti lety zkušeností různými testovanými kategoriemi. Jde o klasické kategorie našeho srovnáni sázkových kanceláří, jako sázkové produkty, kurzy či zákaznické služby. Bwin vznikla v roce 1997 jako "betandwin" ve Vídni, přičemž společnost zaznamenala rychlý úspěch, během kterého se neustále rozšiřovala. Takže tato sázková kancelář, jejíž původním zaměřením byli sportovní sázky, převzala v roce 2006 švédskou společnost Ongame e-solutions, která jim od té chvíle umožňuje rozšiřovat online poker. Po sloučení se společnostmi Interactive Entertainment AG a PartyGaming plc v roce 2011 se tahle sázkové kanceláři s rakouskými kořeny podařilo prosadit své dominantní postavení na evropském trhu sázek. Nyní je jedním z vedoucích hráčů v mnoha zemích. V důsledku toho se Bwin dnes může pochlubit tím, že je největším evropským online bookmakerem a díky sponzorským smlouvám s renomovanými kluby, jako je Real Madrid, dokázal dále zvýšit hodnotu své značky. Bwin.party digitální, podobně jako mnoho dalších sázkových kanceláří, má centrálu v Gibraltaru, a to je již dlouhá léta na londýnské burze cenných papírů to, což zaručuje podniku ještě větší růstový potenciál. V naší recenzi Bwin předkládáme zkušenou sázkovou kancelář na přesnou analýzu a sdílíme s vámi výsledky, přičemž jsme měli s Bwin mimořádně dobré zkušenosti.

Číst víc

Obsah této stránky

 • Nabídka sázek
 • Kurzy
 • Live sázky
 • Bonus
 • Jednoduchost použití
 • Možnosti platby
 • Zákaznický servis
 • Serióznost
 • Shrnutí

Naše recenze a naše zkušenosti s
Bwin,
91 / 100 Procenta

Informace o bonusu Bwin

Informace o bonusu Bwin"
Detaily bonusu
100 % do výše 100€
na první vklad
Bonusový kód: WELCOMEBONUS
Všechny detaily
 • Sázkový bonus: 100 %
 • Maximální výše bonusu: 100 €
 • Minimální vklad: 10 €
 • Protočení (obrat): 3x bonus (bonus + vklad)
 • Minimální kurz: 1.70
 • Časové omezení: 30 dní na vyzdvihnutí bonusu
 • Časové omezení: 90 dní na protočení bonusu
 • Bonusový kód: WELCOMEBONUS
Zobrazit bonus
Kritérium Hodnocení
Nabídka sázek 19 / 20
Sázkové kurzy 15 / 20
Live sázky 10 / 10
Bonus 10 / 10
Snadnost použití 9 / 10
Možnosti plateb 10 / 10
Zákaznický servis 8 / 10
Serióznost 10 / 10

SÁZKOVÉ PRODUKTY – Nabídka sázek – Bwin vás přivítá širokou škálu příležitostí

V našem testu byla sázková společnost Bwin schopna podtrhnout svou pozici vůdcu v oboru. Kromě širokého výběru sportovních sázek máte na Bwin také možnost sázet na poker, kasinové hry i soft games. Začátky jako sportovní bookmaker se odráží v jasném zaměření Bwin na fotbal. Stejně jako všechny přední sázkové kanceláře, Bwin nese všechny své nejlepší evropské ligy, včetně německé Bundesligy, Premier League a La Ligy. Dále jsme v průběhu testu Bwin kromě nejvyšších divizí těchto tradičních fotbalových zemí objevili také zajímavé příležitosti na soutěže nižších úrovní: Například v Německu a Itálii můžete vsadit až na úroveň třetí divize a Serie C, zatímco v Anglii máte také možnost vsadit na amatérské události, včetně zápasů v Národní lize, s víc než 100 sázkovými trhy pro každou sportovní akci. Mimo to jsou také zastoupeny méně známé země a ligy: Náš seznam obsahuje soutěže v Ekvádoru, Indii, Kolumbii a Paraguay, což znamená, že vaše sázkové příležitosti nejsou omezeny výhradně na evropské sporty. Kromě širokého spektra fotbalových akcí jsme v rámci našeho testu zjistili, že můžete sázet na další významné sporty, jako je tenis, lední hokej a box, zatímco sázky na cyklistiku, baseball a krasobruslení jsou také k dispozici v této sázkové kanceláři. Bwin také vylepšuje svou nabídku možností sázení na zábavné akce i politiku, což znamená, že v tomto aspektu naší recenzi se Bwin podařilo pokrýt prakticky celou základnu. Díky své obrovské nabídce, která kromě obrovského výběru až 45 000 různých sportovních sázek za den zahrnuje také možnosti sázení na politické i televizní akce, nás v této kategorii našeho testu Bwin dokázal přesvědčit. Kromě obvyklých utkání, Bwin také nabízí více off-the-wall událostí, což znamená, že tipaři se slabostí pro exotiku se určitě na internetových stránkách Bwin budou bavit. V tomto ohledu může jen několik sázkových kanceláří překonat Bwin. V důsledku toho udělujeme 19/20 bodů.

SÁZKOVÉ KURZY – kurzy Bwin nás donutili k několika odpočtům bodů

Kurzy nabízené společností Bwin v rámci našeho testu byly spojeny s kurzovou hladinou v průměru mezi 91 a 93 %, díky čemuž si tento bookmaker vydobyl průměrné hodnocení na spodním konci vedoucí skupiny. V tomto okamžiku bychom však měli upozornit na to, že se ukázalo, že kurzy nabízené touhle sázkovou kanceláři byly i výrazně lepší. Na začátku podnikání v byznysu byly kurzy Bwin jedny z nejlepších na trhu. Nicméně, když se podíváme na možnosti sázení na nejprestižnější ligy, je tento bookmaker mixem, což znamená, že sporadické tipaře jsou s Bwin jistě v dobrých rukou. Jako náš osobní tip, doporučujeme na Bwin zvážit kombinované sázky, jejichž kurzy jsou často atraktivní. Pokud jde o sázky na favority nebo outsiderů, náš test Bwin nemohl určit žádné konkrétní tendence. Pokud jde o kurzy téhle sázkové kanceláře, doporučuje se určitá opatrnost, neboť tyto kurzy nemusí být nutně proslulé svou stabilitou a často kolísají. Důrazně doporučujeme pečlivě sledovat kurzy na Bwin. To znamená, že v kategorii "Sázkové kurzy" máme pocit, že tato uznávaná společnost není schopna plnit své ambiciózní požadavky, a proto jim v této části testu udělujeme pouze 15/20 bodů.

LIVE SÁZKY – Bwin v našem testu zvedná laťku

Naše zkušenosti s Bwin ukázaly, že live sázení je hlavní silou téhle sázkové kanceláře. V téhle kategorii tento průmyslový obor vyniká neuvěřitelným výběrem živých akcí, které kromě fotbalu, tenisu a basketbalu v mnoha dnech zahrnují také badminton a stolní tenis, což znamená, že Bwin má co nabídnout pro všechny chutě. S až 70 sázkovými možnostmi na živou událost, kráčí Bwin určitě krok před ostatními sázkovými kancelářemi. Kromě širokého výběru možností sázek Bwin také dobře vyniká díky své technicky bezchybní nabídce živých live sázek, což jsme v rámci našeho testu pečlivě zkoumali, protože je to nezbytné, aby bylo možné co nejlépe využít live sázky v reálním čase. Ve svém živém přenosu, který je nabízen přihlášením zákazníkům v Bwin, společnost vysíla až 30 000 sportovních událostí za rok. Ty doplňuje o podrobné statistiky a údaje, které můžete využít, když uvažujete o svých sázkách. Co se týče živého vysílání, je však třeba si uvědomit, že mnoho vysílání je předmětem regionálních omezení. Navíc jsme se v rámci našeho testu Bwin setkali s řadou hezkých triků, jako je animace v reálném čase, což nám umožňuje vidět, například, který tým má v současné době míč. Funkce "jedním kliknutím" dělá ze sázení dětskou hru. Jasný přehled, který je důležitý při tak neuvěřitelném výběru událostí, je poskytován kalendářem, který můžete prolistovat na základe dat nebo sportu jako i dle výběru různých pohledů, ve kterých mohou být různé události prezentovány. Pokud se rozhodnete na poslední chvíli, že se chcete zúčastnit live sázek, můžete tak učinit pomocí funkce „last minute“ a zobrazit ty živé sázky, které se chystají být uzavřeny. V této kategorii našeho testu získává Bwin plní počet bodů: 10/10.

SÁZKOVÝ BONUS – absolutně férové podmínky

Pokud jde o sázkový bonus, našli jsme v našem testu zcela úspěšnou nabídku. Jako nový zákazník se 100 % bonusem, Bwin zdvojnásobí váš první vklad. Maximální částka, kterou lze získat jako součást nabídky bonusu je 100 €. To znamená, můžete se spolehnout, že na vašem sázkařském účte se s vkladem objeví 200 € (= součet vkladu a bonusu). Je však také důležité si uvědomit určité podmínky, které se spolu s bonusem spájejí. Bonusové podmínky se považují za splněné, pokud jste celkově třikrát během 90 dnů prosázeli částku vkladu a bonusu na Bwin. Pro splnění bonusu je nutní vaše sázky vložit pouze s minimálními kurzy 1.70. Konečně v naší recenzi zaznamenáváme silnou bonusovou nabídku pro nové zákazníky, kterou mohou dosáhnout s naprosto spravedlivými podmínkami. Zvláště dlouhe časové omezení a spravedlivé minimální kurzy přispívají k vynikajícímu výsledku testu: 10/10 bodů.

Informace o bonusu Bwin

Informace o bonusu Bwin"
Detaily bonusu
100 % do výše 100€
na první vklad
Bonusový kód: WELCOMEBONUS
Všechny detaily
 • Sázkový bonus: 100 %
 • Maximální výše bonusu: 100 €
 • Minimální vklad: 10 €
 • Protočení (obrat): 3x bonus (bonus + vklad)
 • Minimální kurz: 1.70
 • Časové omezení: 30 dní na vyzdvihnutí bonusu
 • Časové omezení: 90 dní na protočení bonusu
 • Bonusový kód: WELCOMEBONUS
Zobrazit bonus

JEDNODUCHOST POUŽITÍ (uživatelská optimálnost) – naše zkušenosti s webovými stránkami Bwin a aplikací vedly k dobrému hodnocení

Jasnost webových stránek Bwin včetně zručného barevného schématu okamžitě zaujala naše oko. Zatímco je stránka jako celek tmavší, bílé nebo žluté písmo na černém pozadí poskytuje jasný kontrast. Podobně, pokud jde o celkovou strukturu webových stránek, Bwin nás zcela přesvědčil. Stránka je prohledná, zatímco jen několik kliknutí vás přenese kamkoli chcete. Navíc se nebudete muset vypořádat s dlouhými dobami načítání. Aktuální sázková nabídka, stejně jako speciální bonusy a další highlighty jsou umístěny přímo uprostřed webové stránky. A je velice ohromující vidět, kolik informací lze sdružovat na tak poměrně malém prostoru, aniž bychom však ztráceli přehled. Jednou z funkcí, která se nám líbila v rámci našeho testu, bylo, prominentní místo pro mobilní nabídku Bwin v oblasti záhlaví webové stránky, což z důvodů, kterému nerozumíme, nebylo podobně řešeno na internetových stránkách mnoha jiných sázkových kancelářích – konkurentů Bwin. Tímto způsobem můžete svůj smartphone nebo tablet (iOS i Android) využít k rychlému a snadnému stažení aplikace z webu Bwin, a to i pomocí čtečky čárových kódů. Co se týče samotné aplikace, stejně jako webové stránky, v našem testu Bwin, bodují dobrou funkčností a jasností, což znamená, že nepřijedete o nic z vašeho mobilního sázení. Celkově, dobře navržená internetová stránka Bwin získává velmi dobré skóre: 9/10 bodů.

MOŽNOSTI PLATBY (vkladu a výběru) – v našem testu Bwin nenechává žádné přání nesplněné

Bwin nabízí téměř 30 platebních možností, které můžete použít na vklady na váš sázkový účet. Ty jsou uvedeny jednotlivě na webových stránkách Bwin s informačním rámečkem pro každou společnost poskytující stručný popis s obecnými detaily a důležitými možnostmi platby. Tímto způsobem budete mít dostupné všechny data, která potřebujete, abyste si vybrali správnou platební službu, aniž byste se museli všude hledat. Od PayPalu po různé kreditní karty i klasické elektronické bankovní převody jsme v průběhu našeho testu Bwin mohli najít všechny nejvýznamnější platební služby. Navíc mohou být použity pro vaše vklady a výběry i méně známé společnosti jako Przelewy24, EntroPay a WebMoney. Zvláštní výhodou je, že Bwin nabízí funkci výplaty, která vám umožní získat okamžitou a bezproblémovou výplatu vašich výher. Nezaznamenali jsme žádné poplatky za platby, i když doporučujeme pravidelně si tyhle informace ověřit, protože se často mění, a to poměrně rychle. Bwin žije ze své reputace největšího evropského online bookmakera. Udělujeme v této kategorii: 10/10 bodů.

ZÁKAZNICKÝ SERVIS A PODPORA – s Bwin jsou špatné zkušenosti zákazníků spíše minulostí

Už dlouhou dobu byla zákaznická služba v Bwin důvodem k obavám. V rámci našeho současného testu jsme však zaznamenali, že tento zavedený on-line bookmaker dosáhl v tomto ohledu významného pokroku. Kromě e-mailu a telefonního čísla je v nedávné době k dispozici i funkce live chatu, jejíž absence jsme už dávno zdůrazňovaly. Co se týká telefonního kontaktu, ten Bwin také nedávno vylepšil: Nyní můžete společnost kontaktovat pomocí německého nebo švýcarského volacího kódu, zatímco dříve bylo k dispozici pouze rakouské číslo. Rozsáhlá oblast s otázkami FAQ, která odpovída na všechny vaše dotazy, dotváří celkoví dojem, co se týče zákaznického servisu. Díky inovacím, naše hodnocení Bwin zaznamenává významné zlepšení. Jiné sázkové kanceláře nabízejí ještě možnost kontaktovat společnost prostřednictvím Skype nebo sociálních médií, což znamená, že Bwin nebyl schopen dohnat modernější online bookmakery. Jako zřetelné negativum musíme upozorňujeme na poplatek za nečinnost, který vám tahle sázková kancelář účtuje, pokud váš účet nepoužíváte po dobu 30 dní nebo více. Souhrn: pokud jde o zákaznický servis, Bwin se zdá být na správné cestě, a proto obdrží v tehle kategorii 8/10 bodů.

SERIÓZNOST – v této kategorii testu Bwin jsme neměli žádné výhrady

Bwin je držitelem licence z Gibraltaru a zároveň spolupracuje se známými značkami, mezi něž patří například Borussia Dortmund a třetí divize v Německu. Vzhledem k tomu, že organizace jako BVB se velmi soustředí na jejich veřejný obraz, je spravedlivé předpokládat, že se nebudou angažovat v žádné obchodní činnosti, která by nebyla seriózní. To považujeme za další důkaz odbornosti téhle sázkové kanceláře. Pata jejich webu navíc upozorňuje uživatele na řadu iniciativ věnovaných boji proti se závislosti na hazardních hrách, s nimiž Bwin aktivně spolupracuje. Zde také upozorňujeme na skutečnost, že Bwin vám dává příležitost pojistit vaše sázky před špatným rozhodnutím, jako i proti gólem v prodloužení, což považujeme za spravedlivý ústupek. Tahle kategorie testu Bwin jasně ukazuje, že byste neměli mát žádné pochybnosti o serióznosti této společnosti, a proto jí udělujeme 10 bodů.

SHRNUTÍ – Bwin skóruje s dobrým celkovým balíčkem

V rámci našeho testu se Bwin podařilo přesvědčit nás, v neposlední řadě díky širokému výběru možností sázení. Okrem povinných elitních lig, objevíte soutěže nižší úrovně a méně známe sportovní události, a to i z mnohem méně prestižních fotbalových zemí. Pokud jde o sázkové kurzy, v této kategorii našeho testu sázková kancelář Bwin výrazně zaostává za jinými online sázkovými kancelářemi s podobným produktem. To se kousek odrazilo na výsledcích testu Bwin. A to zejména proto, že kurzy jsou jedním z hlavních nosičů pro každého bookmakera. Navíc jsme si všimli, že Bwin dokázal v minulosti nabídnout mnohem lepší kurzy.