Tato nabídka není momentálně aktuální

BetRedKings Bonus

Vložit 10€ sázet 40€

30€ poukázka + 20% cashback

Poskytovatel sázek BetRedKings patří do skupiny RedKings a je produktem sportovního sázení tohoto poskytovatele. RK Operation, jak se této skupině říká, nabízí interaktivní live sázky nonstop. Co činí bonus BetRedKings tak zajímavým, je celkový balíček. Je tu totiž bonus BetRedKings na sázení zdarma v hodnotě 5€, stejně jako velmi silný zdvojnásobující bonus 300% až do 40€. Abyste nabídku mohli využít, musíte při vkladu zadat bonusový kód BetRedKings BET30. Nyní se dostáváme k té negativní části nabídky, totiž ke kritériím obratu. Ty znějí 10x při kvótě 1.80. Díky tomu je bonus BetRedKings zajisté jedním z nejhorších, ale základní nabídka je velmi dobrá. BetRedKings byl založen roku 2010 a od té doby průběžně rozšiřuje svou nabídku sportovních sázek. Učinili jsme si pro vás obrázek o tomto bookmakerovi a můžeme vám až na několik maličkostí, ke kterým se později ještě vrátíme, podat pouze pozitivní zprávy. Začněme s plus body a musíme zde zmínit zákaznický servis, neboť ten se stále snaží a lze jej zastihnout nonstop. Jediné manko je, že ten kdo nerad telefonuje, musí využít e-mail, a proto poněkud čekat na odpověď, protože na BetRedKings bohužel nenajdeme live chat. Kvóty absolutně drží krok s průměry na trhu. Ten kto je přesný, může sem tam vychytat vysokou kvótu a dosáhnout tím slušnou výhru. Přitom se vyplatí porovnávat, protože kvóty u tohoto poskytovatele sázek nejsou vždy úplně korektně zvoleny. Co se týká nabídky sázek, tak BetRedKings taktéž umí pokrýt všechny relevantní sportovní sázky. Kromě toho se nám líbí, že BetRedKings nabízí pořádné portfolio dílčích sázek. BetRedKings má navíc vlastní live score a rozsáhlou nabídku Virtual Sports. Website je samozřejmě přístupná také mobilně, podrobnou zprávu o tom najdete na konci této strany. Suma sumárum skvělý poskytovatel sázek, který předhání konkurenci právě bonusovými nabídkami.

5€ bez vkladu

5€ zdarma k sázení!

Hodnocení pro BetRedKings v detailech:

Nabídka sázek
 
Sázkové kurzy
 
Bonus za první vklad
 
Reload Bonus
 
Nabídka live sázek
 
Zákaznický servis
 
Možnosti vkladu
 
Možnosti výběru
 
Mobilní verze/aplikace
 
Pravidla sázení/Všeobecné obchodní podmínky
 

Informace o bonusu BetRedKings

Informace o bonusu BetRedKings"
Detaily bonusu
vložit 10€ sázet 40€
Vkladový bonus
Zobrazit bonus

Informace o kupónu BetRedKings

Informace o kupónu BetRedKings"
Detaily kuponu
5€ dárkem
jenom za přihlášení
Tudy k sázce zdarma 5€

Daň ze sázení BetRedKings

Daň ze sázení BetRedKings
Daň ze sázení Vypočítáno z/podle
žádná daň ze sázení žádná daň ze sázení

Fakta a zajímavosti

BetRedKings Fakta a zajímavosti
Skupina RedKings
Licence Curacao
Pravidla a podmínky https://bet.redkings.com/de/tnc.html
Webová stránka https://bet.redkings.com
E-Mail support@redkings.com
Telefon +1-647-724-0264
Livechat není k dispozici
Jazyky BG, EN, FI, FR, HU, NOR, PL, PT, RU
Měny AUD, CAD, EUR, GBP, NOK, SEK, USD, ZAR
Výběry Kreditní karta, Skrill, Bank Transfer
Vklady Kreditní karta, Skrill, Click2Pay, Neteller, Fast Bank Transfer, ukash, paysafecard, Giropay, clickandbuy, EPS, Webmoney, wire transfer, thawte, MB, Moneta.ru, Qiwi, Entropay, Boleto, Teleingreso, Swedbank, eKonto, Eco Nordea, abaqooo, Ewire, Poli, Wireca
Kurz EU
Druhy sportů Fotbal, Tenis, Lední hokej, Házená, Basketbal, Volejbal, Rugby Union, Baseball, Bojové sporty, Cricket, Snooker, Sportovní cyklistika, Golf, Bandy, Biatlon, Futsal, Běh na dlouhou trať, Pool, Šachy, Ski Alpin, Stolní tenis, Unihockey

Highlighty a speciální funkce

 • Kurzy dostupné v Porovnání kurzů na SAZENIFORMAT
 • Vysoké procento u bonusu na první vklad
 • Vysoký bonus při prvním vkladu
 • Nízký minimální obrat u bonusu na první vklad
 • Live Ticker pro mnoho lig
 • Telefonická podpora
 • Zákaznický servis zastižitelný e-mailem
 • Vklad prostřednictvím Skrill
 • Vklad prostřednictvím Netteller
 • Vklad prostřednictvím paysafecard
 • Vklad prostřednictvím kreditní karty
 • Vklad bankovním převodem je možný
 • Podporuje vklad okamžitým převodem
 • Výběr přes Skrill konto
 • Výběr přes Netteller
 • Výběr přes kreditní karty
 • Výběr přes bankovní účet
 • Všechny kurzy jsou k dispozici v aplikaci
 • Vklad je možný také v mobilní aplikaci
 • Výběry
 • Žádná daň ze sázení

Aktuální kurzová hladina pro BetRedKings z 19.09.2019

Kurzová hladina BetRedKings
Fotbal Tenis Basketbal
92,17 % není k dispozici není k dispozici

Bonus BetRedKings pro nové zákazníky 300%

BetRedKings aktuálně nabízí bonus 300% až do 10€, to ale není ještě všechno, protože každý, kdo je zákazníkem u BetRedKings, dostává 20% cashback na své mešíční čisté ztráty. Pro toho, kdo by chtěl nezávazně otestovat poskytovatele sázek BetRedKings, je tato nabídka přesně to správné.

Návod na bonus BetRedKings
1. Jednoduše si zaregistrovat nové sázkové konto u BetRedKings
2. Uskutečnit první vklad nejméně 10€
3. Zadat bonusový kód BET30
4. Získat poukázku 30€

Návod na bonus 5€ na sázení zdarma

1. Reistrovat si nové sázkové konto
2. Zaslat e-mail na play@betredkings.com a vyžádat si svůj bonus 5€
3. Následně vám BetRedKings zabookuje bonus

Důležité: pošlete zároveň nejlépe i své login, aby to s bonusem klaplo rychleji!

Website BetRedKings

BetRedKings se prezentuje velmi klasickou website sportovního sázení. Člověk si hned všimne live sázek a co je nápadné, že u BetRedKings najdeme hledací funkci sportovního sázení, čímž končí nervující dlouhé proklikávání se, protože si můžete vaši žádanou sázku hledat přímo manuálně. Poněkud musíme z naší strany zkritizovat přehlednost nabízených sázek. Jakmile se člověk rozhodne pro nějakou ligu, zobrazí se všechny sázky v seznamu pod sebou, ovšem ve velmi nepřehledné formě, jak se domníváme. Jinak website BetRedKings nabízí přehled všech aktuálních akcí, vlastní live score a také link k nejoblíbenějším sázkám a aktuálním live sázkám. Sázkový kupon se nachází na pravé straně, jak jsme na to zvyklí od většiny poskytovatelů sázek. Máme pocit, že celková nabídka sázek a prezentace BetRedKings je vcelku dobrá, ovšem máme dojem, jako kdyby na cestě k favoritům na trhu chybělo ještě několik kroků. Tento bookmaker je ale ještě relativně mladý, a tak v blízké budoucnosti očekáváme ještě nějaká zlepšení. Čím BetRedKings ale jednoznačňě boduje, je uvítací bonus.

betredkings website en

BetRedKings Cash Back Bonus

Jako velmi skvělou nabídku je třeba vyzdvihnout Cash Back Bonus od BetRedKings. Pomocí něj si fanoušci sázení mohou vyzvednout zpět až 20% čistých ztrát za jeden měsíc. Bonusový program začíná od 120 vsazení během 12 měsíců.

Bonusové stupně bonusu BetRedKings

10% cash back - od 120 vsazení během 1 roku
15% cash back - od 600 vsazení věhem 1 roku
20% cash back - od 1200 vsazení během 1 roku

BetRedKings App

S mobilní aplikací BetRedKings se dostáváme k té z našeho pohledu nejkritičtější stránce tohoto poskytovatele sázek. Již jsme konstatovali, že přehlednost website by poněkud chtěla vylepšit, a přesně tak to vidíme také u mobilní aplikace, ovšem pouze s tím doplněním, že tato jednak funguje velmi pomalu a pak ještě, že navigace je všelijaká, jen ne intuitivní. Klikáme např. automaticky na button, který nás katapultuje zase nahoru, ačkoliv nám měl vybírat sázku. Alespoň lze všechny bonusové nabídky využít mobilně. Jinak aplikace od BetRedKings funguje, ovšem vidíme u tohoto ještě dost nového bookmakera mnoho prostoru pro další rozvoj.

betredkings app en