Tato nabídka není momentálně aktuální

Bwin Bonus

50€ Bonus na sportovní sázení

Nyní se přihlásit u Bwin a zdarma získat 50€ Gratis! Bwin zdvojnásobí váš první vklad až do 50€ extra!

Vítejte ve světě sportovního sázení Bwin. Zřejmě nejznámější poskytovatel sázek na trhu verbuje sloganem "Play for Real". Bwin je všem pojmem, jakmile jde o sportovní sázení, dokonce i vaše babička bude vědět, o co jde. Bonus Bwin je také jedním z nejoblíbenějších u všech fanoušků sázení, protože s 100% až do 50€ a s minimální kvótou 1.70 a minimálním obratem 3x je bonus Bwin jeden z nejlepších vůbec. Není třeba žádný bonusový kód, obnos se automaticky připíše na konto při aktivaci. Popularitu nemá Bwin jen tak, protože on je a zůstává jedním z nejlepších poskytovatelů sázek vůbec. U Bwin najdete až skoro 90 druhů sportu, na které můžete sázet, to je už pořádná nabídka s množstvím až 30.000 sázek za den. Založen byl Bwin roku 2001, tehdy ještě známý pod jménem bet an win, a tento poskytovatel sázek rychle dobil velké publikum. Bwin patří do skupiny bwin.party, náležící bwin.party digital entertainment plc. Firma je registrována na Gibraltaru a je vedena na lodnýnské burze. Bwin je kromě toho známý díky svému obrovskému sponzorskému balíku. Jedno, zda jde o fotbal, o motorový sport, o lyžařské závody nebo o tenis. Bwin si všude udělal jméno díky velkým sponzorským smlouvám. Ve fotbalu je Bwin partnerem nikoho jiného než klubu Real Madrid, FC Bayern München a Manchester United. "Pořádně a se vším všudy!" je mottem u Bwin, u poskytovatele sázek, který je bez konkurence se svým bonusem, jenž se s takovými bonusovými podmínkami sotva dá najít někde jinde.

Informace o bonusu Bwin

Informace o bonusu Bwin"
Detaily bonusu
100% až do 50€
za první vklad
Zobrazit bonus

Daň ze sázení Bwin

Daň ze sázení Bwin
Daň ze sázení Vypočítáno z/podle
5% sázkového vkladu

Fakta a zajímavosti

Bwin Fakta a zajímavosti
Skupina bwin.party digital entertainment plc
Licence Gibraltar
Pravidla a podmínky https://help.bwin.com/de/general-information/legal-matters/general-terms-and-conditions
Webová stránka https://www.bwin.com
E-Mail support.de@bwin.com
Telefon 0043-1-253 253 3
Livechat k dispozici
Jazyky EN, DE, IT, ES, SV, FR, EL, PL, DA, CZ, HU, HR, SL, RO, TK, SK, RU
Měny ARS, BGN, CHF, CZK, DKK, EUR, GBP, HRK, HUF, MXN, NOK, PLN, RON, RUB, SEK, TRY, USD
Výběry Bankovní převod, ClickandBuy, Kreditní karta, EntroPay, EPS, GiroPay, iDeal, Okamžitý převod, INSTADEBIT, Paypal, Skrill, paysafecard, Ukash, Webmoney, Ticket Premium, Przelewy24, POLi, Neteller, paybox, Kalixa Pay
Vklady Bankovní převod, Kreditní karta, Neteller, Skrill, Webmoney
Kurz EU, UK, US
Druhy sportů Fotbal, Tenis, Baseball, Basketbal, Lední hokej, Formule 1, Motorky, Házená, Volejbal, Beach-Volleyball, American Football, Rugby Union, Stolní tenis, Sportovní cyklistika, Box, Aussie Rules, Bandy, Biatlon, Cricket, Darts, Golf, Bojové sporty, Běh na dlo

Hlavní události a zvláštnosti

Aktuální kurzová hladina pro Bwin z 22.01.2019

Kurzová hladina Bwin
Fotbal Tenis Basketbal
97,30 % není k dispozici není k dispozici

Bwin Bonus 100% až do 50€

U Bwin, v největší aréně sportovních sázek, dostanete při vašem přihlášení nabídku uvítacího bonusu od 100% až do 50€. Bwin zde nabízí jednu z nejlepších sportovních bonusových nabídek vůbec. I když jiní poskytovatelé mají také 100% až 100€, najdeme rozdíl většinou v detailech, protože podmínky, které musíte splnit u bonusu Bwin, jsou mnohokrát snadnější než u nejednoho jiného poskytovatele sázek. Minimální kvóta 1.70 a minimální obrat 3x, to jsou podmínky, které můžete relativně splnit také vy, i když nejste absolutními sázečskými profíky. Bonus Bwin platí jen V Rakousku, Německu, Lucembursku a ve Švýcarsku. Minimální vklad činí také jen 10€. Po registraci máte přesně 365 dní času, abyste bonus využili. Jakmile si jej vyčerpáte, platí doba 90 dní. Do té doby musíte mít splněny nahoře uvedené bonusové podmínky, jinak bonus Bwin propadne.

Website Bwin

Website Bwin je nezaměnitelná, protože se prezentuje v naprosto jedinečném designu. Vytvořená je v jednoduchých barvách černá a žlutá, jak Bwin známe. Školené oko si hned ryhle všimne, že se zde jedná o jednoho z nejlepších poskytovatelů sázek. Website je sestavena vysoce profesionálně, extrémně přehledně a nabízí vše, co si fanoušek sázení může přát. Najdete live score, vlastní statistiky Bwin, stejně jako všechny výsledky ukončených zápasů a akcí. Bonus Bwin je propagován velmi intenzivně a lze jej najít téměř na všech stránkách. Live sázky mají u Bwin významné postavení, protože Bwin je mezitím už jedním z mála poskytovatelů sázek, kteří disponují live streamy a tyto také poskytují. Také bonus Bwin lze použít u všech live sázek. Bwin nabízí také vždy probíhající propagační akce, aby nebyla nikdy nuda. Najdete vedle volných sázek a kombinovaných sázek akce, také mnoho nabídek, kdy se navrací vklad. U Bwin je sloganem: "EVERY DAY IS MATCHDAY"

Bwin Website EN

Bwin App

Bwin nabízí jako jeden z mála poskytovatelů sázek skutečně vlastní mobilní aplikaci, která je k dispozici v App Store ke stažení. Bwin sice také zavedl mobilní verzi své website, ale mnoho fanoušků sázení si jednoduše přeje vlastní aplikaci. No, co můžeme říci o aplikaci Bwin - vlastně toho moc není, snad mimo toho, že je jednoduše geniální. Super design, extrémně přehledná a jednoduše ovladatelná. Jsou zde všechny funkce, jež také najdete na website Bwin, a sice bez nějakých omezení. Také bonus Bwin lze mobilně využít. K tomu navíc jsou také pro mobilní telefon a pro mobilní sázení neustále speciální bonusové akce Bwin. Můžete provádět vklad i výplatu, máte přístup ke všem sázkám a dokonce můžete na cestách sledovat i live streamy. Ohledně funkčnosti a rychlosti těžko hledat sobě rovného. Můžeme aplikaci Bwin neomezeně doporučit, jak mobilní verze, tak i skutečná aplikace jsou opravdovým vrcholem.

Bwin App EN