cs
Tato nabídka není momentálně aktuální

Betrally Test – Recenze – Naše zkušenosti

Doba čtení: 8 Min

Bonus od Betrally 100 €

100% do výše 100 € (Bonuscode: 100RALLY)

V naší recenzi Betrally si můžete přečíst vše o našich zkušenostech s touto mladou on-line sázkovou kanceláří. Tato společnost patří ZapZap Marketing Limited Company se sídlem na Kypru a byla založena v roce 2012. Jen o rok později se internetová stránka Betrally dostala na internet s licencí na sportovní sázky od Curacao, čímž se tato kyperská sázková kancelář stala jednou z nově příchozích na trh. Popři svému zaměření na sportovní sázky nabízí internetová stránka této on-line sázkové společnosti různé možnosti on-line kasina. Při testování Betrally, které jsme provedli, jsme zkoumali různé kategorie, které na základě našich zkušeností mají zásadní význam pro on-line sázkové trhy. Patří k nim kurzy, sázkové produkty, live sázky, jakož i uživatelská přívětivost. Uvedené faktory jsme si v průběhu naší rozsáhlé analýzy vzali pod drobnohled. Budeme se zabývat silnými a slabými stránkami Betrally. S ohledem na množství získaných bodů je tento nováček schopen držet krok s velkými hráči na trhu on-line sázek, a určitě je zajímavou alternativou pro tipaře.

Obsah této stránky

 • Nabídka sázek
 • Kurzy
 • Live sázky
 • Bonus
 • Uživatelská optimálnost
 • Možnosti platby
 • Zákaznícky servis
 • Serióznost
 • Shrnutí

Naše recenze a naše zkušenosti s
Betrally,
vypracoval: SAZENIFORMAT, recenze
78 / 100 Procenta

Informace o bonusu Betrally

Informace o bonusu Betrally"
Detaily bonusu
100 % do výše 100 €
na první vklad
Bonusový kód: 100RALLY
Všechny detaily
 • Sázkový bonus: 100 %
 • Maximální výše bonusu: 100 €
 • Minimální vklad: 20 €
 • Protočení (obrat): 6x hodnota bonusu + vkladu
 • Minimální kurz: jakýkoliv kurz, avšak min. 1.50 na kombinaci
 • Časové omezení: 90 dní po obdržení bonusu
 • Geografická omezení: nabídka platná jen pro země: Řecko, Česká republika, Bělorusko, Rusko, Srbsko, Polsko, Arménie, Gruzie, Uzbekistán, Čína
 • Sázkové omezení: jen kombinované (akumulační) sázky (minimálně 3-kombinace, 3 události, 3 výběry)
 • Bonusový kód: 100RALLY
Zobrazit bonus
Kritérium Hodnocení
Nabídka sázek 17 / 20
Sázkové kurzy 16 / 20
Live sázky 7 / 10
Bonus 7 / 10
Snadnost použití 8 / 10
Možnosti plateb 6 / 10
Zákaznický servis 7 / 10
Serióznost 10 / 10

SÁZKOVÉ PRODUKTY – Nabídka sázek – Betrally prošla našim testem přesvědčivě

V této testované kategorii Betrally dokáže udržet krok dokonce i se svými většími konkurenty v průmyslu. Může se pochlubit portfoliem přibližně 30 sportů, a tím i značným počtem sázkových příležitostí. Tento nový on-line bookmaker z Kypru splňuje všechna očekávání ve vztahu k fotbalu, s možností sázení na všechny nejvyšší mezinárodní ligy spolu s několika extravagantními možnostmi sázení: sázky na zápasy v divizích nižší úrovně, jako je německá regionální liga a Oberliga, stejně jako anglická národní liga, jakož i sázky na soutěže pod záštitou méně uznávaných asociací jako je např. Macao a Uzbekistán. V menších evropských zemích, jako je Rakousko, můžete dokonce vsadit i na úroveň regionální ligy. Kromě fotbalu jsme v průběhu našeho testování Betrally zjistily i možnosti sázek na ostatní klasické sporty, jako jsou tenis, basketbal, americký fotbal a lední hokej. Méně populární sporty jako badminton, surfování a stolní tenis, také najdeme na Betrally, a tak jistě tato mladá sázková společnost z Kypru věnuje náležitou pozornost i rozvíjejícímu se odvětví – E-sportu. Betrally se také dobře daří, pokud jde o trhy se sázením: Přibližně 100 různých typů sázek na setkání ve většině evropských lig. Tohoto nováčka lze absolutně v klidu porovnávat se svými konkurenty v průmyslu, i když není mezi elitou. Přesto, i v případě zápasů menších lig, jak je rakouská Bundesliga a švýcarská Superliga, jsme při jednotlivých zápasech občas zjistili až 83 různých sázkových možností. Vedle své činnosti v oblasti sportovních sázek se tato mladá kyperská sázková kancelář může pochlubit také kasinem, které zahrnuje klasiku jako poker a ruletu spolu s moderními hrami a sloty, jakož i živým kasinem. Navíc v kategorii "speciály" lze nalézt i sázky na politické a společenské události, jako je např. soutěž Eurovision Song Contest spolu s různými volbami. Celkově jsme v rámci naší zkušenosti s Betrally objevili dobře vyváženou nabídku, která nemusí být samozřejmostí pro každou mladou sázkovou společnost. V této kategorii našeho testu Betrally udělujeme 17/20 bodů.

SÁZKOVÉ KURZY – Naše zkušenosti potvrzují stabilní, nadprůměrné kurzy

V kategorii sázkových kurzů, která by měla být jednou z klíčových oblastí pro všechny sázkové společnosti, Betrally si v našem testování počíná úspěšně. Ve velkých evropských fotbalových ligách, včetně německé Bundesligy a anglické Premier League, se průměrná kurzová hladina pohybuje od 93 do 95 %, zatímco v menších ligách, jako je rakouská Bundesliga nebo Swiss Super League, stále můžete počítat s procentem výplaty až 92–94 %. I ve světě basketbalu přináší společnost Betrally vynikající kursové hladiny ve výši přibližně 95 % při klíčových zápasech, což je dobrou hodnotou a nad průměrem v daném odvětví. Ještě další pozitivní aspekt v této oblasti našeho testu: i při nižších událostech, jako je např. Turecká plážová volejbalová liga a evropská série Challenger ve stolním tenise, výplatní sazby vůbec neklesají, s hodnotami mezi 92–93 % jsou stále výrazně nad 90 %. I když to není dostatečné pro dosažení nejlepších výsledků v této kategorii našeho testu Betrally, určitě danou sázkovou kancelář umístí do top třetiny našeho srovnání s jinými sázkovými kancelářemi. Pro extrémně stabilní kurzy, které nabízí tato mladá online sázková společnost, udělujeme 16/20 bodů.

Betrally Webseite Kontrola webové stránky nesmí, samozřejmě, v testu Betrally chybět

LIVE SÁZKY – Betrally splňuje všechny základní požadavky v tomto aspektu našeho testu

Díky stále většímu množství přenosů sportovních akcí všech druhů je live sázení (živě) rostoucím odvětvím online sázkového trhu. Proto v této konkrétní kategorii našeho testu Betrally důkladně zkoumáme příležitosti na live sázení této sázkové kanceláře se zvláštním důrazem na počet sázkových příležitostí, design web stránky v sekci live sázek, spolu s možnými doplňkovými službami, jako jsou například statistiky, animace zápasů apod. Možnosti sázek živě odrážejí jejich standardní sázky: V době našeho výzkumu, většina událostí se točila kolem fotbalu a těsně následoval tenis. Objevili jsme také i bohatou nabídku akcí ve společnosti Betrally zaměřených na basketbal, házenou a baseball, zatímco výběr dostupných live sázek se pravděpodobně bude lišit v závislosti na tom, kdy vstoupíte na stránku. Při mnoha sportovních událostech jsme zaznamenali více než 80 sázkových trhů, což je na základě našich zkušeností nadprůměrná hodnota. Předpokládáme, že pro absolutně nejvyšší top utkání se počet výrazně zvýší. V naší recenzi Betrally věnujeme zvláštní pozornost jasnému a příjemnému designu sekce live sázek, která je velmi dobře strukturovaná. V samostatné nabídce jsou aktuální live sázky rozdělené dle sportu, což vám umožní co nejrychleji najít vaše oblíbené zápasy. Hlavním negativem, se kterým jsme se setkali v průběhu našeho testování Betrally, bylo neindikování změn v aktuálních kurzech. Když jsou tyhle změny, bez další grafiky nebo jiné formy indikace, může se tak stát, že jejich absencí se snadno dají přehlédnout nejnovější aktualizace kurzů. Nadcházející možnosti a mimořádně zajímavé utkání s live sázkami se zobrazují v oblastech "Nadcházející" a "Nejdůležitější" a poskytují vám jasný přehled o tom, na co se můžete těšit. Statistické údaje o zápase, jakož i sledování zápasu "Match Tracker", jsou také k dispozici pro vybrané utkání včetně animace aktuálních sportovních událostí. Na stránce jsme však nenarazili na živý přenos, což vedlo k mírnému odpočtu bodů v našem hodnocení. Celkově hodnotíme balík live sázek Betrally jako uspokojivý: 7/10 bodů.

SÁZKOVÝ BONUS – Bonus pro nové zákazníky od této mladé sázkové společnosti má osvědčenou koncepci

Podobně jako většina sázkových kanceláří na trhu se i tento nováček pokouší přilákat nové zákazníky uvítací nabídkou pro nově registrovaných zákazníků. Právě uvedenou nabídku jsme podrobili výzkumu v této části našeho testování společnosti Betrally. Po dokončení registrace na webové stránce této sázkové kanceláře pro využití bonusu musíte zadat bonusový kód "100RALLY". V tom momentě musíte převést na váš účet první vklad ve výši minimálně 10 €. Upozorňujeme, že maximální částka bonusu je omezena na 100 €. Než si můžete nárokovat bonus od Betrally, musíte prosázet částku vašeho prvního vkladu a bonusové částky celkově šestkrát na kombinované sázky s minimálně 3 řádky (událostmi). Uvedené sázky musí být provedeny, samozřejmě, na internetové stránce sázkové kanceláře. Čili po připsání bonusu, budete muset splnit několik sázkových podmínek před tím, než budete moci žádat o vyplacení bonusu od Betrally ve skutečných penězích. Po obdržení bonusu máte 90 dní na to, abyste, jak jsme již uvedli, protočily částku vašeho vkladu a částku bonusu šestkrát. Navíc naše recenze Betrally odhaluje, že maximální částka z každé sázky, která se počítá do splnění bonusových podmínek je 50 % částky bonusu. Celkově tyto menší nedostatky uvítací nabídky nám bránili v tom, aby společnost získala nejlepší skóre, i když je bonusová částka rovnající se 100 % vaší první platby absolutně přitažlivá. Taktéž i časové omezení na splnění podmínek je extrémně dlouhé (90 dní). Analýza ostatních sázkových podmínek, které vyžaduje nabídka od Betrally, nás vedla ke smíšeným pocitům, protože maximálně 50 % bonusové částky na sázku se kvalifikuje na splnění podmínek a máte právo sázet jenom kombinovanými sázkami. V důsledku toho jsme v této kategorii našeho testování Betrally udělili průměrné skóre, a to 7/10 bodů.

Informace o bonusu Betrally

Informace o bonusu Betrally"
Detaily bonusu
100 % do výše 100 €
na první vklad
Bonusový kód: 100RALLY
Všechny detaily
 • Sázkový bonus: 100 %
 • Maximální výše bonusu: 100 €
 • Minimální vklad: 20 €
 • Protočení (obrat): 6x hodnota bonusu + vkladu
 • Minimální kurz: jakýkoliv kurz, avšak min. 1.50 na kombinaci
 • Časové omezení: 90 dní po obdržení bonusu
 • Geografická omezení: nabídka platná jen pro země: Řecko, Česká republika, Bělorusko, Rusko, Srbsko, Polsko, Arménie, Gruzie, Uzbekistán, Čína
 • Sázkové omezení: jen kombinované (akumulační) sázky (minimálně 3-kombinace, 3 události, 3 výběry)
 • Bonusový kód: 100RALLY
Zobrazit bonus

JEDNODUCHOST POUŽITÍ (uživatelská optimálnost) – Betrally nás v této kategorii testování zcela přesvědčí

Díky svému uživatelskému rozhraní získává Betrally značný počet bodů v našem testu. Avšak drobné nedostatky jim brání získat nejvyšší skóre. Od první návštěvy se počítačová verze webové stránky odkazuje na jasně strukturovaný a přehledný design, který poskytuje velmi snadnou orientaci. Hlavní navigační panel se nachází v oblasti záhlaví – jako je tomu u většiny stránek. Tam si uživatelé mohou vybrat široké kategorie nabízené Betrally (sportovní, live sázky, kasino atd.). Pokud vyberete oblast sportovních sázek, dostanete se na příslušnou webovou stránku, kde je jejich nabídka prezentována klasickým designem: Na levé straně si můžete vybrat mezi různými sporty a ligami. Tato sázková společnost má i samostatnou kategorii "Nejlepší události", která obsahuje výběr top sportovních událostí. Na spodní části konci tohoto levého menu najdete i odkaz na důležité informace o Betrally. Střední část obrazovky se používá k prezentaci aktuálních live sázkových příležitostí. Pokud vyberete ligu z nabídky na levé straně, zobrazí se odpovídající příspěvky z dané sportovní události dne. Jedním kliknutím na kteroukoli z nich se dostanete na sázkové trhy, přičemž ve většině případů jsou vám poskytnuty také další informace, jako jsou např. příslušné statistiky. Na pravé straně, kromě vašeho sázkového tiketu najdete i krátký seznam aktuálních live sázek. V patě stránky jsou uvedeny odkazy na způsoby platby, kontakty, spolu s odpověďmi na organizační a právní otázky. Obzvláště přívětivé v rámci našeho testu Betrally: atraktivní prezentace obsahu na webových stránkách, jakož i příjemná barevné schéma, která díky dobrému kontrastu rozhodujícím způsobem přispívá k pozitivní zkušenosti s použitím stránky. Bohužel, pokud jde o výběr jazyků, dokázali jsme zaznamenat jen výběr anglické verze webové stránky. Co nám je v konečném důsledku líto, neboť i přes pozitivny dojem tak musíme z celkového hodnocení odečíst body. Kromě počítačové verze webové stránky Betrally jsme také zaznamenali, že společnost nabízí i mobilní webovou aplikaci, která se automaticky otevírá bez nutnosti stahování, když přistupujete na stránku přes váš smartphone nebo tablet. V našem testování Betrally tato aplikace zaznamenává body s podobnými vlastnostmi jako její počítačová verze. Zvláštní pozornost věnujeme promyšlenému konceptu umístění a úspěšné celkové struktuře. Verze počítačová jako i mobilní byla v našem Betrally testu úspěšná i s ohledem na dobu načítání. Mladá sázková kancelář využívá standardní metody zabezpečení (SSL šifrování, bezpečný FTP, firewall). Celkově v této kategorii našeho testu sázkových kanceláří není mnoho, na co si stěžovat, a proto společnost Betrally získává 8/10 bodů za přesvědčivou internetovou prezentaci.

Betrally App Aplikace Betrally v testu přesvědčí

MOŽNOSTI PLATBY (vkladu a výběru) – V této oblasti má společnost Betrally stále práci

Ve výběru akceptovaných platebních metod jsme v rámci našeho testu Betrally zaznamenali mírné zlepšení: VISA (a VISA Electron), MasterCard, Maestro, Skrill, Neteller, bankovní převod, paysafecard, ecopayz, MasterCard SecureCode a Verified by VISA, máte k dispozici bohatý výběr transakcí. Přesto, absence vedoucího odvětví PayPal vedla v naší recenzi Betrally k bodovému snížení. I když tato mladá sázková společnost mírně zlepšila svůj výběr platebních možností, ve srovnání s mnoha dalšími sázkovými společnostmi však stále existuje prostor pro zlepšení. Kromě toho, na základě našich zkušeností, bez přihlášení není možné zjistit si detaily o dostupných platebních metodách. To jsme nepovažovali za pozitivní přínos k celkové spokojenosti zákazníků. I když je snaha této sázkové společnosti v dané oblasti jasně viditelná, podle našeho názoru má Betrally stále dost práce. V této části našeho testu Betrally udělujeme 6/10 bodů.

ZÁKAZNICKÝ SERVIS A PODPORA – Solidní podpora s určitými nedostatky

Podobně jako při možnostech platby, jsme v této části našeho testu Betrally zjistili, že tato mladá sázková společnost má prostor pro růst: Ačkoliv zákaznická podpora je nabízena 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, dokázali jsme objevit pouze telefonní číslo a e-mailovou adresu. Čili pouze uvedenými způsoby jsme mohli společnost Betrally kontaktovat. Emailová podpora je k dispozici pouze v angličtině. Pokud však pro vás není překážkou angličtina, předpokládáme, že budete mít jen pozitivní zkušenosti se zákaznickou službou společnosti Betrally. A to zejména proto, že odpovědi na vaše podněty jsou poskytovány rychle a kompetentně. Můžete se také rozhodnout pro modernější metody kontaktu, jako jsou Facebook a Twitter. Sociální sítě tedy v této oblasti testu získávají pro společnost Betrally další body. V této kategorii našeho testu – jak jsme již zmínili – se setkáváme s podobnou situací jako s platebními možnostmi: Zatímco tento online sázkový nováček se nepochybně usiluje o odstranění více slabých míst, je úspěšný jen částečně. Výsledkem je, že sázková společnost z Kypru dosáhla v této hodnocené kategorii 7/10 bodů.

SERIÓZNOST – Betrally je v průmyslu považována za důvěryhodnou sázkovou kancelář

S licencí z karibského ostrova Curaçao, Betrally nedává možnost pochybovat o její profesionalitě, což má za následek dobré skóre v této oblasti našeho testování sázkových kanceláří. Navíc v samostatné kategorii s názvem Responsible Gaming (Zodpovědné sázení) se tato mladá on-line sázková společnost zaměřuje na prevenci závislosti na hazardních hrách. V důsledku toho v této části našeho testu Betrally téměř bez mrknutí oka dosahuje plný počet: 10/10 bodů.

SHRNUTÍ – Nová sázková společnost Betrally přináší zajímavý celkový balík

Betrally je relativně mladá sázková kancelář, která si už nyní v některých kategoriích našeho hodnocení počínala velmi dobře. Zejména v oblasti sázkových produktů a uživatelské přívětivosti jsme si s Betrally užili vynikající zkušenosti, což znamená, že v obou těchto konkrétních oblastech společnost zabodovala. Mladá sázková společnost však v některých aspektech zaostává, i když prakticky všechny z aspektů zaznamenávají jasnou ochotu zlepšit se. Přesto, zejména pokud jde o možnosti placení a služby zákazníkům, jejich úsilí zcela nedokázalo bodově ohrozit konkurentů s vyšším renomé. Obecně však v naší recenzi Betrallly vidíme, že tato mladá, ambiciózní sázková kancelář má neomezený potenciál a předpoklad lepší budoucnosti. Momentálně však skóre umisťuje Betrally jasně do střední třídy.

Ke srovnání sázkových kanceláří
Nastavení souborů cookies
x
Co jsou to cookies?
Cookies jsou malé textové soubory uložené v prohlížeči počítače obsahující informaci. Na základě těchto informací naše webová stránka zaznamenává, že jste ji již dříve navštívili. Používáme je na přípravu informací. Vaše osobní údaje nejsou uloženy. Další informace: Zásady používání souborů cookies |Impresum |Zásady ochrany osobních údajů |
Ich möchte keine Cookies
Required cookies
Soubory cookies kontrolují funkce, bez kterých nemůžete plně využívat naši webovou stránku. Cookies používáme pouze my (vlastní cookies). V důsledku toho, tyto informace používá a zpracovává pouze naše webová stránka. Například, když se zaregistrujete, nemusíte se pokaždé přihlašovat.
Performance cookies
Naše soubory performance cookies shromažďují informace o tom, jak se naše webová stránka používa. Tyto soubory cookies nám pomáhají například určit, zda a které podstránky naší webové stránky jsou navštěvovány a o jaký obsah mají uživatelé zájem. V první řadě zaznamenáváme počet návštěv a jejich trvání.
Marketingové cookies
Reklamní cookies pocházejí od reklamních společností (třetí strany) a používají se na shromažďování informací o webových stránkách navštívených uživatelem s cílem vytvořit cílenou reklamu pro návštěvníka. V této souvislosti nezpracováváme žádné osobní údaje bez vašeho souhlasu v souladu s článkem 6, odst. 1, písm. a) GDPR.
Souhlasím s použitím cookies