cs
Tato nabídka není momentálně aktuální

Betworld Recenze – Naše zkušenosti

Doba čtení: 8 Min

Bonus od Betworld

25 % do výše 50 €

V naší recenzi této sázkové kanceláři vám představujeme průzkumy a hodnocení společnosti Betworld. Tato sázková kancelář je poměrně mladým zástupcem v odvětví sportovních sázek. Společnost Betworld byla založena až v roce 2013 - přesto se tomuto ambicióznímu bookmakeru podařilo doběhnout konkurenci v krátkém čase, a to díky dobrým kurzem, atraktivním sázkovým produktům a zajímavému bonusu pro nové zákazníky, který si nesmíte nechat ujít. Pozorní fanoušci sportovních sázek okamžitě zaznamenají, že na domovské stránce vizuální dojem, jakož i nabídka velmi připomínají Interwetten – veterána těžké váhy na trhu sportovních sázek. Žádná náhoda – konec konců, tato sázková kancelář je ve skutečnosti odnoží zkušených Rakušanů. Dovolte nám odhalit ještě jednou jeden z faktů o Betworld: Z výše uvedeného důvodu jsou jejich sázkové kurzy, jakož i možnosti sportovních sázek téměř totožné, což je velmi pozitivní zprávou. Hlavní rozdíl, ačkoli prakticky nemá žádný vliv na sportovních tipérů: Na rozdíl od jejich většího bratra Interwetten, Betworld nedisponuje licencí z Malty, ale z Curaçao, i když obě jsou znakem profesionality společnosti. Jako obvykle náš test Betworld zkoumá tuto sázkovou kancelář v rámci 8 různých kategorií.

Obsah této stránky

 • Nabídka sázek
 • Kurzy
 • Live sázky
 • Bonus
 • Jednoduchost použití
 • Možnosti platby
 • Zákaznický servis
 • Serióznost
 • Shrnutí

Naše recenze a naše zkušenosti s
Betworld,
vypracoval: SAZENIFORMAT, recenze
83 / 100 Procenta

Informace o bonusu Betworld

Informace o bonusu Betworld"
Detaily bonusu
25 % do výše 50 €
na prvý vklad
Všechny detaily
 • Sázkový bonus: 25 %
 • Maximální výše bonusu: 50 € (50 EUR, 70 CHF, 40 GBP, 150 TRY) – bonusová částka uvolněna v 5 předem definovaných krocích
 • Minimální vklad: 10 EUR, 14 CHF, 8 GBP, 30 TRY
 • Protočení (obrat): 5x (= částka vkladu)
 • Minimální kurz: 2.00
 • Časové omezení: 10 dní (pro vykonaní první platby)
 • Časové omezení: 14 dní (pro splnění podmínek)
 • Geografická omezení: Tento bonus je k dispozici pouze pro zákazníky s bydlištěm v České republice, Dánsku, Finsku, Švédsku, Řecku, Polsku a Singapuru.
 • Sázkové omezení: systémové sázky jsou z této nabídky vyloučeny, 2 nebo více sázek na různé výsledky jedné stejné sázky nebo stejné události – vyloučeno z bonusové nabídky
 • Příklad pro vkladovou částku ve výši 200 €: Krok 1 – vklad: 200 €, min. kurz: 2.00, bonus: 10 €, volně k dispozici Krok 2 – vklad: 200 €, min. kurz: 2.00, bonus: 10 €, volně k dispozici Krok 3 – vklad: 200 €, min. kurz: 2.00, bonus: 10 €, volně k dispozici Krok 4 – vklad: 200 €, min. kurz: 2.00, bonus: 10 €, volně k dispozici Krok 5 – vklad: 200 €, min. kurz: 2.00, bonus: 10 €, volně k dispozici
Zobrazit bonus
Kritérium Hodnocení
Nabídka sázek 17 / 20
Sázkové kurzy 18 / 20
Live sázky 9 / 10
Bonus 7 / 10
Snadnost použití 10 / 10
Možnosti plateb 6 / 10
Zákaznický servis 6 / 10
Serióznost 10 / 10

SÁZKOVÉ PRODUKTY – Nabídka sázek – Náš test Betworld odhaluje pestrý a široký sázkový program

Na základě našich zkušeností, sázkový program Betworld představuje různorodou barevnou směs, která překonává mnohé z portfolií již zaběhnutých sázkových kanceláří. Samozřejmě, program sportovních sázek Betworld se zaměřuje především na uživatele z Evropy – což znamená: fotbal je velmi důležitý. Samozřejmě, program Betworld nabízí top špičkové národní i mezinárodní soutěže spolu s důležitými událostmi, ale to není všechno: V některých zemích, jako je Německo a Anglie, mohou fanoušci sportovních sázek vsadit i na poloprofesionální i amatérské ligy. Pokud jde o fotbal, naše zkušenost naznačuje, že tato sázková kancelář patří mezi ty lepší. Avšak ve srovnání se šířkou sázkové nabídky některých konkurentů, Betworld zaostává. Přesto náš test ukazuje, že Betworld se nemá za co stydět: Na zápas je k dispozici 60 až 120 sázkových trhů. Fanouškem sázek nebude chybět nic, s výjimkou asijských handicapů. Jsou to především zajímavé dlouhodobé sázky, které jsme v této formě nenašli v žádné sázkové kanceláří, co odlišuje sázkový program Betworld od ostatních. Díky jedinečným detailním sázkám si mohou uživatelé vytvořit své vlastní zajímavé sázkové strategie.

Kromě fotbalu jsou hlavními sportovními aktivitami této sázkové kanceláře tenis, lední hokej, basketbal, házená, Formule 1, volejbal a golf. V Betworld jsou však zastoupeny i exotiky ve sportovním světě. Aniž jsme museli zmínit každý jeden sport explicitně podle jména, je tu jeden krátký příklad: Pokud chcete, můžete zvážit sázku na finský míčový sport známý jako Pesäpallo. Rakouské kořeny tohoto bookmakera (jak jsme již zmínili, že Betworld je dceřinou společností Interwetten) jsou nepochybné: Na základě našich zkušeností s Betworld, hlavní roli zde hrají zimní sporty. Celkově se tato sázková kancelář může pochlubit velmi atraktivním portfoliem sestávajícím z 35 různých sportů. Mimochodem: V průběhu našeho testu Betworld jsme se setkali i s mnoha sázkami na elektronické sporty a se společenskými sázkami. Jelikož detailní sázky ještě mají prostor pro zlepšení, nedokázali jsme udělit maximální počet bodů. Naše hodnocení v této kategorii: 17 z 20 bodů.

SÁZKOVÉ KURZY – Naše zkušenosti s Betworld: Sázky na favority jsou obzvlášť obohacující

Co se týče sázkových kurzů, tato kategorie našeho testu Betworld vytváří velmi jasný obraz: výhry na favority, ať už ve fotbale nebo v rámci dlouhodobých sázek, jsou v této sázkové kanceláři velmi dobře odměněny. Je jisté, že obzvláště hobby tipaře budou mít velkou zábavu s touto sázkovou kanceláří. I když se bude jednat o často umístěny sázky na výhru Bayernu Mnichov, FC Barcelony apod., Betworld je často schopen nabídnout ty nejlepší kurzy na trhu, rameno vedle rameni s Interwetten. Mějte na mysli, když zvažujete kurzy na favority, vždy stojí za to, abyste zkontrolovali nabídky této sázkové kanceláře. I kombinované sázky, které obsahují sázky zaměřené na favority, mají potenciál být velmi výnosné v pravém slova smyslu. Obecně platí, že pokud jde o kurzy, zdá se, že tato sázková kancelář ráda vyčnívá z řady a ráda se odlišuje od nabídek svých konkurentů. V našem testu Betworld jsme dokázali prokázat, že vysoké kurzy na outsidery, se mohou také relativně pravidelně oplácet. Pokud jde o kurzovou hladinu, na základě našich zkušeností s Betworld jsme zjistili, že se pohybuje od 93 do 96 % pro fotbalové sázky - na základě atraktivnosti ligy nebo soutěže. Samozřejmě, nejvyšší kurzy najdete na top evropské ligy, jako jsou Premier League a Bundesliga. I v případě tenisu a basketbalu náš test odhalil respektující kurzovou hladinu od 92 do 94 %. Pro celkovou hodnotu kurzů Betworld v této kategorii udělujeme 18 z 20 bodů!

Betworld Website Pokud jde o sázkové kurzy a použitelnost, Betworld nás může přesvědčit!

LIVE SÁZKY – Betworld nám ukazuje svou nejlepší tvář v této kategorii

Velké odhalení v této kategorii našeho testu Betworld: Live centrum a příležitosti na sázení na již probíhající setkání od této mladé, ambiciózní sázkové kanceláře jsou neuvěřitelné. Samozřejmě: Live sázky jsou zaměřeny na fotbal. Kdykoliv přes den nebo v noci můžete vsadit na fotbal po celém světě. Opět jsme si všimli, jaké přitažlivé sázky na favority na Betworld jsou a jím odpovídající vysoké kurzy – značka společnosti Betworld. Avšak na základě našich zkušeností se tato "taktika" sázkové kanceláře nepraktikuje tak přísně v případě "běžných" sázek vytvořených před začátkem sportovního utkání. Pokud jde o sázkové trhy na live sázení, tato sázková kancelář jde do detailů, se sázkovými trhy značně založenými na sportu, jakož i profilu příslušné soutěže. V případě fotbalových zápasů často nenabízí společnost více než 100 detailních sázek, zatímco sázkové trhy na tenis a basketbal jsou často jen kolem 20. V naší recenzi Betworld si také uvědomujeme příležitosti na live sázky na lední hokej – s více než 40 sázkových trhů na zápas, má Betworld problém udržet krok s nejlepšími v byznysu.

Důkladná analýza také vyžaduje bližší pohled na live centrum, které nás samozřejmě přesvědčilo především díky své jasné struktuře a jednoduché orientaci. Není to překvapením, protože Betworld čerpá z dlouholetých zkušeností svého velkého bratra, Interwetten – online sázkové kanceláře s více než 20-letými zkušenostmi. Na této stránce najdete jednotlivé soutěže, jakož i sázky v přehledu, přičemž sázení je jednoduché jako dětská hra. Obzvláště se nám líbil Betworld kalendář událostí, který poskytuje pro sportovní tipaře přehled všech událostí. Vizualizace, jakož i další informace a statistiky byly poměrně přesvědčivé. V důsledku toho udělujeme Betworld live sázkám 9/10 bodů.

SÁZKOVÝ BONUS – Bonus od Betworld je nestandardní nabídkou

V této části naší recenze Betworld popíšeme naše zkušenosti s bonusem pro nové zákazníky této sázkové kanceláře, který je k dispozici novým uživatelům i z České republiky. Už na první pohled vidět, že nejde o klasický 100 % uvítací bonus. Betworld ponouká 25 % do výše 50 % na první vklad – jinými slovy, pokud se rozhodnete vložit minimální částku ve výši 10 €, bude vám jako bonus připsáno 2,5 € (po 0,50 €). Co dělá bonus Betworld specifickým: Bonus je připsán po pětinách. Pokud se rozhodnete, že chcete získat maximální částku, musíte 5x protočit na vašem sázkovém účtu sumu 200 €, přičemž bonus se vám připíše postupně po pětinách. To znamená, že bonusová částka je odemčena v pěti krocích, zatímco kvalifikační sázky mohou pocházet ze sportovních sázek, jakož i z online kasina. Systémové sázky jsou z této nabídky vyloučeny, taky 2 nebo více sázek na různé výsledky jedné stejné sázky nebo stejné události. V každém z pěti kroků mohou noví zákazníci odemknout 1/5 bonusové částky a získat výplatu odpovídajících peněz. Minimální kurz je 2.00. Požadavek na protočení je, jak jsme již uvedli 5x částka vkladu, což je pro nové zákazníky zcela přiměřené a spravedlivé. Časové omezení je však relativně krátké: máte jen 14 dní na splnění podmínek sázení. Z tohoto důvodu v této části naší recenze Betworld musíme odečíst několik bodů. Veškeré další podrobnosti, jakož i pokyny o tom, jak získat bonus, jsme pro vás sestavili na naší bonusové stránce. Za bonusovou nabídku Betworld udělujeme 7/10 bodů.

Informace o bonusu Betworld

Informace o bonusu Betworld"
Detaily bonusu
25 % do výše 50 €
na prvý vklad
Všechny detaily
 • Sázkový bonus: 25 %
 • Maximální výše bonusu: 50 € (50 EUR, 70 CHF, 40 GBP, 150 TRY) – bonusová částka uvolněna v 5 předem definovaných krocích
 • Minimální vklad: 10 EUR, 14 CHF, 8 GBP, 30 TRY
 • Protočení (obrat): 5x (= částka vkladu)
 • Minimální kurz: 2.00
 • Časové omezení: 10 dní (pro vykonaní první platby)
 • Časové omezení: 14 dní (pro splnění podmínek)
 • Geografická omezení: Tento bonus je k dispozici pouze pro zákazníky s bydlištěm v České republice, Dánsku, Finsku, Švédsku, Řecku, Polsku a Singapuru.
 • Sázkové omezení: systémové sázky jsou z této nabídky vyloučeny, 2 nebo více sázek na různé výsledky jedné stejné sázky nebo stejné události – vyloučeno z bonusové nabídky
 • Příklad pro vkladovou částku ve výši 200 €: Krok 1 – vklad: 200 €, min. kurz: 2.00, bonus: 10 €, volně k dispozici Krok 2 – vklad: 200 €, min. kurz: 2.00, bonus: 10 €, volně k dispozici Krok 3 – vklad: 200 €, min. kurz: 2.00, bonus: 10 €, volně k dispozici Krok 4 – vklad: 200 €, min. kurz: 2.00, bonus: 10 €, volně k dispozici Krok 5 – vklad: 200 €, min. kurz: 2.00, bonus: 10 €, volně k dispozici
Zobrazit bonus

JEDNODUCHOST POUŽITÍ (uživatelská optimálnost) – Vynikající zkušenosti s Betworld webovou stránkou a aplikaci

Pokud jde o uživatelskou přívětivost, Betworld je bezpochyby jedním z lídrů na trhu sázek. Tato sázková kancelář má koncept a jasnou strukturu. Návrh její webové stránky odpovídá 1:1 designu online veterána Interwetten. To znamená, že stránka Betworld je jen převlečená do jiných barev. Dominují barvy modrá, šedá a bílá, vytvářejíc vzhled, který je velmi klidný a jasný. Menu je velmi klasické a nijak překvapivé. V hlavičce najdete hlavní kategorie (sportovní sázky, live, kasino, live kasino atd.), zatímco levý sloupec obsahuje různé podkategorie. V naší recenzi Betworld se nyní blíže podíváme na levý sloupec, který jsme výše zmínili. Na vrchu najdete tzv. "Top Linky", kde se zobrazují údajně nejpopulárnější sporty a soutěže různých zemí. V kategoriích jako "Last Minute" a "Kurz pod 2.00" můžete najít zajímavé sázkové příležitosti. Můžete také manuálně filtrovat různé kurzy. Kromě toho nabízí Betworld sázkový kalendář pro jasný přehled, posuvník, který vám umožní určit počáteční čas události (od 1 do 72 hodin). Obě jsou to skvělé funkce nabízené v této podobě pouze několika společnostmi. Níže najdete hlavní oblast pro podkategorie: Jednotlivé sporty jsou jasně seřazeny, s rozbalovacími menu, které vede na jednotlivé ligy a soutěže. Doplňková funkce vyhledávání umožňuje snadné rychlé prohledávání sázek.

V našem testu Betworld upozorňujeme i na sázkovou funkci. Jde o oblasti "live skóre", "statistiky" a "výsledky". Uživatelé mají k dispozici všechny relevantní informace o svých sportovních sázkách. Kromě toho má tato sázková kancelář dobře strukturovanou přehlednou stránku možností plateb, bonusových nabídek, služeb pro zákazníky, ochranu osobních údajů atd. Na základě našich zkušeností s Betworld, skryté informace, malá písmenka či neustálé hledání informací není problémem Betworld. Design mobilní nabídky této sázkové kanceláře je také obzvlášť uživatelsky přívětivý, což je z hlediska výkonu a kvality ekvivalentní mobilní aplikaci. Díky optimalizované webové stránce pro mobilní zařízení, bez ohledu na to, kdy nebo kde zákazníci jsou, mají vždy přístup k celé sportovní a kasinové nabídce. V této kategorii našeho testu Betworld udělujeme plný počet bodů: 10/10.

Betworld App en Pokud jde o uživatelskou přívětivost, Betworld je bezpochyby jedním z lídrů na trhu sázek.

MOŽNOSTI PLATBY (vkladu a výběru) – Betworld nabízí solidní výběr s možností pro vylepšení

Dovolte nám odhalit hned na začátek jedno zjištění v našem testu Betworld: Pokud jde o možnosti plateb, tato sázková kancelář sportovních sázek nás dokázala přesvědčit rychlým zpracováním a solidními minimálními poplatky za vklady. Domníváme se však, že rozsah jejich nabídky, minimální výška výplaty jakož i poplatky, které účtují za transakce, potřebují zlepšení. V případě svých vkladů mají zákazníci následující možnosti: online banking (Rapid Transfer), bankovní převod, kreditní kartu (VISA, MasterCard), elektronické peněženky (Skrill, Neteller, EcoPayz), poukázky a předplacené karty (paysafecard). Minimální částka pro váš vklad je 10 €. Je však důležité poznamenat, že jen klasický bankovní převod neprovázejí žádné poplatky. V opačném případě vám obecně bude účtován poplatek ve výši 2 % (v případě paysafecard se poplatek zvyšuje na 3 %). Možnosti výběru jsou také omezeny: kromě bankovních převodů, které mohou trvat od 2 do 10 pracovních dnů, výplaty prostřednictvím Neteller a Ecopayz musí být minimálně ve výši 30 €. V tomto případě nejsou žádné poplatky. To znamená, že v porovnání s ostatními sázkovými kancelářemi, najdeme možnosti vkladů a výběrů, které jsou v nejlepším případě jen omezené. Proto je naše hodnocení v této kategorii: 6 z 10 bodů.

ZÁKAZNICKÝ SERVIS A PODPORA – Vlažné zkušenosti se zákaznickou podporou Betworld

V této části popisujeme naše zkušenosti se zákaznickými službami společnosti Betworld. Tato sázková kancelář neposkytuje mnoho způsobů, jak společnost kontaktovat. Po kliknutí na položku Kontakty se dostanete na kontaktní formulář, který vypadá trochu zastarale. Zde můžete posílat své návrhy, otázky a stížnosti. Na základě našich zkušeností může trvat 2 až 3 pracovní dny, dokud dostanete odpověď. Určitě nelze hovořit o podpoře 24 hodin denně. Bohužel na stránce Betworld chybí live chat, samostatná e-mailová adresa pro požadavky zákazníků a horká linka. V důsledku toho v této části naší recenze Betworld udělujeme jen 6 z 10 bodů.

SERIÓZNOST – Společnost Betworld působí pod jinou licenci než její velký bratr Interwetten

Skutečnost, že Betworld je jakýmsi produktem sázkového giganta Interwetten, je něco, co jsme zmínili již několikrát v naší recenzi. Na druhé straně, setkáváme se s vážnou sázkovou kanceláří, která zajišťuje soukromí uživatelů a zachází se všemi transakcemi a údaji o svých zákaznících důvěrně a bezpečně. Na rozdíl od společnosti Interwetten, která působí na základě platné licence z Malty, společnost Betworld, podobně jako mnoho dalších prodejců, vlastní licenci od Curacao. Znamená to, že není důvod ke znepokojení. Pozitivní poznámka: Na domovské stránce upozorňuje tato sázková kancelář i na iniciativy zaměřené na prevenci hazardních her a zodpovědné sázení. V této kategorii recenze Betworld jsme udělili plný počet bodů 10 bodů.

SHRNUTÍ – Betworld test: Ambiciózní sázková kancelář s mnoha silnými stránkami

Mladá a specializovaná sázková kancelář Betworld dosahuje v recenzi velmi slušné skóre: 83 ze 100 bodů. Zejména ve dvou hlavních kategoriích "Sázkové produkty" a "Sázkové kurzy", kde vás čekají skvělé kurzy na vítězství favoritů, tato sázková společnost udržuje krok s nejlepšími na trhu sportovních sázek. Obzvláště nás bavila internetová prezentace společnosti Betworld, která byla moderní a uživatelsky přívětivá. Co se týče live sázkového centra, bezpochyby jde o jedno z nejlepších na trhu. Byli jsme nuceni udělat několik srážek bodů v kategoriích "Zákaznický servis" a "Možnosti plateb", kde naše zkušenosti byly smíšené – jestliže určitě není důvod ke znepokojení. Malý prostor pro zlepšení nikdy neuškodí žádné on-line sázkové společnosti. Vzhledem k relativní "mládí" společnosti Betworld, není divu, že se její nabídky ve všech kategoriích neustále zlepšují. Sportovní tipaři, kteří preferují vysoké kurzy na zápasy favoritů a velkolepé portfolio live sázek, určitě budou mít skvělé zkušenosti s Betworld a budou se cítit se jako doma.

Ke srovnání sázkových kanceláří
Nastavení souborů cookies
x
Co jsou to cookies?
Cookies jsou malé textové soubory uložené v prohlížeči počítače obsahující informaci. Na základě těchto informací naše webová stránka zaznamenává, že jste ji již dříve navštívili. Používáme je na přípravu informací. Vaše osobní údaje nejsou uloženy. Další informace: Zásady používání souborů cookies |Impresum |Zásady ochrany osobních údajů |
Ich möchte keine Cookies
Required cookies
Soubory cookies kontrolují funkce, bez kterých nemůžete plně využívat naši webovou stránku. Cookies používáme pouze my (vlastní cookies). V důsledku toho, tyto informace používá a zpracovává pouze naše webová stránka. Například, když se zaregistrujete, nemusíte se pokaždé přihlašovat.
Performance cookies
Naše soubory performance cookies shromažďují informace o tom, jak se naše webová stránka používa. Tyto soubory cookies nám pomáhají například určit, zda a které podstránky naší webové stránky jsou navštěvovány a o jaký obsah mají uživatelé zájem. V první řadě zaznamenáváme počet návštěv a jejich trvání.
Marketingové cookies
Reklamní cookies pocházejí od reklamních společností (třetí strany) a používají se na shromažďování informací o webových stránkách navštívených uživatelem s cílem vytvořit cílenou reklamu pro návštěvníka. V této souvislosti nezpracováváme žádné osobní údaje bez vašeho souhlasu v souladu s článkem 6, odst. 1, písm. a) GDPR.
Souhlasím s použitím cookies