Tato nabídka není momentálně aktuální

BETIVE Bonus

€100 bonus sportovního sázení

Nyní se přihlásit u Betive a získat bonus 50% až do €100. Tedy vložit €200 a sázet s €300!

Bonus BETIVE činí 50% při maximální bonusové částce €100. Díky tomu se tento poskytovatel sázek pohybuje v lepším průměru, co se týká bonusu. Jako relativně mladý poskytovatel sázek nemá BETIVE úplně nejlepší nabídku, totiž minimální obrat 7x (vklad + bonus) a minimální kurs 2.00. Sídlo má BETIVE na Maltě stejně jako v Curacao. Produkt sportovních sázek je řízen z Curacao a podléhá Betive Ltd. na Maltě. BETIVE se v podstatě koncentruje více na casino, což ale bylo zahajovacím produktem. Přesto se BETIVE vyvíjí čím dál rychleji dále a doufáme, že brzy budeme moci nabídnout speciální bonus BETIVE. Jinak dokáže BETIVE přesvědčit skutečně pořádným produktem a velkým počtem probíhajících akcí.

Hodnocení pro Betive v detailech:

Nabídka sázek
 
Sázkové kurzy
 
Bonus za první vklad
 
Reload Bonus
 
Nabídka live sázek
 
Zákaznický servis
 
Možnosti vkladu
 
Možnosti výběru
 
Mobilní verze/aplikace
 
Pravidla sázení/Všeobecné obchodní podmínky
 

Informace o bonusu Betive

Informace o bonusu Betive"
Detaily bonusu
50% až do €100
na první vklad
Zobrazit bonus

Daň ze sázení Betive

Daň ze sázení Betive
Daň ze sázení Vypočítáno z/podle
5% Vklad

Fakta a zajímavosti

Betive Fakta a zajímavosti
Skupina Bethard Group Limited
Licence Malta
Pravidla a podmínky https://www.betive.com/terms-and-conditions
Webová stránka https://www.betive.com/
E-Mail support@betive.com
Telefon není k dispozici
Livechat k dispozici
Jazyky DE, EN, FI, NOR
Měny CAD, EUR, AUD, CHF, NOK, SEK
Výběry Kreditní karta, Skrill, Neteller, Zimpler, Okamžitý převod
Vklady Kreditní karta, Trustly, paysafecard, Skrill, Neteller, Zimpler, Okamžitý převod
Kurz EU
Druhy sportů Fotbal, Lední hokej, Tenis, Házená, American Football, Aussie Rules, Bandy, Badminton, Baseball, Box, Šachy, Kricket, Cyklistika, Darts, E-Sports, Floorball, Golf, MMA, Motorový sport, Rugby, Snooker, Surfování, Volejbal, Zimní sporty

Highlighty a speciální funkce

 • E-sporty
 • Virtuální sázky
 • Reload Bonus
 • Live Ticker pro mnoho lig
 • VIP program v zákaznickém servisu
 • Zákaznický servis k zastižení na live chatu
 • Zákaznický servis zastižitelný e-mailem
 • Vklad prostřednictvím Skrill
 • Vklad prostřednictvím Netteller
 • Vklad prostřednictvím paysafecard
 • Vklad prostřednictvím kreditní karty
 • Vklad bankovním převodem je možný
 • Podporuje vklad okamžitým převodem
 • Výběr přes Skrill konto
 • Výběr přes Netteller
 • Výběr přes kreditní karty
 • Výběr přes bankovní účet
 • Všechny kurzy jsou k dispozici v aplikaci
 • Vklad je možný také v mobilní aplikaci
 • Výběry

Uvítací bonus BETIVE pro nové zákazníky

Když se nově přihlásíte u poskytovatele sázek Betive, pak na vás čeká bonus Betive až do výše €100. A sice Betive jednoduše přidá dlších 50% vašeho prvního vkladu navrch. To znamená, že si díky vkladu €100 můžete zajistit celých €150 sázkového kreditu. Když pak budete s tímto kreditem sázet, musíte splnit určité podmínky obratu, dřív než si budete moci nechat vyplatit dosaženou výhru. Minimální kurs, který přitom musíte sázet, je 2.00 a minimální obrat je 7x. Bonusové podmínky Betive se vždy vztahují na vklad plus bonus, tedy při maximální hodnotě na €150. Proto musíte uzavřít sázky v hodnotě €1050, a sice při minimálním kursu 2.00. Minimální vklad činí €10, u nějž již dostanete bonus Betive v hodnotě dalších €5 navíc. Dále platí jen jedna sázka na sázkový trh a veškeré bezrizikové sázky se nepočítají k obratu, což je ale jasné. Musíte dávat pozor u metod plateb, protože vkládání peněz pomocí Skrill, Neteller a Paysafecard nemůže být využito pro bonus Betive. Poté co si jednou bonus Betive vyzvednete, máte na splnění podmínek čas 30 dní. Co se týče obratu resp. spotřebování bonusového kreditu, tak nejdříve se u Betive spotřebují skutečné peníze a až potom bonusový kredit. Navíc sázky na American Football se taktéž nepočítají do plnění podmínek obratu.

BETIVE Website

Website poskytovatele sázek BETIVE mají jednoduchou podobu a prezentují se v zeleno-černém designu. Lze si všimnout, že BETIVE je ještě relativně mladým poskytovatelem sázek, protože rozsah nabídky je redukován na základní věci. Vedle aktuální akce toho na úvodní stránce moc už nenajdeme. Také nabízené akce jsou spíše skromné. V oblasti sportovního sázení existuje vyloženě jeden vkladový bonus. Ten kdo má rád speciální akce jako Cash Backs nebo hledá bezrizikové sázky, ten si u BETIVE bohužel prozatím nepřijde na své. Ovšem zdůrazňujeme ono „prozatím“, protože se nám doneslo, že se už na něčem pracuje, čímž se produkt sportovních sázek má několikanásobně stát atraktivnějším. Co se týče bonusu sportovního sázení BETIVE, tak zde se tento poskytovatel sázek pohybuje v průměru. Jedná se o akceptovatelný bonus s poněkud nadprůměrnými podmínkami obratu. Všímáme si tedy, že BETIVE pochází spíše z oblasti trhu casina, ale že se nyní po krůčcích odhodlal proniknout na trh sportovních sázek. V brzké budoucnosti zde budou volné sázky, sázky zdarma a také speciální nabídky. Do té doby můžete využít skutečně dobrý základní produkt, protože rozsah sportovních sázek je docela slušný. Co nám v pozitivním smyslu padlo do oka, je skutečnost, že například u německého fotbalu jsou nabídky až po různé Oberligy. Mohou mít umísťovány sázky dokonce na německou regionální ligu. Na to u každého poskytovatele sázek jen tak nenarazíme. Také v rakouském fotbalu se mohou tipovat sázky až po zemskou a regionální ligu. Jinak vedle posledních výsledků najdete také ještě live výsledky a veškeré možné statistiky na stránkách poskytovatele sázek BETIVE. I když speciální nabídky na sebe zajisté ještě nechají čekat, je to dobrý produkt a právě výběr sázek také na nižší ligy je slušný.

Aplikace BETIVE

Mobilní verze website BETIVE má taktéž velmi prostou a jednoduchou podobu. Vynechaly se všechny nedůležité doplňky a i zde se soustředí jen na to nejnutnější. Na náš vkus je tvář aplikace BETIVE snad dokonce poněkud příliš prostý, zde by graficky a technicky mohla mezitím být nějaká vylepšení, jež momentálně ještě oželíme. Ale jak už jsme zmínili, BETIVE je relativně nový na trhu, takže mu rádi ještě dáme nějaký čas, aby dohnal určité nedostatky, protože to, co tu je, definitivně za sázení stojí. Přes aplikaci BETIVE lze také odvíjet veškeré platby a také bonus BETIVE lze mobilně využívat a uvolnit hraním. Během našeho testu jsme byli konfrontováni s menšími technickými chybami, jako že např. najednou přestala fungovat navigace nebo že při scrollování nebylo možné přeskočit z otevřeného menu do menu v pozadí, tj. místo spodního menu jsme často scrollovali pozadí. Suma sumárum je to ale zdařilá aplikace resp. mobilní verze website BETIVE. Zatím velmi zredukovaná, ale jsme si jisti, že brzy se tu objeví nové skvělé nabídky a funkce.